2017_wappu
Fiskars Village Run - Wappu 2017
MPUOLI
21,15
111
Salo
Jukka
KU-58
KU-58
18:00:00
64800
4696
52
Davidsson
Toni
Länsi-Uudenmaan Urheilijat
Länsi-Uudenmaan Urheilijat
18:00:00
64800
5138
119
Öhman
Dan
Ingå IF
Ingå IF
18:00:00
64800
5424
22
Luoma
Marko
Puujärven Puurtajat
Puujärven Puurtajat
18:00:00
64800
5747
45
Veijonen
Petteri
Wild Adventures North
Wild Adventures North
18:00:00
64800
6159
63
Mangström
Stefan
Team Kymppi-Katto
Team Kymppi-Katto
18:00:00
64800
6197
50
Sandström
Rabbe
18:00:00
64800
6317
6
Byggningsbacka
Rune
Karis
Karis
18:00:00
64800
6323
72
Haapalehto
Lari
18:00:00
64800
7482
NPUOLI
21,15
87
Sjöblom
Johanna
18:00:00
64800
7533
26
Repo
Heli
Kotijoukkue
Kotijoukkue
18:00:00
64800
7870
M50PUOLI
21,15
53
Julkunen
Ari Pekka
LUU
LUU
18:00:00
64800
6539
51
Tslount
Raymond
18:00:00
64800
6965
N50PUOLI
21,15
122
Leino
Sara
Helsingin Jyry
Helsingin Jyry
18:00:00
64800
7217
M60PUOLI
21,15
92
Lipponen
Eino
Liedon Luja
Liedon Luja
18:00:00
64800
7029
N60PUOLI
21,15
KPUOLI
21,15
93
Salminen
Sami
Pohjankuru
Pohjankuru
18:00:00
64800
8601
20
Laukka
Markku
T8
T8
18:00:00
64800
DNS
MVARTTI
10,57
91
Andersson
Niklas
Triathlon Suomi ry
Triathlon Suomi ry
18:00:00
64800
2934
82
Ilomäki
Timo
Saskan talli
Saskan talli
18:00:00
64800
2952
21
Lundén
Oskar
Malmgatans löpare
Malmgatans löpare
18:00:00
64800
3019
85
Saarioja
Saska
Saskan talli
Saskan talli
18:00:00
64800
3223
114
Dahlqvist
Markus
18:00:00
64800
3223
83
Rundgren
Johannes
Saskan talli
Saskan talli
18:00:00
64800
3272
44
Wasström
Marius
Tenala If
Tenala If
18:00:00
64800
3302
17
Kaihovirta
Matias
yksityishenkilö
yksityishenkilö
18:00:00
64800
3309
86
Himberg
Henrik
18:00:00
64800
3416
88
Nervander
Kaj
Ekenäs
Ekenäs
18:00:00
64800
3540
70
Jolkin
Timo
18:00:00
64800
3565
5
Bruncrona
Petter
Karsby
Karsby
18:00:00
64800
3596
23
Ossi
Ville
Aaltosenkadun Altavastaajat
Aaltosenkadun Altavastaajat
18:00:00
64800
4098
47
Virtanen
Taneli
LTU 2007
LTU 2007
18:00:00
64800
4112
NVARTTI
10,57
77
Ahlfors
Teija
Nurmijärvi
Nurmijärvi
18:00:00
64800
3166
58
Harrinvirta
Janiika
18:00:00
64800
3495
81
Pyrhönen
Hanna
FC Vohvelit
FC Vohvelit
18:00:00
64800
3647
32
Roms
Jessica
Tenala If
Tenala If
18:00:00
64800
3683
80
Välimäki
Veera
FC Vohvelit
FC Vohvelit
18:00:00
64800
3833
94
Vainio
Netta
18:00:00
64800
3888
103
Saarioja
Rea
Saskan talli
Saskan talli
18:00:00
64800
3966
48
Iveson
Sile
18:00:00
64800
3967
12
Häyrinen
Tiina
18:00:00
64800
4224
27
Ritala
Laura
18:00:00
64800
4227
123
Lahti
Essi
18:00:00
64800
4506
64
Harrinvirta
Jonina
Inkoo
Inkoo
18:00:00
64800
4669
42
Vainio
Netta
18:00:00
64800
DNS
43
Varonen
Reetta
www.unifit.fi
www.unifit.fi
18:00:00
64800
DNS
46
Vesalainen
Tuula
Helsinki Triathlon
Helsinki Triathlon
18:00:00
64800
DNS
M40VARTTI
10,57
3
Brooks
Robert
FU-47 Fiskars Urheilijat
FU-47 Fiskars Urheilijat
18:00:00
64800
2987
104
Nylund
Andre
Ingå IF
Ingå IF
18:00:00
64800
3085
1
Asén
Peter
Aktia
Aktia
18:00:00
64800
3508
108
Nylund
Tommi
18:00:00
64800
4196
N40VARTTI
10,57
102
Porkka
Paula
Hiidenkiertäjät
Hiidenkiertäjät
18:00:00
64800
3136
33
Ronimus
Tatja
Puujärven Puurtajat
Puujärven Puurtajat
18:00:00
64800
3205
29
Rolin
Kirsi
18:00:00
64800
3757
99
Vuorinen
Anneli
18:00:00
64800
4117
98
Forsman
Heidi
18:00:00
64800
4196
M50VARTTI
10,57
N50VARTTI
10,57
M60VARTTI
10,57
59
Suomalainen
Esko
Päijät-Hämeen Aikuisurheilijat
Päijät-Hämeen Aikuisurheilijat
18:00:00
64800
2635
68
Elovaara
Harri
VSVU
VSVU
18:00:00
64800
2896
25
Peltomaa
Timo
