Länsiväyläjuoksu, 24.4.2022

17,3 km kaikki

Lähtölista

1001Paula AaltonenTawastia Trail Club13:15:00   866N17
1002Tatu AlanenHelsinki13:15:00   867M17
1003Liisa AlataloHelsinki13:15:00   1083N17
1004Jonna AlhopuroEspoo13:15:00   1084N17
1005Markku AlénNew begin - Krik13:15:00   1085M17
1006Jukka AntilaTapion Sulka13:15:00   1086M17
1007Minna Arkko-HuumonenTuusula13:15:00   1087N17
1009Emmi BachlerBooze hound & Friends13:15:00   1089N17
1010Markus BergmanKarhunpojat13:15:00   1090M17
1011Marcus BergströmDegerby13:15:00   1091M17
1012Kim BjörkmanEspoo13:15:00   1092M17
1013Mikael BjörkmanEspoo13:15:00   1093M17
1014Jukka BlombergHelsinki13:15:00   1094M17
1015Tuomas BorgEspoo13:15:00   1095M17
1016Hanne-Grete ChristensenHapaRun13:15:00   466N17
1017Kevin ConleyEspoo13:15:00   467M17
1018Philip DaveyCSC13:15:00   468M17
1019Erkki EerolaEspoo13:15:00   469M17
1020Lauri EklinHelsinki13:15:00   470M17
1022Jussi EnkovaaraCSC13:15:00   472M17
1023Noora Fagerström13:15:00   473N17
1024Anna GagneurHelsinki13:15:00   474N17
1025Markus GardbergMp-Juoksuklubi13:15:00   475M17
1026Sébastien GontierEspoo13:15:00   476M17
1027Tuula GregoryHelsinki13:15:00   477N17
1028Salla-Maria HakalaEspoon kaupunki13:15:00   478N17
1029Antti HakolaVTT Urheilukerho13:15:00   479M17
1030Kari HalenEspoo13:15:00   480M17
1031Jan-Erik HallikainenLeevene13:15:00   481M17
1032Heikki HallipeltoKirkkonummi13:15:00   482M17
1033Juha-Pekka HalmeenmäkiTriathlonSuomi13:15:00   483M17
1034Matti HannolaLaajasalon Maratoonarit13:15:00   484M17
1035Riz HaqueEspoo13:15:00   485M17
1036Lasse HarjuHelsinki13:15:00   486M17
1037Petri HarjuAPK-maratoonarit13:15:00   487M17
1038Reima HarjuOC Puisto13:15:00   488M17
1039Tommi HartonenHelsinki13:15:00   489M17
1040Jaakko HeikeläHelsinki13:15:00   490M17
1041Jaakko HeikeläHelsinki13:15:00   491M17
1042Siiri HeininenVeikkola13:15:00   492N17
1043Sarianna HellgrenVantaa13:15:00   493N17
1044Sanni HellmanSilicon Labs13:15:00   494M17
1045Kirsi HellstenEspoo13:15:00   495N17
1046Jaakko HenttonenEspoon Tapiot13:15:00   496M17
1047Atro HimanenCSC13:15:00   497M17
1048Rasmus HindrenEspoo13:15:00   498M17
1049Rasmus HindrenEspoo13:15:00   499M17
1050Lauri HintsalaSilicon Labs13:15:00   500M17
1051Christer HolmbergKirkkonummi13:15:00   551M17
1052Arif Hoqueprotyasha13:15:00   552M17
1053Marko HuhdanpääDanske Bank13:15:00   553M17
1054Jussi HuotariAAH Ry13:15:00   554M17
1055Jukka HurmeSarvvikin Sisu13:15:00   555M17
1056Lauri HusaHelsinki13:15:00   556M17
1057Kristiina HuttunenHelsinki13:15:00   557N17
1058Nina HuuskaEspoo13:15:00   558N17
1059Timo HuuskonenFC-Torpedo13:15:00   559M17
1060Laura HyryläinenNjk13:15:00   560N17
1061Kari HämynenEspoon seurakuntayhtymä13:15:00   561M17
1062Kaisa Höijer13:15:00   562N17
1064Jaakko IlveskeroEspoo13:15:00   564M17
1065Mika IlveskeroEspoo13:15:00   565M17
1066Paavo IlveskeroEspoo13:15:00   566M17
1068Marko IlvonenHelsinki13:15:00   568M17
