FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D12 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,8 km
 
1.   Fanny Kukonlehto Kangasala SK  FIN  12:27:00   12:30  
2.   Aino Kangasaho Helsingin Suunnistajat  FIN  12:55:00   13:51  
3.   Tiina Niemi Pohjankyrön Rasti  FIN  12:07:00   13:52  
4.   Sara Leppäsalmi Keuruun Kisailijat  FIN  12:25:00   14:30  
5.   Veera Kiero Lappeen Riento  FIN  12:11:00   14:33  
6.   Essi Valtonen MS Parma  FIN  12:19:00   14:37  
7.   Venla Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:27:00   14:51  
7.   Maria Hoskari Rastiketut  FIN  13:39:00   14:51  
9.   Elsa Näpänkangas Suunta Jyväskylä  FIN  11:09:00   15:14  
9.   Sonja Leinamo Kalvolan Keihäs  FIN  12:43:00   15:14  
11.   Anni Aho Turun Suunnistajat  FIN  12:05:00   15:24  
12.   Netta Leppänen Kalvolan Keihäs  FIN  10:53:00   15:44  
13.   Rosa Myrskog IK Kronan  FIN  12:49:00   16:12  
14.   Aino Ojala Ulvilan Ura  FIN  11:47:00   16:14  
15.   Aino Lukkari Rajamäen Rykmentti  FIN  11:01:00   16:19  
15.   Elena Brusova Russia  RUS  12:33:00   16:19  
17.   Venla Kankainen Sotkamon Jymy  FIN  12:21:00   16:23  
18.   Ilona Ruohola MS Parma  FIN  13:05:00   16:25  
19.   Silja Yli-Hietanen Tampereen Pyrintö  FIN  11:35:00   16:43  
20.   Elli Kuoppala Tarpian Suunta  FIN  12:51:00   16:46  
21.   Elli Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:19:00   17:02  
22.   Marikki Juntunen Kalevan Rasti  FIN  13:47:00   18:09  
23.   Sini Saarinen Rasti 88  FIN  13:25:00   18:10  
24.   Riina Riikola Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  13:43:00   18:19  
25.   Aino Asklöf Lynx  FIN  13:09:00   18:26  
26.   Emma-Leena Portimojärvi Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:59:00   18:33  
27.   Eveliina Viianen Laihian Luja  FIN  12:03:00   18:35  
28.   Elsa Leppämäki Viitasaaren Suunta  FIN  12:15:00   18:36  
29.   Saara Tuomisto MS Parma  FIN  11:11:00   18:37  
30.   Emma Sankelo SK Pohjantähti  FIN  11:25:00   18:38  
31.   Ilona Tikkakoski Tampereen Pyrintö  FIN  10:47:00   18:40  
32.   Pauliina Tilli Lynx  FIN  12:35:00   18:50  
33.   Silja Lauri Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:19:00   19:10  
34.   Liisa Raasakka Espoon Suunta  FIN  11:51:00   19:11  
35.   Lumimaaria Ojala Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:11:00   19:16  
36.   Aino Simola Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:29:00   19:20  
37.   Siiri Rasimus Suunta Jyväskylä  FIN  11:53:00   19:26  
38.   Saana Kuusinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:53:00   19:30  
39.   Elsa Ankelo Vakka-Rasti  FIN  13:45:00   19:35  
40.   Suvi Heikkilä Lynx  FIN  12:29:00   19:38  
41.   Stanislava Starostina Russia  RUS  10:51:00   19:50  
42.   Venla Tiljander Hyvinkään Rasti  FIN  13:17:00   19:52  
43.   Anna Kurhinen Rastivarsat  FIN  10:45:00   20:04  
44.   Mikaela Grey Australia  AUS  12:23:00   20:23  
