Länsiväyläjuoksu, 24.4.2022

Naiset 17.3 km

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
17,0 km
Maali
17,3 km
 
1.   Laura Jalasto 4Speed Triathlon Team    13:15:00   1:11:26 (1)  1:12:49  
2.   Kaisa Höijer     13:15:00   1:17:03 (2)  1:18:39  
3.   Emilia Vinberg Esbo    13:15:00   1:19:48 (3)  1:21:20  
4.   Mari Selviranta     13:15:00   1:21:51 (4)  1:23:34  
5.   Hannele Timonen Espoo    13:15:00   1:23:47 (5)  1:25:19  
6.   Sanna Pusa CSC    13:15:00   1:26:08 (7)  1:27:37  
7.   Mailis Orakoski Helsinki    13:15:00   1:26:06 (6)  1:27:39  
8.   Annamari Vänskä Helsinki    13:15:00   1:28:00 (8)  1:29:43  
9.   Titta Kanerva Espoo    13:15:00   1:32:08 (9)  1:33:50  
10.   Miia Santamäki Helsinki    13:15:00   1:34:01 (10)  1:35:44  
11.   Terhi Ritala Espoo    13:15:00   1:34:42 (12)  1:36:27  
12.   Terttu Kasari Helsinki    13:15:00   1:34:39 (11)  1:36:29  
13.   Tutu Wegelius-Lehtonen PoRa    13:15:00   1:36:15 (13)  1:37:59  
14.   Anni Palu Helsinki    13:15:00   1:36:30 (14)  1:38:18  
15.   Rea Sirén Hki    13:15:00   1:36:59 (15)  1:38:50  
16.   Anna-Leena Rautajuuri Espoo    13:15:00   1:37:24 (16)  1:39:11  
17.   Nika Larkimo Helsinki    13:15:00   1:39:31 (17)  1:41:20  
18.   Kati Annukka Sinkkonen Helsinki    13:15:00   1:39:45 (18)  1:41:32  
19.   Jenni Kontkanen CSC    13:15:00   1:41:09 (20)  1:42:47  
20.   Elina Välimäki Espoo    13:15:00   1:41:07 (19)  1:43:00  
21.   Maarit Lumiaho Espoon Kunto    13:15:00   1:41:25 (22)  1:43:06  
22.   Katri Kotoaro Lohja    13:15:00   1:41:14 (21)  1:43:26  
23.   Marina Nordström Esbo    13:15:00   1:42:15 (23)  1:44:03  
24.   Tiina Krogdahl Espoo    13:15:00   1:42:48 (24)  1:44:56  
25.   Karina Pietere Espoo    13:15:00   1:43:09 (25)  1:44:59  
26.   Sanna Pekkarinen Helsinki    13:15:00   1:44:30 (26)  1:46:07  
27.   Susanna Silander Espoo    13:15:00   1:44:52 (27)  1:47:07  
28.   Kirsi Juusti Espoo    13:15:00   1:46:20 (28)  1:48:15  
29.   Kristiina Huttunen Helsinki    13:15:00   1:46:32 (29)  1:48:25  
30.   Siiri Heininen Veikkola    13:15:00   1:47:47 (31)  1:49:26  
31.   Laura Venäläinen Helsinki    13:15:00   1:47:29 (30)  1:49:27  
32.   Jonna Alhopuro Espoo    13:15:00   1:48:13 (32)  1:50:09  
33.   Nina Huuska Espoo    13:15:00   1:48:15 (33)  1:50:22  
34.   Heli Turunen Vantaa    13:15:00   1:49:52 (34)  1:51:59  
35.   Tia Koivu Espoo    13:15:00   1:49:59 (36)  1:52:01  
36.   Laura Pekkarinen Helsinki    13:15:00   1:49:58 (35)  1:52:05  
37.   Sanna Liukkonen Espoo    13:15:00   1:51:57 (37)  1:53:56  
38.   Noora Fagerström     13:15:00   1:52:47 (39)  1:54:59  
39.   Sarianna Hellgren Vantaa    13:15:00   1:52:46 (38)  1:55:00  
40.   Pia Pitkänen Vantaa    13:15:00   1:52:56 (40)  1:55:16  
41.   Jenni Orjatsalo Espoo    13:15:00   1:55:27 (41)  1:57:12  
42.   Eve Sipilä Espoo    13:15:00   1:56:45 (42)  1:58:35  
43.   Ida Qvarnström     13:15:00   1:58:17 (43)  2:00:10  
44.   Kati Luoma Espoo    13:15:00   1:58:48 (44)  2:01:22  
45.   Susanne Kuusansalo NJK    13:15:00   1:59:53 (45)  2:02:07  
