Pyöräsuunnistuksen SM-pitkä 23.5.2021 Espoossa
Tulosten rajaus
Alue Suomessa / maa
-- Valitse alue
Etelä-Pohjanmaa
Häme
Kaakko
Kainuu
Keski-Pohjanmaa
Keski-Suomi
Lahti
Lappi
Pohjois-Pohjanmaa
Satakunta
Savo-Karjala
Uusimaa
Varsinais-Suomi
FSO
Australia
Belgium
Denmark
Estonia
Finland
United Kingdom
Italy
Lithuania
Norway
Russian Federation
Sweden
Switzerland
United States
Germany
Latvia
Czech Republic
Bulgaria
Brazil
Netherlands
Croatia
OTHER
Ukraine
Turkey
Spain
Ireland
France
Colombia
Portugal
Canada
Austria
Poland
New Zealand
Hungary
Japan
Moldova
Israel
Belarus
Romania
China
Argentina
Slovakia
South Africa
Serbia
Chinese Taipei
DPR Korea
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Armenia
Aruba
Azerbaijan
The Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Botswana
British Virgin Islands
Brunei
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Cape Verde
Cayman Islands
Central African Republic
Chad
Chile
Comoros
Congo, Democratic Republic of the
Congo, Republic of the
Cook Islands
Costa Rica
Ivory Coast
Cuba
Cyprus
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Eritrea
Ethiopia
Fiji
Gabon
The Gambia
Georgia
Ghana
Greece
Grenada
Guam
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Honduras
Hong Kong
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Jamaica
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
South Korea
Kosovo
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Liechtenstein
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Mauritania
Mauritius
Mexico
Micronesia, Federated States of
Monaco
Mongolia
Montenegro
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nauru
Nepal
Nicaragua
Niger
Nigeria
Oman
Pakistan
Palau
State of Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Puerto Rico
Qatar
Rwanda
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Sao Tome and Principe
Saudi Arabia
Senegal
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Swaziland
Syria
Tajikistan
Tanzania
Thailand
Timor-Leste
Togo
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkmenistan
Tuvalu
Uganda
United Arab Emirates
United States Virgin Islands
Uruguay
Uzbekistan
Vanuatu
Venezuela
Vietnam
Yemen
Zambia
Zimbabwe
ja
0 parasta
voittaja
3 parasta
5 parasta
10 parasta
20 parasta
50 parasta
100 parasta
200 parasta
300 parasta
400 parasta
500 parasta
1000 parasta
1500 parasta
Pitkät seuranimet
Lyhyet seuranimet
Media
-- Valitse media
Aamuposti
Alasatakunta-lehti
Borgåbladet
Etelä-Suomen Sanomat
Forssan lehti
Hämeen Sanomat
Ilkka
Itä-Savo
Jakobstads Tidning
Kangasalan Sanomat
Karkkilalainen-lehti
Kauhajoen Kunnallislehti
Kaupunkilehti Tamperelainen
Keski-Uusimaa
Keskipohjanmaa
Koillis-Häme
Koillissanomat
Kouvolan Sanomat
Kunnallislehti
Lapin Kansa
Lauttakylä-lehti
Länsi-Savo
Länsi-Suomi
Nokian uutiset
Pietarsaaren Sanomat
Pohjois-Satakunta -lehti
Salon Seudun Sanomat
Suur-Keuruun lehti
Turun Tienoo
Vakka-Suomen Sanomat
Västra Nyland
Warkauden Lehti
YLE
Åbo Underrättelser
ja
0 parasta
voittaja
3 parasta
5 parasta
10 parasta
20 parasta
50 parasta
100 parasta
200 parasta
300 parasta
400 parasta
500 parasta
1000 parasta
1500 parasta
Pitkät seuranimet
Lyhyet seuranimet
Seura
-- Valitse seura
Asikkalan Raikas
Denmark (U)
Eksymä
Epilän Esa
Espoon Akilles
Espoon Suunta
Estonia (U)
Free Adventure
Germany
Germany (U)
Hauhon Sisu
Helsingin Suunnistajat
Helsingin Työväen Hiihtäjät
Hiidenkiertäjät
Hiiltomiehet
Hiisirasti
Hollolan Urheilijat -46
Hyvinkään Rasti
Hämeenlinnan Suunnistajat
IK Falken
Ikaalisten Nouseva-Voima
Italy (U)
Itä-Hämeen Rasti