45.   Veera Kemppainen Hollolan Urheilijat -46  FIN  13:31:00   20:26  
46.   Anna Korpi Länsi-Rajan Rasti  FIN  12:13:00   20:44  
47.   Ronja Nevala Teuvan Rivakka  FIN  13:21:00   20:55  
48.   Elina Laurila Saloisten Reipas  FIN  11:57:00   20:56  
49.   Venla-Linnea Karjalainen Suunta Jyväskylä  FIN  11:49:00   21:24  
50.   Venla Liukka Kalevan Rasti  FIN  11:15:00   21:38  
51.   Emma Varmavuo Rajamäen Rykmentti  FIN  10:55:00   21:52  
51.   Ansa-Lotta Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:07:00   21:52  
53.   Heidi Alitalo Oulunsalon Vasama  FIN  12:31:00   22:13  
54.   Sanni Kuusisto Laihian Luja  FIN  13:13:00   22:40  
55.   Ksenija Suraikina Russia  RUS  12:57:00   22:48  
56.   Aino Mutka SK Pohjantähti  FIN  12:45:00   23:00  
57.   Lotta Kuusniemi Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:37:00   23:27  
58.   Venla Viippola Oulun Tarmo  FIN  13:33:00   23:35  
59.   Amanda Hansen Ok Botnia  FIN  12:17:00   23:47  
60.   Tara Lammi Kauhavan Wisa  FIN  13:01:00   24:04  
61.   Anna Kurikkala Kalajoen Junkkarit  FIN  13:23:00   24:09  
62.   Ida Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  11:17:00   24:13  
63.   Riikka Lilja Suunta Jyväskylä  FIN  11:27:00   24:14  
64.   Hanne Jäkälä SK Vuoksi  FIN  11:45:00   24:29  
65.   Ronja Ylihärsilä Alahärmän Kisa  FIN  10:41:00   24:50  
66.   Anna Kestilä Suunta Jyväskylä  FIN  13:03:00   24:57  
67.   Anni Taulavuori Alatornion Pirkat  FIN  11:13:00   25:11  
68.   Salla Norrbacka Hyvinkään Rasti  FIN  12:59:00   25:35  
69.   Olivia Hahn Solf IK  FIN  12:39:00   26:08  
70.   Essi Holma Oulun Reipas  FIN  10:49:00   26:21  
71.   Emmi Kiljunen Rastivarsat  FIN  13:35:00   27:27  
72.   Vanni Triipponen Kuhmon Peurat  FIN  10:43:00   27:31  
73.   Ekaterina Ekatova Russia  RUS  11:03:00   28:02  
74.   Anni Hyvärinen Rastivarsat  FIN  11:43:00   28:20  
75.   Sonja Annala Helsingin Suunnistajat  FIN  12:47:00   29:52  
76.   Julianna Heikkinen Hiidenkiertäjät  FIN  13:49:00   35:18  
77.   Juuli Piitulainen Joutsenon Kullervo  FIN  13:07:00   36:33  
78.   Minea Korhonen Mäntsälän Urheilijat  FIN  11:23:00   39:19  
79.   Matilda Juutilainen SK Vuoksi  FIN  12:41:00   42:29  
80.   Sandra Björklund IK Falken  FIN  12:01:00   46:07  
81.   Suvi-Tuuli Salminen Yläneen Kiri  FIN  12:37:00   46:27  
82.   Viona Väisänen Rajamäen Rykmentti  FIN  11:05:00   53:40  
   Villa Mustajoki Tampereen Pyrintö  FIN  11:21:00   ej startad  
   Emmi Pohjalainen Loimaan Jankko  FIN  11:31:00   ej startad  
   Kristiina Kasila Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:33:00   disk  
   Sara Laurén Pargas IF  FIN  11:39:00   disk  
   Wilma Haapasalo SK Pohjantähti  FIN  11:41:00   ej startad  
   Heidi Haapasalo SK Pohjantähti  FIN  11:59:00   ej startad  
   Jill Laurén Pargas IF  FIN  13:15:00   disk  
   Cecilia Björklund IK Falken  FIN  13:29:00   disk  
   Inka Joensivu Valkeakosken Haka  FIN  13:37:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English