FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D10RR 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,0 km
 
1.   Siiri Julkunen Lounais-Hämeen Rasti  FIN  13:25:00   15:26  
1.   Lotte-Line Ekström MS Parma  FIN  14:09:00   15:26  
3.   Enni Petrelius Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:37:00   15:27  
4.   Meeri Kokkonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  13:33:00   17:18  
5.   Katarina Sallila Helsingin Suunnistajat  FIN  13:23:00   17:27  
6.   Metsämaria Ojala Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  14:23:00   17:37  
7.   Liisa Matinheikki Tampereen Pyrintö  FIN  13:51:00   17:48  
8.   Maijukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  13:34:00   18:07  
9.   Emmi Nissinen Liperin Taimi  FIN  13:50:00   18:09  
10.   Jonna Kinnunen Kuhmon Peurat  FIN  13:32:00   18:19  
11.   Annika Aarrejoki Suunta Jyväskylä  FIN  13:36:00   18:26  
12.   Veera Olkkonen Kangasala SK  FIN  13:54:00   18:31  
13.   Siiri Viskari Hiidenkiertäjät  FIN  13:24:00   18:33  
14.   Oona Tonder SK Vuoksi  FIN  14:18:00   18:39  
15.   Iiris Karppi Laihian Luja  FIN  14:24:00   19:32  
16.   Merianna Rantakokko Helsingin Suunnistajat  FIN  13:30:00   20:15  
17.   Kerttu Tuomisto MS Parma  FIN  13:59:00   20:17  
18.   Salla Isoherranen Lynx  FIN  14:05:00   20:19  
19.   Mia Jansson IK Falken  FIN  14:22:00   20:29  
20.   Veera Heinikangas Rasti-Lukko  FIN  13:43:00   20:30  
21.   Elmiina Laakso Kalvolan Keihäs  FIN  13:52:00   20:33  
22.   Marika Rantoja Rastiketut  FIN  13:44:00   20:50  
23.   Inka Haikama Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  13:19:00   21:05  
24.   Valeria Nosova Russia  RUS  13:28:00   21:06  
25.   Monique Westerberg Vihtavuoren Pamaus  FIN  13:53:00   21:28  
26.   Kerttu Nupponen Pihkaniskat  FIN  13:31:00   21:51  
27.   Ilona Raatikainen Laihian Luja  FIN  14:03:00   22:31  
28.   Kerttu Salo Punkalaitumen Kunto  FIN  13:40:00   22:59  
29.   Anniina Piitulainen Joutsenon Kullervo  FIN  13:21:00   23:01  
30.   Elina Lauri Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  14:02:00   23:27  
31.   Liisa Lilja Suunta Jyväskylä  FIN  13:26:00   23:31  
32.   Jonna Mukkala Kalevan Rasti  FIN  13:35:00   23:38  
33.   Charlotta Florström Espoon Akilles  FIN  14:20:00   24:14  
34.   Siiri Oikarainen Laihian Luja  FIN  13:55:00   24:20  
35.   Tiia Helminen Mäntän Seudun Eräpirkat  FIN  13:45:00   24:39  
36.   Senni Limingoja Oulunsalon Vasama  FIN  13:47:00   25:21  
37.   Sara Snickars Solf IK  FIN  13:22:00   26:18  
38.   Helmi Riihinen SK Uusi  FIN  13:38:00   26:31  
39.   Lumi Maasilta Rastivarsat  FIN  13:41:00   26:55  
40.   Venla Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  14:12:00   26:57  
41.   Mona Ripatti Joutsenon Kullervo  FIN  14:07:00   27:28  
42.   Siiri Lindroth Karkki-Rasti  FIN  14:15:00   28:35  
43.   Nea Åberg Hyvinkään Rasti  FIN  14:16:00   28:40  
44.   Ilona Jaatinen Haukiputaan Heitto  FIN  14:11:00   28:48  
45.   Emilia Rantanen SK Uusi  FIN  14:19:00   29:17  
46.   Venla Mäkelä Saarijärven Pullistus  FIN  14:21:00   29:37  
47.   Hilla Jumeri Oulaisten Huima  FIN  14:13:00   29:56  
48.   Netta Korhonen Mäntsälän Urheilijat  FIN  13:42:00   32:23  
49.   Maija Varmavuo Rajamäen Rykmentti  FIN  13:20:00   32:28  
50.   Vilma Huhtala Turun Suunnistajat  FIN  14:04:00   32:46  
51.   Maria Titova Russia  RUS  14:17:00   33:17  
52.   Liina Hyyppä Kokkolan Suunnistajat  FIN  13:48:00   34:05  
53.   Heidi Häkli Lynx  FIN  14:14:00   34:48  
54.   Iida-Maria Väisänen Kalevan Rasti  FIN  14:01:00   39:10  
55.   Siru Numminen Espoon Akilles  FIN  13:56:00   39:47  
56.   Svetlana Kuchina Russia  RUS  14:10:00   50:27  
57.   Laura Parkkinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  13:49:00   1:20:40  
   Nella Leppänen Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:39:00   ej startad  
   Outi Lukkari Rajamäen Rykmentti  FIN  13:57:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English