Jämi84 MTB

M

Startlista

1Mäkinen TorstiLovex10:00:00 
2Maasikmets AlgesExtreamSport Estonia10:00:00 
3Ojala HenriTeam Skins/KoiI10:00:00 
4Mäkelä Jaakko10:00:00 
5Kangaskokko JuhaCC Picaro10:00:00 
6Rossi JussiTWD-Länken10:00:00 
7Kuusela MikkoHämeenlinnan Hiihtoseura10:00:00 
8Schumann RiivoExtreamSport Estonia10:00:00 
9Halme SamuelMountainbike Team Finland10:00:00 
10Suokko SamuliValkeakosken Haka10:00:00 
11Repo ValtteriCC Picaro10:00:00 
12Ijäs AkiTeam Hevoskuuri.fi10:00:00 
13Neemela TarmoExtreamSport Estonia10:00:00 
14Härginen DaniMTBCF10:00:00 
15Tammkorv HelmetExtreamSport Estonia10:00:00 
16Sorvisto JaakkoCC Picaro10:00:00 
17Toppari JaakkoNCK/ROSE10:00:00 
18Pakkanen JarkkoKaupin Kanuunat10:00:00 
19Oksman JerryMountainbike Team Finland10:00:00 
20Hänninen JuhoMountainbike Team Finland10:00:00 
21Sihvola JuhoHallilan Kuutit10:00:00 
22Isotalo JukkaKruunukatto Cycling Team10:00:00 
23Vastaranta MikkoTrek-Cingolani10:00:00 
24Hiltunen PaavoSäynSa10:00:00 
25Pärssinen PerttuMountainbike Team Finland10:00:00 
26Hermet PriitExtreamSport Estonia10:00:00 
27Visuri SamuliCCH10:00:00 
28Halme SasuMountainbike Team Finland10:00:00 
29Hietaoja TapaniNoormarkun Nopsa10:00:00 
30Tähti ToniMountainbike Team Finland10:00:00 
31Mäkelä Ville10:00:00 
35Korhonen AkiMTB-Turku10:00:00 
36Murto AkiKäpyteräs10:00:00 
37Kimppa Altti10:00:00 
38Kesonen AnssiHK-VARMA OY10:00:00 
39Arkkila AnttiSastamala10:00:00 
40Heikkilä AnttiOy Tillander Ab10:00:00 
41Korhonen Antti10:00:00 
42Luukkanen AnttiTeam Hevoskuuri.fi10:00:00 
43Lähde Antti10:00:00 
44Pihlaja AnttiIF Länken10:00:00 
45Vikman AnttiAgco Sisu Power10:00:00 
46Kaikkonen AriTeam Garmin MTB10:00:00 
47Kansikas AriTampereen Pyörä-Pojat10:00:00 
48Mansikkaviita Ari10:00:00 
49Sarja AriEspoo10:00:00 
50Helenius ArtoVaralan Maratonklubi10:00:00 
51Rikalainen ArtoJumiKlossi10:00:00 
52Vartiainen ArtoMTB Järvenpää10:00:00 
53Malava Arttu10:00:00 
54Salminen ArttuViialan Viri10:00:00 
55Roos BjörnFantuzzi Noel Baltic10:00:00 
56Kantola ChristianWasa Velocity10:00:00 
57Hytönen Eemeli10:00:00 
58Kujansuu EeroKankaanpään Kalevankiertäjät10:00:00 
59Painokallio Esa10:00:00 
60Vironen EsaSyrjänmäen Vauhti10:00:00 
61Heinäaho EskoKeuruun latu10:00:00 
62Salo Esko10:00:00 
63Ala-Kapee HannuKaupin Kanuunat10:00:00 
64Anttila HannuKankaanpään Kalevankiertäjät10:00:00 
65Hovila Hannunousukunto.com10:00:00 
66Ilonen HannuVaralan Hiihtoklubi10:00:00 
67Jyrkiö HannuTrek10:00:00 
68Pura Hannu10:00:00 
69Salminen TopiTmLepardi10:00:00 
70Siivola HannuEränaali10:00:00 
71Teisala HannuTeam Hevoskuuri.fi10:00:00 
72Keijonen HansiHaarajoki SS10:00:00 
73Hakavuori HarriTeam Garmin MTB10:00:00 
74Humppi HarriKarstulan Kiva10:00:00 