1069Terhi IngströmEspoo13:15:00   569N17
1070Juho JaakonsaariJokela13:15:00   570M17
1071Mikko JaakonsaariOitin Sudet13:15:00   571M17
1072Panu JalasSilicon Labs13:15:00   572M17
1073Laura Jalasto4Speed Triathlon Team13:15:00   573N17
1074Esa JalonenEspoo13:15:00   574M17
1075Jarno JokinenVeikkola13:15:00   575M17
1076Tuomo JunesHelsinki13:15:00   576M17
1077Eero JussilaLong Distance Men13:15:00   577M17
1078Kirsi JuustiEspoo13:15:00   578N17
1079Markku JuustiEspoo13:15:00   579M17
1080Jarkko JärnbäckKlaukkala13:15:00   580M17
1081Tom JärviEspoo13:15:00   581M17
1082Sami KaislasuoSilicon Labs13:15:00   582M17
1083Johanna KakkoOrimattila13:15:00   583N17
1084Risto KaksonenEspoo13:15:00   584M17
1085Riikka KalliokoskiEspoo13:15:00   585N17
1086Tuomo KalliokoskiEspoo13:15:00   586M17
1087Atte KanervaEspoo13:15:00   587M17
1088Jutta KanervaA!dventures13:15:00   588N17
1089Olli KanervaEspoo13:15:00   589M17
1090Titta KanervaEspoo13:15:00   590N17
1091Anna-Maria KangasWoimaluola13:15:00   591N17
1092Magnus KarlssonHelsinki13:15:00   592M17
1093Aki KarppinenCSC13:15:00   593M17
1094Marko KarppinenOtisGTR13:15:00   594M17
1095Terttu KasariHelsinki13:15:00   595N17
1096Harri KaukomaaMoven Faittarit13:15:00   596M17
1097Manu KauppilaHonkajoen Seudun Urheilijat13:15:00   597M17
1098Manu KauppilaHonkajoen Seudun Urheilijat13:15:00   598M17
1099Kim KavanderEspoo13:15:00   599M17
1100Mika Keski-HeikkiläOtisGTR13:15:00   600M17
1102Anssi Kesti-HeliaOSUKO13:15:00   1102M17
1103Asko KiukasHelTri13:15:00   1103M17
1104Otto KiviEspoo13:15:00   1104M17
1105Petri KiviojaEspoo13:15:00   1105M17
1106Sami KoivistoinenEspoo13:15:00   1106M17
1107Tepa KoivuEspoo13:15:00   1107N17
1108Tia KoivuEspoo13:15:00   1108N17
1109Jarmo KokkonenVantaa13:15:00   1109M17
1110Jenni KontkanenCSC13:15:00   1110N17
1111Lauri KopistoHelsinki13:15:00   1111M17
1112Joakim KoponenHelsinki13:15:00   1112M17
1113Yrjö KopraKillerit13:15:00   1113M17
1114Aki KorpiahoSaaren Kiri13:15:00   1114M17
1115Jukka KorvenojaEspoo13:15:00   1115M17
1116Tarja KorvenojaSyncrorunners.13:15:00   1116N17
1117Jussi KoskelaEspoo13:15:00   1117M17
1118Kimmo KoskenheimoHelsinki13:15:00   1118M17
1119Eero KoskinenEspoo13:15:00   1119M17
1120Katariina KoskinenEspoo13:15:00   1120N17
1121Kai KosonenEspoo13:15:00   1121M17
1122Katri KotoaroLohja13:15:00   1122N17
1123Tiina KrogdahlEspoo13:15:00   1123N17
1124Mika KuivanenEspoon Kunto13:15:00   1124M17
1125Ville KulmalaTampereen maratonklubi13:15:00   1125M17
1126Bashudave KunduNilphamari13:15:00   1126M17
1127Suvi KurikkaEspoo13:15:00   1127N17
1128Susanne KuusansaloNJK13:15:00   1128N17
1129Evi KärpijokiKauniaisten kaupunki13:15:00   1129N17
1131Jussi Lahtinen13:15:00   1131M17
1132Juha LappalainenGamlakarleby IF13:15:00   1132M17
1133Nika LarkimoHelsinki13:15:00   1133N17
1134Heini LarrosHelsinki13:15:00   1134N17
1135Mika LehmuskallioEspoo13:15:00   1135M17
1136Lassi LehtinenEspoo13:15:00   1136M17
1137Mikko LehtiniemiHELSINKI13:15:00   1137M17
