Lähtöaika | 2,8 km |
5,8 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aarni Ronkainen | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 11:56:00 | 20:06 (1) | |||
Riku Gröhn | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:04:00 | 20:15 (2) | |||
Santeri Kirjavainen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 11:10:00 | 20:15 (2) | |||
Sampo Sankelo | Lapuan Virkiä | FIN | 10:22:00 | 20:40 (4) | |||
Matias Lautamäki | MS Parma | FIN | 10:44:00 | 21:11 (5) | |||
Aapo Maasilta | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:58:00 | 21:16 (6) | |||
Samuli Rousku | MS Parma | FIN | 11:46:00 | 21:22 (7) | |||
Valter Joensuu | IF Brahe | FIN | 11:22:00 | 21:24 (8) | |||
Aleksi Karttila | MS Parma | FIN | 11:18:00 | 21:27 (9) | |||
Jasper Alajoutsi | Koovee | FIN | 12:00:00 | 21:50 (10) | |||
Joona Yliaho | Koovee | FIN | 10:46:00 | 21:52 (11) | |||
Akseli Konttila | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:52:00 | 22:01 (12) | |||
Jussi Raasakka | Espoon Suunta | FIN | 11:12:00 | 22:12 (13) | |||
Oliver Alajoutsi | Koovee | FIN | 11:24:00 | 22:18 (14) | |||
Otto Balck | Angelniemen Ankkuri | FIN | 11:40:00 | 22:44 (15) | |||
Alex Virtala | Pargas IF | FIN | 11:42:00 | 23:09 (16) | |||
Aleksi Välimaa | Turun Suunnistajat | FIN | 10:42:00 | 23:24 (17) | |||
Tuomas Rokka | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 11:20:00 | 23:30 (18) | |||
Teemu Pihlajamäki | Lapuan Virkiä | FIN | 11:16:00 | 23:31 (19) | |||
Ilari Virtanen | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 10:56:00 | 23:32 (20) | |||
Jerry Hyvönen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 10:24:00 | 23:34 (21) | |||
Luca Kallela | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:58:00 | 23:34 (21) | |||
Antti Sorsa | Espoon Suunta | FIN | 10:32:00 | 23:49 (23) | |||
Severi Similä | SK Pohjantähti | FIN | 11:30:00 | 23:50 (24) | |||
Konsta Korhonen | SK Pohjantähti | FIN | 10:38:00 | 23:55 (25) | |||
Eetu Korhonen | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 11:00:00 | 23:58 (26) | |||
Iivari Willman | Rastikarhut | FIN | 11:08:00 | 23:59 (27) | |||
Simon Nordgren | OK Trian | FIN | 11:44:00 | 24:05 (28) | |||
Roope Lemberg | Rasti-Jussit | FIN | 11:06:00 | 24:33 (29) | |||
Karim Mbembela | Lynx | FIN | 11:36:00 | 24:37 (30) | |||
Vertti Myllärinen | Lappeen Riento | FIN | 10:26:00 | 25:00 (31) | |||
Emil Jansson | IF Brahe | FIN | 10:30:00 | 25:19 (32) | |||
Kasperi Tamminen | Lappeen Riento | FIN | 11:14:00 | 25:36 (33) | |||
Olli Tiainen | Espoon Suunta | FIN | 12:02:00 | 26:06 (34) | |||
Otso Pajuoja | Espoon Suunta | FIN | 10:48:00 | 26:07 (35) | |||
Olli Mustajoki | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:40:00 | 26:10 (36) | |||
Juuso Ketonen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 10:52:00 | 27:05 (37) | |||
Veeti Pellinen | Joutsenon Kullervo | FIN | 10:28:00 | 27:22 (38) | |||
Aapo Kytömäki | SK Uusi | FIN | 11:48:00 | 28:00 (39) | |||
Valtteri Lahti | Rastikarhut | FIN | 12:04:00 | 28:20 (40) | |||
Jani Koponen | Rasti-Vihti | FIN | 11:50:00 | 28:43 (41) | |||
Saku Helin | Rasti-Jussit | FIN | 11:34:00 | 29:23 (42) | |||
Joona Vuorela | Espoon Suunta | FIN | 11:54:00 | 30:35 (43) | |||
Aleksi Hämäläinen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 11:32:00 | 31:29 (44) | |||
Matias Koponen | Lynx | FIN | 11:02:00 | 32:13 (45) | |||
Ludvig Nordin | Närpes OK | FIN | 10:54:00 | 34:35 (46) | |||
Juho Ylimaa | Angelniemen Ankkuri | FIN | 10:36:00 | 35:59 (47) |