Luonteri pyöräily 13.08.2022 klo 10:00

95 km yhteensä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
94,0 km
Maali
95.0 km
 
1.   Mikael Turunen IBD Cycling    10:00:00   2:47:06 (1)  2:48:21  
2.   Juhana Hietala CCH    10:00:00   2:47:49 (4)  2:49:13  
3.   Jani Hujanen     10:00:00   2:47:48 (2)  2:49:13  
4.   Jari Heinikainen LaPy    10:00:00   2:47:48 (2)  2:49:14  
5.   Petri Kytö Kaupin Kanuunat    10:00:00   2:48:04 (5)  2:49:26  
6.   Anniina Hakkarainen IBD Cycling    10:00:00   2:48:22 (6)  2:49:44  
7.   Väinö Hakkarainen Finska Kompaniet    10:00:00   2:48:23 (7)  2:49:44  
7.   Kimmo Hauskaviita Finska Kompaniet    10:00:00   2:48:24 (8)  2:49:44  
9.   Tommi Mikkonen Velo Saimaa    10:00:00   2:49:28 (9)  2:50:55  
10.   Sami Turkulainen Lappeenrannan pyöräilijät    10:00:00   2:57:03 (10)  2:58:29  
11.   Panu Hyöppinen Velo Saimaa    10:00:00   2:57:22 (11)  2:58:46  
12.   Valtteri Välkky Sibbo Vargarna    10:00:00   2:57:43 (12)  2:59:10  
13.   Janne Väänänen     10:00:00   3:08:16 (13)  3:09:54  
14.   Mikko Kiljunen Kuratien Sorvaajat    10:00:00   3:10:28 (14)  3:11:51  
15.   Viesturs Kils     10:00:00   3:10:36 (15)  3:11:59  
16.   Henk Leermakers LrPy    10:00:00   3:10:39 (16)  3:12:05  
17.   Riku Kotro     10:00:00   3:10:52 (18)  3:12:13  
18.   Matti Väyrynen Lappeenrannan Pyöräilijät    10:00:00   3:10:50 (17)  3:12:15  
19.   Mikko Heimonen     10:00:00   3:10:52 (18)  3:12:16  
20.   Arto Lilja     10:00:00   3:10:55 (20)  3:12:16  
21.   Riku Palomäki Kilsojen kyttääjät    10:00:00   3:22:01 (21)  3:23:36  
22.   Timo Vauhkonen Jyps    10:00:00   3:22:21 (22)  3:23:49  
23.   Janne Turunen Selkien Sisu    10:00:00   3:28:01 (23)  3:29:20  
24.   Annukka Pesonen Selkien Sisu    10:00:00   3:28:01 (23)  3:29:20  
25.   Seppo Paajanen Savonlinna    10:00:00   3:29:44 (25)  3:31:16  
26.   Toni Niemi Joensuun Pyöräilijät    10:00:00   3:30:03 (26)  3:31:33  
27.   Toomas Lehtonen     10:00:00   3:32:06 (28)  3:33:26  
28.   Juha Valkama Tawast Cycling Club    10:00:00   3:32:03 (27)  3:33:31  
29.   Matias Haukkala Rantakylän yhtenäiskoulu    10:00:00   3:32:41 (29)  3:34:21  
30.   Esko Kaikkonen Velo Saimaa    10:00:00   3:33:12 (30)  3:34:49  
31.   Joni Rasi     10:00:00   3:33:28 (31)  3:35:07  
32.   Markus Leinonen Team Tamminen    10:00:00   3:34:48 (32)  3:36:35  
33.   Erno Kantanen Juvan urheilijat    10:00:00   3:34:49 (33)  3:36:35  
34.   Raino Simola     10:00:00   3:34:49 (33)  3:36:35  
35.   Jarno Muukkonen Kotila Eng    10:00:00   3:39:21 (36)  3:40:53  
36.   Viljo Kuuluvainen     10:00:00   3:39:17 (35)  3:40:53  
37.   Jukka Tarkiainen LC Stamina    10:00:00   3:39:31 (37)  3:41:05  
38.   Kimmo Aholainen MEK    10:00:00   3:40:07 (38)  3:41:49  
39.   Jari Turunen Juvan Urheilijat ry    10:00:00   3:40:14 (39)  3:41:52  
40.   Matti Nojonen Fysioporras Ky    10:00:00   3:40:40 (40)  3:42:12  
