Saimaa Swimrun 24.8.2019 Puumala

19 km kokonaisuutena

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
9,5 km
Väliaika
12,0 km
Maali
19,0 km
 
1.   Jaakko Mäkelä Ville Mäkelä IF Solvalla Vargarna    12:00:00   56:55 (1)  1:22:44 (1)  1:56:02  
2.   Saara Grönholm Sampo Hyppölä Team Biokia    12:00:00   1:02:50 (2)  1:30:31 (2)  2:09:43  
3.   Sami Naatula Olli Hirn Lentouivelot    12:16:28   1:02:53 (3)  1:33:29 (3)  2:12:31  
4.   Tero Hyppölä Harri Määttä SwimRun Kunkut    12:17:45   1:03:59 (4)  1:35:10 (4)  2:13:48  
5.   Jaakko Lehtonen Panja Lehtonen Team Colina    12:18:03   1:10:09 (5)  1:43:47 (5)  2:27:46  
6.   Marina Ivanova Larisa Diakova HEAD Swimrun Team Russia    12:00:00   1:13:34 (7)  1:45:51 (6)  2:30:03  
7.   Aki Kattelus Tommy Korin Tagahoovi Pingutus    12:36:07   1:14:53 (8)  1:49:13 (8)  2:32:10  
8.   Veera Kangaspunta Jani Lahtinen Hetkien Vaellus    12:22:47   1:15:26 (9)  1:47:46 (7)  2:32:30  
9.   Olli Miettinen Ville Miettinen Velo Saimaa/Brothers    12:41:19   1:12:44 (6)  1:49:17 (9)  2:37:22  
10.   Antti Kosonen Vesa Kilpi Moraalisen perusluottamuksen ti    12:41:29   1:16:44 (10)  1:52:11 (10)  2:37:32  
11.   Janne Liimatainen Dmitrii Petrov Plavobeg    12:42:07   1:17:57 (11)  1:52:17 (11)  2:38:10  
12.   Mika Pitkänen Jussi Mynttinen los Celibato    12:43:45   1:18:43 (14)  1:54:54 (14)  2:39:48  
13.   Martyukova Darya Nagavkina Yulia Running mermaids    12:10:49   1:18:15 (12)  1:53:05 (12)  2:40:52  
14.   Vilkman Kristian Antti Ketonen Poikain    12:47:54   1:18:42 (13)  1:54:37 (13)  2:43:57  
15.   Ville Kämäräinen Juhani Tikka Kaveri Ilmoitti    12:50:27   1:19:44 (15)  1:58:31 (15)  2:46:30  
16.   Jane Latvala Tero Koponen TJ Seahorses    12:37:46   1:21:43 (16)  1:59:12 (16)  2:47:29  
17.   Topi Tarhonen Iiro Haikarainen Lintusalon NMKY    12:58:24   1:24:15 (17)  2:04:15 (17)  2:54:27  
18.   Jari Kumpulainen Elina Molkkari Oodi ulkoilun riemulle    12:45:58   1:25:38 (21)  2:04:28 (18)  2:55:42  
19.   Sanna-Katriina Asikainen Sanna Aalto Lappeen letkeet    12:25:56   1:26:59 (23)  2:06:30 (21)  2:55:59  
20.   Samu Kylmälä Atte Sievälä FBG CAMO    13:00:26   1:27:18 (25)  2:07:07 (23)  2:56:29  
21.   Teemu Salmela Jatta Juhola Team Näköpalvelu    12:47:06   1:25:09 (19)  2:05:34 (19)  2:56:50  
22.   Kalle Tarhonen Heikki Helevä Repolan Raittiusseura    13:02:24   1:25:10 (20)  2:05:42 (20)  2:58:27  
23.   Terhi Jantunen Siv Jantunen Kepsi-Kimmat2    12:29:12   1:24:51 (18)  2:06:56 (22)  2:59:15  
24.   Mervi Hillukkala Tomi Hillukkala Hillokalat    12:51:29   1:29:12 (27)  2:08:40 (24)  3:01:13  
25.   Oskari Westerholm Jussi Pirinen Pannkaka-Show    13:05:24   1:26:54 (22)  2:09:04 (25)  3:01:27  
26.   Niklas Granlund Riina Riikonen Team N&R    12:52:52   1:30:19 (30)  2:10:31 (27)  3:02:36  
27.   Juuso Virkajärvi Minna Lehtiranta JuMi    12:53:46   1:27:03 (24)  2:10:28 (26)  3:03:29  
28.   Sari Kallela Outi Hyppölä Kepsi-Kimmat    12:35:23   1:29:29 (28)  2:10:33 (28)  3:05:26  
29.   Katri Mattelmäki Laura Salonen Miksun kramppaajat    12:35:37   1:28:04 (26)  2:12:54 (30)  3:05:40  
30.   Timo Espo Kalle Heikkinen Team Ponteva    12:58:30   1:29:49 (29)  2:10:48 (29)  3:08:14  
31.   Antti Ijäs Leon Siggelkow Das U-Boot    13:14:53   1:33:45 (32)  2:15:57 (31)  3:10:56  
32.   Tapio Johtimo Nina Johtimo Team Omithoj    13:12:32   1:33:09 (31)  2:22:41 (33)  3:22:15  
33.   Ville Mäkelä Jussi Vatanen Valkeakosken tieteellisen seura    13:30:59   1:35:10 (33)  2:22:27 (32)  3:27:01  
34.   Anni Hartikainen Sanna Korhonen Team AnSa    13:00:59   1:35:15 (34)  2:26:06 (34)  3:31:02  
   Hanna Sydänmaanlakka Mika Laasonen Keski-iän Kiitäjät    12:10:00         ei läht.  

Sarjat:

| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English