1138Sampsa LehtorintaEspoo13:15:00   1138M17
1139Mikko LeinoHelsinki13:15:00   1139M17
1140Esko LeinonenKirkkonummi13:15:00   1140M17
1141Tero LeppänenInsinöörit Ilman Rajoja13:15:00   1141M17
1144Robert LindholmKauniaisten kaupunki13:15:00   1144M17
1145Vesa LipponenEspoo13:15:00   1145M17
1146Topi LitmanenCSC13:15:00   1146M17
1147Sanna LiukkonenEspoo13:15:00   1147N17
1148Pontus LondenEsbo-Seppä Marathon Team13:15:00   1148M17
1149Maarit LumiahoEspoon Kunto13:15:00   1149N17
1150Jonas LundqvistEspoo13:15:00   1150M17
1151Kati LuomaEspoo13:15:00   1151N17
1152Marko MalinOitin Sudet13:15:00   1152M17
1153Tuomas MansikkaRunners Club Helsinki13:15:00   1153M17
1154Mikko MarkkulaVantaa13:15:00   1154M17
1155Jani MerikantoEspoo13:15:00   1155M17
1156Jani MerikantoEspoo13:15:00   1156M17
1157Matti MerivaaraJollaksen Pomppa13:15:00   1157M17
1158Vesa MettovaaraHelsinki13:15:00   1158M17
1159Juha-Matti MeuronenHelsinki13:15:00   1159M17
1160Tomi MeuronenHelsinki13:15:00   1160M17
1161Jaana MiettinenHelsinki13:15:00   1161N17
1162Lari MurtonenEspoo13:15:00   1162M17
1163Nina MäkeläAqua Plus Triathlon13:15:00   1163N17
1164Pekka MäkeläAqua Plus Triathlon13:15:00   1164M17
1165Pasi MäkinenTampereen maratonklubi ry13:15:00   1165M17
1166Teija NaumanenEspoo13:15:00   1166N17
1167Ilari NieminenRitz club ry13:15:00   1167M17
1168Kari NiklanderF&S13:15:00   1168M17
1169Marko NirholaOjakkala13:15:00   1169M17
1170Tom NordmanSilicon Labs13:15:00   1170M17
1171Marina NordströmEsbo13:15:00   1171N17
1172Margus NormakBetomik OY13:15:00   1172M17
1173Marko NummelaSaunajengi13:15:00   1173M17
1174Mikko NurmimäkiSilicon Labs13:15:00   1174M17
1175Antti NybergKerava13:15:00   1175M17
1176Hanna NylundHelsinki13:15:00   1176N17
1177Seija NylundVantaa13:15:00   1177N17
1178Christoffer NymanTridiet Conquer13:15:00   1178M17
1179Maija NymanTridiet Conquer13:15:00   1179M17
1180Olli-Pekka NymanHelsinki13:15:00   1180M17
1181Matleena Nyyssönen-EdvardsHelsinki13:15:00   1181N17
1182Saveli NäkkäläjärviJärvenpään Kuntohoito13:15:00   1182M17
1183Pekka NärhiJyväskylä13:15:00   1183M17
1184Juha OinonenCSC13:15:00   1184M17
1185Aarne OjaLeppävaaran Sisu13:15:00   1185M17
1186Laura OjaEspoo13:15:00   1186N17
1187Simo OjalaEspoo13:15:00   1187M17
1188Mailis OrakoskiHelsinki13:15:00   1188N17
1189Jenni OrjatsaloEspoo13:15:00   1189N17
1190Anni PaluHelsinki13:15:00   1190N17
1191Juho PartanenVoyantic Sports Academy13:15:00   1191M17
1192Olli ParviainenEspoo13:15:00   1192M17
1193Antti PasanenEspoon Suunta13:15:00   1193M17
1194Piia PassilaHelsinki13:15:00   1194N17
1195Marko PekkanenKALasataman Urheulu Seura13:15:00   1195M17
1196Laura PekkarinenHelsinki13:15:00   1196N17
1197Sanna PekkarinenHelsinki13:15:00   1197N17
1198Timo PeräläTeam Tokyo Pocari Sweat13:15:00   1198M17
1199Silja PetäjäinenHelsinki13:15:00   1199N17
1200Karina PietereEspoo13:15:00   1200N17
1201Juho PietilänahoEspoo13:15:00   1201M17
