2017_aktia
AKTIA - maantiejuoksu cup 2017-2018
MYL
10,0
1002
Ryynänen
Robin
Turun Urheiluliitto
Turun Urheiluliitto
13:00:06
46806
1842
1057
Jantunen
Panu
HKV*
HKV*
13:00:06
46806
1961
1038
Fox
Matthew
Runner's High
Runner's High
13:00:06
46806
1962
306
Fisahaye
Samuel
Leppävaaran Sisu*
Leppävaaran Sisu*
13:00:06
46806
2004
1047
Lehtinen
Joonas
Turun Urheiluliitto
Turun Urheiluliitto
13:00:06
46806
2013
1090
Ansio
Henri
Finnish Maraton Runners
Finnish Maraton Runners
13:00:06
46806
2020
1070
Turkulainen
Sami
Parikkalan Urheilijat
Parikkalan Urheilijat
13:00:06
46806
2034
1081
Valido
Toni
Hoka One One
Hoka One One
13:00:06
46806
2052
1077
Palmi
Rasmus
Nurmijärvi
Nurmijärvi
13:00:06
46806
2056
1032
Oila
Artturi
Espoon Tapiot
Espoon Tapiot
13:00:06
46806
2080
1128
Rissanen
Simeon
Vantaan Salamat
Vantaan Salamat
13:00:06
46806
2085
1094
Saku
Sami
IF Åland
IF Åland
13:00:06
46806
2116
30
Halme
Tomi
Finnish Marathon Runners
Finnish Marathon Runners
13:00:06
46806
2119
212
Ruohomäki
Jyrki
Helsinki Triathlon
Helsinki Triathlon
13:00:06
46806
2180
137
Malm
Mikko
Espoon Tapiot
Espoon Tapiot
13:00:06
46806
2190
19
Ferreira
Miguel
13:00:06
46806
2213
1054
Rajamäki
Markus
Elimäen Vauhti
Elimäen Vauhti
13:00:06
46806
2214
1010
Herälä
Antti
Häjyt
Häjyt
13:00:06
46806
2225
268
Viitanen
Lauri
Downtown 65
Downtown 65
13:00:06
46806
2242
273
Väisänen
Ossi
A-RANGERS
A-RANGERS
13:00:06
46806
2250
325
Välikorpi
Jari
Ku-58*
Ku-58*
13:00:06
46806
2254
157
Niemi
Jere
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
2263
1097
Vilska
Kimmo
B12-Powerwalking Group
B12-Powerwalking Group
13:00:06
46806
2276
1076
Tuomas
Jaako
13:00:06
46806
2288
1095
Pajula
Kimmo
Espoo
Espoo
13:00:06
46806
2301
59
Jumisko
Juha
VJ Sport
VJ Sport
13:00:06
46806
2317
242
Taponen
Niko
Vegaanijuoksijat
Vegaanijuoksijat
13:00:06
46806
2318
52
Iihola
Antti
13:00:06
46806
2321
220
Sallinen
Mikko
Telia Runners Finland
Telia Runners Finland
13:00:06
46806
2334
165
Nykänen
Nooa
13:00:06
46806
2358
226
Savolainen
Marko
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
2366
1112
Savolainen
Sulo
Sparta
Sparta
13:00:06
46806
2367
1116
Rytkönen
Hannu
Suunto Team
Suunto Team
13:00:06
46806
2369
4
Aittola
Antti
13:00:06
46806
2387
1036
Toivanen
Antti
Finnair
Finnair
13:00:06
46806
2402
1061
Vehi
Lauri
X-Tri Lahti
X-Tri Lahti
13:00:06
46806
2410
194
Pietarinen
Juhani
EY
EY
13:00:06
46806
2430
1023
Huomo
Vilppu
Helsinki
Helsinki
13:00:06
46806
2439
175
Orispää
Markku
Esbo IF
Esbo IF
13:00:06
46806
2454
266
Viita
Antero
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
2477
290
Leino
Kristian
13:00:06
46806
2487
1052
Mustonen
Juhani
Helsinki
Helsinki
13:00:06
46806
2493
198
Pohjonen
Ilkka
13:00:06
46806
2498
106
Laakso
Antti
B12
B12
13:00:06
46806
2506
156
Niemelä
Paavo
13:00:06
46806
2522
153
Mäkinen
Simo
Helsinki Running Crew
Helsinki Running Crew
13:00:06
46806
2526
1189
Vainikainen
Vesa
Helsinki Triathlon
Helsinki Triathlon
13:00:06
46806
2540
143
Mattila
Ari
13:00:06
46806
2576
181
Pakkanen
Olli
Peräkylän Ponnistus
Peräkylän Ponnistus
13:00:06
46806
2586
193
Peura
Mikko
13:00:06
46806
2702
1088
Niskanen
Jani
Vantaa
Vantaa
13:00:06
46806
2767
276
Äikäs
Marko
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
2801
1007
Höglund
Björn
Esbo IF
Esbo IF
13:00:06
46806
2896
25
Haapaniemi
Janne
Kieri Ry
Kieri Ry
13:00:06
46806
2981
1028
Poutanen
Aino
Downtown 65
Downtown 65
13:00:06
46806
3236
84
Kirvesmäki
Ari
13:00:06
46806
3844
335
Maaniitty
Tatu
PaRaS
PaRaS
13:00:00
46800
DNS
334
Väisänen
Janne
KU-58
KU-58
13:00:00
46800
DNS
5
Alanko
Tero
JK pitkä 2017
JK pitkä 2017
13:00:06
46806
DNS
11
Björkbacka
Teemu
13:00:06
46806
DNS
46
Huusko
Samuli
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
DNS
47
Hytönen
Tommi
Kenttäurheilijat-58*
Kenttäurheilijat-58*
13:00:06
46806
DNS
107
Laaksonen
Jarno
Friskis&Svettis
Friskis&Svettis
13:00:06
46806
DNS
110
Laitinen
Lauri
13:00:06
46806
DNS
111
Laitinen
Matti
13:00:06
46806
DNS
197
Piispa
Toni
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
DNS
223
Salo
Jukka
Kenttäurheilijat-58*
Kenttäurheilijat-58*
13:00:06
46806
DNS
230
Simanov
Gleb
13:00:06
46806
DNS
246
Tiukkanen
Jarmo
13:00:06
