Suunnistuksen SM-erikoispitkä 17.10.2021

D55

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
9,2 km
Maali
9,4 km
 
1.   Marja-Liisa Autti Espoon Suunta  FIN  11:49:00      1:27:51  
2.   Marja Tonder Alatornion Pirkat  FIN  12:05:00      1:28:50  
3.   Sisko Turunen Kalevan Rasti  FIN  12:09:00      1:28:53  
4.   Annamari Vierikko Helsingin Suunnistajat  FIN  12:01:00      1:32:58  
5.   Anna-Lea Rantalainen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:29:00      1:34:22  
6.   von Annika Schoultz OK 77  FIN  11:25:00      1:38:15  
7.   Eija Rantala Espoon Suunta  FIN  11:37:00      1:38:26  
8.   Tiina Äijälä Kangasala SK  FIN  11:33:00      1:38:56  
9.   Nina Ljungqvist-Sarparant Lynx  FIN  11:21:00      1:40:10  
10.   Paula Savolainen Paimion Rasti  FIN  11:53:00      1:40:19  
11.   Tarja Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  12:17:00      1:41:27  
12.   Päivi Lassila RasTiimi  FIN  11:13:00      1:45:50  
13.   Anja-Riitta Hokajärvi Pihkaniskat  FIN  12:13:00      1:46:21  
14.   Virpi Remahl Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:45:00      1:47:14  
15.   Eija Koskivaara MS Parma  FIN  11:57:00      1:47:18  
16.   Raili Hokajärvi SK Pohjantähti  FIN  11:41:00      1:55:31  
17.   Tuija Katajamäki Kauhavan Wisa  FIN  10:53:00      1:56:42  
18.   Outi Ala-Kasari Rasti-Kurikka  FIN  10:33:00   1:58:06 (1)  1:59:09  
18.   Pauliina Lankinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:17:00      1:59:09  
20.   Taina Juote Pihkaniskat  FIN  11:05:00      2:01:01  
21.   Anu Seppälä Epilän Esa  FIN  10:29:00   2:01:49 (2)  2:03:04  
22.   Pirkko Ekdahl Nivalan Suunnistajat  FIN  10:21:00   2:07:06 (3)  2:08:27  
23.   Tiina Mäkelä Rauman Työväen Urheilijat  FIN  10:49:00      2:21:31  
24.   Sari Koskela Rasti-Jussit  FIN  10:05:00   2:26:42 (4)  2:27:52  
25.   Mari Torri-Tuominen Pihkaniskat  FIN  10:25:00      2:34:17  
26.   Leena Koivuniemi Rasti-Nokia  FIN  10:41:00      2:48:04  
27.   Ulrika Haajanen OK Raseborg  FIN  10:13:00      2:48:44  
28.   Tuija Jurvakainen Rasti-Hyry  FIN  11:01:00      2:49:09  
29.   Virpi Kinnunen Olavin Rasti  FIN  10:17:00      2:56:30  
30.   Tarja Hyytiäinen RastiPiikkiö  FIN  10:01:00      3:04:49  
31.   Teija Launis Raisu Lumous  FIN  10:09:00      3:12:11  
   Anne Mäntynen Kalevan Rasti  FIN  10:37:00      keskeytti  
   Eija Piispanen Oulaisten Huima  FIN  10:45:00      keskeytti  
   Riikka Otsamo Helsingin Suunnistajat  FIN  10:57:00      keskeytti  
   Ulla Lahtinen Suunta Jyväskylä  FIN  11:09:00      keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English