75Arkkila HeikkiSastamala10:00:00 
76Kosola Heikki10:00:00 
77Laitinen HeikkiSänkimäki brs10:00:00 
78Lounento HeikkiRealsport10:00:00 
79Jelonen HenriPetoteam10:00:00 
80Savolainen HenriKeuruun latu10:00:00 
81Jussila IlkkaPoPy10:00:00 
82Vuorensyrjä IlkkaKanta-Hämeen Pelastuslaitos10:00:00 
83Koskivirta Ilpo10:00:00 
84Perttula Ismopkk10:00:00 
85Kangas Jaakko10:00:00 
86Virtanen JaakkoKaupin Kanuunat10:00:00 
87Wähäsilta JaakkoHelsinki Triathlon10:00:00 
88Lähde JanKultamuna-Tiimi10:00:00 
89Helen JaniMTBCF10:00:00 
90Nissinen Jani10:00:00 
91Oravamäki JaniOulu Triathlon&Cycling10:00:00 
92Poussu JaniKaupin Kanuunat10:00:00 
93Juntunen Janne10:00:00 
94Järvinen JanneHepo10:00:00 
95Rosama JanneMTB-Turku10:00:00 
96Salminen JanneTeam FAS10:00:00 
97Tamminen Janne10:00:00 
98Eno JariHuittisten Pyöräilijät10:00:00 
99Järvisalo JariKaupin Kanuunat10:00:00 
100Korelin JariMTB-Turku10:00:00 
101Saarinen TommiKamaki-klubi10:00:00 
102Huippula Jari-PekkaJPH Fysio10:00:00 
103Ylilehto Jari-Pekka10:00:00 
104Lahti JarkkeJYPS10:00:00 
105Heikura JarkkoHämeenlinna10:00:00 
106Hepokangas Jarkko10:00:00 
107Linne JarkkoMTB Järvenpää10:00:00 
108Puranen JarkkoKuntoRiihi10:00:00 
109Huttunen JarmoKankaanpään Kalevankiertäjät10:00:00 
110Meskanen Jarmo10:00:00 
111Maimonen JarnoTeam Hevoskuuri.fi10:00:00 
112Pökälä JarnoAsikkalan Raikas10:00:00 
113Salo JarnoKuntosumppu Rauma10:00:00 
114Kauppi JohannesSlimboys10:00:00 
115Julkunen JoonasPirkkalan Hiihtäjät10:00:00 
116Lotta Joonas10:00:00 
117Varjopuro JoonasTCC10:00:00 
118Huuhka JoukoKankaanpään Kalevankiertäjät10:00:00 
119Rytkönen Jouko10:00:00 
120Valonen JoukoElämän valttikortit10:00:00 
121Aaltonen JuhaKeuruun latu10:00:00 
122Huhtanen JuhaKanSu10:00:00 
123ja Jonna Vuorisalo Juha10:00:00 
124Ketola JuhaKaupin Kanuunat10:00:00 
125Kokko JuhaVaralan Maratonklubi10:00:00 
126Koukkari JuhaVeikkola10:00:00 
127Kukkonen JuhaVaralan Hiihtoklubi10:00:00 
128Lehtimäki JuhaLiikuttavat10:00:00 
129Repo Juha10:00:00 
130Rinta-Keturi Juha10:00:00 
131Rämälä JuhaRunteq MTB10:00:00 
132Sarsama JuhaKaupin Kanuunat10:00:00 
133T. Tanttu Juha10:00:00 
134Vaahtera JuhaKaupin Kanuunat10:00:00 
135Visti Juha10:00:00 
136Koskinen JuhoZB10:00:00 
137Heikkonen JukkaSiSuVa10:00:00 
138Kivelä JukkaTampere10:00:00 
139Mäenanttila JukkaReebok Crossfit 3310010:00:00 
140Rajala JukkaKaupin Kanuunat10:00:00 
141Vanhapiha JukkaNorth Adventure10:00:00 
142Kunnari Jukka-PekkaCC Picaro10:00:00 
143Haukioja JussiMTB-Turku10:00:00 
144Nurminen JussiNiiVu10:00:00 
145Pöyhönen JussiKaupin Kanuunat10:00:00 
146Tuomi Jyri10:00:00 
147Laine Jyrki10:00:00 
148Mikkola JyrkiKanSu10:00:00 
149Söderdahl KaiAqua Plus Triathlon10:00:00 