46806
DNS
327
Puustinen
Teemu
Kenttäurheilijat-58*
Kenttäurheilijat-58*
13:00:00
46800
DNS
M40
10,0
1065
Takala
Miika
Jyväskylän Kenttäurheilijat
Jyväskylän Kenttäurheilijat
13:00:06
46806
1973
237
Strömsholm
Jani
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
2049
1172
Vanhanen
Jari
Sjundeå IF
Sjundeå IF
13:00:06
46806
2113
62
Juuti
Petri
Kenttäurheilijat-58*
Kenttäurheilijat-58*
13:00:06
46806
2154
87
Kolehmainen
Kalle
Päijät-Hämeen Aikuisurheilijat
Päijät-Hämeen Aikuisurheilijat
13:00:06
46806
2198
125
Leppänen
Teemu
Cheetah Consulting
Cheetah Consulting
13:00:06
46806
2223
150
Mäkelä
Mikko
Downtown 65
Downtown 65
13:00:06
46806
2239
206
Rantala
Tommy
Digia
Digia
13:00:06
46806
2255
275
Vänttinen
Jukka
HPV
HPV
13:00:06
46806
2288
72
Kahilainen
Marko
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
2324
73
Kanninen
Kristian
ForrestGuuri
ForrestGuuri
13:00:06
46806
2327
117
Lehikoinen
Antti
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
2333
163
Nupponen
Tuomas
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
2338
50
Hämäläinen
Karo
13:00:06
46806
2364
195
Pihlajavesi
Mikko
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
2391
328
Risku
Ismo
Tuusulan Voima-Veikot
Tuusulan Voima-Veikot
13:00:06
46806
2413
1022
Antero
Pulli
SK Rintlerit
SK Rintlerit
13:00:06
46806
2416
225
Salomäki
Jarno
Runner's High Oy
Runner's High Oy
13:00:06
46806
2433
167
Ohtamaa
Veka
Helsinki Triathlon
Helsinki Triathlon
13:00:06
46806
2434
147
Moilanen
Seppo
ForrestGuuri
ForrestGuuri
13:00:06
46806
2453
58
Jukarainen
Jaakko
Helsinki
Helsinki
13:00:06
46806
2458
166
Näsäkkälä
Martti
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
2479
227
Savolainen
Mika
Digia
Digia
13:00:06
46806
2484
115
Laukkanen
Mikko
Finnish Marathon Runners
Finnish Marathon Runners
13:00:06
46806
2496
289
Santalahti
Toni
13:00:06
46806
2501
244
Teuri
Tuomas
Espoon Suunta
Espoon Suunta
13:00:06
46806
2502
169
Oilinki
Joni
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
2506
1099
Lappi
Ari
Järvenpään pyöräilijät
Järvenpään pyöräilijät
13:00:06
46806
2508
314
Pavlushkov
Victor
Helsingin Jyry
Helsingin Jyry
13:00:06
46806
2516
252
Tuomi
Timo-Jussi
13:00:06
46806
2526
200
Punkari
Matti
HyPy Triathlon
HyPy Triathlon
13:00:06
46806
2529
1053
Lammi
Uki
OC Puisto
OC Puisto
13:00:06
46806
2538
18
Eskola
Hannu
Digia
Digia
13:00:06
46806
2545
213
Ruusuvuori
Vesa
Samba Trailrunning Club
Samba Trailrunning Club
13:00:06
46806
2601
1074
Peitsoma
Marko
Porvoon Urheilijat
Porvoon Urheilijat
13:00:06
46806
2604
1216
Tyni
Jani
Porvoo
Porvoo
13:00:06
46806
2608
1020
Fransman
Sam
SV-ski
SV-ski
13:00:06
46806
2612
1062
Tamminen
Mikko
Jyry
Jyry
13:00:06
46806
2615
132
Lybeck
Christer
SKB Racing Triathlon Team
SKB Racing Triathlon Team
13:00:06
46806
2620
201
Puolamäki
Kai
13:00:06
46806
2623
204
Pätäri
Simo
13:00:06
46806
2627
253
Tuominen
Mika
Esbo IF
Esbo IF
13:00:06
46806
2632
93
Koskela
Jarmo
13:00:06
46806
2661
303
Karvonen
Harri
Reckless Race
Reckless Race
13:00:06
46806
2668
1012
Kallioniemi
Jussi
Espoo
Espoo
13:00:06
46806
2686
211
Roukala
Markus
SKB Racing Triathlon Team
SKB Racing Triathlon Team
13:00:06
46806
2689
233
Sivonen
Harri
13:00:06
46806
2707
88
Koli
Esa
FMR
FMR
13:00:06
46806
2714
285
Toivonen
Jussi
13:00:06
46806
2729
51
Hämäläinen
Pasi
Järvenpään Pyöräilijät
Järvenpään Pyöräilijät
13:00:06
46806
2740
216
Saari
Jyrki
13:00:06
46806
2759
140
Martikainen
Marko
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
2772
159
Niemistö
Tero
Digia
Digia
13:00:06
46806
2773
104
Källström
Jonas
Digia
Digia
13:00:06
46806
2817
33
Harmaala
Ismo
13:00:06
46806
2885
20
Finne
Oskari
13:00:06
46806
2942
119
Lehtinen
Pasi
Kestävyyttä pintakaasulla 24/7
Kestävyyttä pintakaasulla 24/7
13:00:06
46806
2947
215
Röyskö
Timo
Torstenhom HC
Torstenhom HC
13:00:06
46806
2950
1015
Liukku
Perttu
Hki
Hki
13:00:06
46806
2971
158
Niemi
Sami
TriathlonSuomi
TriathlonSuomi
13:00:06
46806
2977
231
Simola
Harry
Team HABA
Team HABA
13:00:06
46806
3004
299
Fager
Alex
Running Finland
Running Finland
13:00:06
46806
3032
191
Perttula
Petri
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
3061
302
Karppinen
Marko
