SM-pitkä matka, 4.–5.9.2021, RastiE4, Saarijärven Pullistus (WRE)

H18K2, A-finaaliin 25 parasta

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
5,2 km
Väliaika
6,1 km
Maali
6,3 km
 
1.   Rauli Aho Valkeakosken Haka  FIN  11:59:00   36:47 (2)  42:53 (1)  43:24  
2.   Tatu Aaltonen Lynx  FIN  11:55:00   37:47 (5)  44:04 (2)  44:40  
3.   Valter Joensuu IF Brahe  FIN  11:53:00   35:07 (1)  44:14 (3)  44:44  
4.   Sampo Sankelo Lapuan Virkiä  FIN  12:05:00   37:19 (4)  44:57 (4)  45:23  
5.   Topias Kemppi Espoon Suunta  FIN  12:01:00   39:50 (7)  45:58 (5)  46:23  
6.   Oliver Alajoutsi Koovee  FIN  11:51:00   37:09 (3)  46:57 (6)  47:25  
7.   Antti Seppänen Olavin Rasti  FIN  11:43:00   40:45 (9)  47:10 (7)  47:34  
8.   Miska Kuusikko SK Pohjantähti  FIN  12:03:00   39:22 (6)  47:21 (8)  47:55  
9.   Kasperi Hämäläinen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:57:00   40:23 (8)  48:19 (9)  48:50  
10.   Tuomas Rokka Lounais-Hämeen Rasti  FIN  11:49:00   43:41 (13)  50:04 (10)  50:39  
11.   Valtteri Rantala Valkeakosken Haka  FIN  11:45:00   43:26 (11)  50:33 (11)  51:02  
11.   Roope Lemberg Rasti-Jussit  FIN  11:47:00   43:35 (12)  50:33 (11)  51:02  
13.   Matias Koponen Lynx  FIN  11:33:00   45:51 (15)  52:37 (13)  52:57  
14.   Aapo Liponkoski Tampereen Pyrintö  FIN  11:23:00   45:51 (15)  53:41 (14)  54:10  
15.   Pietari Jussinmäki Lapuan Virkiä  FIN  11:21:00   46:23 (18)  53:49 (15)  54:12  
16.   Mikael Koskinen Rasti-Nokia  FIN  11:27:00   42:49 (10)  54:04 (16)  54:30  
17.   Daniel Rautio Espoon Suunta  FIN  11:37:00   47:01 (20)  54:33 (17)  55:03  
18.   Oskari Rannila Lapuan Virkiä  FIN  11:25:00   47:09 (21)  54:43 (18)  55:04  
19.   Teemu Pihlajamäki Lapuan Virkiä  FIN  11:35:00   49:13 (24)  55:15 (19)  55:34  
20.   Sverre Hågensen Pargas IF  FIN  11:11:00   45:45 (14)  55:48 (20)  56:14  
21.   Juuso Ekola Lapuan Virkiä  FIN  11:19:00   47:59 (22)  55:58 (21)  56:23  
22.   Simon Nordgren OK Trian  FIN  11:41:00   46:28 (19)  56:58 (22)  57:31  
23.   Henri Arvela Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:39:00   49:06 (23)  58:41 (23)  59:06  
24.   Kasperi Tamminen Lappeen Riento  FIN  11:13:00   50:06 (27)  59:42 (24)  1:00:05  
25.   Jonatan Ahlbäck Pargas IF  FIN  11:07:00   49:59 (25)  59:50 (25)  1:00:15  
26.   Markus Määttänen Espoon Suunta  FIN  11:29:00   50:04 (26)  1:00:46 (26)  1:01:09  
27.   Lasse Peltonen Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:17:00   46:14 (17)  1:01:24 (27)  1:01:50  
28.   Nikanor Pitkänen Rajamäen Rykmentti  FIN  11:05:00   53:27 (29)  1:02:18 (28)  1:02:43  
29.   Eino Gretschel Kuusamon Erä-Veikot  FIN  11:09:00   55:34 (30)  1:05:27 (29)  1:05:51  
30.   Ilari Virtanen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:15:00   52:46 (28)  1:06:05 (30)  1:06:28  
31.   Joona Vuorela Espoon Suunta  FIN  11:03:00   1:04:44 (31)  1:16:36 (31)  1:17:14  
   Elmeri Syrjälä Lounais-Hämeen Rasti  FIN  11:01:00         ei läht.  
   Aapo Granqvist Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:31:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English