Itä-Päijänteen Rasti
Jalasjärven Jalas
Juvan Urheilijat
Jyväskylän Pyöräilyseura
Järvenpään Palo
Kangasniemen Kalske
Kankaanpään Suunnistajat
Kauhajoen Karhu
Kauhavan Wisa
Keravan Urheilijat
Kiimingin Urheilijat
Kokkolan Suunnistajat
Koovee
Kouvolan Suunnistajat
Kuopion Suunnistajat
Lahden Suunnistajat-37
Lahden Taimi
Lammin Säkiä
Lapuan Virkiä
Leppävaaran Sisu
Lieksan Rasti
Lounais-Hämeen Rasti
Lynx
Länsi-Rajan Rasti
MS Parma
Malax IF
Miehikkälän Vilkas
Muuramen Rasti
Muurlan Vihuri
Mäntsälän Urheilijat
Navi
OC Puisto
OC-DUBHE
OK Botnia
OK Raseborg
OK Trian
OK77
Oulun NMKY:n Urheilijat
Ounasvaaran Hiihtoseura
Paimion Rasti
Pargas IF
Pietarsaaren Hiihtäjät
Päijät-Rasti
Rajamäen Rykmentti
RasTiimi
Rasti-Jussit
Rasti-Jyry
Rasti-Kurikka
Rasti-Nokia
Rasti-Vihti
RastiPiikkiö
Rastihaukat
Rastiketut
Rastivarsat
SK Pohjantähti
SOC Asikkala
Saarijärven Pullistus
Suomusjärven Sisu
Suunta Jurva
Suunta Jyväskylä
Tampereen Pyrintö
Tarpian Suunta
Turengin Sarastus
Turun Metsänkävijät
Ulvilan Ura
Vaajakosken Terä
Vaasan Suunnistajat
Valkeakosken Haka
Vehkalahden Veikot
Ylistaron Kilpa-Veljet
Ylivieskan Kuula
ja
0 parasta
voittaja
3 parasta
5 parasta
10 parasta
20 parasta
50 parasta
100 parasta
200 parasta
300 parasta
400 parasta
500 parasta
1000 parasta
1500 parasta
Pitkät seuranimet
Lyhyet seuranimet
Parhaat
0 parasta
voittaja
3 parasta
5 parasta
10 parasta
20 parasta
50 parasta
100 parasta
200 parasta
300 parasta
400 parasta
500 parasta
1000 parasta
1500 parasta
Pitkät seuranimet
Lyhyet seuranimet
Lahti
Asikkalan Raikas
Hollolan Urheilijat -46
Itä-Hämeen Rasti
Lahden Suunnistajat-37
Lahden Taimi
Lammin Säkiä
Päijät-Rasti
Rastivarsat
SOC Asikkala
Switzerland
Denmark (U)
Estonia (U)
Germany
Germany (U)
Italy (U)
Häme
Eksymä
Epilän Esa
Hauhon Sisu
Hiiltomiehet
Hämeenlinnan Suunnistajat
Ikaalisten Nouseva-Voima
Koovee
Lounais-Hämeen Rasti
Rasti-Nokia
Tampereen Pyrintö
Tarpian Suunta
Turengin Sarastus
Valkeakosken Haka
Uusimaa
Espoon Akilles
Espoon Suunta
Helsingin Suunnistajat
Helsingin Työväen Hiihtäjät
Hiidenkiertäjät
Hyvinkään Rasti
Järvenpään Palo
Keravan Urheilijat
Leppävaaran Sisu
Lynx
Mäntsälän Urheilijat
OC Puisto
Rajamäen Rykmentti
Rasti-Jyry
Rasti-Vihti
Rastihaukat
Pohjois-Pohjanmaa
Free Adventure
Kiimingin Urheilijat
Oulun NMKY:n Urheilijat
SK Pohjantähti
Satakunta
Hiisirasti
Kankaanpään Suunnistajat
Ulvilan Ura
FSO
IK Falken
Malax IF
OK Botnia
OK Raseborg
OK Trian
OK77
Pargas IF
Keski-Suomi
Itä-Päijänteen Rasti
Jyväskylän Pyöräilyseura
Kangasniemen Kalske
Muuramen Rasti
OC-DUBHE
Saarijärven Pullistus
Suunta Jyväskylä
Vaajakosken Terä
Etelä-Pohjanmaa
Jalasjärven Jalas
Kauhajoen Karhu
Kauhavan Wisa
Lapuan Virkiä
Rasti-Jussit
Rasti-Kurikka
Rastiketut
Suunta Jurva
Vaasan Suunnistajat
Ylistaron Kilpa-Veljet
Kaakko
Juvan Urheilijat
Kouvolan Suunnistajat
Miehikkälän Vilkas
Navi
Vehkalahden Veikot
Keski-Pohjanmaa
Kokkolan Suunnistajat
Pietarsaaren Hiihtäjät
RasTiimi
Ylivieskan Kuula
Savo-Karjala
Kuopion Suunnistajat
Lieksan Rasti
Lappi
Länsi-Rajan Rasti
Ounasvaaran Hiihtoseura
Varsinais-Suomi
MS Parma
Muurlan Vihuri
Paimion Rasti
RastiPiikkiö
Suomusjärven Sisu
Turun Metsänkävijät
Valitut seurat ja
0 parasta
voittaja
3 parasta
5 parasta
10 parasta
20 parasta
50 parasta
100 parasta
200 parasta
300 parasta
400 parasta
500 parasta
1000 parasta
1500 parasta
Pitkät seuranimet
Lyhyet seuranimet
|
< Kilpailun etusivu
|
<< Muut kilpailut
|
Palaute
|
Haku tuloksista
|
Kokeile uutta versiota online-tulospalvelusta >
|
Tulosten muoto:
Taulukko
'Perinteinen'
Mobililaitteet
Lehdistö