Sprinttisuunnistuksen EM- ja MM näyttökilpailu - World Ranking Event (WRE), Suunni

W21E 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,0 km
Väliaika
2,1 km
Väliaika
3,0 km
Maali
3,1 km
 
1.   Veera Klemettinen Suunta Jyväskylä  FIN  15:45:00   3:50 (1)  8:23 (1)  12:15 (2)  12:27  
1.   Alexandra Enlund Pargas IF  FIN  15:49:00   3:59 (9)  8:26 (2)  12:14 (1)  12:27  
3.   Ida Haapala Espoon Suunta  FIN  14:54:00   3:57 (6)  8:26 (2)  12:15 (2)  12:28  
4.   Sofia Haajanen SK Pohjantähti  FIN  15:50:00   4:00 (12)  8:34 (8)  12:21 (4)  12:33  
5.   Kirsi Nurmi SK Pohjantähti  FIN  15:48:00   3:59 (9)  8:34 (8)  12:22 (5)  12:34  
6.   Veera Laaksoviita Kalevan Rasti  FIN  14:52:00   3:51 (2)  8:27 (5)  12:25 (7)  12:36  
6.   Lotta Karhola Tampereen Pyrintö  FIN  15:47:00   3:53 (3)  8:28 (6)  12:23 (6)  12:36  
8.   Venla Harju Tampereen Pyrintö  FIN  15:22:00   3:54 (4)  8:26 (2)  12:26 (8)  12:37  
9.   Satu Rautiainen Kangasala SK  FIN  15:09:00   3:54 (4)  8:33 (7)  12:26 (8)  12:38  
10.   Merja Rantanen Jämsän Retki-Veikot  FIN  15:52:00   3:58 (8)  8:37 (11)  12:30 (10)  12:41  
11.   Maija Sianoja MS Parma  FIN  15:54:00   4:07 (17)  8:41 (12)  12:31 (11)  12:43  
12.   Roosa Hämäläinen Hiidenkiertäjät  FIN  15:29:00   4:07 (17)  8:43 (13)  12:33 (12)  12:45  
13.   Inka Nurminen Jämsän Retki-Veikot  FIN  15:16:00   4:05 (15)  8:44 (14)  12:41 (13)  12:54  
14.   Karoliina Ukskoski Lahden Suunnistajat-37  FIN  15:33:00   3:57 (6)  8:35 (10)  12:42 (14)  12:55  
15.   Evely Kaasiku Helsingin Suunnistajat  EST  15:44:00   4:04 (14)  8:44 (14)  12:45 (15)  12:59  
16.   Jenny Patana Hiidenkiertäjät  FIN  15:46:00   4:07 (17)  8:46 (17)  12:48 (16)  13:02  
17.   Anna Närhi Lahden Suunnistajat-37  FIN  15:53:00   3:59 (9)  8:45 (16)  12:52 (17)  13:04  
18.   Anu Tuomisto Norway  FIN  15:30:00   4:05 (15)  8:50 (18)  12:55 (18)  13:08  
19.   Maiju Oksanen Kangasala SK  FIN  15:26:00   4:13 (28)  8:56 (22)  12:56 (19)  13:09  
20.   Sanna Kauppila Angelniemen Ankkuri  FIN  15:39:00   4:09 (20)  8:52 (20)  12:58 (20)  13:11  
20.   Noora Hyyrynen Helsingin Suunnistajat  FIN  15:40:00   4:11 (22)  9:02 (24)  13:00 (21)  13:11  
22.   Salla Isoherranen Lynx  FIN  14:44:00   4:03 (13)  8:50 (18)  13:00 (21)  13:13  
23.   Amy Nymalm Pargas IF  FIN  15:32:00   4:19 (34)  9:07 (29)  13:03 (23)  13:16  
24.   Hanne Hilo Espoon Suunta  FIN  15:02:00   4:11 (22)  9:01 (23)  13:06 (24)  13:18  
25.   Siiri Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  15:14:00   4:16 (31)  9:02 (24)  13:07 (25)  13:21  
26.   Jasmiina Rantala Lynx  FIN  15:38:00   4:11 (22)  9:03 (27)  13:10 (26)  13:23  
27.   Ulrika Uotila Kangasala SK  FIN  15:43:00   4:13 (28)  9:02 (24)  13:12 (27)  13:25  
28.   Emilia Tala Helsingin Suunnistajat  FIN  14:48:00   4:12 (27)  9:04 (28)  13:21 (29)  13:33  
28.   Elsa Ankelo MS Parma  FIN  15:03:00   4:10 (21)  9:08 (31)  13:21 (29)  13:33  
28.   Mira Kaskinen Rastikarhut  FIN  15:42:00   4:13 (28)  9:07 (29)  13:20 (28)  13:33  
31.   Ina Westerlund Paimion Rasti  FIN  15:28:00   4:11 (22)  9:09 (32)  13:21 (29)  13:35  
32.   Milja Väätäjä Paimion Rasti  FIN  14:53:00   4:19 (34)  9:14 (33)  13:26 (32)  13:39  
33.   Elli Punto Rasti-Nokia  FIN  14:43:00   4:20 (36)  9:21 (36)  13:28 (33)  13:41  
34.   Anniina Suhonen Helsingin Suunnistajat  FIN  15:15:00   4:28 (47)  9:26 (38)  13:34 (34)  13:46  
35.   Anna Moilanen Kalevan Rasti  FIN  15:36:00   4:25 (40)  9:24 (37)  13:34 (34)  13:48  
