SM-pitkä matka, 4.–5.9.2021, RastiE4, Saarijärven Pullistus (WRE)

H18

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,1 km
Väliaika
8,9 km
Väliaika
9,5 km
Maali
9,7 km
 
1.   Topias Kemppi Espoon Suunta  FIN  12:02:00   25:23 (1)  54:24 (1)  57:53 (1)  58:13  
2.   Rauli Aho Valkeakosken Haka  FIN  12:26:00   27:09 (4)  56:37 (2)  1:00:48 (2)  1:01:07  
3.   Santeri Kirjavainen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:29:00   26:17 (2)  56:57 (3)  1:01:51 (3)  1:02:16  
4.   Vinski Malinen Navi  FIN  11:47:00   26:47 (3)  58:43 (4)  1:02:32 (4)  1:02:53  
5.   Miska Kuusikko SK Pohjantähti  FIN  11:44:00   27:52 (6)  59:08 (5)  1:02:51 (5)  1:03:11  
6.   Riku Gröhn Tampereen Pyrintö  FIN  12:05:00   29:30 (13)  59:33 (6)  1:03:12 (6)  1:03:33  
7.   Kasperi Hämäläinen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:38:00   27:30 (5)  1:00:04 (7)  1:03:57 (7)  1:04:16  
8.   Oliver Alajoutsi Koovee  FIN  11:56:00   28:08 (7)  1:00:25 (9)  1:04:02 (8)  1:04:24  
9.   Jesper Donner OK77  FIN  12:17:00   29:10 (11)  1:00:16 (8)  1:04:28 (9)  1:04:50  
10.   Severi Similä SK Pohjantähti  FIN  11:53:00   28:58 (10)  1:00:50 (10)  1:05:32 (10)  1:05:51  
11.   Kalle Taura Valkeakosken Haka  FIN  11:11:00   28:19 (8)  1:01:45 (11)  1:06:13 (11)  1:06:33  
12.   Jussi Raasakka Espoon Suunta  FIN  12:23:00   30:04 (16)  1:03:04 (14)  1:06:53 (13)  1:07:14  
13.   Tatu Aaltonen Lynx  FIN  12:20:00   31:10 (21)  1:02:42 (13)  1:06:52 (12)  1:07:16  
14.   Valter Joensuu IF Brahe  FIN  12:14:00   29:45 (14)  1:03:14 (15)  1:07:34 (14)  1:07:54  
15.   Alec Still OK Trian  FIN  11:59:00   28:33 (9)  1:04:04 (16)  1:07:55 (15)  1:08:15  
16.   Antti Seppänen Olavin Rasti  FIN  11:50:00   29:57 (15)  1:04:07 (17)  1:08:17 (16)  1:08:39  
17.   Simo Klemettinen Suunta Jyväskylä  FIN  11:23:00   30:07 (17)  1:04:46 (18)  1:09:08 (17)  1:09:28  
18.   Teemu Pihlajamäki Lapuan Virkiä  FIN  10:38:00   31:12 (22)  1:04:51 (19)  1:09:25 (18)  1:09:44  
19.   Daniel Rautio Espoon Suunta  FIN  10:50:00   32:40 (26)  1:05:21 (21)  1:09:55 (19)  1:10:16  
19.   Matias Koponen Lynx  FIN  11:14:00   31:23 (23)  1:05:26 (22)  1:09:57 (20)  1:10:16  
21.   Valtteri Rantala Valkeakosken Haka  FIN  11:26:00   29:29 (12)  1:02:39 (12)  1:10:43 (21)  1:11:03  
22.   Jaakko Salomäki SK Uusi  FIN  12:11:00   31:39 (24)  1:06:27 (25)  1:10:57 (22)  1:11:20  
23.   Aapo Maasilta Helsingin Suunnistajat  FIN  11:29:00   33:02 (28)  1:06:03 (24)  1:11:06 (23)  1:11:27  
24.   Jerry Hyvönen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:35:00   30:32 (18)  1:05:46 (23)  1:11:21 (25)  1:11:41  
25.   Joona Yliaho Koovee  FIN  11:41:00   30:37 (19)  1:04:56 (20)  1:11:17 (24)  1:11:43  
