Lähtöaika | 4,6 km |
5,1 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Inka Nurminen | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 14:28:00 | 32:43 (1) | |||
Netta Rajamäki | Kalevan Rasti | FIN | 14:16:00 | 34:09 (2) | |||
Sanna Kauppila | Angelniemen Ankkuri | FIN | 14:12:00 | 34:15 (3) | |||
Siiri Silvennoinen | Kalevan Rasti | FIN | 14:24:00 | 34:17 (4) | |||
Elisa Mattila | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 14:22:00 | 34:30 (5) | |||
Marttiina Joensuu | SK Pohjantähti | FIN | 14:32:00 | 35:29 (6) | |||
Milja Väätäjä | Paimion Rasti | FIN | 14:14:00 | 36:07 (7) | |||
Miia Niittynen | Kalevan Rasti | FIN | 14:42:00 | 36:21 (8) | |||
Maiju Oksanen | Kangasala SK | FIN | 14:02:00 | 36:29 (9) | |||
Satu Heittola | Suunta Jyväskylä | FIN | 14:20:00 | 36:32 (10) | |||
Sofia Haajanen | SK Pohjantähti | FIN | 13:50:00 | 36:55 (11) | |||
Karoliina Ukskoski | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 15:04:00 | 37:05 (12) | |||
Sanna Paukkunen | MS Parma | FIN | 15:00:00 | 37:10 (13) | |||
Anni Haanpää | Tampereen Pyrintö | FIN | 14:54:00 | 37:13 (14) | |||
Janina Donner | Suunta Jyväskylä | FIN | 15:10:00 | 37:31 (15) | |||
Venla Taulavuori | Alatornion Pirkat | FIN | 15:06:00 | 38:26 (16) | |||
Kirsi Nurmi | SK Pohjantähti | FIN | 13:54:00 | 38:40 (17) | |||
Ida Haapala | Espoon Suunta | FIN | 14:34:00 | 38:48 (18) | |||
Alexandra Enlund | Pargas IF | FIN | 15:08:00 | 39:18 (19) | |||
Katja von Schoultz | Pargas IF | FIN | 14:08:00 | 39:49 (20) | |||
Sonja Julkunen | Turun Suunnistajat | FIN | 14:50:00 | 40:04 (21) | |||
Anne-Mari Leskinen | Lynx | FIN | 14:10:00 | 40:06 (22) | |||
Noora Hyyrynen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 13:52:00 | 40:14 (23) | |||
Saana-Maria Rahko | SK Pohjantähti | FIN | 14:46:00 | 41:39 (24) | |||
Selja Kaartinen | Angelniemen Ankkuri | FIN | 13:58:00 | 42:02 (25) | |||
Anniina Suhonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 13:56:00 | 42:31 (26) | |||
Sara Niva | SK Pohjantähti | FIN | 14:58:00 | 43:06 (27) | |||
Natalia Kanko | Kangasala SK | FIN | 14:06:00 | 43:46 (28) | |||
Sanni Norrbacka | Lynx | FIN | 14:52:00 | 44:07 (29) | |||
Henna Yliluikki | Angelniemen Ankkuri | FIN | 14:04:00 | 45:36 (30) | |||
Ulrika Uotila | Kangasala SK | FIN | 14:44:00 | 47:11 (31) | |||
Venla Turakainen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 15:12:00 | 47:56 (32) | |||
Ella-Noora Rahkola | Turun Suunnistajat | FIN | 14:18:00 | 48:46 (33) | |||
Anni Valtonen | MS Parma | FIN | 14:38:00 | 50:25 (34) | |||
Sofia Pellonperä | Espoon Suunta | FIN | 14:40:00 | 50:36 (35) | |||
Liinu Nummela | Lynx | FIN | 14:56:00 | 51:34 (36) | |||
Isabel Donner | OK77 | FIN | 14:30:00 | 53:53 (37) |