Järvenpään Kädenvääntäjät
Järvenpään Kädenvääntäjät
13:00:06
46806
3100
182
Palmu
Mika
13:00:06
46806
3194
136
Malinen
Tatu
Downtown 65
Downtown 65
13:00:06
46806
3581
37
Havia
Jukka
13:00:06
46806
DNS
82
Kiiskinen
Petri
Hyvinkää Triathlon
Hyvinkää Triathlon
13:00:06
46806
DNS
95
Kujala
Jarkko
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
DNS
108
Laine
Olli
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
DNS
164
Nurmi
Janne
Downtown 65
Downtown 65
13:00:06
46806
DNS
247
Toikka
Tero
Helsingin Juoksijat
Helsingin Juoksijat
13:00:06
46806
DNS
269
Virtanen
Marko
13:00:06
46806
DNS
270
Vuojärvi
Juha
TriathlonSuomi
TriathlonSuomi
13:00:06
46806
DNS
274
Välimaa
Harri
Helsinki Triathlon
Helsinki Triathlon
13:00:06
46806
DNS
280
Hirn
Mika
EK
EK
13:00:06
46806
DNS
333
Planting
Teemu
KU-58
KU-58
13:00:00
46800
DNS
M50
10,0
67
Jääskeläinen
Timo
Espoon Tapiot
Espoon Tapiot
13:00:06
46806
2215
64
Järvinen
Arto
Pakilan Visa
Pakilan Visa
13:00:06
46806
2220
49
Hämäläinen
Eero
Hämeenlinnan Tarmo
Hämeenlinnan Tarmo
13:00:06
46806
2328
1137
Kanniainen
Juha
Run2gether
Run2gether
13:00:06
46806
2339
321
Tauriainen
Pekka
Triathlon Vantaa
Triathlon Vantaa
13:00:06
46806
2360
284
Taskila
Sakari
Muuraus-ja Laatoitustyö Sakari
Muuraus-ja Laatoitustyö Sakari
13:00:06
46806
2385
256
Uusitalo
Jari
Porvoon Urheilijat
Porvoon Urheilijat
13:00:06
46806
2388
80
Keskitalo
Jari
TriathlonSuomi
TriathlonSuomi
13:00:06
46806
2388
126
Lettojärvi
Eero
Orimattilan Jymy
Orimattilan Jymy
13:00:06
46806
2402
1151
Raatikainen
Tapani
Hämeenlinnan Tarmo
Hämeenlinnan Tarmo
13:00:06
46806
2413
317
Päällysaho
Pasi
Helsingin Juoksijat
Helsingin Juoksijat
13:00:06
46806
2438
1142
Maisi
Antti
Nurmijärvi
Nurmijärvi
13:00:06
46806
2463
313
Mäkelä
Tapio
Helsingin Jyry
Helsingin Jyry
13:00:06
46806
2464
1011
Pekonen
Jari
Porvoon Urheilijat
Porvoon Urheilijat
13:00:06
46806
2466
177
Paasonen
Timo
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
2496
1078
Tanninen
Keijo
Porvoon Urheilijat
Porvoon Urheilijat
13:00:06
46806
2503
121
Lempiäinen
Timo
13:00:06
46806
2514
267
Viitanen
Jarmo
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
2523
179
Pakarinen
Harri
Helsingin kisa-veikot
Helsingin kisa-veikot
13:00:06
46806
2611
39
Heikkerö
Peter
Porvoon Urheilijat
Porvoon Urheilijat
13:00:06
46806
2617
1013
Mäkelä
Olli
Hyvinkään Triathlon
Hyvinkään Triathlon
13:00:06
46806
2618
1180
Wallenius
Mika
Helsingin Jyry
Helsingin Jyry
13:00:06
46806
2621
183
Palva
Lauri
Vantaa
Vantaa
13:00:06
46806
2622
81
Keus
Fred
Digia
Digia
13:00:06
46806
2632
97
Kulikoff
Leo
13:00:06
46806
2642
1169
Jääskeläinen
Pekka
Järvenpään pyöräilijät
Järvenpään pyöräilijät
13:00:06
46806
2642
43
Himanka
Jarmo
Finntriathlon Masters
Finntriathlon Masters
13:00:06
46806
2660
56
Jantunen
Juha
HyPy Triathlon
HyPy Triathlon
13:00:06
46806
2677
134
Läärä
Matti
13:00:05
46805
2679
152
Mäki-Petäys
Sami
Helsinki Triathlon
Helsinki Triathlon
13:00:06
46806
2683
1167
Haapasaari
Pekka
Helsinki Trialthon
Helsinki Trialthon
13:00:06
46806
2724
229
Seppänen
Juha
Helsingin Jyry
Helsingin Jyry
13:00:06
46806
2760
48
Hyyryläinen
Pasi
Espoon Akilles
Espoon Akilles
13:00:06
46806
2779
1087
Holopainen
Timo
Espoon hiihtoseura
Espoon hiihtoseura
13:00:06
46806
2799
1079
Kovero
Juha-Pekka
Helsingin Trail Running Club
Helsingin Trail Running Club
13:00:06
46806
2809
1075
Perämäki
Timo
Vantaa
Vantaa
13:00:06
46806
2862
3
Ahonen
Jukka
13:00:06
46806
2877
264
Vesterinen
Anttoni
Helsinki Triathlon
Helsinki Triathlon
13:00:06
46806
2877
34
Hassinen
Jukka-Pekka
Runner´s Club
Runner´s Club
13:00:06
46806
2880
203
Pärssinen
Harri
Helsinki Triathlon
Helsinki Triathlon
13:00:06
46806
2881
60
Jurmu
Jouni
IF Sibbo Vargarna
IF Sibbo Vargarna
13:00:06
46806
2916
16
Eklund
Markus
Helsingin Juoksijat
Helsingin Juoksijat
13:00:06
46806
2922
329
Sainio
Jari
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
2971
1040
Vuorinen
Markus
Helsinki
Helsinki
13:00:06
46806
2979
238
Ståhl
Peter
IF Sibbo Vargarna
IF Sibbo Vargarna
13:00:06
46806
3114
55
Isolammi
Timo
JK pitkä 2017
JK pitkä 2017
13:00:06
46806
3213
1037
Salmi
Jari
Tuusula
Tuusula
13:00:06
46806
DNF
65
Järvinen
Mika
13:00:06
46806
DNS