26.   Roope Lemberg Rasti-Jussit  FIN  11:20:00   35:30 (38)  1:07:53 (26)  1:12:11 (26)  1:12:29  
27.   Tuomas Rokka Lounais-Hämeen Rasti  FIN  11:32:00   30:58 (20)  1:08:25 (27)  1:12:57 (27)  1:13:19  
28.   Mikael Koskinen Rasti-Nokia  FIN  10:56:00   32:43 (27)  1:09:28 (28)  1:14:11 (28)  1:14:33  
29.   Juuso Ekola Lapuan Virkiä  FIN  10:26:00   33:09 (29)  1:10:41 (29)  1:15:11 (29)  1:15:33  
30.   Pietari Jussinmäki Lapuan Virkiä  FIN  11:02:00   38:49 (45)  1:11:57 (32)  1:15:52 (30)  1:16:13  
31.   Aapo Liponkoski Tampereen Pyrintö  FIN  11:08:00   34:01 (31)  1:11:11 (31)  1:15:54 (31)  1:16:14  
32.   Sampo Sankelo Lapuan Virkiä  FIN  12:08:00   34:36 (32)  1:12:40 (34)  1:16:42 (32)  1:17:00  
33.   Vertti Myllärinen Lappeen Riento  FIN  10:41:00   35:23 (36)  1:11:08 (30)  1:16:44 (33)  1:17:13  
34.   Oskari Rannila Lapuan Virkiä  FIN  10:44:00   40:08 (47)  1:13:07 (35)  1:17:41 (34)  1:18:04  
35.   Kasperi Tamminen Lappeen Riento  FIN  10:08:00   33:58 (30)  1:12:34 (33)  1:18:04 (35)  1:18:24  
36.   Henri Arvela Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:14:00   35:25 (37)  1:14:29 (37)  1:18:58 (37)  1:19:18  
37.   Simon Nordgren OK Trian  FIN  10:20:00   35:10 (33)  1:13:53 (36)  1:18:52 (36)  1:19:19  
38.   Miika Muotka Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:05:00   36:56 (42)  1:15:35 (39)  1:21:05 (38)  1:21:30  
39.   Veeti Passila Hollolan Urheilijat -46  FIN  10:23:00   32:05 (25)  1:14:49 (38)  1:21:08 (39)  1:21:37  
40.   Karim Mbembela Lynx  FIN  11:17:00   36:12 (41)  1:17:30 (41)  1:22:38 (40)  1:23:05  
41.   Juuso Ketonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:53:00   35:15 (34)  1:17:27 (40)  1:22:45 (41)  1:23:12  
42.   Aaro Koskinen Tampereen Pyrintö  FIN  11:05:00   40:22 (48)  1:18:07 (42)  1:23:26 (42)  1:23:51  
43.   Jami Kallioniemi Rasti-Lukko  FIN  10:47:00   35:43 (39)  1:18:44 (43)  1:24:16 (43)  1:24:43  
44.   Aleksi Välimaa Turun Suunnistajat  FIN  10:17:00   37:39 (43)  1:19:19 (44)  1:24:26 (44)  1:24:49  
45.   Sverre Hågensen Pargas IF  FIN  10:32:00   35:51 (40)  1:20:42 (46)  1:25:37 (45)  1:26:01  
46.   Jonatan Ahlbäck Pargas IF  FIN  10:02:00   39:57 (46)  1:19:49 (45)  1:25:44 (46)  1:26:07  
47.   Oskari Kalliokoski Turun Suunnistajat  FIN  10:59:00   35:22 (35)  1:24:14 (49)  1:29:25 (47)  1:29:45  
48.   Benjamin Korento OK77  FIN  10:11:00   38:47 (44)  1:23:40 (48)  1:30:40 (48)  1:31:06  
49.   Otso Heikkinen Sotkamon Jymy  FIN  10:35:00   41:14 (49)  1:22:47 (47)  1:33:01 (49)  1:33:20  
50.   Otso Tukiainen Tampereen Pyrintö  FIN  10:29:00   59:48 (50)  1:35:37 (50)  1:41:07 (50)  1:41:37  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English