Länsiväyläjuoksu, 24.4.2022

Miehet 17.3 km

Lähtölista

1002Tatu AlanenHelsinki13:15:00   867
1005Markku AlénNew begin - Krik13:15:00   1085
1006Jukka AntilaTapion Sulka13:15:00   1086
1010Markus BergmanKarhunpojat13:15:00   1090
1011Marcus BergströmDegerby13:15:00   1091
1012Kim BjörkmanEspoo13:15:00   1092
1013Mikael BjörkmanEspoo13:15:00   1093
1014Jukka BlombergHelsinki13:15:00   1094
1015Tuomas BorgEspoo13:15:00   1095
1017Kevin ConleyEspoo13:15:00   467
1018Philip DaveyCSC13:15:00   468
1019Erkki EerolaEspoo13:15:00   469
1020Lauri EklinHelsinki13:15:00   470
1022Jussi EnkovaaraCSC13:15:00   472
1025Markus GardbergMp-Juoksuklubi13:15:00   475
1026Sébastien GontierEspoo13:15:00   476
1029Antti HakolaVTT Urheilukerho13:15:00   479
1030Kari HalenEspoo13:15:00   480
1031Jan-Erik HallikainenLeevene13:15:00   481
1032Heikki HallipeltoKirkkonummi13:15:00   482
1033Juha-Pekka HalmeenmäkiTriathlonSuomi13:15:00   483
1034Matti HannolaLaajasalon Maratoonarit13:15:00   484
1035Riz HaqueEspoo13:15:00   485
1036Lasse HarjuHelsinki13:15:00   486
1037Petri HarjuAPK-maratoonarit13:15:00   487
1038Reima HarjuOC Puisto13:15:00   488
1039Tommi HartonenHelsinki13:15:00   489
1040Jaakko HeikeläHelsinki13:15:00   490
1041Jaakko HeikeläHelsinki13:15:00   491
1044Sanni HellmanSilicon Labs13:15:00   494
1046Jaakko HenttonenEspoon Tapiot13:15:00   496
1047Atro HimanenCSC13:15:00   497
1048Rasmus HindrenEspoo13:15:00   498
1049Rasmus HindrenEspoo13:15:00   499
1050Lauri HintsalaSilicon Labs13:15:00   500
1051Christer HolmbergKirkkonummi13:15:00   551
1052Arif Hoqueprotyasha13:15:00   552
1053Marko HuhdanpääDanske Bank13:15:00   553
1054Jussi HuotariAAH Ry13:15:00   554
1055Jukka HurmeSarvvikin Sisu13:15:00   555
1056Lauri HusaHelsinki13:15:00   556
1059Timo HuuskonenFC-Torpedo13:15:00   559
1061Kari HämynenEspoon seurakuntayhtymä13:15:00   561
1064Jaakko IlveskeroEspoo13:15:00   564
1065Mika IlveskeroEspoo13:15:00   565
1066Paavo IlveskeroEspoo13:15:00   566
1068Marko IlvonenHelsinki13:15:00   568
1070Juho JaakonsaariJokela13:15:00   570
1071Mikko JaakonsaariOitin Sudet13:15:00   571
1072Panu JalasSilicon Labs13:15:00   572
1074Esa JalonenEspoo13:15:00   574
1075Jarno JokinenVeikkola13:15:00   575
1076Tuomo JunesHelsinki13:15:00   576
1077Eero JussilaLong Distance Men13:15:00   577
1079Markku JuustiEspoo13:15:00   579
1080Jarkko JärnbäckKlaukkala13:15:00   580
1081Tom JärviEspoo13:15:00   581
1082Sami KaislasuoSilicon Labs13:15:00   582
1084Risto KaksonenEspoo13:15:00   584
1086Tuomo KalliokoskiEspoo13:15:00   586
1087Atte KanervaEspoo13:15:00   587
1089Olli KanervaEspoo13:15:00   589
1092Magnus KarlssonHelsinki13:15:00   592
1093Aki KarppinenCSC13:15:00   593
1094Marko KarppinenOtisGTR13:15:00   594
1096Harri KaukomaaMoven Faittarit13:15:00   596
1097Manu KauppilaHonkajoen Seudun Urheilijat13:15:00   597
1098Manu KauppilaHonkajoen Seudun Urheilijat13:15:00   598
1099Kim KavanderEspoo13:15:00   599
1100Mika Keski-HeikkiläOtisGTR13:15:00   600
1102Anssi Kesti-HeliaOSUKO13:15:00   1102
1103Asko KiukasHelTri13:15:00   1103
1104Otto KiviEspoo13:15:00   1104
1105Petri KiviojaEspoo13:15:00   1105
1106Sami KoivistoinenEspoo13:15:00   1106
1109Jarmo KokkonenVantaa13:15:00   1109
1111Lauri KopistoHelsinki13:15:00   1111
