Sprinttisuunnistuksen EM- ja MM näyttökilpailu - World Ranking Event (WRE), Suunni

W21E 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,0 km
Väliaika
2,1 km
Väliaika
3,0 km
Maali
3,1 km
 
1.   Veera Klemettinen Suunta Jyväskylä  FIN  11:35:00   4:08 (3)  8:52 (1)  13:05 (1)  13:20  
2.   Alexandra Enlund Pargas IF  FIN  11:39:00   4:15 (5)  9:13 (4)  13:18 (2)  13:30  
3.   Marika Teini Kalevan Rasti  FIN  11:41:00   4:19 (9)  9:09 (3)  13:19 (3)  13:31  
4.   Venla Harju Tampereen Pyrintö  FIN  11:12:00   4:07 (2)  9:03 (2)  13:19 (3)  13:32  
5.   Ida Haapala Espoon Suunta  FIN  10:44:00   4:18 (7)  9:14 (5)  13:25 (5)  13:38  
5.   Amy Nymalm Pargas IF  FIN  11:22:00   4:21 (10)  9:16 (6)  13:27 (7)  13:38  
5.   Sofia Haajanen SK Pohjantähti  FIN  11:40:00   4:28 (19)  9:24 (10)  13:25 (5)  13:38  
8.   Inka Nurminen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:06:00   4:23 (11)  9:19 (7)  13:27 (7)  13:40  
9.   Anna Närhi Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:43:00   4:25 (13)  9:19 (7)  13:35 (9)  13:48  
9.   Maija Sianoja MS Parma  FIN  11:44:00   4:25 (13)  9:25 (12)  13:36 (10)  13:48  
11.   Merja Rantanen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:42:00   4:28 (19)  9:22 (9)  13:40 (12)  13:51  
12.   Evely Kaasiku Helsingin Suunnistajat  EST  11:34:00   4:30 (22)  9:26 (13)  13:39 (11)  13:52  
13.   Jenny Patana Hiidenkiertäjät  FIN  11:36:00   4:23 (11)  9:28 (16)  13:40 (12)  13:53  
14.   Aino Mänkärlä Lynx  FIN  11:24:00   4:27 (17)  9:27 (14)  13:44 (14)  13:56  
15.   Kirsi Nurmi SK Pohjantähti  FIN  11:38:00   4:17 (6)  9:24 (10)  13:44 (14)  13:57  
16.   Noora Hyyrynen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:30:00   4:25 (13)  9:33 (18)  13:54 (16)  14:05  
17.   Salla Isoherranen Lynx  FIN  10:34:00   4:18 (7)  9:28 (16)  13:56 (17)  14:09  
18.   Maiju Oksanen Kangasala SK  FIN  11:16:00   4:28 (19)  9:38 (20)  13:57 (18)  14:11  
19.   Lotta Karhola Tampereen Pyrintö  FIN  11:37:00   4:05 (1)  9:44 (24)  13:59 (19)  14:12  
20.   Jenny Ojala Koovee  FIN  10:36:00   4:34 (25)  9:39 (21)  14:04 (20)  14:17  
21.   Ina Westerlund Paimion Rasti  FIN  11:18:00   4:43 (36)  9:44 (24)  14:07 (21)  14:20  
21.   Jasmiina Rantala Lynx  FIN  11:28:00   4:26 (16)  9:35 (19)  14:07 (21)  14:20  
21.   Sanna Kauppila Angelniemen Ankkuri  FIN  11:29:00   4:49 (43)  9:51 (27)  14:08 (23)  14:20  
24.   Roosa Hämäläinen Hiidenkiertäjät  FIN  11:19:00   4:39 (31)  9:43 (23)  14:12 (24)  14:24  
25.   Milja Väätäjä Paimion Rasti  FIN  10:43:00   4:34 (25)  9:51 (27)  14:15 (25)  14:27  
26.   Venla Taulavuori Alatornion Pirkat  FIN  10:55:00   4:11 (4)  9:27 (14)  14:15 (25)  14:29  
27.   Anu Tuomisto Norway  FIN  11:20:00   4:27 (17)  9:49 (26)  14:21 (27)  14:33  
28.   Emma Silvennoinen Paimion Rasti  FIN  11:21:00   4:36 (28)  9:58 (31)  14:31 (28)  14:43  
29.   Hanne Hilo Espoon Suunta  FIN  10:52:00   4:46 (42)  9:54 (29)  14:34 (30)  14:45  
30.   Sanni Norrbacka Lynx  FIN  11:11:00   4:44 (38)  10:02 (32)  14:33 (29)  14:46  
31.   Anna Moilanen Kalevan Rasti  FIN  11:26:00   4:30 (22)  9:54 (29)  14:36 (31)  14:49  
31.   Ulrika Uotila Kangasala SK  FIN  11:33:00   4:42 (35)  10:11 (36)  14:37 (32)  14:49  
33.   Siiri Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  11:04:00   4:34 (25)  10:03 (33)  14:39 (33)  14:53  
33.   Venla Turakainen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:10:00   4:31 (24)  9:42 (22)  14:40 (34)  14:53  
35.   Sara Niva SK Pohjantähti  FIN  11:17:00   4:52 (46)  10:12 (37)  14:40 (34)  14:54  
36.   Hanna Valonen Rajamäen Rykmentti  FIN  11:00:00   4:57 (50)  10:17 (43)  14:45 (37)  14:57  