Karjaan Ura
Karjaan Ura
18:00:00
64800
3639
62
Kairemo
Kalevi
Friskis&Svettis
Friskis&Svettis
18:00:00
64800
3981
N60VARTTI
10,57
110
Ynnilä
Riitta
SuSi
SuSi
18:00:00
64800
3247
KVARTTI
10,57
124
Rauttola
Marjo
18:00:00
64800
3101
9
Elomaa
Fia
18:00:00
64800
3453
118
Kevin
Frank
OK Raseborg
OK Raseborg
18:00:00
64800
3485
19
Laine
Janne
TUT / EIK
TUT / EIK
18:00:00
64800
3796
24
Peltola
Elina
18:00:00
64800
3883
18
Lahti
Leena-Maija
18:00:00
64800
4509
2
Borgström
Nina
18:00:00
64800
4510
11
Holmström
Janniina
18:00:00
64800
4663
P17
3,7
61
Laitinen
Alex
IF Raseborg
IF Raseborg
18:10:00
65400
986
35
Salmi
André
EHS
EHS
18:10:00
65400
1348
56
Mannström
Kasper
Tenala IF
Tenala IF
18:10:00
65400
1518
T17
3,7
KLYHYT
3,7
67
Toivonen
Teija
VSVU
VSVU
18:10:00
65400
1013
112
Söderholm
Kaj
SIF
SIF
18:10:00
65400
1073
60
Suomalainen
Matti
18:10:00
65400
1226
36
Salmi
Heikki
EHS
EHS
18:10:00
65400
1349
38
Stenström
Bernadetta
18:10:00
65400
1394
4
Bruncrona
Mari Ann
Karsby
Karsby
18:10:00
65400
1409
55
Wallenius
Sabine
Tenala IF
Tenala IF
18:10:00
65400
1521
106
Nylund
Johanna
Ingå If
Ingå If
18:10:00
65400
1985
89
Nervander
Ann-Christine
Ekenäs
Ekenäs
18:10:00
65400
2010
109
Malmgren
Soile
18:10:00
65400
2463
54
Lind
Usko
18:10:00
65400
2468
P15
1,8
T15
1,8
74
Lupala
Saimi
If Raseborg
If Raseborg
18:21:00
66060
388
117
Koski
Iiris
Run For Good
Run For Good
18:21:00
66060
399
90
Minkkinen
Vilja
IF Raseborg
IF Raseborg
18:21:00
66060
494
P13
1,8
13
Johansson
Jens
FBC Raseborg Knights
FBC Raseborg Knights
18:21:00
66060
461
69
Kari
Matias
18:21:00
66060
467
107
Nylund
Simon
Ingå IF
Ingå IF
18:21:00
66060
537
78
McGregor
Josef
18:21:00
66060
654
125
Surakka
Rasmus
18:21:00
66060
DNF
T13
1,8
34
Rossi
Selene
Espoon Tapiot
Espoon Tapiot
18:21:00
66060
390
71
Ronimus
Jessica
Puujärven Puurtajat
Puujärven Puurtajat
18:21:00
66060
519
75
Eklunds
Jennica
HPS
HPS
18:21:00
66060
527
7
Drozdowska
Milena
18:21:00
66060
685
P11
1,8
10
Fritzen
Florian
Hiidenkiertäjät
Hiidenkiertäjät
18:21:00
66060
401
15
Johansson
Jimi
FBC Raseborg Knights
FBC Raseborg Knights
18:21:00
66060
426
30
Rolin
Milton
FU
FU
18:21:00
66060
448
79
Pirilä
Okko
18:21:00
66060
652
49
Iveson
Emil
18:21:00
66060
680
116
Koski
Olli
Run For Good
Run For Good
18:21:00
66060
710
T11
1,8
76
Ahlfors
Sara
Nurmijärven Yleisurheilu
Nurmijärven Yleisurheilu
18:21:00
66060
468
73
Lupala
Selma
If Raseborg
If Raseborg
18:21:00
66060
471
31
Rolin
Olivia
FU
FU
18:21:00
66060
510
101
Forsman
Aada
LYNX
LYNX
18:21:00
66060
533
115
Koski
Karin
Run For Good
Run For Good
18:21:00
66060
540
P9
0,6
37
Salmi
Kasper
EHS
EHS
18:15:00
65700
119
100
Forsman
Aaron
LYNX
LYNX
18:15:00
65700
120
65
Mangström
Kasper
Inkoo
Inkoo
18:15:00
65700
121
105
Nylund
Vilhelm
Ingå IF
Ingå IF
18:15:00
65700
130
T9
0,6
121
Laitinen
Ella
18:15:00
65700
136
96
Vainio
Alissa
NUPS
NUPS
18:15:00
65700
142
40
Vainio
Alissa
18:15:00
65700
DNS
P7
0,6
95
Vainio
Aatos
Nurmeksen judo
Nurmeksen judo
18:15:00
65700
134
8
Elomaa
Einar
Åbo United
Åbo United
18:15:00
65700
137
66
Mangström
Oliver
Inkoo
Inkoo
18:15:00
65700
142
57
Harrinvirta
Emil
18:15:00
65700
173
84
Rundgren
Mauno
Saskan talli
Saskan talli
18:15:00
65700
179
39
Vainio
Aatos
18:15:00
65700
DNS
T7
0,6
113
Nylund
Elinne
18:15:00
65700
134
120
Laitinen
Aada
18:15:00
65700
169
16
Johanssson
Ada Sofia
FBC Raseborg Knihgts
FBC Raseborg Knihgts
18:15:00
65700
182
P5
0,6
T5
0,6
97
Vainio
Auni
18:15:00
65700
178
41
Vainio
Auni
18:15:00
65700
DNS
VAKANTIT
0