Sprinttisuunnistuksen EM- ja MM näyttökilpailu - World Ranking Event (WRE), Suunni

M21E 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,3 km
Väliaika
2,2 km
Väliaika
3,4 km
Maali
3,5 km
 
1.   Akseli Ruohola MS Parma  FIN  17:10:00   4:06 (2)  7:16 (1)  11:19 (1)  11:29  
2.   Joni Hirvikallio Koovee  FIN  17:11:00   4:07 (3)  7:22 (2)  11:31 (2)  11:41  
3.   Tuomas Heikkilä Helsingin Suunnistajat  FIN  17:07:00   4:07 (3)  7:22 (2)  11:36 (3)  11:47  
4.   Juho Ylinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  17:01:00   4:11 (11)  7:32 (6)  11:41 (4)  11:51  
4.   Topias Ahola Navi  FIN  17:09:00   4:08 (6)  7:26 (5)  11:41 (4)  11:51  
6.   Arto Talvinen MS Parma  FIN  17:02:00   4:07 (3)  7:25 (4)  11:47 (6)  11:58  
7.   Eetu Savolainen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  16:28:00   4:09 (7)  7:32 (6)  11:49 (7)  12:01  
8.   Aleksi Anttolainen Lahden Suunnistajat-37  FIN  16:29:00   4:17 (18)  7:38 (12)  11:51 (8)  12:02  
9.   Otto Kaario Helsingin Suunnistajat  FIN  17:12:00   4:05 (1)  7:35 (11)  11:51 (8)  12:03  
10.   Einari Heinaro Helsingin Suunnistajat  FIN  16:26:00   4:10 (8)  7:32 (6)  11:53 (10)  12:04  
11.   Severi Kymäläinen Tampereen Pyrintö  FIN  17:13:00   4:13 (13)  7:32 (6)  11:54 (11)  12:05  
11.   Aleksi Niemi Tampereen Pyrintö  FIN  17:14:00   4:16 (16)  7:40 (14)  11:55 (12)  12:05  
13.   Otto Simosas Tampereen Pyrintö  FIN  17:06:00   4:10 (8)  7:32 (6)  11:55 (12)  12:06  
14.   Mårten Boström Sweden  FIN  17:05:00   4:17 (18)  7:42 (16)  11:58 (14)  12:09  
15.   Joonas Ahola Navi  FIN  16:25:00   4:18 (21)  7:45 (19)  12:00 (15)  12:11  
15.   Jussi Suna Turun Metsänkävijät  FIN  16:58:00   4:16 (16)  7:40 (14)  12:01 (16)  12:11  
17.   Lari Takanen Paimion Rasti  FIN  16:52:00   4:15 (14)  7:43 (17)  12:06 (17)  12:16  
18.   Luukas Valtonen Helsingin Suunnistajat  FIN  16:20:00   4:10 (8)  7:43 (17)  12:09 (19)  12:19  
18.   Jesse Laukkarinen Norway  FIN  17:08:00   4:20 (23)  7:45 (19)  12:07 (18)  12:19  
20.   Eero Heinonen MS Parma  FIN  16:39:00   4:24 (30)  7:48 (22)  12:09 (19)  12:20  
21.   Anton Salmenkylä Helsingin Suunnistajat  USA  16:55:00   4:12 (12)  7:39 (13)  12:13 (21)  12:24  
21.   Teemu Oksanen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  16:57:00   4:19 (22)  7:49 (23)  12:13 (21)  12:24  
23.   Tuomo Mäkelä Angelniemen Ankkuri  FIN  16:18:00   4:21 (24)  7:53 (25)  12:15 (23)  12:27  
24.   Akseli Virtanen Kouvolan Suunnistajat  FIN  16:03:00   4:15 (14)  7:46 (21)  12:19 (24)  12:30  
25.   Touko Seppä Turun Suunnistajat  FIN  16:21:00   4:25 (33)  7:53 (25)  12:20 (25)  12:31  
26.   Antti Saikko Tampereen Pyrintö  FIN  16:23:00   4:22 (27)  7:55 (27)  12:26 (26)  12:37  
27.   Lassi Vaismaa Jämsän Retki-Veikot  FIN  16:07:00   4:22 (27)  7:56 (28)  12:28 (27)  12:38  
28.   Santeri Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  16:40:00   4:25 (33)  7:57 (29)  12:28 (27)  12:39  
29.   Tuukka Mäkinen MS Parma  FIN  16:15:00   4:31 (36)  8:06 (36)  12:31 (30)  12:41  
29.   Antti Järvenpää OK77  FIN  16:46:00   4:24 (30)  7:59 (32)  12:30 (29)  12:41  
31.   Oskari Lepistö MS Parma  FIN  16:04:00   4:21 (24)  7:58 (31)  12:34 (33)  12:45  
31.   Miika Suominen Helsingin Suunnistajat  FIN  16:12:00   4:23 (29)  7:57 (29)  12:33 (31)  12:45  
31.   Justus Vuori Turun Suunnistajat  FIN  16:22:00   4:17 (18)  7:50 (24)  12:33 (31)  12:45  
34.   Topias Arola Paimion Rasti  FIN  16:11:00   4:24 (30)  8:02 (34)  12:35 (34)  12:47  
34.   Alvar Palmen Espoon Suunta  FIN  17:04:00   4:21 (24)  8:00 (33)  12:36 (35)  12:47  
