Lähtöaika | 2,8 km |
2,9 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rasmus Koponen | Lynx | FIN | 13:54:00 | 12:02 (1) | |||
Florian Fritzen | Lynx | FIN | 14:07:00 | 12:07 (2) | |||
Eemil Koskinen | Tampereen Pyrintö | FIN | 14:00:00 | 12:14 (3) | |||
Aleksi Hauhia | Rasti-Jussit | FIN | 14:14:00 | 12:36 (4) | |||
Matias Liljeström | Helsingin Suunnistajat | FIN | 13:53:00 | 12:54 (5) | |||
Joona Hirvilahti | Vehkalahden Veikot | FIN | 14:02:00 | 12:54 (5) | |||
Eero Sorsa | Sotkamon Jymy | FIN | 14:11:00 | 13:00 (7) | |||
Akseli Pesu | Tampereen Pyrintö | FIN | 13:59:00 | 13:11 (8) | |||
Kasper Bergström | OK Kristina | FIN | 14:06:00 | 13:12 (9) | |||
Rami Tuominen | Kankaanpään Suunnistajat | FIN | 14:01:00 | 13:15 (10) | |||
Miki Vuorinen | Koovee | FIN | 14:10:00 | 13:22 (11) | |||
Eetu Lehtovirta | Tampereen Pyrintö | FIN | 14:08:00 | 13:24 (12) | |||
Eino Liponkoski | Tampereen Pyrintö | FIN | 14:05:00 | 13:26 (13) | |||
Iisakki Jussinmäki | Halsuan Toivo | FIN | 14:04:00 | 13:29 (14) | |||
Nuutti Toivonen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 13:39:00 | 13:37 (15) | |||
Tuukka Pöytäkangas | Vaasan Suunnistajat | FIN | 13:47:00 | 13:43 (16) | |||
Tuomo Lammi | Helsingin Suunnistajat | FIN | 13:43:00 | 14:00 (17) | |||
Justus Kallioniemi | Rasti-Lukko | FIN | 13:44:00 | 14:14 (18) | |||
Lenni Kallela | Helsingin Suunnistajat | FIN | 13:30:00 | 14:20 (19) | |||
Rasmus Laapas | Rajamäen Rykmentti | FIN | 14:03:00 | 14:22 (20) | |||
Arttu Ritala | Tampereen Pyrintö | FIN | 13:58:00 | 14:28 (21) | |||
Oliver Carlsson | Espoon Akilles | FIN | 13:57:00 | 14:32 (22) | |||
Sisu Peltoniemi | Kaustisen Pohjan-Veikot | FIN | 13:51:00 | 14:36 (23) | |||
Leevi Pinta | Koovee | FIN | 13:50:00 | 14:56 (24) | |||
Melker Wikblom | IF Minken | FIN | 13:42:00 | 14:59 (25) | |||
Viktor West | IF Minken | FIN | 13:49:00 | 15:03 (26) | |||
Elias Pöytäkangas | Vaasan Suunnistajat | FIN | 14:09:00 | 15:06 (27) | |||
Linus Mjösund | Espoon Suunta | FIN | 13:41:00 | 15:08 (28) | |||
Tuomas Harju | Rasti-Nokia | FIN | 13:45:00 | 15:21 (29) | |||
Lauri Mattila | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 13:37:00 | 15:22 (30) | |||
Veikka Heino | SK Pohjantähti | FIN | 13:46:00 | 15:27 (31) | |||
Isak Finskas | IF Femman | FIN | 13:48:00 | 16:01 (32) | |||
Tatu Palokangas | Alatornion Pirkat | FIN | 13:56:00 | 16:07 (33) | |||
Akseli Ala-Honkola | Kuortaneen Kunto | FIN | 13:40:00 | 16:08 (34) | |||
Vili Rauhamäki | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 13:35:00 | 16:15 (35) | |||
Aatu Muhonen | Rasti-Jussit | FIN | 13:31:00 | 16:48 (36) | |||
Aaro Kanervo | Sotkamon Jymy | FIN | 13:34:00 | 16:51 (37) | |||
Rasmus Hautala | IF Femman | FIN | 13:33:00 | 17:03 (38) | |||
Miiko Tuomala | Suunta Jyväskylä | FIN | 13:38:00 | 17:32 (39) | |||
Veeti Noponen | Lapuan Virkiä | FIN | 13:36:00 | 17:45 (40) | |||
Ville Mustonen | Rasti-Lukko | FIN | 13:32:00 | 19:18 (41) | |||
Tuomas Tonteri | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 13:52:00 | 20:09 (42) |