36.   Venla Turakainen Helsingin Suunnistajat  FIN  15:20:00   4:16 (31)  9:17 (34)  13:36 (36)  13:49  
37.   Jenny Ojala Koovee  FIN  14:46:00   4:18 (33)  9:18 (35)  13:41 (38)  13:54  
37.   Sara Niva SK Pohjantähti  FIN  15:27:00   4:25 (40)  9:28 (39)  13:40 (37)  13:54  
39.   Venla Taulavuori Alatornion Pirkat  FIN  15:05:00   4:11 (22)  8:55 (21)  13:45 (39)  13:58  
40.   Inari Karppinen Espoon Suunta  FIN  14:47:00   4:24 (39)  9:29 (41)  13:45 (39)  13:59  
41.   Lotta Eerola Tampereen Pyrintö  FIN  14:51:00   4:31 (50)  9:34 (44)  13:50 (41)  14:03  
42.   Milla Koistinen Rajamäen Rykmentti  FIN  14:49:00   4:27 (45)  9:31 (43)  13:53 (42)  14:06  
43.   Roosa Pelkonen Tampereen Pyrintö  FIN  15:19:00   4:21 (37)  9:28 (39)  13:57 (43)  14:09  
44.   Sanni Norrbacka Lynx  FIN  15:21:00   4:25 (40)  9:30 (42)  13:59 (44)  14:12  
45.   Kati Korhonen Suunta Jyväskylä  FIN  14:55:00   4:25 (40)  9:36 (45)  14:02 (45)  14:15  
46.   Veera Turakainen Lynx  FIN  14:42:00   4:22 (38)  9:42 (47)  14:05 (47)  14:18  
46.   Isabel Donner OK77  FIN  15:11:00   4:27 (45)  9:44 (48)  14:04 (46)  14:18  
48.   Suvi Heittola Rastikarhut  FIN  15:17:00   4:31 (50)  9:48 (50)  14:15 (48)  14:29  
49.   Tuija Kuusela Rastikarhut  FIN  15:23:00   4:59 (60)  10:00 (53)  14:20 (49)  14:33  
50.   Kaisa Klemettinen Suunta Jyväskylä  FIN  14:57:00   4:28 (47)  9:41 (46)  14:24 (50)  14:38  
51.   Iida-Emilia Kaiponen Olavin Rasti  FIN  14:41:00   4:25 (40)  9:47 (49)  14:29 (51)  14:43  
51.   Elina Lammi Helsingin Suunnistajat  FIN  15:35:00   4:47 (58)  10:11 (57)  14:31 (52)  14:43  
53.   Heini Rintanen Turun Suunnistajat  FIN  15:24:00   4:33 (52)  9:56 (52)  14:35 (54)  14:48  
54.   Katarina Sallila Helsingin Suunnistajat  FIN  14:40:00   4:29 (49)  9:50 (51)  14:34 (53)  14:49  
55.   Mikaela Karjalainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  15:06:00   4:38 (54)  10:02 (54)  14:47 (55)  15:00  
56.   Oona Luoma Tampereen Pyrintö  FIN  14:58:00   4:46 (56)  10:06 (56)  14:50 (56)  15:04  
57.   Aino Asklöf Lynx  FIN  14:59:00   4:37 (53)  10:02 (54)  14:52 (57)  15:06  
58.   Janina Donner Suunta Jyväskylä  FIN  15:12:00   4:44 (55)  10:19 (58)  15:04 (58)  15:19  
59.   Mari Seppänen OK77  FIN  15:08:00   4:46 (56)  10:23 (59)  15:09 (59)  15:26  
60.   Ruut Kanko Suunta Jyväskylä  FIN  15:18:00   4:49 (59)  10:28 (60)  15:20 (60)  15:35  
   Suvi Heikkilä Lynx  FIN  14:45:00            hylätty  
   Natalia Kanko Kangasala SK  FIN  14:56:00            hylätty  
   Outi Hytönen Kangasala SK  FIN  15:00:00            ei läht.  
   Anniina Taipale Lahden Suunnistajat-37  FIN  15:01:00            ei läht.  
   Elisa Mattila Lahden Suunnistajat-37  FIN  15:04:00            ei läht.  
   Kaisa Lylynperä Angelniemen Ankkuri  FIN  15:07:00            hylätty  
   Hanna Valonen Rajamäen Rykmentti  FIN  15:10:00            ei läht.  
   Melina Lahdenperä Espoon Suunta  FIN  15:13:00            ei läht.  
   Anni Haanpää Tampereen Pyrintö  FIN  15:25:00            ei läht.  
   Emma Silvennoinen Paimion Rasti  FIN  15:31:00            ei läht.  
   Aino Mänkärlä Lynx  FIN  15:34:00            hylätty  
   Suvi Simonsén Rastikarhut  FIN  15:37:00            ei läht.  
   Johanna Hulkkonen Helsingin Suunnistajat  FIN  15:41:00            ei läht.  
   Marika Teini Kalevan Rasti  FIN  15:51:00            keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English