142
Masalin
Vesa-Matti
Porvoon Urheilijat
Porvoon Urheilijat
13:00:06
46806
DNF
207
Rask
Kari
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
DNS
294
Kanerva
Juha
Helsingin Juoksijat - Helsinki
Helsingin Juoksijat - Helsinki
13:00:00
46800
DNS
M60
10,0
240
Suominen
Kari
Joken Talli
Joken Talli
13:00:06
46806
2243
118
Lehtinen
Eero
Joken Talli
Joken Talli
13:00:06
46806
2419
1050
Laitila
Erkki
VSVU
VSVU
13:00:06
46806
2448
1041
Alén
Heikki
Porv Urh
Porv Urh
13:00:06
46806
2457
1111
Kärkkäinen
Heimo
Päijät-Hämeen Aikuisurheilijat
Päijät-Hämeen Aikuisurheilijat
13:00:06
46806
2466
184
Parviainen
Hannu
Espoon Tapiot
Espoon Tapiot
13:00:06
46806
2500
1156
Aalto
Heino
Hollola
Hollola
13:00:06
46806
2524
1060
Elovaara
Harri
VSVU
VSVU
13:00:06
46806
2530
291
Niemi
Jorma
Kenttäurheilijat -58
Kenttäurheilijat -58
13:00:06
46806
2670
249
Tolppi
Lasse
13:00:06
46806
2671
90
Kontio
Erkki
Spove
Spove
13:00:06
46806
2686
1209
Jäppinen
Pertti
Porvoon Urheilijat
Porvoon Urheilijat
13:00:06
46806
2702
135
Lång
Eino
HyvSU
HyvSU
13:00:06
46806
2818
308
Kytömäki
Pekka
Endurance Ultrarunning Team Fin
Endurance Ultrarunning Team Fin
13:00:06
46806
2844
77
Keski-Honkola
Pertti
Endurance
Endurance
13:00:06
46806
2937
1124
Suhonen
Pekka
Kerava
Kerava
13:00:06
46806
3262
1153
Lemström
Tage
IP-08
IP-08
13:00:06
46806
3280
1009
Kyburz
Peter
Helsinki
Helsinki
13:00:06
46806
3292
42
Hiltunen
Jouko
KarhulanKatajaiset
KarhulanKatajaiset
13:00:06
46806
3317
27
Hahto
Tapani
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
DNS
109
Laitinen
Kalevi
13:00:06
46806
DNS
M70
10,0
1178
Ignatius
Antero
Endurance
Endurance
13:00:06
46806
3077
1171
Komulainen
Viljo
Spo-ve
Spo-ve
13:00:06
46806
3226
160
Nikulainen
Arto
Spove
Spove
13:00:06
46806
3246
1191
Löfström
Martin
Sporttiveteraanit
Sporttiveteraanit
13:00:06
46806
3316
1068
Koivula
Keijo
Sporttiveteraanit
Sporttiveteraanit
13:00:06
46806
3431
86
Koivuranta
Lauri
Joken Talli
Joken Talli
13:00:06
46806
DNF
M19
10,0
89
Komulainen
Aatu
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
2217
36
Hava
Juuso
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
2311
176
Ovaska
Eetu
Triathlon Vantaa
Triathlon Vantaa
13:00:06
46806
2317
292
Hautapakka
Emil
Espoon Tapiot
Espoon Tapiot
13:00:06
46806
2375
35
Hava
Joni
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
DNS
120
Lehto
Tomi
Espoon Tapiot
Espoon Tapiot
13:00:06
46806
DNS
149
Myllysilta
Tuomas
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
DNS
M17
5,0
1127
Hautala
Walte
Lahden Ahkera
Lahden Ahkera
13:10:05
47405
1011
1104
Björkendahl
Carl
Porvoon Urheilijat
Porvoon Urheilijat
13:10:05
47405
1018
155
Nevala
Atte
Kenttäurheilijat -58*
Kenttäurheilijat -58*
13:10:05
47405
1033
1260
Jacobsson
Oskari
Keravan Urheilijat
Keravan Urheilijat
13:10:05
47405
1047
1129
Tanninen
Tuomas
Porvoon Urheilijat
Porvoon Urheilijat
13:10:05
47405
1087
31
Harju
Olli
Kenttäurheilijat-58*
Kenttäurheilijat-58*
13:10:05
47405
1095
1119
Kankkonen
Viki
PU
PU
13:10:05
47405
1104
271
Vuorikoski
Okko
Lahden Ahkera
Lahden Ahkera
13:10:05
47405
1121
1125
Hamppu
Anton
Helsingin suunnistajat
Helsingin suunnistajat
13:10:05
47405
1148
319
Risku
Elias
Keski-Uudenmaan yleisurheilu
Keski-Uudenmaan yleisurheilu
13:10:05
47405
1159
32
Harju
Ville
Kenttäurheilijat-58*
Kenttäurheilijat-58*
13:10:05
47405
1185
323
Tuori
Roope
Espoon Tapiot*
Espoon Tapiot*
13:10:05
47405
1201
1273
Niemi
Roope
Rekolan Raikas
Rekolan Raikas
13:00:06
46806
1244
1157
Fransman
Benjamin
SV-Ski
SV-Ski
13:10:05
47405
1336
P15
5,0
305
Rajaniemi
Aleksi
Lahden ahkera
Lahden ahkera
13:10:05
47405
1017
1154
Backman
Ramses
Porvoon Urheilijat
Porvoon Urheilijat
13:10:05
47405
1030
1148
Luonela
Justus
Lahden Ahkera
Lahden Ahkera
13:10:05
47405
1082
1106
Schröder
Danil
Lahden Ahkera
Lahden Ahkera
13:10:05
47405
1123
116
Lee
Benjamin
Helsingin kisa-veikot
Helsingin kisa-veikot
13:10:05
47405
1134
130
Lintula
Otto
Viipurin Urheilijat
Viipurin Urheilijat
13:10:05
47405
1134
38
Heikkerö
Joona
Porvoon Urheilijat*
Porvoon Urheilijat*
13:10:05
47405
1178
1121
Fransman
Robin
SV-ski
SV-ski
13:10:05
47405
1208
1159
Pihamäki
Jesse
Espoon Tapiot
Espoon Tapiot
13:10:05
47405
1251