46.   Laura Hyryläinen Njk    13:15:00   1:59:54 (46)  2:02:07  
47.   Laura Oja Espoo    13:15:00   2:00:56 (47)  2:03:15  
48.   Taina Leinonen     13:15:00   2:02:01 (48)  2:04:32  
49.   Hanne-Grete Christensen HapaRun    13:15:00   2:02:20 (49)  2:04:47  
50.   Jaana Miettinen Helsinki    13:15:00   2:03:01 (50)  2:05:56  
51.   Hanna Viertiö-Oja Espoo    13:15:00   2:05:55 (51)  2:08:22  
52.   Kirsi Hellsten Espoo    13:15:00   2:06:55 (52)  2:09:25  
53.   Tepa Koivu Espoo    13:15:00   2:07:32 (53)  2:09:53  
54.   Heini Larros Helsinki    13:15:00   2:09:47 (54)  2:11:47  
55.   Eira Pohjanvaara Vantaa    13:15:00   2:14:47 (55)  2:17:09  
   Paula Aaltonen Tawastia Trail Club    13:15:00      ei läht.  
   Liisa Alatalo Helsinki    13:15:00      ei läht.  
   Minna Arkko-Huumonen Tuusula    13:15:00      ei läht.  
   Emmi Bachler Booze hound & Friends    13:15:00      ei läht.  
   Anna Gagneur Helsinki    13:15:00      ei läht.  
   Tuula Gregory Helsinki    13:15:00      ei läht.  
   Salla-Maria Hakala Espoon kaupunki    13:15:00      ei läht.  
   Terhi Ingström Espoo    13:15:00      ei läht.  
   Johanna Kakko Orimattila    13:15:00      ei läht.  
   Riikka Kalliokoski Espoo    13:15:00      ei läht.  
   Jutta Kanerva A!dventures    13:15:00      ei läht.  
   Anna-Maria Kangas Woimaluola    13:15:00      ei läht.  
   Tarja Korvenoja Syncrorunners.    13:15:00      ei läht.  
   Katariina Koskinen Espoo    13:15:00      ei läht.  
   Suvi Kurikka Espoo    13:15:00      ei läht.  
   Evi Kärpijoki Kauniaisten kaupunki    13:15:00      ei läht.  
   Nina Mäkelä Aqua Plus Triathlon    13:15:00      ei läht.  
   Teija Naumanen Espoo    13:15:00      ei läht.  
   Hanna Nylund Helsinki    13:15:00      ei läht.  
   Seija Nylund Vantaa    13:15:00      ei läht.  
   Matleena Nyyssönen-Edvards Helsinki    13:15:00      ei läht.  
   Piia Passila Helsinki    13:15:00      ei läht.  
   Silja Petäjäinen Helsinki    13:15:00      ei läht.  
   Anna Piippo-Karjalainen Espoo    13:15:00      ei läht.  
   Pinja Puskala Espoo    13:15:00      ei läht.  
   Irene Ratschinsky Espoo    13:15:00      ei läht.  
   Emilia Rikberg Satakerta Rödl & Partner Oy    13:15:00      ei läht.  
   Maarit Räsänen Espoo    13:15:00      ei läht.  
   Sanna Selkälä Kauniaisten kaupunki    13:15:00      ei läht.  
   Pia Sjögren Espoo    13:15:00      ei läht.  
   Eva Ström Espoo    13:15:00      ei läht.  
   Pia Särkinen Espoo    13:15:00      ei läht.  
   Johanna Taivassalo Tampereen maratonklubi    13:15:00      ei läht.  
   Anne Tammimäki Helsinki    13:15:00      ei läht.  
   Jaana Tulla Suomen Olympiakomitea    13:15:00      ei läht.  
   Hanni Tyry Helsinki    13:15:00      ei läht.  
   Mirka Vahtera TriathlonSuomi    13:15:00      ei läht.  
   Milla Valtonen Nurmijärvi    13:15:00      ei läht.  
   Reetta Varpula Helsinki    13:15:00      ei läht.  
   Nella Virkola Vantaa    13:15:00      ei läht.  
   Ulla Walli Helsinki    13:15:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English