36.   Anniina Suhonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:05:00   4:44 (38)  10:09 (34)  14:44 (36)  14:57  
38.   Tuija Kuusela Rastikarhut  FIN  11:13:00   4:57 (50)  10:14 (38)  14:50 (38)  15:03  
39.   Lotta Eerola Tampereen Pyrintö  FIN  10:41:00   4:36 (28)  10:16 (41)  14:53 (39)  15:07  
40.   Veera Turakainen Lynx  FIN  10:32:00   4:41 (34)  10:14 (38)  14:57 (40)  15:10  
41.   Karoliina Ukskoski Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:23:00   5:19 (59)  10:28 (46)  14:57 (40)  15:11  
42.   Johanna Hulkkonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:31:00   4:44 (38)  10:10 (35)  15:07 (42)  15:22  
43.   Roosa Pelkonen Tampereen Pyrintö  FIN  11:09:00   4:40 (32)  10:14 (38)  15:13 (43)  15:25  
44.   Kaisa Klemettinen Suunta Jyväskylä  FIN  10:47:00   4:38 (30)  10:18 (44)  15:16 (44)  15:30  
45.   Suvi Simonsén Rastikarhut  FIN  11:27:00   4:54 (48)  10:29 (47)  15:16 (44)  15:31  
46.   Isabel Donner OK77  FIN  11:01:00   4:44 (38)  10:46 (52)  15:21 (46)  15:35  
47.   Satu Rautiainen Kangasala SK  FIN  10:59:00   4:59 (53)  10:20 (45)  15:29 (47)  15:41  
48.   Iida-Emilia Kaiponen Olavin Rasti  FIN  10:31:00   4:40 (32)  10:35 (49)  15:30 (48)  15:43  
48.   Veera Laaksoviita Kalevan Rasti  FIN  10:42:00   6:03 (67)  11:20 (64)  15:31 (49)  15:43  
50.   Heini Rintanen Turun Suunnistajat  FIN  11:14:00   4:51 (45)  10:30 (48)  15:35 (50)  15:47  
51.   Milla Koistinen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:39:00   5:01 (54)  10:50 (54)  15:35 (50)  15:48  
52.   Mira Kaskinen Rastikarhut  FIN  11:32:00   4:43 (36)  10:16 (41)  15:36 (52)  15:49  
53.   Janina Donner Suunta Jyväskylä  FIN  11:02:00   4:56 (49)  10:44 (51)  15:37 (54)  15:50  
54.   Suvi Heittola Rastikarhut  FIN  11:07:00   4:49 (43)  10:48 (53)  15:36 (52)  15:51  
55.   Elina Lammi Helsingin Suunnistajat  FIN  11:25:00   5:01 (54)  10:39 (50)  15:45 (55)  15:58  
56.   Aino Asklöf Lynx  FIN  10:49:00   4:53 (47)  10:53 (55)  15:54 (56)  16:06  
57.   Elli Punto Rasti-Nokia  FIN  10:33:00   5:21 (61)  11:11 (60)  15:56 (57)  16:08  
58.   Suvi Heikkilä Lynx  FIN  10:35:00   5:23 (63)  11:01 (57)  15:59 (58)  16:12  
59.   Emilia Tala Helsingin Suunnistajat  FIN  10:38:00   4:58 (52)  11:10 (58)  16:04 (59)  16:18  
60.   Kaisa Lylynperä Angelniemen Ankkuri  FIN  10:57:00   5:06 (56)  11:14 (61)  16:09 (60)  16:22  
61.   Elsa Ankelo MS Parma  FIN  10:53:00   6:14 (68)  11:38 (66)  16:11 (61)  16:23  
62.   Kati Korhonen Suunta Jyväskylä  FIN  10:45:00   5:19 (59)  11:14 (61)  16:21 (63)  16:34  
62.   Natalia Kanko Kangasala SK  FIN  10:46:00   5:25 (64)  11:27 (65)  16:20 (62)  16:34  
64.   Katarina Sallila Helsingin Suunnistajat  FIN  10:30:00   5:21 (61)  10:53 (55)  16:26 (64)  16:40  
65.   Oona Luoma Tampereen Pyrintö  FIN  10:48:00   5:59 (66)  11:57 (68)  16:54 (65)  17:08  
66.   Ruut Kanko Suunta Jyväskylä  FIN  11:08:00   5:46 (65)  11:39 (67)  17:00 (66)  17:14  
67.   Mari Seppänen OK77  FIN  10:58:00   5:12 (57)  11:18 (63)  17:02 (67)  17:18  
68.   Anniina Taipale Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:51:00   7:20 (69)  12:34 (69)  17:07 (68)  17:20  
69.   Mikaela Karjalainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:56:00   5:17 (58)  11:10 (58)  17:21 (69)  17:35  
   Inari Karppinen Espoon Suunta  FIN  10:37:00            hylätty  
   Outi Hytönen Kangasala SK  FIN  10:50:00            ei läht.  
   Elisa Mattila Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:54:00            ei läht.  
   Melina Lahdenperä Espoon Suunta  FIN  11:03:00            ei läht.  
   Anni Haanpää Tampereen Pyrintö  FIN  11:15:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English