1261
Valkealahti
Markus
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:10:05
47405
1441
1140
Ruukkala
Santeri
Kerava
Kerava
13:10:05
47405
1526
332
Tenno
Leo
Triathlon Vantaa
Triathlon Vantaa
13:10:00
47400
DNS
P13
5,0
91
Korpi
Tero
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:10:05
47405
1209
22
Forsten
William
Esbo IF
Esbo IF
13:10:05
47405
1247
41
Heiskanen
Santtu
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:10:05
47405
1399
139
Malmila
Sami
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:10:05
47405
1842
138
Malmila
Aaro
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:10:05
47405
2088
218
Saarikoski
Santeri
Keravan Urheilijat
Keravan Urheilijat
13:10:05
47405
2133
337
Perez Rosello
Josue
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:00
46800
DNS
40
Heiskanen
Joona
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:10:05
47405
DNS
P11
1,6
311
Mourujärvi
Jonne
Nurmijärven Yleisurheilu
Nurmijärven Yleisurheilu
13:16:00
47760
350
1166
Kero
Jens-Aarne
IFRaseborg
IFRaseborg
13:16:00
47760
358
28
Hahto
Vili
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:16:00
47760
364
217
Saarikoski
Samuli
Keravan Urheilijat
Keravan Urheilijat
13:16:00
47760
381
1164
Vanhanen
Aapo
Espoon Tapiot
Espoon Tapiot
13:16:00
47760
415
103
Källström
Henri
Triathlon Vantaa
Triathlon Vantaa
13:16:00
47760
435
P9
0,8
1168
Vilska
Eemi
Rajamäen Rykmentti
Rajamäen Rykmentti
13:16:00
47760
175
254
Uittamo
Elias
Helsingin kisa-veikot
Helsingin kisa-veikot
13:16:00
47760
190
312
Mourujärvi
Jere
Nurmijärven Yleisurheilu
Nurmijärven Yleisurheilu
13:16:00
47760
199
338
Taskinen
Samu
Mäntsälän urheilijat
Mäntsälän urheilijat
13:16:00
47760
DNS
NYL
10,0
1
Abrego
Nerea
Helsingin Jyry
Helsingin Jyry
13:00:06
46806
2228
1161
Miettinen
Suvi
HKV*
HKV*
13:00:06
46806
2266
1176
Jäppinen
Mona
Helsingin Kisa-Veikot*
Helsingin Kisa-Veikot*
13:00:06
46806
2365
76
Kauranen
Saara
Forssan Salama*
Forssan Salama*
13:00:06
46806
2383
94
Kosonen
Soili
Espoon Tapiot
Espoon Tapiot
13:00:06
46806
2435
1018
Vesalainen
Tuula
Triathlon Suomi
Triathlon Suomi
13:00:06
46806
2440
262
Venesmaa
Julia
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
2467
154
Mäkäräinen
Leena
Kenttäurheilijat-58*
Kenttäurheilijat-58*
13:00:06
46806
2505
1048
Tamminen
Essi
Triathlon Suomi
Triathlon Suomi
13:00:06
46806
2509
318
Rajaniemi
Anne
Lahden Ahkera
Lahden Ahkera
13:00:06
46806
2583
282
Patrikainen
Laura
Runner's High
Runner's High
13:00:06
46806
2611
1063
Sandvik
Josefin
IF Brahe
IF Brahe
13:00:06
46806
2627
1017
Jacobsson
Julia
Skuusi
Skuusi
13:00:06
46806
2649
1069
Vehi
Taru
Lahti
Lahti
13:00:06
46806
2651
1072
Nurmi
Emma
13:00:06
46806
2670
250
Torkkeli
Mari
13:00:06
46806
2704
172
Oja
Lea
Helsinki Triathlon
Helsinki Triathlon
13:00:06
46806
2726
1064
Hanhimäki
Emmi
Espoon Akilles
Espoon Akilles
13:00:06
46806
2742
128
Linko
Krista
Espoon Tapiot
Espoon Tapiot
13:00:06
46806
2789
83
Kilponen
Tarja
Espoon Tapiot Juoksuklubi
Espoon Tapiot Juoksuklubi
13:00:06
46806
2793
1016
Elomaa
Iida
Kuivasjärven Aura
Kuivasjärven Aura
13:00:06
46806
2827
189
Perttula
Ella
Kenttäurheilijat-58*
Kenttäurheilijat-58*
13:00:06
46806
3374
300
Fager
Sofia
Running Finland
Running Finland
13:00:06
46806
3503
190
Perttula
Paula
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
3857
79
Keskinen
Saana
Vantaan Salamat
Vantaan Salamat
13:00:06
46806
DNS
178
Paitula
Annika
13:00:06
46806
DNS
235
Skräddar
Katarina
Helsingin Jyry
Helsingin Jyry
13:00:06
46806
DNS
257
Uuttu
Satu
Kenttäurheilijat-58*
Kenttäurheilijat-58*
13:00:06
46806
DNS
281
Muinonen
Sofia
Espoon Tapiot*
Espoon Tapiot*
13:00:06
46806
DNS
330
Suhonen
Emilia
Runner's Club
Runner's Club
13:00:00
46800
DNS
N40
10,0
251
Tukiainen
Paula
Viipurin Urheilijat*
Viipurin Urheilijat*
13:00:06
46806
2335
1273
Juuti
Sari
Kenttäurheilijat-58*
Kenttäurheilijat-58*
13:00:06
46806
2412
1114
Vartiainen
Mirja
Espoon Tapiot*
Espoon Tapiot*
13:00:06
46806
2448
99
Kullberg
Sanna
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
2525
301
Henttonen
Anu
Helsinki
Helsinki
13:00:06
46806
2652
10
Arokannas
Elina
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
2679
100
Kuronen