41.   Antti Rautio Seikkailujuoksijat    10:00:00   3:40:56 (41)  3:42:25  
42.   Paul Lyons     10:00:00   3:41:15 (42)  3:43:01  
43.   Jani Ruohola Kivunsiirtofirma    10:00:00   3:43:05 (43)  3:44:45  
44.   Esa Heittokangas Marskidata    10:00:00   3:44:22 (44)  3:46:03  
45.   Janne Saavalainen     10:00:00   3:49:43 (45)  3:51:08  
46.   Teemu Keränen Kuratien sorvaajat    10:00:00   3:49:52 (46)  3:51:24  
47.   Juha Putkonen MPY    10:00:00   3:49:54 (48)  3:51:24  
48.   Sami Wahlman     10:00:00   3:49:52 (46)  3:51:25  
49.   Juha Voho     10:00:00   3:51:43 (49)  3:53:27  
50.   Mikko Pöysä PLC-Tech Oy    10:00:00   3:52:19 (50)  3:54:18  
51.   Juho Pöysä PLC-Tech Oy    10:00:00   3:52:19 (50)  3:54:18  
52.   Juha Kuosmanen Kuopion Pyöräseura    10:00:00   3:54:14 (53)  3:55:44  
53.   Janne Lehtinen Macgregor    10:00:00   3:54:13 (52)  3:55:55  
54.   Janne Niemi Joensuun Pyöräilijät    10:00:00   3:56:21 (54)  3:57:57  
55.   Ari Matilainen Rejlers Finland Oy    10:00:00   3:58:22 (55)  4:00:03  
56.   Timo Holmberg Rejlers Finland Oy    10:00:00   3:58:22 (55)  4:00:03  
57.   Anniina Tikkanen Imatran urheilijat    10:00:00   3:58:35 (59)  4:00:03  
58.   Piia Lampinen     10:00:00   3:58:33 (58)  4:00:03  
59.   Henri Vainio Rejlers Finland Oy    10:00:00   3:58:26 (57)  4:00:03  
60.   Juuso Venäläinen     10:00:00   4:00:32 (60)  4:02:22  
61.   Hannu Helminen Lämpösäätö Oy    10:00:00   4:04:31 (61)  4:06:09  
62.   Esa Kärkkäinen Bevenic Group    10:00:00   4:07:08 (62)  4:08:58  
63.   Timo Teittinen Kaakonpolkijat    10:00:00   4:08:29 (68)  4:10:01  
64.   Maija Laukniemi Team Rynkeby Jyväskylä-Kuopio    10:00:00   4:08:21 (63)  4:10:10  
64.   Miljamaria Pyykkö     10:00:00   4:08:26 (65)  4:10:10  
66.   Vili Hämäläinen Mikkelin Hiihtäjät    10:00:00   4:08:26 (65)  4:10:11  
66.   Ville Kämäräinen Mikkelin tuomiokirkkoseurakunta    10:00:00   4:08:28 (67)  4:10:11  
68.   Hannu Korhonen Osuuskauppa Suur-Savo    10:00:00   4:08:21 (63)  4:10:11  
69.   Rauno Kuokkanen     10:00:00   4:10:16 (69)  4:12:13  
70.   Sami Hämäläinen Specsavers    10:00:00   4:13:22 (70)  4:15:06  
71.   Lauri Viljanen Gotham City Dark Riders    10:00:00   4:15:20 (71)  4:17:11  
71.   Tommi Kauppinen Gotham Dark Riders    10:00:00   4:15:24 (72)  4:17:11  
73.   Markus Pekkanen     10:00:00   4:16:24 (73)  4:18:12  
74.   Heikki Hartikainen Lions Club Helsinki Stamina    10:00:00   4:18:52 (74)  4:20:36  
75.   Pertti Lehtinen     10:00:00   4:20:41 (77)  4:22:20  
76.   Olli Hinkkanen     10:00:00   4:20:38 (75)  4:22:28  
77.   Pia Hyppönen X-tri Lahti    10:00:00   4:20:40 (76)  4:22:29  
78.   Sami Saaranen UPM Pellos    10:00:00   4:21:06 (78)  4:22:52  
79.   Maria Koski Mikkeli    10:00:00   4:26:50 (79)  4:28:23  
80.   Ari Saarinen     10:00:00   4:27:34 (80)  4:29:24  
