Lähtöaika | 6,9 km |
7,2 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Juha Tommila | Hiisirasti | FIN | 11:22:00 | 43:52 (1) | |||
Hannu-Pekka Pukema | Rajamäen Rykmentti | FIN | 11:20:00 | 44:52 (2) | |||
Timo Saarinen | Valkeakosken Haka | FIN | 11:24:00 | 46:10 (3) | |||
Mika Rautanen | Tuupovaaran Sepot | FIN | 11:18:00 | 46:21 (4) | |||
Jouni Heinonen | Valkeakosken Haka | FIN | 11:12:00 | 46:44 (5) | |||
Jörgen Wickholm | OK Trian | FIN | 10:58:00 | 46:45 (6) | |||
Tuomas Mattila | Vehkalahden Veikot | FIN | 11:06:00 | 48:58 (7) | |||
Juho Kinni | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:42:00 | 49:04 (8) | |||
Arto Fränti | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 10:40:00 | 51:18 (9) | |||
Mikko Lassila | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:14:00 | 52:30 (10) | |||
Tuomas Tölli | Rajamäen Rykmentti | FIN | 11:02:00 | 52:51 (11) | |||
Pyry Kettunen | Säyneisen Salpa | FIN | 11:08:00 | 53:09 (12) | |||
Tapio Haarlaa | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:16:00 | 53:37 (13) | |||
Marko Tölli | Suunta Jyväskylä | FIN | 11:00:00 | 55:07 (14) | |||
Vesa Aaltonen | IF Brahe | FIN | 11:04:00 | 55:46 (15) | |||
Lauri Pohjola | Suunta Jyväskylä | FIN | 11:10:00 | 55:59 (16) | |||
Janne Nurminen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:50:00 | 56:10 (17) | |||
Matti Maajärvi | Lappeen Riento | FIN | 10:52:00 | 56:38 (18) | |||
Teemu Korhonen | Espoon Akilles | FIN | 10:48:00 | 57:02 (19) | |||
Teemu Kemppainen | SK Uusi | FIN | 10:38:00 | 57:55 (20) | |||
Markus Vainiomäki | Suunta-Sepot | FIN | 10:10:00 | 58:24 (21) | |||
Juho Rajaniemi | Turun Suunnistajat | FIN | 10:22:00 | 58:33 (22) | |||
Heikki Silvasti | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 10:56:00 | 59:06 (23) | |||
Samuel Suomalainen | Leppävaaran Sisu | FIN | 10:32:00 | 59:46 (24) | |||
Kari Kokkinen | Lahden Taimi | FIN | 10:30:00 | 1:00:03 (25) | |||
Henri Jääskeläinen | Siilin Rasti | FIN | 10:46:00 | 1:00:32 (26) | |||
Tommi Lavonen | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 10:04:00 | 1:01:28 (27) | |||
Juha Lassila | Vetelin Urheilijat | FIN | 10:26:00 | 1:02:50 (28) | |||
Jussi Jääoja | Paimion Rasti | FIN | 10:18:00 | 1:03:14 (29) | |||
Kenneth Smeds | Närpes OK | FIN | 10:16:00 | 1:03:20 (30) | |||
Timo Mouhu | Rastihaukat | FIN | 10:14:00 | 1:03:48 (31) | |||
Ville-Veikko Nurminen | Suosmeren Salpa | FIN | 10:34:00 | 1:04:00 (32) | |||
Patrik Wärnman | IF Brahe | FIN | 10:12:00 | 1:04:59 (33) | |||
Markus Kankaanpää | Leppävaaran Sisu | FIN | 10:00:00 | 1:05:27 (34) | |||
Olli Väätäinen | Hiisirasti | FIN | 10:36:00 | 1:06:35 (35) | |||
Atte Honkonen | Rasti-Jyry | FIN | 10:28:00 | 1:06:47 (36) | |||
Tuomas Helin | Rastihaukat | FIN | 10:20:00 | 1:07:11 (37) | |||
Sampo Forssén | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:06:00 | 1:09:51 (38) | |||
Kimmo Berg | Espoon Akilles | FIN | 10:54:00 | 1:15:35 (39) | |||
Jarmo Hyyppä | SK Pohjantähti | FIN | 10:44:00 | 1:15:49 (40) | |||
Antti Kemppainen | Espoon Suunta | FIN | 10:08:00 | 1:20:11 (41) | |||
Jyri Myllymäki | Vetelin Urheilijat | FIN | 10:02:00 | 1:28:12 (42) |