Saimaa 1/2 maraton 04.05.2019 klo 11:30

21,1 km kaikki

Lähtölista

1Carlos ArdilaLappeenranta11:30:00   1PMYL
2Thibault ComparetLappeenranta11:30:00   2PMYL
3Joni HaatajaHelsinki11:30:00   3PMYL
4Lari HirviLrTU11:30:00   4PMYL
5Antti HodokainenJoensuu11:30:00   5PMYL
6Janne HulkkonenLappeenranta11:30:00   6PMYL
7Juuso HäkämiesLappeenranta11:30:00   7PMYL
8Ilkka IsolatvaLaatukoivet / Helsinki11:30:00   8PMYL
9Ossi JunnonenLappeenranta11:30:00   9PMYL
10Jarkko JärvinenLemi11:30:00   10PMYL
11Jukka KasanenLUM11:30:00   11PMYL
12Markus LiikanenLappeenranta11:30:00   12PMYL
13Juho MättöLappeenranta11:30:00   13PMYL
14Atte MönkäreLappeenranta11:30:00   14PMYL
15Turo PaldaniusRajan Urheilijat11:30:00   15PMYL
16Markus PekkolaLahti11:30:00   16PMYL
17Mitro PulkkiLappeenranta11:30:00   17PMYL
18Jarno RantalaArado11:30:00   18PMYL
19Fredrik SöderlundLappeenranta11:30:00   19PMYL
20Arto Tielinen11:30:00   20PM40
21Mikko ToitturiLappeenranta11:30:00   21PMYL
22Duy Khanh TranLappeenranta11:30:00   22PMYL
23Tatu TyriseväHelsinki11:30:00   23PMYL
24Pascal UetzLappeenranta11:30:00   24PMYL
25Lasse TonderTeam Rivakat11:30:00   25PMYL
26Eero NiemiLUM11:30:00   26PMYL
27Ahti SilfverTurku11:30:00   27PMYL
28Aleksi UrjoRakennus urjo oy11:30:00   28PMYL
29Kuutti AuraTurun Urheiluliitto11:30:00   29PMYL
30Petri FrondeliusTaipalsaari11:30:00   30PM40
31Teemu JokelaKotka11:30:00   31PM40
32Marko KosonenHylkeet11:30:00   32PM40
33Jani LaineLappeenranta11:30:00   33PM40
34Jani MuhliNoBulk11:30:00   34PM40
35Jarno NummistoTriathlonSuomi11:30:00   35PM40
36Maxim PanteleevHamina11:30:00   36PM40
37Kim RäihäEspoo11:30:00   37PM40
38Marko MalinenRiihimäki11:30:00   38PM40
39Markku PehkonenHelsinki11:30:00   39PM40
40Jarkko OikarinenWilltri/Miehikkälä11:30:00   40PM40
41Juri HodokainenLappeenranta11:30:00   41PM50
42Veli-Matti KantamaaLappeenranta11:30:00   42PM50
43Arto KoskimiesFouli Billiard Team11:30:00   43PM50
44Ilja OuretskiINUS-Lahti11:30:00   44PM50
45Juha RinneJämsä11:30:00   45PM50
46Pasi TorriSimola11:30:00   46PM50
47Kari KinnunenTeam Rivakat11:30:00   47PM50
48Jouko BehmLUM11:30:00   48PM50
49Matti PylkköTöPa11:30:00   49PM50
50Timo RötköLappeenranta11:30:00   50PM50
51Juri KuokkanenInus/Lappeenranta11:30:00   51PM60
52Keijo MarttinenJoutseno11:30:00   52PM60
53Seppo NiemiYlöjärven Ryhti11:30:00   53PM60
54Ilkka LaariLUM11:30:00   54PM60
55Jaakko LehtonenJoutsenon Kullervo11:30:00   55PM70
56Esko VäisänenSuomenniemi11:30:00   56PM70
57Anastasia FedulovaLappeenranta11:30:00   57PNYL
58Maria FyhrLappeenranta11:30:00   58PNYL
59Paula HaikonenEspoo11:30:00   59PNYL
60Reeta HolopainenHelsinki11:30:00   60PNYL
61Satu HuurtomaaValkeala11:30:00   61PNYL
62Asta KaaproLappeenranta11:30:00   62PNYL
63Jenni KorpinenLappeenranta11:30:00   63PNYL
64Laura LaariLappeenranta11:30:00   64PNYL
65Sanna LaineLuumäki11:30:00   65PNYL
66Johanna LattuLappeenranta11:30:00   66PNYL
67Emma LiukkaLUM11:30:00   67PNYL
68Anni MäkitaloHelsinki11:30:00   68PNYL
69Iida NuutinenImatra11:30:00   69PNYL
70Rita SoiveHelsinki11:30:00   70PNYL
71Riina TorviLappeenranta11:30:00   71PNYL
72Alina TorvinenLappeenranta11:30:00   72PNYL
73Anni TonderTeam Rivakat11:30:00   73PNYL
74Viivi TonderTeam Rivakat11:30:00   74PNYL
75Soili KosonenForrestguuri11:30:00   75PNYL
76Siiri RyhänenLappeenranta11:30:00   76PNYL
77Maria TamsLappeenranta11:30:00   77PNYL
79Mari KaljunenSimpele11:30:00   79PN40
80Marika LampinenLappeenranta11:30:00   80PN40
81Anja LeppäläTreMK11:30:00   81PN40
82Reetta ParkkinenMikkeli11:30:00   82PN40
83Katja SaarinenYlämaan pyrkijät11:30:00   83PN40
84Niina TeittinenLUM11:30:00   84PN40
85Sanna TiainenLahti11:30:00   85PN40
86Hanna SydänmaanlakkaTaipalsaari11:30:00   86PN40
87Päivi Harju-ElorantaKarjala Triathlon/Imatra11:30:00   87PN50
88Marjo KälviäinenLappeenranta11:30:00   88PN50
89Tuija Mäkirinne-KattainenPorvoo11:30:00   89PN50
90Marketta SorjonenLappeenranta11:30:00   90PN50
91Riitta RistikangasTeam Rivakat11:30:00   91PN60
92Anu Sirkiä11:30:00   92PN40
93Henri Otranen11:30:00   93PMYL
94Alf CederlundImatran Urheilijat11:30:00   94PM60
95Minna Hjelt-Seppälä11:30:00   95PN40
96Ari SinkkoTakomo training11:30:00   96PM50
97Soili Tiainen11:30:00   97PN50
98Sirkka-Liisa Niemistö11:30:00   98PN50
99Harri HaavistoWilltri11:30:00   99PMYL
100Petri TurpeinenForrest Guuri11:30:00   100PMYL
101Jyri SyväojaSaimaa Trailrunners11:30:00   101PM40
102Susanna PehkonenHelsinki11:30:00   102PNYL
103Tuula PihlajaniemiLUM11:30:00   103PN50
104Petri KotonenJoutseno11:30:00   104PM40
105Sami Sikanen11:30:00   105PM40
106Pinja Palo-OjaHyvinkää11:30:00   106PNYL
107Matti Ovaska11:30:00   107PMYL
108Juha KärkkäinenHyvinkää11:30:00   108PMYL

Sarjat:

| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English