1112Joakim KoponenHelsinki13:15:00   1112
1113Yrjö KopraKillerit13:15:00   1113
1114Aki KorpiahoSaaren Kiri13:15:00   1114
1115Jukka KorvenojaEspoo13:15:00   1115
1117Jussi KoskelaEspoo13:15:00   1117
1118Kimmo KoskenheimoHelsinki13:15:00   1118
1119Eero KoskinenEspoo13:15:00   1119
1121Kai KosonenEspoo13:15:00   1121
1124Mika KuivanenEspoon Kunto13:15:00   1124
1125Ville KulmalaTampereen maratonklubi13:15:00   1125
1126Bashudave KunduNilphamari13:15:00   1126
1131Jussi Lahtinen13:15:00   1131
1132Juha LappalainenGamlakarleby IF13:15:00   1132
1135Mika LehmuskallioEspoo13:15:00   1135
1136Lassi LehtinenEspoo13:15:00   1136
1137Mikko LehtiniemiHELSINKI13:15:00   1137
1138Sampsa LehtorintaEspoo13:15:00   1138
1139Mikko LeinoHelsinki13:15:00   1139
1140Esko LeinonenKirkkonummi13:15:00   1140
1141Tero LeppänenInsinöörit Ilman Rajoja13:15:00   1141
1144Robert LindholmKauniaisten kaupunki13:15:00   1144
1145Vesa LipponenEspoo13:15:00   1145
1146Topi LitmanenCSC13:15:00   1146
1148Pontus LondenEsbo-Seppä Marathon Team13:15:00   1148
1150Jonas LundqvistEspoo13:15:00   1150
1152Marko MalinOitin Sudet13:15:00   1152
1153Tuomas MansikkaRunners Club Helsinki13:15:00   1153
1154Mikko MarkkulaVantaa13:15:00   1154
1155Jani MerikantoEspoo13:15:00   1155
1156Jani MerikantoEspoo13:15:00   1156
1157Matti MerivaaraJollaksen Pomppa13:15:00   1157
1158Vesa MettovaaraHelsinki13:15:00   1158
1159Juha-Matti MeuronenHelsinki13:15:00   1159
1160Tomi MeuronenHelsinki13:15:00   1160
1162Lari MurtonenEspoo13:15:00   1162
1164Pekka MäkeläAqua Plus Triathlon13:15:00   1164
1165Pasi MäkinenTampereen maratonklubi ry13:15:00   1165
1167Ilari NieminenRitz club ry13:15:00   1167
1168Kari NiklanderF&S13:15:00   1168
1169Marko NirholaOjakkala13:15:00   1169
1170Tom NordmanSilicon Labs13:15:00   1170
1172Margus NormakBetomik OY13:15:00   1172
1173Marko NummelaSaunajengi13:15:00   1173
1174Mikko NurmimäkiSilicon Labs13:15:00   1174
1175Antti NybergKerava13:15:00   1175
1178Christoffer NymanTridiet Conquer13:15:00   1178
1179Maija NymanTridiet Conquer13:15:00   1179
1180Olli-Pekka NymanHelsinki13:15:00   1180
1182Saveli NäkkäläjärviJärvenpään Kuntohoito13:15:00   1182
1183Pekka NärhiJyväskylä13:15:00   1183
1184Juha OinonenCSC13:15:00   1184
1185Aarne OjaLeppävaaran Sisu13:15:00   1185
1187Simo OjalaEspoo13:15:00   1187
1191Juho PartanenVoyantic Sports Academy13:15:00   1191
1192Olli ParviainenEspoo13:15:00   1192
1193Antti PasanenEspoon Suunta13:15:00   1193
1195Marko PekkanenKALasataman Urheulu Seura13:15:00   1195
1198Timo PeräläTeam Tokyo Pocari Sweat13:15:00   1198
1201Juho PietilänahoEspoo13:15:00   1201
1202Jarno PiikTriathlonSuomi - Team Cervélo13:15:00   1202
1204Petri PitkänenSilicon Labs13:15:00   1204
1207Harri PursiainenHarrinperän Hyrske13:15:00   1207
1210Tuomas PuskalaEspoo13:15:00   1210
1211Jarmo RantaKauniaisten kaupunki13:15:00   1211
1213Tommi RaunioRastaalan rakettikerho13:15:00   1213
1215Sami RautanenVoyantic Sports Academy13:15:00   1215
1216Tuukka RautiainenEspoo13:15:00   1216
1217Kai RiikonenSanomain kerho13:15:00   1217
1219Tuomas RiskiTöölön Spittarit13:15:00   1219
1221Ari RomppanenSalo13:15:00   1221
1222Tapani RonkainenrunKone13:15:00   1222
1223Tapsa RonkainenRunKone13:15:00   1223