36.   Arttu Lindqvist Kouvolan Suunnistajat  FIN  16:24:00   4:26 (35)  8:02 (34)  12:39 (36)  12:50  
37.   Andrew Barnett Ikaalisten Nouseva-Voima  AUS  16:50:00   4:31 (36)  8:10 (37)  12:49 (37)  13:01  
38.   Joona Huila Hiisirasti  FIN  16:35:00   4:33 (39)  8:12 (38)  12:55 (38)  13:07  
39.   Rauli Aho Valkeakosken Haka  FIN  16:00:00   4:35 (41)  8:20 (41)  12:56 (39)  13:08  
40.   Aaro Ojala Kouvolan Suunnistajat  FIN  16:10:00   4:33 (39)  8:15 (39)  13:04 (40)  13:15  
41.   Tobias Jern OK77  FIN  16:45:00   4:42 (48)  8:26 (44)  13:09 (41)  13:20  
42.   Sampo Sankelo Lapuan Virkiä  FIN  16:02:00   4:32 (38)  8:23 (42)  13:09 (41)  13:21  
42.   Pyry Willman Lahden Suunnistajat-37  FIN  16:05:00   4:35 (41)  8:19 (40)  13:11 (43)  13:21  
44.   Atte Nokka Lappeen Riento  FIN  16:33:00   4:39 (44)  8:24 (43)  13:11 (43)  13:23  
45.   Janne Ovaska Vehkalahden Veikot  FIN  16:30:00   4:41 (45)  8:29 (46)  13:14 (45)  13:24  
46.   Antton Sankelo Lapuan Virkiä  FIN  16:06:00   4:42 (48)  8:28 (45)  13:14 (45)  13:25  
47.   Konsta Vanhanen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  16:34:00   4:37 (43)  8:29 (46)  13:16 (47)  13:29  
48.   Matti Suutari Vehkalahden Veikot  FIN  16:13:00   4:41 (45)  8:33 (48)  13:21 (48)  13:31  
49.   Oskari Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  16:09:00   4:44 (51)  8:33 (48)  13:23 (49)  13:34  
50.   Eetu Korhonen Kouvolan Suunnistajat  FIN  16:01:00   4:48 (53)  8:35 (51)  13:26 (50)  13:37  
50.   Jonathan Ray OK77  FIN  16:19:00   4:50 (54)  8:38 (54)  13:26 (50)  13:37  
52.   Aaro Ruohola MS Parma  FIN  16:44:00   22:37:57 (59)  8:35 (51)  13:26 (50)  13:38  
53.   Jere Sipponen Paimion Rasti  FIN  16:48:00   4:41 (45)  8:33 (48)  13:28 (53)  13:40  
54.   Toni Saari Paimion Rasti  FIN  16:32:00   4:43 (50)  8:35 (51)  13:31 (54)  13:43  
55.   Jiri-Pekka Rissanen Kangasala SK  FIN  16:14:00   4:45 (52)  8:46 (55)  13:55 (55)  14:08  
56.   Ville Vierimaa Espoon Akilles  FIN  16:43:00   4:56 (55)  9:05 (56)  14:22 (56)  14:35  
57.   Miika Vehmas Espoon Suunta  FIN  16:41:00   5:01 (57)  9:10 (57)  14:34 (57)  14:47  
58.   Hermanni Sankelo Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  16:31:00   4:58 (56)  9:13 (58)  14:39 (58)  14:53  
59.   Matias Kankkunen OK77  FIN  16:27:00   5:24 (58)  9:53 (59)  15:40 (59)  15:54  
   Jonny Donner OK77  FIN  16:08:00            ei läht.  
   Valtteri Kinnunen Lahden Suunnistajat-37  FIN  16:16:00            ei läht.  
   Janne Kuningas Lappeen Riento  FIN  16:17:00            ei läht.  
   Samu Heiska Turun Metsänkävijät  FIN  16:36:00            ei läht.  
   Valtteri Rantala Lahden Suunnistajat-37  FIN  16:37:00            ei läht.  
   Joni Solonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  16:38:00            ei läht.  
   Tuukka Jurvakainen Helsingin Suunnistajat  FIN  16:42:00            ei läht.  
   Teemu Niskanen Lahden Suunnistajat-37  FIN  16:47:00            ei läht.  
   Ville Saikko Lappeen Riento  FIN  16:49:00            ei läht.  
   Dmitrii Iurev Hiidenkiertäjät  RUS  16:51:00            ei läht.  
   Toni-Antti Viitasaari Lapuan Virkiä  FIN  16:53:00            ei läht.  
   Petja Pöyhönen Angelniemen Ankkuri  FIN  16:54:00            ei läht.  
   Oskari Liukkonen Hiidenkiertäjät  FIN  16:56:00            ei läht.  
   Antti Vainio MS Parma  FIN  16:59:00            ei läht.  
   Mikko Patana Hiidenkiertäjät  FIN  17:00:00            ei läht.  
   Olli-Pekka Koistinen Hiidenkiertäjät  FIN  17:03:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English