FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D10RR 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,1 km
 
1.   Enni Petrelius Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:16:00   12:44  
2.   Lotte-Line Ekström MS Parma  FIN  12:34:00   14:07  
3.   Katarina Sallila Helsingin Suunnistajat  FIN  13:23:00   14:39  
3.   Siiri Julkunen Lounais-Hämeen Rasti  FIN  13:28:00   14:39  
5.   Lumi Maasilta Rastivarsat  FIN  12:33:00   15:43  
6.   Meeri Kokkonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  13:03:00   16:08  
7.   Oona Tonder SK Vuoksi  FIN  12:47:00   16:20  
8.   Maijukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  13:11:00   16:26  
9.   Emmi Nissinen Liperin Taimi  FIN  13:12:00   16:40  
10.   Elmiina Laakso Kalvolan Keihäs  FIN  12:49:00   17:04  
11.   Iiris Karppi Laihian Luja  FIN  12:32:00   17:11  
12.   Siiri Viskari Hiidenkiertäjät  FIN  12:56:00   17:20  
13.   Veera Heinikangas Rasti-Lukko  FIN  12:38:00   18:13  
14.   Metsämaria Ojala Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:44:00   18:27  
15.   Siiri Oikarainen Laihian Luja  FIN  12:45:00   18:30  
16.   Salla Isoherranen Lynx  FIN  12:51:00   18:31  
17.   Ilona Raatikainen Laihian Luja  FIN  12:39:00   19:02  
18.   Inka Haikama Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  13:10:00   19:46  
19.   Merianna Rantakokko Helsingin Suunnistajat  FIN  12:50:00   19:54  
19.   Charlotta Florström Espoon Akilles  FIN  13:08:00   19:54  
21.   Mia Jansson IK Falken  FIN  12:53:00   20:05  
22.   Liisa Lilja Suunta Jyväskylä  FIN  13:36:00   20:08  
23.   Jonna Mukkala Kalevan Rasti  FIN  13:15:00   20:26  
24.   Liisa Matinheikki Tampereen Pyrintö  FIN  13:18:00   20:28  
25.   Kerttu Tuomisto MS Parma  FIN  13:04:00   20:29  
26.   Anniina Piitulainen Joutsenon Kullervo  FIN  13:02:00   20:46  
27.   Jonna Kinnunen Kuhmon Peurat  FIN  12:37:00   20:49  
28.   Kerttu Nupponen Pihkaniskat  FIN  13:06:00   20:50  
29.   Marika Rantoja Rastiketut  FIN  12:36:00   21:18  
30.   Laura Parkkinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  13:22:00   21:30  
31.   Venla Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:48:00   21:33  
32.   Ilona Jaatinen Haukiputaan Heitto  FIN  12:59:00   22:06  
33.   Tiia Helminen Mäntän Seudun Eräpirkat  FIN  13:33:00   22:19  
34.   Nea Åberg Hyvinkään Rasti  FIN  13:13:00   22:30  
35.   Kerttu Salo Punkalaitumen Kunto  FIN  13:34:00   22:33  
36.   Helmi Riihinen SK Uusi  FIN  13:29:00   22:50  
37.   Mona Ripatti Joutsenon Kullervo  FIN  13:00:00   23:10  
38.   Vilma Huhtala Turun Suunnistajat  FIN  13:27:00   23:19  
39.   Emilia Rantanen SK Uusi  FIN  12:43:00   24:06  
40.   Venla Mäkelä Saarijärven Pullistus  FIN  12:52:00   24:34  
41.   Netta Korhonen Mäntsälän Urheilijat  FIN  13:21:00   25:03  
42.   Siiri Lindroth Karkki-Rasti  FIN  12:41:00   25:17  
43.   Maria Titova Russia  RUS  13:09:00   25:28  
44.   Annika Aarrejoki Suunta Jyväskylä  FIN  13:31:00   26:15  
45.   Ella Kaartinen SK Uusi  FIN  12:40:00   27:06  
45.   Heidi Häkli Lynx  FIN  12:55:00   27:06  
47.   Siru Numminen Espoon Akilles  FIN  13:20:00   27:24  
48.   Hilla Jumeri Oulaisten Huima  FIN  13:14:00   27:33  
49.   Valeria Nosova Russia  RUS  13:07:00   27:51  
50.   Veera Olkkonen Kangasala SK  FIN  12:35:00   28:49  
51.   Sara Snickars Solf IK  FIN  12:58:00   29:24  
52.   Outi Lukkari Rajamäen Rykmentti  FIN  12:57:00   29:51  
53.   Iida-Maria Väisänen Kalevan Rasti  FIN  13:01:00   30:09  
54.   Liina Hyyppä Kokkolan Suunnistajat  FIN  13:37:00   31:57  
55.   Maija Varmavuo Rajamäen Rykmentti  FIN  13:19:00   32:31  
56.   Svetlana Kuchina Russia  RUS  13:32:00   38:57  
   Senni Limingoja Oulunsalon Vasama  FIN  12:54:00   ej startad  
   Nella Leppänen Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:25:00   ej startad  
   Monique Westerberg Vihtavuoren Pamaus  FIN  13:35:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English