1202Jarno PiikTriathlonSuomi - Team Cervélo13:15:00   1202M17
1203Anna Piippo-KarjalainenEspoo13:15:00   1203N17
1204Petri PitkänenSilicon Labs13:15:00   1204M17
1205Pia PitkänenVantaa13:15:00   1205N17
1206Eira PohjanvaaraVantaa13:15:00   1206N17
1207Harri PursiainenHarrinperän Hyrske13:15:00   1207M17
1208Sanna PusaCSC13:15:00   1208N17
1209Pinja PuskalaEspoo13:15:00   1209N17
1210Tuomas PuskalaEspoo13:15:00   1210M17
1211Jarmo RantaKauniaisten kaupunki13:15:00   1211M17
1212Irene RatschinskyEspoo13:15:00   1212N17
1213Tommi RaunioRastaalan rakettikerho13:15:00   1213M17
1214Anna-Leena RautajuuriEspoo13:15:00   1214N17
1215Sami RautanenVoyantic Sports Academy13:15:00   1215M17
1216Tuukka RautiainenEspoo13:15:00   1216M17
1217Kai RiikonenSanomain kerho13:15:00   1217M17
1218Emilia RikbergSatakerta Rödl & Partner Oy13:15:00   1218N17
1219Tuomas RiskiTöölön Spittarit13:15:00   1219M17
1220Terhi RitalaEspoo13:15:00   1220N17
1221Ari RomppanenSalo13:15:00   1221M17
1222Tapani RonkainenrunKone13:15:00   1222M17
1223Tapsa RonkainenRunKone13:15:00   1223M17
1224Anssi RäsänenHelsinki13:15:00   1224M17
1225Maarit RäsänenEspoo13:15:00   1225N17
1226Jarmo SaariArkkitehdit D4 Oy13:15:00   1226M17
1227Lasse SaarinenVoyantic Sports Academy13:15:00   1227M17
1228Jussi SafonoffEspoo13:15:00   1228M17
1229Konsta SammalniemiEspoo13:15:00   1229M17
1230Esa SantamäkiHelsinki13:15:00   1230M17
1231Harry SantamäkiHelsinki Street Runners13:15:00   1231M17
1232Jp SantamäkiHelsinki13:15:00   1232M17
1233Miia SantamäkiHelsinki13:15:00   1233N17
1234Ville SavolainenCSC13:15:00   1234M17
1235Sanna SelkäläKauniaisten kaupunki13:15:00   1235N17
1236Tapio SeppäläEspoo13:15:00   1236M17
1237Vesa SiitariLähderannan puuduttajat13:15:00   1237M17
1238Jari-Pekka SiivonenHammarby IF13:15:00   1238M17
1239Siiri SilanderOpiskelija13:15:00   1239M17
1240Susanna SilanderEspoo13:15:00   1240N17
1241Kati Annukka SinkkonenHelsinki13:15:00   1241N17
1242Eve SipiläEspoo13:15:00   1242N17
1243Marko SirkiäEspoo13:15:00   1243M17
1244Ilmari SirénOulun NMKY13:15:00   1244M17
1245Rea SirénHki13:15:00   1245N17
1246Mikko SjöbergSamba Trail Running Club13:15:00   1246M17
1247Pia SjögrenEspoo13:15:00   1247N17
1248Sampsa SomermaEspoo13:15:00   1248M17
1249Victor StenHelsinki13:15:00   1249M17
1250Eva StrömEspoo13:15:00   1250N17
1251Pekka SuorsaPhoenix Contact13:15:00   1251M17
1252Kari, Suvanto02940 Espoo13:15:00   1252M17
1253Jimmy SvedHelsinki13:15:00   1253M17
1254Risto SänttiStill Running Team13:15:00   1254M17
1255Mika SärkeläEspoo13:15:00   1255M17
1257Pia SärkinenEspoo13:15:00   1257N17
1259Akira TaguchiHelsinki13:15:00   1259M17
1260Johanna TaivassaloTampereen maratonklubi13:15:00   1260N17
1261Ville TaivassaloTampereen maratonklubi13:15:00   1261M17
1262Anne TammimäkiHelsinki13:15:00   1262N17
1263Jussi TamminenHissun kissun vaapula vissun13:15:00   1263M17
1264Jussi TervonenHelsinki13:15:00   1264M17
1265Hannele TimonenEspoo13:15:00   1265N17
