Lähtöaika | 3,0 km |
4,09 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Esa Toivonen | Tarpian Suunta | FIN | 11:28:00 | 29:23 (1) | |||
Matti Hautala | Oulun NMKY:n Urheilijat | FIN | 11:24:00 | 29:33 (2) | |||
Tapio Tikkanen | Savon Suunta | FIN | 11:26:00 | 30:01 (3) | |||
Jukka Saramäki | Lynx | FIN | 11:14:00 | 30:38 (4) | |||
Kauko Vainiomäki | Suunta-Sepot | FIN | 11:02:00 | 30:51 (5) | |||
Esko Nummi | Punkalaitumen Kunto | FIN | 10:44:00 | 31:17 (6) | |||
Sauli Joki | Vetelin Urheilijat | FIN | 10:48:00 | 32:49 (7) | |||
Heikki Pelkonen | Nastolan Terä | FIN | 11:20:00 | 33:17 (8) | |||
Seppo Rantapuska | Petäjäveden Petäjäiset | FIN | 10:54:00 | 33:26 (9) | |||
Tapio Halme | Angelniemen Ankkuri | FIN | 11:12:00 | 33:31 (10) | |||
Ilkka Saarimäki | Angelniemen Ankkuri | FIN | 11:16:00 | 34:29 (11) | |||
Ove Forsström | OK Raseborg | FIN | 11:08:00 | 35:13 (12) | |||
Kari Ranta-Puska | Espoon Akilles | FIN | 11:22:00 | 35:25 (13) | |||
Kari Käyhkö | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 10:52:00 | 35:29 (14) | |||
Timo Lehtovirta | Rastikarhut | FIN | 10:32:00 | 35:57 (15) | |||
Arhi Tervo | Oulun NMKY:n Urheilijat | FIN | 11:04:00 | 35:58 (16) | |||
Timo Valkonen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 11:00:00 | 36:02 (17) | |||
Kaj Koskinen | Valkeakosken Haka | FIN | 10:40:00 | 36:50 (18) | |||
Jaakko Lahti | Suunta Jyväskylä | FIN | 10:38:00 | 37:44 (19) | |||
Pekka Ilmakunnas | Pihkaniskat | FIN | 10:42:00 | 37:48 (20) | |||
Mårten Lindroos | Kimito SF | FIN | 10:58:00 | 38:16 (21) | |||
Risto Airaksinen | Oulun Tarmo | FIN | 11:06:00 | 38:42 (22) | |||
Pekka Liukkala | Hauhon Sisu | FIN | 10:46:00 | 38:52 (23) | |||
Pentti Jauhiainen | OK Trian | FIN | 10:50:00 | 38:58 (24) | |||
Aarne Vartiainen | RAPSU | FIN | 10:20:00 | 39:15 (25) | |||
Jouko Nurminen | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:56:00 | 39:17 (26) | |||
Markku Rajala | Pälkäneen Luja-Lukko | FIN | 10:28:00 | 39:38 (27) | |||
Kaarlo Eno | Teuvan Rivakka | FIN | 10:36:00 | 39:41 (28) | |||
Jouko Anttila | Kauhajoen Karhu | FIN | 10:06:00 | 41:08 (29) | |||
Matti Suorsa | Pudasjärven Urheilijat | FIN | 10:16:00 | 41:50 (30) | |||
Kari Loisa | Hirvensalon Heitto | FIN | 10:02:00 | 45:18 (31) | |||
Martti Pihlajamaa | Vetelin Urheilijat | FIN | 10:26:00 | 45:41 (32) | |||
Timo Alhoke | Turun Metsänkävijät | FIN | 10:34:00 | 45:41 (32) | |||
Ralf Eklund | Rasti-Lukko | FIN | 10:18:00 | 46:43 (34) | |||
Jorma Matilainen | Suunta Jyväskylä | FIN | 10:12:00 | 46:56 (35) | |||
Jarmo Vainio | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 10:30:00 | 49:37 (36) | |||
Hannu Ahlqvist | Riihimäen Suunnistajat | FIN | 10:10:00 | 51:30 (37) | |||
Hannu Paunonen | Koovee | FIN | 10:22:00 | 52:43 (38) | |||
Harri Koski | Tarpian Suunta | FIN | 10:08:00 | 55:20 (39) | |||
Markku Huikkola | Kangasala SK | FIN | 10:14:00 | 1:02:23 (40) | |||
Hannu Nurminen | Hiisirasti | FIN | 10:00:00 | 1:07:17 (41) | |||
Markus Jakobsson | Rastikarhut | FIN | 10:04:00 | 1:11:23 (42) |