Riitta
HTC
HTC
13:00:06
46806
2752
199
Punkari
Kirsi
HyPy Triathlon
HyPy Triathlon
13:00:06
46806
2757
1024
Nurvo
Minna
Triathlon Vantaa
Triathlon Vantaa
13:00:06
46806
2767
15
Ek
Tanja
Porvoon Urheilijat
Porvoon Urheilijat
13:00:06
46806
2770
236
Stenvall
Anna-Liisa
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
2780
114
Lassila
Sanna
Digia
Digia
13:00:06
46806
2806
1174
Kilpeläinen
Riitta
Järvenpään pyöräilijät
Järvenpään pyöräilijät
13:00:06
46806
2826
1033
Vanlamo
Jaana
Hypy-Triathlon
Hypy-Triathlon
13:00:06
46806
2835
241
Taiminen
Pia-Maria
Triathlon Vantaa
Triathlon Vantaa
13:00:06
46806
2847
307
Hakala
Jonna
Helsinki
Helsinki
13:00:06
46806
2849
1138
Kajanki
Arja
run2gether
run2gether
13:00:06
46806
2868
209
Ronimus
Tatja
13:00:06
46806
2952
1045
Niemelä
Armi
Runner's High
Runner's High
13:00:06
46806
2957
295
Åkerman
Milla
13:00:06
46806
3067
261
Vanninen
Lissu
Triathlon Vantaa
Triathlon Vantaa
13:00:06
46806
3072
1027
Lehtinen
Sanna
HyPy Triathlon
HyPy Triathlon
13:00:06
46806
3107
122
Leppinen
Saara
13:00:06
46806
3129
44
Holmila
Miia
13:00:06
46806
3140
54
Isolammi
Tiina-Kaisa
JK Pitkä 2017
JK Pitkä 2017
13:00:06
46806
3165
192
Perttula
Pia
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
3191
133
Lybeck
Heidi
13:00:06
46806
3193
298
Siivonen
Mari
13:00:06
46806
3209
85
Knuuttila
Katja
13:00:06
46806
3246
1130
Suoranta
Anu
Helsinki
Helsinki
13:00:06
46806
3249
283
Sivèn
Johanna
Porvoon Urheilijat
Porvoon Urheilijat
13:00:06
46806
3276
278
Buddas
Hanna
Porvoon Urheilijat
Porvoon Urheilijat
13:00:06
46806
3289
1021
Heino
Reeta
Kerava
Kerava
13:00:06
46806
3409
222
Salmi
Sirpa
13:00:06
46806
3559
1044
Sorvali
Susanna
Helsinki
Helsinki
13:00:06
46806
3919
21
Forsberg
Mia
Running Finland
Running Finland
13:00:06
46806
DNS
29
Hallin-Pihlatie
Lena
13:00:06
46806
DNS
96
Kujo
Katja
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
DNS
144
Mattila
Katja
JK Pitkä 2017
JK Pitkä 2017
13:00:06
46806
DNS
148
Mustonen
Kukka-Maaria
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
DNS
259
Valio
Minna
Hollolan Urheilijat -46
Hollolan Urheilijat -46
13:00:06
46806
DNS
N50
10,0
260
Vallinoja
Maija
Runner´s Club
Runner´s Club
13:00:06
46806
2677
168
Oikarinen
Kati
Runner´s Club
Runner´s Club
13:00:06
46806
2691
186
Peltonen
Sari
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
2707
174
Ojanen
Anu
Hämeenlinnan Tarmo
Hämeenlinnan Tarmo
13:00:06
46806
2709
161
Nordling
Sirpa
Porvoon Urheilijat
Porvoon Urheilijat
13:00:06
46806
2770
188
Perkiö
Tuula
13:00:06
46806
2797
210
Roopärg
Marika
Täppsportlased Viro / KPK 24/7
Täppsportlased Viro / KPK 24/7
13:00:06
46806
2870
1042
Hoffren
Anne
TT
TT
13:00:06
46806
2886
145
Mieho
Hilkka-Liisa
Helsingin Juoksijat
Helsingin Juoksijat
13:00:06
46806
2961
286
Vorselman
Tuula
JK pitkä 2017
JK pitkä 2017
13:00:06
46806
2987
45
Hovilehto
Tuija
Porvoon Urheilijat
Porvoon Urheilijat
13:00:06
46806
3101
304
Leino
Sara
Helsingin Jyry
Helsingin Jyry
13:00:06
46806
3114
180
Pakarinen
Tiina
Kestävyyttä pintakaasulla 24/7
Kestävyyttä pintakaasulla 24/7
13:00:06
46806
3248
1098
Kanigan
Marja-Liisa
Hki
Hki
13:00:06
46806
3293
75
Kaukiainen
Maarit
Porvoon Urheilijat
Porvoon Urheilijat
13:00:06
46806
3312
1092
Henriksson
Tiina
Sipoo
Sipoo
13:00:06
46806
3324
105
Köykkä-Lempiäinen
Susanna
13:00:06
46806
3457
279
Göthelid
Carin
Running Finland
Running Finland
13:00:06
46806
3592
1086
Tamminen
Sirpa
Helsingin Jyry
Helsingin Jyry
13:00:06
46806
3633
202
Purmonen
Ulla
13:00:06
46806
4237
78
Keski-Oja
Mervi
JK pitkä 2017
JK pitkä 2017
13:00:06
46806
DNS
112
Larkio
Johanna
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
DNS
214
Rönnberg
Eeri-Mari
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
DNS
N60
10,0
309
Leskinen
Elina
13:00:06
46806
3115
1144
Välke
Riitta
Friskis & Svettis
Friskis & Svettis
13:00:06
46806
3292
1179
Särkkä
Auni
Espoon Tapiot
Espoon Tapiot
13:00:06
46806
3733
185
Pellikka
Tuula
Espoon Tapiot Juoksuklubi
Espoon Tapiot Juoksuklubi
13:00:06
46806
DNS
N70
10,0
N19
5,0
1146
Laukkanen
Salla
Lahden Ahkera
Lahden Ahkera
13:10:05
47405
1099
1194
Gauriloff
Katri
KeskiUudenmaan Yleisurheilu
KeskiUudenmaan Yleisurheilu
