FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D16A 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
4,2 km
 
1.   Moona-Susanna Havula Kalevan Rasti  FIN  11:13:00   41:27  
2.   Veera Roine Hiidenkiertäjät  FIN  12:01:00   45:45  
3.   Anna Chelnova Russia  RUS  11:37:00   47:44  
4.   Saini Kyllönen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:47:00   50:26  
5.   Jonna Hakala IF Femman  FIN  12:11:00   50:40  
6.   Maaria Haikola Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:41:00   50:44  
7.   Iina Ridanpää Espoon Suunta  FIN  12:39:00   52:56  
8.   Emilia Välimaa Rasti 88  FIN  12:27:00   53:17  
9.   Anastasia Eltsova Russia  RUS  11:53:00   53:36  
10.   Eeva Kurikkala Kalajoen Junkkarit  FIN  12:35:00   54:26  
11.   Sonia Juutilainen SK Vuoksi  FIN  12:43:00   55:17  
12.   Camilla Kalenius Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:55:00   56:54  
13.   Ella Vehmas Kuopion Suunnistajat  FIN  12:07:00   57:23  
14.   Hanna Leppävuori Kuopion Suunnistajat  FIN  11:17:00   58:04  
15.   Jemina Pihala Rasti-Lukko  FIN  12:09:00   58:34  
16.   Anastasia Starova Russia  RUS  11:25:00   58:55  
17.   Tessa Tähtinen Päijät-Rasti  FIN  12:05:00   59:08  
18.   Elsa Peltonen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  11:23:00   59:27  
19.   Sini Holappa Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  11:33:00   59:29  
20.   Anna Simola Lounais-Hämeen Rasti  FIN  11:59:00   1:00:30  
21.   Emma Metsälä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:03:00   1:01:23  
22.   Inka Koskinen Hiidenkiertäjät  FIN  12:19:00   1:04:46  
23.   Roosa Kuusivaara Espoon Akilles  FIN  11:09:00   1:05:16  
24.   Henriikka Tilli Lynx  FIN  11:31:00   1:06:46  
25.   Emma Kivilaakso Lynx  FIN  12:17:00   1:06:48  
26.   Anna Belodedova Russia  RUS  11:57:00   1:07:07  
27.   Karoliina Ahvonen Joutsenon Kullervo  FIN  12:33:00   1:07:12  
28.   Riikka Hautamäki Nivalan Suunnistajat  FIN  12:25:00   1:10:51  
29.   Alina Suomalainen Kuortaneen Kunto  FIN  11:39:00   1:12:42  
30.   Veera Parkkinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  12:21:00   1:14:11  
31.   Iina Rautasalo Kalevan Rasti  FIN  12:23:00   1:15:07  
32.   Natalia Bolotova Russia  RUS  11:21:00   1:15:50  
33.   Veera Paasikivi Kangasala SK  FIN  11:15:00   1:16:44  
34.   Jemina Rissanen Kemijärven Urheilijat  FIN  11:35:00   1:19:17  
35.   Alina Kumara Laihian Luja  FIN  12:49:00   1:23:26  
36.   Ellinor Höstman Solf IK  FIN  12:47:00   1:24:43  
37.   Janna Kemppainen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  12:37:00   1:25:58  
38.   Anna-Kaisa Hakala Lapuan Virkiä  FIN  11:11:00   1:36:50  
39.   Tiia Impiö Vesaisen Pojat  FIN  11:29:00   1:38:36  
   Olena Panshyna Ukraina  UKR  11:27:00   bröt  
   Laura Kylmälä Mäntsälän Urheilijat  FIN  11:45:00   disk  
   Sofia Niinimäki Kyrös-Rasti  FIN  11:49:00   ej startad  
   Svitlana Dudnik Ukraina  UKR  12:13:00   disk  
   Hanna Hakala Haukiputaan Heitto  FIN  12:15:00   bröt  
   Venla Tikkanen Espoon Suunta  FIN  12:31:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English