Grano Games 21.8.2020

H17-20E

Maali 3,77 km

1156Teemu OksanenIkaalisten Nouseva-VoimaFIN14:05
2143Touko SeppäTurun SuunnistajatFIN14:27+22
3158Mikko EerolaTampereen PyrintöFIN14:36+31
4153Arttu LindqvistKouvolan SuunnistajatFIN14:59+54
5142Lassi VaismaaJämsän Retki-VeikotFIN15:07+1:02
697Valtteri KinnunenLahden Suunnistajat-37FIN15:10+1:05
7155Valtteri KankainenTurun SuunnistajatFIN15:13+1:08
8152Samuli PeltolaJämsän Retki-VeikotFIN15:20+1:15
9148Oskari SilvennoinenKalevan RastiFIN15:25+1:20
10106Aleksi LohtanderRasti-LukkoFIN15:33+1:28
11103Lauri SyrjäläinenHelsingin SuunnistajatFIN15:36+1:31
135Niilo SyrjäläLounais-Hämeen RastiFIN15:36+1:31
150Sampo SankeloLapuan VirkiäFIN15:36+1:31
14157Oskari LepistöMS ParmaFIN15:40+1:35
1585Santeri KirjavainenKuopion SuunnistajatFIN15:52+1:47
16147Aaro OjalaKouvolan SuunnistajatFIN15:54+1:49
17141Antton SankeloLapuan VirkiäFIN15:57+1:52
18154Aarni RonkainenJämsän Retki-VeikotFIN16:01+1:56
19132Oliver AlajoutsiKooveeFIN16:10+2:05
20102Emil JanssonIF BraheFIN16:15+2:10
21108Juho HiltunenSK PohjantähtiFIN16:16+2:11
22139Jonny DonnerOK77FIN16:20+2:15
80Joona YliahoKooveeFIN16:20+2:15
24149Riku GröhnTampereen PyrintöFIN16:26+2:21
2581Otto GripenbergIF BraheFIN16:30+2:25
26109Aleksi KarttilaMS ParmaFIN16:35+2:30
27105Jasper AlajoutsiKooveeFIN16:43+2:38
28144Ilari HaltiaHelsingin SuunnistajatFIN16:45+2:40
29115Atte IkolaHelsingin SuunnistajatFIN16:54+2:49
30140Akseli VirtanenKouvolan SuunnistajatFIN16:55+2:50
31130Matias LautamäkiMS ParmaFIN17:02+2:57
32112Valtteri RantalaValkeakosken HakaFIN17:03+2:58
33129Antti SorsaEspoon SuuntaFIN17:06+3:01
34145Topias ArolaPaimion RastiFIN17:08+3:03
133Pyry WillmanLahden Suunnistajat-37FIN17:08+3:03
36104Jerry HyvönenKuopion SuunnistajatFIN17:10+3:05
37119Otto BalckAngelniemen AnkkuriFIN17:13+3:08
3894Samuli RouskuMS ParmaFIN17:15+3:10
39117Juuso KetonenLahden Suunnistajat-37FIN17:19+3:14
4099Olli MustajokiTampereen PyrintöFIN17:21+3:16
4195Alec StillOK TrianFIN17:23+3:18
134Akseli KonttilaTampereen PyrintöFIN17:23+3:18
4388Kristian BoströmEspoon SuuntaFIN17:29+3:24
138Mikko MäättäläEspoon SuuntaFIN17:29+3:24
45122Valter JoensuuIF BraheFIN17:34+3:29
4683Luca KallelaHelsingin SuunnistajatFIN17:36+3:31
4786Kimmo KontioKangasala SKFIN18:15+4:10
48107Tuomas RokkaLounais-Hämeen RastiFIN18:22+4:17
101Otso PajuojaEspoon SuuntaFIN18:22+4:17
5091Vili OlkkonenJämsän Retki-VeikotFIN18:25+4:20
137Timi NiemensivuRasti-LukkoFIN18:25+4:20
5287Konsta RaitanenTampereen PyrintöFIN18:44+4:39
5389Eetu KorhonenKouvolan SuunnistajatFIN18:45+4:40
96Matias KoponenLynxFIN18:45+4:40
55124Karim MbembelaLynxFIN18:50+4:45
5684Aarni LaineTampereen PyrintöFIN19:29+5:24
57118Oliver SchüleKooveeFIN19:36+5:31
58111Eljas TaljaOK77FIN19:51+5:46
59125Simon NordgrenOK TrianFIN20:13+6:08
6092Jekabs JanovsTampereen PyrintöFIN20:37+6:32
6182Lauri NieminenValkeakosken HakaFIN22:38+8:33
62100Eemeli KokkonenKajaanin SuunnistajatFIN23:42+9:37
126Aapo MaasiltaHelsingin SuunnistajatFINhylätty
128Kasperi HämäläinenKuopion SuunnistajatFINhylätty
93Henrik HihnalaKooveeFINhylätty
113Jussi RaasakkaEspoon SuuntaFINhylätty
136Eemil KoskinenRasti-NokiaFINhylätty
121Lenni VäisänenEspoon SuuntaFINhylätty
123Sakari KoivuniemiTampereen PyrintöFINhylätty
151Alex VirtalaPargas IFFINhylätty
120Aleksi VälimaaTurun SuunnistajatFINei läht.
110Matias MäenpääTampereen PyrintöFINei läht.
90Olli KoivumäkiKokkolan SuunnistajatFINei läht.
127Eerik AaltioValkeakosken HakaFINei läht.
131Juho NieminenTampereen PyrintöFINei läht.
98Roope LembergRasti-JussitFINei läht.
146Wille LaitamäkiMS ParmaFINei läht.
116Tuomas OutinenKymin SuunnistajatFINei läht.
114Otso TukiainenTampereen PyrintöFINei läht.
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English