Lähtöaika | 2,7 km |
3,8 km |
5,2 km |
6,4 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rasmus Töyrylä | Kymin Suunnistajat | FIN | 13:17:00 | 14:25 (1) | 23:30 (1) | 31:45 (1) | |||
Florian Fritzen | Lynx | FIN | 13:15:00 | 16:24 (3) | 25:35 (3) | 33:54 (2) | |||
Joona Hirvilahti | Vehkalahden Veikot | FIN | 13:11:00 | 16:19 (2) | 25:05 (2) | 34:39 (3) | |||
Atte Kavonius | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:59:00 | 17:51 (10) | 26:55 (4) | 35:28 (4) | |||
Ville Lemberg | Rasti-Jussit | FIN | 13:09:00 | 17:42 (9) | 27:08 (5) | 36:31 (5) | |||
Anttoni Mäki-Laurila | Tampereen Pyrintö | FIN | 13:07:00 | 17:39 (8) | 27:09 (6) | 37:00 (6) | |||
Topias Muukkonen | MS Parma | FIN | 13:13:00 | 17:31 (5) | 28:47 (8) | 38:25 (7) | |||
Eemil Koskinen | Tampereen Pyrintö | FIN | 13:01:00 | 17:37 (7) | 28:57 (9) | 39:05 (8) | |||
Anton Kemppi | Espoon Suunta | FIN | 12:25:00 | 16:34 (4) | 28:37 (7) | 39:17 (9) | |||
Onni Vepsäläinen | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:55:00 | 18:30 (14) | 30:27 (13) | 40:30 (10) | |||
Rami Tuominen | Kankaanpään Suunnistajat | FIN | 12:47:00 | 18:35 (15) | 29:57 (11) | 40:35 (11) | |||
Nuutti Toivonen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 11:59:00 | 19:26 (18) | 29:48 (10) | 40:40 (12) | |||
Eevert Kenttämies | Koovee | FIN | 12:57:00 | 18:02 (11) | 32:52 (16) | 41:38 (13) | |||
Lauri Aalto | MS Parma | FIN | 13:05:00 | 17:35 (6) | 33:18 (19) | 42:59 (14) | |||
Paavo Lahti | Rastikarhut | FIN | 12:53:00 | 19:19 (17) | 30:18 (12) | 43:10 (15) | |||
Elias Lindroos | Pargas IF | FIN | 12:29:00 | 22:32 (26) | 32:49 (15) | 43:25 (16) | |||
Rasmus Ruusu | Espoon Suunta | FIN | 12:33:00 | 21:15 (22) | 33:00 (17) | 45:10 (17) | |||
Jere Simola | Koovee | FIN | 12:51:00 | 21:13 (21) | 32:14 (14) | 45:13 (18) | |||
Noel Gustafsson | Espoon Suunta | FIN | 12:37:00 | 18:16 (12) | 35:00 (20) | 45:47 (19) | |||
Juho Länsiluoto | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:27:00 | 21:18 (23) | 33:08 (18) | 46:27 (20) | |||
Juho Noponen | Espoon Suunta | FIN | 13:03:00 | 19:30 (19) | 35:07 (21) | 46:52 (21) | |||
Rasmus Koponen | Lynx | FIN | 12:49:00 | 25:13 (31) | 38:48 (26) | 47:06 (22) | |||
Aarne Kemppainen | Espoon Suunta | FIN | 12:15:00 | 20:01 (20) | 35:50 (22) | 47:28 (23) | |||
Touko Hyvärilä | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:39:00 | 25:01 (29) | 38:07 (23) | 48:41 (24) | |||
Tuomas Ankelo | MS Parma | FIN | 12:13:00 | 22:56 (27) | 38:31 (25) | 50:51 (25) | |||
Elias Nyman | Pihkaniskat | FIN | 12:19:00 | 25:40 (32) | 38:15 (24) | 51:41 (26) | |||
Milo Konttila | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:21:00 | 27:31 (34) | 40:29 (29) | 52:19 (27) | |||
Aaro Heikkinen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:23:00 | 21:48 (24) | 39:04 (27) | 54:30 (28) | |||
Antti Isosaari | MS Parma | FIN | 12:17:00 | 26:34 (33) | 40:19 (28) | 54:31 (29) | |||
Elias Seppä | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:09:00 | 25:05 (30) | 42:25 (31) | 54:59 (30) | |||
Aaro Kujansuu | Rastikarhut | FIN | 12:45:00 | 19:11 (16) | 45:15 (32) | 55:09 (31) | |||
Antti Lahtinen | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:05:00 | 24:27 (28) | 41:58 (30) | 56:53 (32) | |||
Ilari Skyttä | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 12:41:00 | 31:23 (35) | 48:54 (34) | 58:28 (33) | |||
Hannes Nikkinen | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:35:00 | 18:18 (13) | 50:08 (35) | 1:01:20 (34) | |||
Luukas Hyvärinen | Espoon Suunta | FIN | 12:07:00 | 22:24 (25) | 46:53 (33) | 1:02:51 (35) | |||
Santtu Korjamo | Espoon Suunta | FIN | 12:03:00 | 48:40 (37) | 1:06:55 (36) | 1:24:34 (36) | |||
Leevi Niemelä | Kangasala SK | FIN | 12:01:00 | 33:17 (36) | 1:16:02 (37) | 1:34:45 (37) |