81.   Antti Savolainen     10:00:00   4:28:23 (81)  4:30:02  
82.   Jarkko Kääriäinen Pankalan Pojat    10:00:00   4:29:44 (82)  4:31:51  
83.   Tuukka Karvonen MPY    10:00:00   4:29:47 (83)  4:31:51  
84.   Mikko Kontti     10:00:00   4:30:14 (85)  4:32:27  
85.   Tiina Knaappila TRCC    10:00:00   4:30:13 (84)  4:32:28  
86.   Roope Vidman Huoltaja: Vidman Liisa-Leena    10:00:00   4:31:46 (86)  4:33:43  
87.   Kalle Taivalantti     10:00:00   4:31:48 (87)  4:33:44  
88.   Juha-Pekka Miettinen MPY    10:00:00   4:32:03 (88)  4:33:46  
89.   Juha Leikas     10:00:00   4:33:00 (89)  4:34:55  
90.   Kimmo Raitanen Mäntsälän Moottorikerho    10:00:00   4:33:34 (90)  4:35:16  
91.   Vesa Huttunen     10:00:00   4:34:22 (91)  4:36:08  
92.   Asko Löppönen     10:00:00   4:34:55 (92)  4:36:43  
93.   Kirsi Ruottinen     10:00:00   4:35:08 (93)  4:37:05  
94.   Paula Nojonen     10:00:00   4:35:41 (94)  4:37:22  
95.   Jussi Romppainen     10:00:00   4:36:59 (95)  4:38:33  
96.   Tiina Vänskä Rejlers Finland Oy    10:00:00   4:38:16 (96)  4:39:52  
97.   Jussi Kokko Rejlers Finland Oy    10:00:00   4:38:16 (96)  4:39:53  
98.   Anni Rantalainen 95 nevöföget    10:00:00   4:38:24 (98)  4:40:09  
99.   Jani Räsänen Levera Bikers    10:00:00   4:41:37 (99)  4:43:24  
100.   Tomi Partti     10:00:00   4:41:40 (100)  4:43:37  
100.   Teemu Ripatti     10:00:00   4:41:44 (102)  4:43:37  
102.   Mikko Valkonen     10:00:00   4:41:41 (101)  4:43:37  
103.   Teemu Laitinen     10:00:00   4:43:59 (103)  4:45:56  
104.   Liisa-Leena Vidman     10:00:00   4:45:41 (104)  4:47:31  
105.   Kari Kilkki     10:00:00   4:46:28 (105)  4:48:45  
106.   Sakari Kolehmainen     10:00:00   4:54:17 (106)  4:56:18  
107.   Hannu Mahlberg Marski Data    10:00:00   4:54:48 (108)  4:57:22  
108.   Petri Toijonen Marski Data    10:00:00   4:54:45 (107)  4:57:22  
108.   Pekka Määttänen Marskidata    10:00:00   4:55:06 (109)  4:57:22  
110.   Rauno Häkkänen     10:00:00   4:56:57 (110)  4:58:51  
110.   Taina Louhivuori     10:00:00   4:56:58 (111)  4:58:51  
112.   Kaisa Tolvanen     10:00:00   4:57:13 (112)  4:59:12  
112.   Jukka Tolvanen Tuusula    10:00:00   4:57:13 (112)  4:59:12  
114.   Hanna Löppönen     10:00:00   4:58:07 (114)  4:59:58  
115.   Arttu Ylönen     10:00:00   4:59:18 (115)  5:01:29  
116.   Janne Viskari Anttolan pursiseura    10:00:00   5:02:55 (116)  5:04:41  
117.   Jyri Martikainen Anttolan pursiseura    10:00:00   5:02:55 (116)  5:04:42  
118.   Jouni Tuukkanen     10:00:00   5:06:44 (118)  5:09:03  
119.   Teemu Hollanti Kaakonpolkijat    10:00:00   5:08:18 (120)  5:09:51  
120.   Sami Hautakoski MPY    10:00:00   5:08:06 (119)  5:09:52  
121.   Antti Tammi Lumme Energia    10:00:00   5:09:51 (121)  5:11:43  
122.   Jukka Lahtinen     10:00:00   5:10:42 (122)  5:12:46  
123.   Jani Varis SMC    10:00:00   5:10:46 (123)  5:12:47  
