Fin5 suunnistusviikko 2011 Lohjalla, kuntosarjat pv5

B-PITKA

Smart Follow

        Starttid Mål
6,5 km
 
1.   Seppo Lamminmäki Espoon Akilles    11:18:21   1:19:51  
2.   Janne Valkonen Valtra    11:22:20   1:45:50  
3.   Heidi Karinen VP    12:16:54   1:47:41  
4.   Vesa Lahtinen Delta    11:59:09   1:52:29  
5.   Hannu Laitinen Lynx    11:14:34   2:02:02  
6.   Kaj Kattilakoski     10:56:30   2:02:56  
7.   Jukka Virtanen     11:26:39   2:03:03  
8.   Mikhail Mishin     11:15:52   2:05:18  
9.   Alexey Kudinov   RUS  10:03:59   2:07:35  
10.   Ari Sainio Vetsport    10:07:49   2:19:12  
11.   Jarkko Korsimo Paimion Rasti    11:22:35   2:20:23  
12.   Antti Kriktilä     11:22:50   2:23:26  
13.   Jerker Fagerholm Karjaan Ura    11:08:42   2:23:54  
14.   Katja Nokka Rasti 88    11:12:53   2:25:35  
15.   Sami Alitalo OsVa    11:00:27   2:31:50  
16.   Anneli Galder Mesikämmenet    11:03:00   2:46:05  
17.   Andrew Calder AWOC  AUS  11:02:54   2:46:07  
18.   Lasarus Mitrofanoff Saloisen R    10:16:27   3:45:00  
19.   Laura Vuorinen     10:16:27   3:46:07  
   Matti Gustafsson Hämeenlinnan Tarmo          
   Anu Kolari           
   Matti Sirkka Pihkaniskat          
   Siiri Itkonen Lapin Veikot          
   Taina Itkonen Lapin Veikot          
   Mika Parjanen MS Parma          
   Markku Kylmälä Mäntsälän Urheilijat          
   Harri Mäkinen           
   Manne Kosonen Outamo Tea          
   Ari Linna Hauhon Sisu          
   Oiva Jaakola Ri-Su          
   Ora Visuri Ok77          
   Miska Tervala Rava          
   Ritva Oksanen Turenki          
   Sami Merovuo EsaL          
   Piia Lipiäinen Espoo          
   Jussi Jääoja Paimion Rasti          
   Markku Kytö           
   Kaisa Laapas           
   Marianne Nyman Pihkaniskat          
   Jouni Takalo Pellon Ponsi          
   Tapani Takalo Pellon Ponsi          
   Tuija Antikainen Mäntsälän Urheilijat          
   Tapio Kaattari Turun Suunnistajat          
   Erkki Mahlamäki Suuntavaisto SK          
   Mari Mahlamäki Suuntavaisto SK          
   Pekka Varho Rasti-Lukk          
   Päivi Laine Kauhajoen Karhu          
   Ari Vanhatalo Suuntavaisto SK          
   Kalle Ahlqvist Hiidenkiertäjät          
   Petri Vuori           
   Pasi Lyyluoma Teuvan Rivakka          
   Kirsi Kivilaakso Lynx          
   Päivi Alitalo OsVa       bröt  
   Maria Sukura Järvenpään Palo       bröt  
   Jussi Murtola           
   Julianna Molnar Helsingin Suunnistajat          
   Timo Kiiveri Liperin Le          
   Sanna Helin Paimion Rasti          
   Marko Sairasalo Hiidenkiertäjät          
   Harri Autero Soka          
   Markus Autero           
   Katariina Kannus Kangasala SK          
   Marianne Summanen Rajamäen Rykmentti          
   Risto Porkka           
   Hanna Heikkinen           
   Yrjö Trög           
   Pirjo Viita-aho Suunta-Veikot          
   Martti Savolainen Tampereen Pyrintö          
   Antti Pokela           
   Taina Sairio Hiidenkiertäjät          
   Sampo Lötjänen Raska          
   Lauri Lipiäinen           
   Ville Lindholm Perhon Kiri          
   Emilia Vuori Angelniemen Ankkuri          
   Heimo Fiskaali Perhon Kiri          
   Irina Klimovich   RUS        
   liubov Kononova O-Sestrore  RUS        
   Andrei Kulagin Helsingin Suunnistajat          
   Kari Puustinen IISVI          
   Juhani Latva Suunta Jurva          
   Jaana Vanhatalo Suuntavaisto SK          
   Matti Rintala Teuvri    10:46:19   bröt  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English