1224Anssi RäsänenHelsinki13:15:00   1224
1226Jarmo SaariArkkitehdit D4 Oy13:15:00   1226
1227Lasse SaarinenVoyantic Sports Academy13:15:00   1227
1228Jussi SafonoffEspoo13:15:00   1228
1229Konsta SammalniemiEspoo13:15:00   1229
1230Esa SantamäkiHelsinki13:15:00   1230
1231Harry SantamäkiHelsinki Street Runners13:15:00   1231
1232Jp SantamäkiHelsinki13:15:00   1232
1234Ville SavolainenCSC13:15:00   1234
1236Tapio SeppäläEspoo13:15:00   1236
1237Vesa SiitariLähderannan puuduttajat13:15:00   1237
1238Jari-Pekka SiivonenHammarby IF13:15:00   1238
1239Siiri SilanderOpiskelija13:15:00   1239
1243Marko SirkiäEspoo13:15:00   1243
1244Ilmari SirénOulun NMKY13:15:00   1244
1246Mikko SjöbergSamba Trail Running Club13:15:00   1246
1248Sampsa SomermaEspoo13:15:00   1248
1249Victor StenHelsinki13:15:00   1249
1251Pekka SuorsaPhoenix Contact13:15:00   1251
1252Kari, Suvanto02940 Espoo13:15:00   1252
1253Jimmy SvedHelsinki13:15:00   1253
1254Risto SänttiStill Running Team13:15:00   1254
1255Mika SärkeläEspoo13:15:00   1255
1259Akira TaguchiHelsinki13:15:00   1259
1261Ville TaivassaloTampereen maratonklubi13:15:00   1261
1263Jussi TamminenHissun kissun vaapula vissun13:15:00   1263
1264Jussi TervonenHelsinki13:15:00   1264
1266Mitch ToloEmeMar Oy13:15:00   1266
1267Esko TolonenHelsinki13:15:00   1267
1270Jesse TuominenVoyantic Sports Academy13:15:00   1270
1271Petri TuominenLC Stamina13:15:00   1271
1272Esa TurkkaHelsinki13:15:00   1272
1273Erkki Turunen13:15:00   1273
1276Esko UrpilainenLahtiSport13:15:00   1276
1277Peeter VahiHelsinki13:15:00   1277
1279Tuomas ValmariEspoo13:15:00   1279
1281Tuomas Vanhanen13:15:00   1281
1283Mika VeijalainenHelsinki13:15:00   1283
1285Jussi VestmanCSC13:15:00   1285
1288Miko VirkolaVantaa13:15:00   1288
1291Jorma VäkipartaPeltolan Pedot13:15:00   1291
1292Mika VäkipartaLahti13:15:00   1292
1293Markku VälilahtiTapanila13:15:00   1293
1294Mikko VälilahtiHki13:15:00   1294
1297Mikko VänttinenHelsinki13:15:00   1297
1301Henrik WesterbergVirkamiehet United13:15:00   1301
1302Christian WesterholmEsbo13:15:00   1302
1303Toby WhiteEspoo13:15:00   1303
1304Toby WhiteEspoo13:15:00   1304
1305Herman WidbomKauniainen13:15:00   1305
1306Niklas WiresEspoo13:15:00   1306
1307Niklas WiresEspoo13:15:00   1307
1308Jarkko YlirukaHelsinki13:15:00   1308
1309Olli YlänneEspoon Tapiot Juoksuklubi13:15:00   1309
1310Mika ÄäriläHelsinki13:15:00   1310
1311Ilmo Karila13:15:00   1311
1312Tatu KoistinenTriathlonSuomi - Team Cervélo13:15:00   1312
1313Tuomas NousiainenHissun Kissun13:15:00   1313
1314Pekka Parviainen13:15:00   1314
1316Marko Simonen13:15:00   1316
1317Joona TuikkaTriathlonSuomi - Team Cervélo13:15:00   1317
1318Hannu Turunen13:15:00   1318
1319Hannu VanhataloEspoo IF13:15:00   1319
1320Pekka VartiainenAkilleen kantapäät13:15:00   1320
1323Mika Ruotsalainen13:15:00   1323
1325Jan Örndahl13:15:00   1325
1326Markku Heikkinen13:15:00   1326
1328Sverre SlotteEsbo IF13:15:00   1328
1329Mika Sajantila13:15:00   1329
1330Jere Teutari4 Speed Triathlon Team13:15:00   1330
1331Tuomas Peltonen13:15:00   1331
1332Timo Sajantila13:15:00   1332
1333Pekka HaapasaariHelsinki Triathlon13:15:00   1333
1334Christian-Vasile ArchimCSC13:15:00   1334
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English