150Willner KaiNokia Outdoor Sports Club10:00:00 
151Aerikkala Kalle10:00:00 
152Heikkinen KalleKäpärin Kiri10:00:00 
153Rosenblad KalleSaurusmetsän Seikkailijat10:00:00 
154Kasanen KariTeam Medilaser/P-P10:00:00 
155Mäkipää Kari10:00:00 
156Salo Kari10:00:00 
157Lappalainen KarriKuntosumppu Rauma10:00:00 
158Saraniemi Kauko10:00:00 
159Lindström Kaurikaurilindstrom.com10:00:00 
160Pärssinen KimmoKaupin Kanuunat10:00:00 
161Tokkari KimmoJumiKlossi10:00:00 
162Vaani KimmoJämin Jänne10:00:00 
163Laikola Klaus10:00:00 
164Nyström Kristian10:00:00 
165Paavola LasseKaustisen Pohjan-Veikot10:00:00 
166Lounento Lauri10:00:00 
167Lappalainen Leo10:00:00 
168Humppi ManuRaivojuoksijat10:00:00 
169Vainikka MarkkuNokia Outdoor Sports Club10:00:00 
170Kangas MarkoSeinäjoki10:00:00 
171Kiiskinen MarkoVaajakosken uimaseura10:00:00 
172Laitinen Marko10:00:00 
173Lepola Marko10:00:00 
174Rantanen MarkoSyrjänmäen Vauhti10:00:00 
175Saarikoski MarkoSeinäjoki10:00:00 
176Kanerva MarkusKorson Kaiku10:00:00 
177Taskinen Markus10:00:00 
178Engberg Martin10:00:00 
179Ahtosalo MattiKorson Kaiku10:00:00 
180Hernesniemi Matti10:00:00 
181Kantanen MattiMyllytien Multiliikkujat10:00:00 
182Rintakangas MattiVaasa10:00:00 
183Sirkiä Matti10:00:00 
184Tuominen MiikaSlimboys10:00:00 
185A. Liuksiala Mika10:00:00 
187Lehtonen MikaTVC/Mtb-Turku10:00:00 
188Levonen Mika10:00:00 
189Repo Mikael10:00:00 
190Askolin MikkoKuntoRiihi10:00:00 
191Harju MikkoJämsänkosken Ilves10:00:00 
192Kivelä MikkoYKV10:00:00 
193Koivula MikkoKorson Kaiku10:00:00 
194Lempinen MikkoKamaki-klubi10:00:00 
195Manninen MikkoKaupin Kanuunat10:00:00 
196Marttinen MikkoNokia MTB10:00:00 
197Miettinen Mikko500KiloaLihaa10:00:00 
198Niemelä MikkoMTB-Turku10:00:00 
199Uotila MikkoKaupin Kanuunat10:00:00 
200Krappe NikoTrek10:00:00 
201Luojumäki NikoJYPS10:00:00 
202Kujansuu OlliKankaanpään Kalevankiertäjät10:00:00 
203Ranta OlliKamaki-klubi10:00:00 
204Pohjola Olli-PekkaCCRT10:00:00 
205Salokannel OssiHollolan Urheilijat-4610:00:00 
206Heinonen PasiValkeakosken Haka10:00:00 
207Kaarne PasiTrek10:00:00 
208Nieminen PasiBenviron10:00:00 
209Nieminen PasiHuittisten Pyöräilijät10:00:00 
210Pyykönen PasiTamperee P-Union10:00:00 
211Sillanpää PasiKortesuon Pyöräilijät10:00:00 
212Warvas Pasi10:00:00 
213Vuori PasiTeam Hevoskuuri.fi10:00:00 
214Richartz PaulTeam Kotikallio10:00:00 
215Hämäläinen PekkaFree-Motion10:00:00 
216Teivaanmäki PekkaTeam Woodman10:00:00 
217Väätäinen Pekka10:00:00 
218Hämäläinen PenttiKorson Kaiku10:00:00 
219Mäennenä Pentti10:00:00 
220Kulma Pertti10:00:00 
221Tuulensuu PerttiPunkalaitumen Latu10:00:00 
222Tuominen PetriTVC10:00:00 
223Berg PetriVaralan Maratonklubi10:00:00 
224Hirvonen PetriEE10:00:00 