124.   Nora Kotro     10:00:00   5:13:06 (125)  5:15:13  
125.   Perttu Kotro     10:00:00   5:12:48 (124)  5:15:14  
126.   Iiro Hämäläinen     10:00:00   5:19:03 (126)  5:20:52  
127.   Vellu Väänänen Sopalan Ponnistus    10:00:00   5:19:19 (127)  5:21:14  
128.   Asseri Kurki Kurkiparvi    10:00:00   5:21:16 (128)  5:23:24  
129.   Hannu Niemi     10:00:00   5:30:05 (129)  5:32:03  
130.   Esa Allinen     10:00:00   5:34:34 (130)  5:36:52  
131.   Päivi Leppänen     10:00:00   5:35:34 (131)  5:37:30  
132.   Heini Kunttu Valteri    10:00:00   5:35:39 (132)  5:37:31  
133.   Rauno Gavrilov     10:00:00   5:36:07 (133)  5:37:59  
134.   Jooa Kantanen Huoltaja: Kantanen Erno    10:00:00   5:42:28 (134)  5:44:14  
135.   Oosa Kantanen Huoltaja: Kantanen Erno    10:00:00   5:42:59 (135)  5:44:43  
136.   Alexandra Puranen     10:00:00   5:43:15 (137)  5:45:03  
137.   Hannu Lyytikäinen     10:00:00   5:43:09 (136)  5:45:04  
138.   Marjo Räsänen     10:00:00   5:54:36 (138)  5:56:38  
139.   Olli Pulkkinen     10:00:00   5:58:50 (139)  6:00:48  
140.   Risto Honkanen SMC Automation Oy    10:00:00   5:58:57 (140)  6:01:10  
141.   Tiina Liimatta     10:00:00   6:02:51 (141)  6:04:59  
142.   Tuija Rantalainen Ryläyksen Ystävät    10:00:00   6:03:26 (142)  6:05:22  
143.   Heidi Valkonen     10:00:00   6:06:06 (143)  6:08:16  
144.   Maria Keskitalo     10:00:00   6:07:36 (144)  6:09:45  
145.   Essi Pulkkinen     10:00:00   6:14:58 (145)  6:16:53  
146.   Aki Finér Iron Accordions    10:00:00   6:15:59 (146)  6:19:37  
147.   Vesa Vilkman Iron Accordions    10:00:00   6:16:00 (147)  6:19:38  
148.   Tommy Larvi Kymin suunnistajat    10:00:00   6:25:10 (151)  6:27:36  
149.   Viktor Norrman Jockas Atletförening    10:00:00   6:25:09 (150)  6:27:36  
150.   Wilhelm Norrman Jockas Atletförening    10:00:00   6:25:10 (151)  6:27:37  
151.   Anna Vanhala     10:00:00   6:25:02 (148)  6:27:37  
152.   Liisa Vanhala     10:00:00   6:25:05 (149)  6:27:37  
153.   Marjo Sääskilahti-Heikkinen     10:00:00   6:41:41 (153)  6:43:50  
   Matti Eskelinen     10:00:00      ei läht.  
   Lasse Korhonen Osuuskauppa Suur-Savo    10:00:00      ei läht.  
   Esku Kurki Kurkiparvi    10:00:00      keskeytti  
   Lauri Liikanen MPY    10:00:00      ei läht.  
   Kimmo Mikander Osuuskauppa Suur-Savo    10:00:00      ei läht.  
   Riku Rikman Lappeenrannan Pyöräilijät    10:00:00      ei läht.  
   Oiva Tiirikainen     10:00:00      ei läht.  
   Danail Vasilev UPM Pellos    10:00:00      ei läht.  
   Mpy Osallistuja 8 MPY    10:00:00      ei läht.  
   Mpy Osallistuja 9 MPY    10:00:00      ei läht.  
   Rejlers Osallistuja Rejlers Finland Oy    10:00:00      ei läht.  
   Rejlers Osallistuja Rejlers Finland Oy    10:00:00      ei läht.  
   Rejlers Osallistuja Rejlers Finland Oy    10:00:00      ei läht.  

Sarjat:

| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English