13:10:05
47405
1217
26
Haataja
Sanni
Espoo
Espoo
13:10:05
47405
1327
1135
Oila
Heidi
Espoon Tapiot
Espoon Tapiot
13:10:05
47405
1423
1187
Kekkonen
Julia
Triathlon Vantaa
Triathlon Vantaa
13:10:05
47405
1449
N17
5,0
1152
Kotinurmi
Pinja
Lahden ahkera
Lahden ahkera
13:10:05
47405
1054
1136
Vänttinen
Janette
Porvoon Urheilijat*
Porvoon Urheilijat*
13:10:05
47405
1204
208
Reinikainen
Siiri
Kenttäurheilijat-58*
Kenttäurheilijat-58*
13:10:05
47405
1284
69
Kaarna
Ulriika
Lahti
Lahti
13:10:05
47405
1339
61
Juuti
Mette
Kenttäurheilijat-58*
Kenttäurheilijat-58*
13:10:05
47405
1342
1145
Urpola
Liisa
Espoon Tapiot
Espoon Tapiot
13:10:05
47405
1415
141
Martikainen
Mette
Hyvinkään Seudun Urheilijat
Hyvinkään Seudun Urheilijat
13:10:05
47405
1453
287
Vänttinen
Jessica
Triathlon Vantaa
Triathlon Vantaa
13:10:05
47405
1536
14
Eikkinen
Edith
Kenttäurheilijat-58*
Kenttäurheilijat-58*
13:10:05
47405
DNS
170
Oilinki
Nea
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:10:05
47405
DNS
T15
5,0
1141
Niemi
Nea
Porvoon Urheilijat
Porvoon Urheilijat
13:10:05
47405
1233
324
Uusimäki
Taika
Kenttöurheilijat-58
Kenttöurheilijat-58
13:10:05
47405
1255
1246
Köykkä
Helmi
Triathlon Vantaa
Triathlon Vantaa
13:10:05
47405
1290
296
Kiiski
Ada
Porvoon urheilijat
Porvoon urheilijat
13:10:05
47405
1318
320
Tarvo
Nea
Espoon Tapiot*
Espoon Tapiot*
13:10:05
47405
1341
310
Marekwia
Katharina
Espoon Tapiot
Espoon Tapiot
13:10:05
47405
1350
288
Vänttinen
Julia
Triathlon Vantaa
Triathlon Vantaa
13:10:05
47405
1403
123
Leppäkorpi
Elina
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:10:05
47405
1412
1147
Tamminen
Nelli
Helsingin Tarmo
Helsingin Tarmo
13:10:05
47405
1427
162
Nupponen
Kerttu
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:10:05
47405
1447
322
Tiihonen
Ella
Espoon Tapiot
Espoon Tapiot
13:10:05
47405
1548
1134
Oila
Hilda
Espoon Tapiot
Espoon Tapiot
13:10:05
47405
1582
92
Korvenpää
Jenni
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:10:05
47405
DNS
228
Seisto
Ellen
Espoon Tapiot*
Espoon Tapiot*
13:10:05
47405
DNS
T13
5,0
221
Salmi
Marianne
Mäntsälän Urheilijat
Mäntsälän Urheilijat
13:10:05
47405
1309
219
Saarikoski
Sini-Minea
Keravan Urheilijat
Keravan Urheilijat
13:10:05
47405
1315
1113
Kero
Fanny
IFRaseborg
IFRaseborg
13:10:05
47405
1332
1103
Råstedt
Ella
Esbo IF
Esbo IF
13:10:05
47405
1563
T11
1,6
297
Kiiski
Alisa
Porvoon urheilijat
Porvoon urheilijat
13:16:00
47760
379
1202
Knoop
Saana
Porvoon Urheilijat
Porvoon Urheilijat
13:16:00
47760
385
1165
Rautanen
Nelli
Tuusula
Tuusula
13:16:00
47760
425
1170
Jalkanen
Brenda
Porvoon Urheilijat
Porvoon Urheilijat
13:16:00
47760
432
258
Vakkilainen
Elina
Vantaan Salamat
Vantaan Salamat
13:16:00
47760
434
245
Teuri
Venla
Espoon Suunta
Espoon Suunta
13:16:00
47760
DNS
T9
0,8
187
Pennanen
Petra
Helsingin kisa-veikot
Helsingin kisa-veikot
13:16:00
47760
187
113
Larvala
Hilma
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:16:00
47760
203
239
Suokas
Matilda
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:16:00
47760
226
1272
Salo
Kielo
KaPo
KaPo
13:16:00
47760
239
224
Salo
Kielo
13:16:00
47760
DNS
MKUNTO
10,0
74
Karlsson
Janne
Tuocon Oy
Tuocon Oy
13:00:06
46806
2564
68
Kaarna
Jussi
Lahti
Lahti
13:00:06
46806
2577
248
Tolonen
Esko
Helsinki
Helsinki
13:00:06
46806
2696
171
Oinonen
Juha
CSC
CSC
13:00:06
46806
2709
1019
Suni
Tuomas
Helsingin Kisa-Veikot
Helsingin Kisa-Veikot
13:00:06
46806
2709
6
Andberg
Henry
I-HK
I-HK
13:00:06
46806
2756
53
Isoherranen
Harri
13:00:06
46806
2775
1085
Widbom
Kalle
HelTri
HelTri
13:00:06
46806
2854
2
Absetz
Ilmari
Tekes Innodurance
Tekes Innodurance
13:00:06
46806
2910
1046
Keskinen
Eero
Jyväskylä
Jyväskylä
13:00:06
46806
3005
102
Kyllönen
Janne
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:00:06
46806
3164
13
Davey
Philip
CSC
CSC
13:00:06
46806
3374
146
Miettinen
Jari
CSC
CSC
13:00:06
46806
3392
17
Enkovaara
Jussi
CSC
CSC
13:00:06
46806
3424
24
Gonzalez
Eduardo
CSC
CSC
13:00:06
46806
DNS
331
Telsavaara
Timo
13:00:00
46800
DNS
MKUNTO5
5,0
1110
Helenius
Vilho
Nokian Urheilijat
Nokian Urheilijat
13:10:05
47405
1029
124
Leppäkorpi
Timo
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:10:05
47405
