SM-erikoispitkä 20.10.2019 Vantaa/Hakunila

D15

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
6,6 km
Väliaika
8,7 km
Maali
9,1 km
 
1.   Salla Isoherranen Lynx  FIN  11:00:00   55:58 (1)  1:12:28 (1)  1:13:49  
2.   Ilona Lohtander Rasti-Lukko  FIN  11:00:00   58:09 (2)  1:16:09 (2)  1:18:00  
3.   Jaana Haapala Paimion Rasti  FIN  11:00:00   1:02:59 (3)  1:22:58 (3)  1:24:31  
4.   Oona Tonder SK Vuoksi  FIN  11:00:00   1:06:24 (7)  1:23:57 (4)  1:25:19  
5.   Katarina Sallila Helsingin Suunnistajat  FIN  11:00:00   1:06:27 (8)  1:23:59 (5)  1:25:37  
6.   Anni Rajala Helsingin Suunnistajat  FIN  11:00:00   1:05:20 (5)  1:23:59 (5)  1:25:39  
7.   Emilia Schmidt Tampereen Pyrintö  FIN  11:00:00   1:05:16 (4)  1:24:03 (7)  1:25:41  
8.   Veera Turakainen Lynx  FIN  11:00:00   1:06:21 (6)  1:25:01 (8)  1:26:47  
9.   Elisa Pirilä MS Parma  FIN  11:00:00   1:06:30 (9)  1:25:19 (9)  1:27:02  
10.   Maijukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  11:00:00   1:09:48 (10)  1:28:39 (10)  1:30:17  
11.   Kiia Miettinen Pihkaniskat  FIN  11:00:00   1:13:10 (11)  1:35:21 (11)  1:37:03  
12.   Merianna Rantakokko Helsingin Suunnistajat  FIN  11:00:00   1:16:33 (12)  1:35:54 (12)  1:37:24  
13.   Camilla Lauren Helsingin Suunnistajat  FIN  11:00:00   1:16:40 (14)  1:36:15 (14)  1:37:47  
14.   Elli Luoma Tampereen Pyrintö  FIN  11:00:00   1:16:35 (13)  1:36:07 (13)  1:37:53  
15.   Iida-Emilia Kaiponen Olavin Rasti  FIN  11:00:00   1:20:26 (17)  1:38:11 (15)  1:39:40  
16.   Meeri Kokkonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:00:00   1:16:43 (15)  1:39:22 (16)  1:41:14  
17.   Laura Berke Hyvinkään Rasti  LAT  11:00:00   1:22:47 (18)  1:40:39 (17)  1:42:06  
18.   Ella Rantala Helsingin Suunnistajat  FIN  11:00:00   1:20:22 (16)  1:43:24 (18)  1:45:03  
19.   Liina Hyyppä Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:00:00   1:23:16 (19)  1:46:05 (19)  1:47:34  
20.   Venla Heinimaa Kangasala SK  FIN  11:00:00   1:30:18 (20)  1:52:36 (20)  1:54:18  
21.   Wilhelmina Backman OK77  FIN  11:00:00   1:32:03 (21)  1:53:48 (21)  1:55:26  
22.   Cilia Sandell OK Raseborg  FIN  11:00:00   1:35:37 (22)  1:56:54 (22)  1:58:14  
23.   Reija-Elina Jylhä Halsuan Toivo  FIN  11:00:00   1:39:09 (23)  2:00:52 (23)  2:02:19  
24.   Liisa Turkkila Espoon Suunta  FIN  11:00:00   1:39:18 (24)  2:09:16 (24)  2:11:31  
   Liisa Matinheikki Tampereen Pyrintö  FIN  11:00:00         hylätty  
   Linnea Soikkeli Espoon Suunta  FIN  11:00:00         ei läht.  
   Iris Hosio Espoon Suunta  FIN  11:00:00         hylätty  
   Fanni Määttälä Espoon Suunta  FIN  11:00:00         ei läht.  
   Mona Ripatti Joutsenon Kullervo  FIN  11:00:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English