SM-pitkä matka, 7.8.9.2019, Fiskarin Urheilijat -47, Hiidenkiertäjät, OK Raseborg

H16

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
7,1 km
Maali
7,5 km
 
1.   Aarni Ronkainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:18:00   41:43 (1)  42:38  
2.   Valtteri Rantala Valkeakosken Haka  FIN  12:00:00   45:45 (2)  46:42  
3.   Santeri Kirjavainen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:21:00   45:54 (3)  46:55  
4.   Topias Kemppi Espoon Suunta  FIN  11:54:00   48:29 (4)  49:30  
5.   Riku Gröhn Tampereen Pyrintö  FIN  12:24:00   48:30 (5)  49:32  
6.   Sampo Sankelo Lapuan Virkiä  FIN  11:42:00   48:47 (6)  49:46  
7.   Jussi Raasakka Espoon Suunta  FIN  10:48:00   49:14 (7)  50:15  
8.   Matias Koponen Lynx  FIN  12:15:00   49:32 (8)  50:31  
9.   Vertti Myllärinen Lappeen Riento  FIN  11:15:00   50:57 (9)  51:56  
10.   Tuomas Ruuskanen Espoon Suunta  FIN  11:27:00   51:07 (10)  52:01  
11.   Karim Mbembela Lynx  FIN  11:48:00   51:25 (11)  52:23  
12.   Aleksi Välimaa Rasti 88  FIN  11:51:00   51:42 (12)  52:46  
13.   Jerry Hyvönen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:09:00   52:08 (13)  53:11  
14.   Juuso Ketonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:33:00   52:36 (14)  53:31  
15.   Luca Kallela Helsingin Suunnistajat  FIN  12:06:00   52:46 (15)  53:42  
16.   Valter Joensuu IF Brahe  FIN  11:36:00   54:17 (16)  55:15  
17.   Ilari Virtanen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:12:00   54:45 (17)  55:49  
18.   Matias Mäenpää Tampereen Pyrintö  FIN  11:45:00   55:03 (18)  56:04  
19.   Roope Lemberg Rasti-Jussit  FIN  11:30:00   55:35 (19)  56:37  
20.   Tuukka Kupiainen Tampereen Pyrintö  FIN  10:51:00   57:11 (20)  58:19  
21.   Erno-Kalle Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  11:03:00   58:39 (21)  59:43  
22.   Joona Yliaho Koovee  FIN  11:21:00   59:24 (22)  1:00:31  
23.   Oskari Penttinen Espoon Suunta  FIN  12:12:00   59:47 (23)  1:00:44  
24.   Simon Nordgren OK Trian  FIN  10:42:00   1:00:45 (24)  1:01:54  
25.   Severi Similä SK Pohjantähti  FIN  12:03:00   1:01:35 (25)  1:02:36  
26.   Kasperi Tamminen Luumäen Rasti  FIN  11:09:00   1:02:50 (26)  1:03:56  
27.   Kasperi Hämäläinen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:57:00   1:04:26 (27)  1:05:32  
28.   Antti Seppänen Olavin Rasti  FIN  11:18:00   1:04:33 (28)  1:05:38  
29.   Aapo Kytömäki SK Uusi  FIN  11:24:00   1:04:47 (29)  1:05:53  
30.   Alec Still OK Trian  FIN  11:06:00   1:07:40 (30)  1:08:51  
31.   Joona Vuorela Espoon Suunta  FIN  10:45:00   1:08:06 (31)  1:09:17  
32.   Aapo Maasilta Rastivarsat  FIN  10:57:00   1:08:47 (32)  1:09:53  
33.   Vili Väkeväinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:54:00   1:12:42 (33)  1:13:59  
34.   Aarni Laine Tampereen Pyrintö  FIN  11:00:00   1:18:36 (34)  1:19:50  
35.   Lassi Kaitainen Kymin Suunnistajat  FIN  10:39:00   1:24:49 (35)  1:25:54  
36.   Lauri Nieminen Valkeakosken Haka  FIN  10:33:00   1:31:34 (36)  1:32:44  
37.   Otso Tukiainen Tampereen Pyrintö  FIN  10:30:00   1:38:26 (37)  1:39:30  
   Anton Vehkalahti Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:36:00      ei läht.  
   Konsta Korhonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:39:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English