225Hänninen PetriVaasan Vasama10:00:00 
226Ikävalko PetriTeam Hevoskuuri.fi10:00:00 
227Kovalainen PetriTrek10:00:00 
228Kulmala Petri10:00:00 
229Nenonen PetriNokia Outdoor Sports Club10:00:00 
230Pitkänen PetriHankuri Sport10:00:00 
231Luomahaara Petteri10:00:00 
232Mitoraj PiotrNokia Outdoor Sports Club10:00:00 
233Aho Rami10:00:00 
234Lehtinen Reijo10:00:00 
235Uusi-Salava RistoPuhtituvat10:00:00 
236Hinkkala SakariKuhmalahden Kisa10:00:00 
237Kokko Sami10:00:00 
238Lastula Sami10:00:00 
239Oja SamiOTC10:00:00 
240Punkka SamiVammalan seudun Voima10:00:00 
241Sarsama SamiTrek10:00:00 
242Puotsaari Samuli10:00:00 
243S SeppoKyrös-Rasti10:00:00 
244Siren TapioKyrös-Rasti10:00:00 
245Tunturi TapioIkaalisten Soutajat10:00:00 
246Asukas TaunoKankaanpään Kalevankiertäjät10:00:00 
247Hiltunen Teemu10:00:00 
248Moilanen TeemuKuTu-triathlon Kuopio10:00:00 
249Niiranen Teemu10:00:00 
250Pennanen Teemu10:00:00 
251Pihlaja TeemuIF Länken10:00:00 
252Aura TeroTammisaari10:00:00 
253Hakuli TeroKaupin Kanuunat10:00:00 
254Kaskenviita TeroKankaanpää10:00:00 
255Kosonen Tero10:00:00 
256Mamia Tero10:00:00 
257Pelkonen TeroJumiKlossi10:00:00 
258Santikko TeroNarvin Napaus10:00:00 
259Suomela Tero10:00:00 
260Vehkamäki TeroKunkun Kiitäjät10:00:00 
261Aho Timokeukis10:00:00 
262Heikkilä TimoAitoon Urheilijat10:00:00 
263Kinnunen Timo10:00:00 
264Mikkola TimoHiisirasti10:00:00 
265Nissinen Timo10:00:00 
266Nurminen TimoPetoteam10:00:00 
267Satoniitty TimoVantaan Pyöräilijät10:00:00 
268Siren TimoKyröskoski10:00:00 
269Björk TomasNCK - Pedersöre10:00:00 
270Cederqvist TomiHyvinkää10:00:00 
271Collander TomiUlvila10:00:00 
272Lindfors Tomi10:00:00 
273Lehtinen TommiKaupin Kanuunat10:00:00 
274Horila Toni10:00:00 
275Hämäläinen Toni10:00:00 
276Ovaskainen Toni10:00:00 
277Telama TuomoKlaukkala10:00:00 
278Herrala Valtteri10:00:00 
279Vänni Veli-Pekka10:00:00 
280Kantojärvi Vesa10:00:00 
281Koivula Vesa10:00:00 
282Kärkkäinen VilleMuurame10:00:00 
283Miettinen Ville500KiloaLihaa10:00:00 
284Perälä VilleSuolahti10:00:00 
285Toivonen VilleHK-VARMA OY10:00:00 
286Vainio MikaHyvinkään Pyöräilijät10:00:00 
287Kosonen PerttuPKK10:00:00 
288Suomi MarkusPKK10:00:00 
289Koskinen TapaniVimPat10:00:00 
290Allinniemi JuhaVelo810:00:00 
291Yli-Koivisto JaakkoKaupin Kanuunat10:00:00 
292Tuomela Markovanttila10:00:00 
293Mikkonen AriJoensPy10:00:00 
294Sipilä Tuomas10:00:00 
295Painilainen TapioTCC10:00:00 
296Kokkola JarmoTampereen triathlonklubi10:00:00 
297Niininen MikaRauma10:00:00 
298Sieviläinen JormaRauma10:00:00 
299Österman Lauri10:00:00 
362Koski MikaMTB Järvenpää10:00:00 
363Solmula JoukoVaralan Hiihtoklubi10:00:00 
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English