1266Mitch ToloEmeMar Oy13:15:00   1266M17
1267Esko TolonenHelsinki13:15:00   1267M17
1269Jaana TullaSuomen Olympiakomitea13:15:00   1269N17
1270Jesse TuominenVoyantic Sports Academy13:15:00   1270M17
1271Petri TuominenLC Stamina13:15:00   1271M17
1272Esa TurkkaHelsinki13:15:00   1272M17
1273Erkki Turunen13:15:00   1273M17
1274Heli TurunenVantaa13:15:00   1274N17
1275Hanni TyryHelsinki13:15:00   1275N17
1276Esko UrpilainenLahtiSport13:15:00   1276M17
1277Peeter VahiHelsinki13:15:00   1277M17
1278Mirka VahteraTriathlonSuomi13:15:00   1278N17
1279Tuomas ValmariEspoo13:15:00   1279M17
1280Milla ValtonenNurmijärvi13:15:00   1280N17
1281Tuomas Vanhanen13:15:00   1281M17
1282Reetta VarpulaHelsinki13:15:00   1282N17
1283Mika VeijalainenHelsinki13:15:00   1283M17
1284Laura VenäläinenHelsinki13:15:00   1284N17
1285Jussi VestmanCSC13:15:00   1285M17
1286Hanna Viertiö-OjaEspoo13:15:00   1286N17
1287Emilia VinbergEsbo13:15:00   1287N17
1288Miko VirkolaVantaa13:15:00   1288M17
1289Nella VirkolaVantaa13:15:00   1289N17
1291Jorma VäkipartaPeltolan Pedot13:15:00   1291M17
1292Mika VäkipartaLahti13:15:00   1292M17
1293Markku VälilahtiTapanila13:15:00   1293M17
1294Mikko VälilahtiHki13:15:00   1294M17
1295Elina VälimäkiEspoo13:15:00   1295N17
1296Annamari VänskäHelsinki13:15:00   1296N17
1297Mikko VänttinenHelsinki13:15:00   1297M17
1298Ulla WalliHelsinki13:15:00   1298N17
1299Tutu Wegelius-LehtonenPoRa13:15:00   1299N17
1301Henrik WesterbergVirkamiehet United13:15:00   1301M17
1302Christian WesterholmEsbo13:15:00   1302M17
1303Toby WhiteEspoo13:15:00   1303M17
1304Toby WhiteEspoo13:15:00   1304M17
1305Herman WidbomKauniainen13:15:00   1305M17
1306Niklas WiresEspoo13:15:00   1306M17
1307Niklas WiresEspoo13:15:00   1307M17
1308Jarkko YlirukaHelsinki13:15:00   1308M17
1309Olli YlänneEspoon Tapiot Juoksuklubi13:15:00   1309M17
1310Mika ÄäriläHelsinki13:15:00   1310M17
1311Ilmo Karila13:15:00   1311M17
1312Tatu KoistinenTriathlonSuomi - Team Cervélo13:15:00   1312M17
1313Tuomas NousiainenHissun Kissun13:15:00   1313M17
1314Pekka Parviainen13:15:00   1314M17
1315Ida Qvarnström13:15:00   1315N17
1316Marko Simonen13:15:00   1316M17
1317Joona TuikkaTriathlonSuomi - Team Cervélo13:15:00   1317M17
1318Hannu Turunen13:15:00   1318M17
1319Hannu VanhataloEspoo IF13:15:00   1319M17
1320Pekka VartiainenAkilleen kantapäät13:15:00   1320M17
1323Mika Ruotsalainen13:15:00   1323M17
1324Mari Selviranta13:15:00   1324N17
1325Jan Örndahl13:15:00   1325M17
1326Markku Heikkinen13:15:00   1326M17
1327Taina Leinonen13:15:00   1327N17
1328Sverre SlotteEsbo IF13:15:00   1328M17
1329Mika Sajantila13:15:00   1329M17
1330Jere Teutari4 Speed Triathlon Team13:15:00   1330M17
1331Tuomas Peltonen13:15:00   1331M17
1332Timo Sajantila13:15:00   1332M17
1333Pekka HaapasaariHelsinki Triathlon13:15:00   1333M17
1334Christian-Vasile ArchimCSC13:15:00   1334M17

Sarjat:

| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English