1 | Keski-Suomi (117) | 41:49 | Aarni Ronkainen | 14:02 | ||
2 | Satakunta (115) | +30 | Aleksi Lohtander | 14:04 | ||
3 | Varsinais-Suomi / MS Parma (108) | +31 | Oskari Lepistö | 13:19 | ||
4 | Kaakko (119) | +32 | Aaro Ojala | 13:35 | ||
5 | Häme / Tampereen Pyrintö (102) | +39 | Leo Matinheikki | 13:42 | ||
6 | Häme / Koovee (103) | +41 | Jasper Alajoutsi | 14:10 | ||
7 | Varsinais-Suomi / Turun Suunnistajat (123) | +1:04 | Valtteri Kankainen | 14:21 | ||
8 | Uusimaa / Lynx (110) | +1:09 | Juuso Viskari | 14:22 | ||
9 | Uusimaa / Espoon Suunta (120) | +1:11 | Mikko Määttälä | 15:49 | ||
10 | FSO (105) | +1:21 | Kristian Salo | 14:02 | ||
11 | Keski-Suomi 2 (134) | +1:22 | Vili Olkkonen | 14:16 | ||
12 | FSO 2 (128) | +1:23 | Otto Gripenberg | 14:05 | ||
13 | Häme (121) | +1:26 | Seeti Salonen | 14:00 | ||
14 | Varsinais-Suomi / Paimion Rasti (111) | +1:37 | Klaus Haanpää | 14:52 | ||
15 | Häme / Hämeenlinnan Suunnistajat (107) | +1:40 | Antti-Jussi Oksa | 15:18 | ||
16 | Savo-Karjala 1 (109) | +1:58 | Kasperi Hämäläinen | 15:11 | ||
17 | Pohjois-Pohjanmaa (116) | +3:08 | Miska Kuusikko | 16:28 | ||
18 | Keski-Pohjanmaa (113) | +4:06 | Oskari Rannila | 17:04 | ||
19 | FSO 3 (135) | +4:07 | Karl Emil Lemström | 16:48 | ||
20 | Päijät-Häme (112) | +4:21 | Aapo Granqvist | 16:17 | ||
21 | Uusimaa / Espoon Suunta 2 (130) | +5:05 | Lenni Väisänen | 18:16 | ||
22 | Kaakko 2 (101) | +5:25 | Kasperi Tamminen | 17:00 | ||
23 | Uusimaa / Lynx 2 (131) | +6:05 | Anton Packalén | 16:15 | ||
24 | Keski-Pohjanmaa 2 (132) | +7:10 | Pietari Jussinmäki | 15:33 | ||
25 | Kainuu (106) | +7:56 | Konsta Korhonen | 18:53 | ||
26 | Satakunta 3 3 (136) | +8:20 | Jami Kallioniemi | 17:54 | ||
27 | FSO 4 (137) | +8:49 | Simon Engström | 17:19 | ||
28 | Savo-Karjala 2 (124) | +10:20 | Hertta Hyvönen | 19:22 | ||
29 | Lappi (118) | +12:30 | Anni Taulavuori | 18:44 | ||
30 | Kainuu 2 (125) | +15:27 | Otso Heikkinen | 24:23 | ||
Satakunta 2 (129) | hylätty | Iivari Willman | (15:01) | |||
Varsinais-Suomi / Angelniemen Ankkuri (122) | hylätty | Otto Balck | (15:10) | |||
Varsinais-Suomi / MS Parma 2 (126) | hylätty | Aleksi Karttila | (15:20) | |||
Uusimaa / Helsingin Suunnistajat (104) | hylätty | Lauri Syrjäläinen | (15:39) | |||
Häme 2 (127) | hylätty | Joel Schüle | (16:20) | |||
Pohjois-Pohjanmaa 2 (133) | keskeytti |