1054
1131
Eskelinen
Jaakko
Helsinki
Helsinki
13:10:05
47405
1074
1132
Sotkas
Miki
Helsinki
Helsinki
13:10:05
47405
1079
1150
Lyyra
Simo
13:10:05
47405
1094
1186
Autere
Pekka
Helsinki Triathlon
Helsinki Triathlon
13:10:05
47405
1128
1271
Ylipekkala
Juho
13:10:05
47405
1144
1122
Lappi
Timo
Finntriathlon Masters
Finntriathlon Masters
13:10:05
47405
1150
1120
Stubb
Aleksander
Finntriathlon Masters
Finntriathlon Masters
13:10:05
47405
1150
131
Luoma
Marko
13:10:05
47405
1181
1143
Heininen
Juha
Porvoo Urheilijat
Porvoo Urheilijat
13:10:05
47405
1224
1195
Väisänen
Marko
Vantaa
Vantaa
13:10:05
47405
1297
272
Vuorinen
Antti
13:10:05
47405
1328
1275
Korpi
Mika
Runners Club
Runners Club
13:10:05
47405
1331
1115
Lauri
Antti
Vantaa
Vantaa
13:10:05
47405
1392
277
Alatalkkari
Timo
Runner's Club
Runner's Club
13:10:05
47405
1434
9
Anttalainen
Jukka
Helsingin Jyry
Helsingin Jyry
13:10:05
47405
1445
1269
Pääkkö
Markku
Sporttiveteraanit
Sporttiveteraanit
13:10:05
47405
1458
263
Vento
Veli-Matti
Vantaa
Vantaa
13:10:05
47405
1467
315
Piha
Oliver
Run for good
Run for good
13:10:05
47405
1543
196
Piiparinen
Pekka
13:10:05
47405
1570
1267
Tarkkanen
Tuomas
Vantaa
Vantaa
13:10:05
47405
1611
1105
Toppari
Oskari
Espoo
Espoo
13:10:05
47405
1615
1101
Lehtinen
Seppo
Leppävaaran Sisu
Leppävaaran Sisu
13:10:05
47405
1661
1100
Pääkkönen
Joonas
OK Trian
OK Trian
13:10:05
47405
1676
1199
Pirhonen
Jukka
Hämeenlinna
Hämeenlinna
13:10:05
47405
1705
1107
Toppari
Matti
Espoon Tapiot
Espoon Tapiot
13:10:05
47405
1742
70
Kaarnalehto
Anssi Kaarnalehto
13:10:05
47405
1776
1118
Nuutilainen
Marko
Ovane Way Espoo
Ovane Way Espoo
13:10:05
47405
1874
1123
Ikonen
Timo
Vantaa
Vantaa
13:10:05
47405
2088
173
Ojala
Miikka
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:10:05
47405
DNS
255
Utriainen
Juuso
13:10:05
47405
DNS
293
Peippo
Jouni
Kuusikko
Kuusikko
13:10:05
47405
DNF
NKUNTO
10,0
101
Kuusivuori
Jenni
Digia
Digia
13:00:06
46806
2769
127
Lillsunde
Katja-Emilia
JK pitkä 2017
JK pitkä 2017
13:00:06
46806
3161
1001
Hilden
Tiina
Järvenpään Palo
Järvenpään Palo
13:00:06
46806
3180
234
Sjöblom
Nina
13:00:06
46806
3274
7
Andreev
Katja
Vantaa
Vantaa
13:00:06
46806
3462
1083
Backlund
Virpi
Korson Kengurut ry
Korson Kengurut ry
13:00:06
46806
3690
71
Kabiersch
Grit
13:00:06
46806
3865
57
Jokihaara
Sari
JK Pitkä 2017
JK Pitkä 2017
13:00:06
46806
3874
336
Pesonen
Elina
PC Pekattaret
PC Pekattaret
13:00:00
46800
DNS
23
Friberg
Raisa
Kopse Huti
Kopse Huti
13:00:06
46806
DNS
129
Linnapuomi
Tuija
Kestävyyttä pintakaasulla 24/7
Kestävyyttä pintakaasulla 24/7
13:00:06
46806
DNS
NKUNTO5
5,0
1102
Jalkanen
Emma
Porvoon Urheilijat
Porvoon Urheilijat
13:10:05
47405
1097
1197
Bengs
Eevi
Helsingin nykyaikaiset 5-otteli
Helsingin nykyaikaiset 5-otteli
13:10:05
47405
1159
1196
Soininen
Laura
Crossfit Espoo
Crossfit Espoo
13:10:05
47405
1288
265
Vihonen
Piia
Espoon Tapiot
Espoon Tapiot
13:10:05
47405
1305
1277
Janhunen
Anna-Liina
Hki
Hki
13:10:05
47405
1318
1270
Taipale
Virpi
Helsingin Juoksijat
Helsingin Juoksijat
13:10:05
47405
1340
1158
Grön
Tiina
Samba Trail Running Club
Samba Trail Running Club
13:10:05
47405
1340
1155
Pihlaja
Salme
Espoon Tapiot
Espoon Tapiot
13:10:05
47405
1406
1109
Öman
Johanna
Team Wassu
Team Wassu
13:10:05
47405
1475
12
Danska
Katja
JK pitkä 2017
JK pitkä 2017
13:10:05
47405
1477
316
Piha
Tanja
Run for Good
Run for Good
13:10:05
47405
1569
1126
Puusa
Marika
Vantaa
Vantaa
13:10:05
47405
1597
205
Rantala
Päivi
13:10:05
47405
1638
151
Mäkelä
Minna
13:10:05
47405
1697
1198
Huuhtanen
Pirjo
Hämeenlinna
Hämeenlinna
13:10:05
47405
1724
98
Kulju
Katri
CSC
CSC
13:10:05
47405
1724
1160
Järvimäki
Krista
Vantaa
Vantaa
13:10:05
47405
1727
1262
Taivaskallio
Satu
13:10:05
47405
1798
1266
Savonsaari
Kristiina
Kerava
Kerava
13:10:05
47405
1887
1238
Thessman
Kirsi
Kerava
Kerava
13:10:05
47405
1887
8
Andrews
Jaana
13:10:05
47405
1916
1108
Lahtinen
Miia
Vantaa
Vantaa
13:10:05
47405
2066
243
Tarnanen
Taru
13:10:05
47405
2522
66
Jääskeläinen
Paula
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58
13:10:05
47405
DNS
232
Sirkiä
Seija
CSC
CSC
13:10:05
47405
DNS
326
Larkio
Johanna
KU-58
KU-58
13:10:00
47400
DNS
VAC10
10,0
VAC5
5,0
VL
1,6