SM-maastot Perniö 6.5.2018

Miehet 12 km

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,0 km
Väliaika
1,7 km
Väliaika
3,0 km
Väliaika
3,7 km
Väliaika
5,0 km
Väliaika
5,7 km
Väliaika
7,0 km
Väliaika
7,7 km
Väliaika
9,0 km
Väliaika
9,7 km
Väliaika
11,0 km
Väliaika
11,7 km
Maali
12,0 km
 
1.   Jarkko Järvenpää Tampereen Pyrintö    12:00:00   3:18 (5)  5:55 (2)  9:59 (2)  12:44 (2)  16:48 (1)  19:37 (4)  23:38 (1)  26:25 (1)  30:30 (1)  33:08 (1)  37:10 (1)  39:55 (1)  40:39  
2.   Antti-Pekka Niinistö Lahden Ahkera    12:00:00   3:15 (3)  5:55 (1)  9:59 (1)  12:43 (1)  16:51 (3)  19:36 (1)  23:40 (2)  26:27 (3)  30:32 (2)  33:17 (2)  37:25 (2)  40:05 (2)  40:42  
3.   Jaakko Nieminen Jyväskylän Kenttäurheilijat    12:00:00   3:15 (2)  5:56 (3)  10:00 (3)  12:44 (3)  16:50 (2)  19:37 (3)  23:40 (3)  26:27 (2)  30:33 (3)  33:20 (3)  37:26 (3)  40:05 (3)  40:42  
4.   Miika Takala Jyväskylän Kenttäurheilijat    12:00:00   3:15 (3)  5:56 (4)  10:01 (4)  12:45 (4)  16:51 (4)  19:36 (1)  23:43 (4)  26:29 (4)  30:36 (4)  33:22 (4)  37:31 (4)  40:15 (4)  40:59  
5.   Tommi Hytönen Nurmijärven Yleisurheilu    12:00:00   3:18 (5)  6:00 (6)  10:06 (6)  12:50 (6)  16:58 (5)  19:45 (5)  23:55 (5)  26:42 (5)  30:54 (5)  33:46 (5)  38:03 (5)  40:53 (5)  41:42  
6.   Matti Rauma Turun Urheiluliitto    12:00:00   3:26 (12)  6:14 (11)  10:27 (9)  13:18 (10)  17:30 (9)  20:17 (8)  24:24 (7)  27:12 (7)  31:25 (7)  34:13 (7)  38:15 (6)  41:04 (6)  41:52  
7.   Roope Koskinen Jyväskylän Kenttäurheilijat    12:00:00   3:14 (1)  5:57 (5)  10:03 (5)  12:49 (5)  16:59 (6)  19:47 (6)  24:03 (6)  26:52 (6)  31:12 (6)  34:04 (6)  38:22 (7)  41:09 (7)  41:57  
8.   Jukka Kero Turun Urheiluliitto    12:00:00   3:27 (14)  6:15 (12)  10:27 (9)  13:18 (11)  17:30 (8)  20:17 (9)  24:30 (9)  27:23 (9)  31:40 (9)  34:36 (9)  38:50 (8)  41:41 (8)  42:30  
9.   Janne Niemi Janakkalan Jana    12:00:00   3:18 (9)  6:02 (7)  10:16 (7)  13:07 (7)  17:21 (7)  20:11 (7)  24:25 (8)  27:19 (8)  31:37 (8)  34:35 (8)  38:55 (9)  41:48 (9)  42:39  
10.   Pauli Ruostetsaari Gamlakarleby IF    12:00:00   3:18 (5)  6:04 (8)  10:18 (8)  13:13 (8)  17:30 (10)  20:23 (10)  24:41 (10)  27:37 (11)  31:57 (10)  34:53 (10)  39:14 (11)  41:59 (10)  42:44  
11.   Jaakko Kero Turun Urheiluliitto    12:00:00   3:27 (15)  6:19 (15)  10:33 (13)  13:24 (14)  17:38 (14)  20:33 (13)  24:59 (13)  27:56 (13)  32:17 (13)  35:10 (13)  39:24 (14)  42:11 (13)  42:53  
12.   Björn Sandler IK Falken    12:00:00   3:25 (11)  6:14 (10)  10:27 (9)  13:17 (9)  17:32 (11)  20:23 (10)  24:44 (11)  27:37 (10)  31:59 (11)  34:53 (10)  39:13 (10)  42:04 (11)  42:53  
13.   Markus Hämäläinen Haminan Ponteva    12:00:00   3:27 (15)  6:19 (17)  10:39 (16)  13:34 (17)  17:52 (16)  20:46 (16)  25:07 (16)  28:00 (15)  32:17 (14)  35:10 (13)  39:23 (13)  42:11 (15)  42:55  
14.   Jan Kaas Gamlakarleby IF    12:00:00   3:30 (20)  6:19 (18)  10:40 (17)  13:33 (15)  17:52 (15)  20:46 (15)  25:07 (15)  28:00 (15)  32:17 (14)  35:10 (13)  39:23 (12)  42:11 (13)  42:56  
15.   Jonathan Kilpelä Jyväskylän Kenttäurheilijat    12:00:00   3:24 (10)  6:15 (12)  10:32 (12)  13:23 (12)  17:38 (12)  20:31 (12)  24:53 (12)  27:48 (12)  32:10 (12)  35:05 (12)  39:24 (15)  42:10 (12)  42:56  
16.   Mikael Bergdahl Gamlakarleby IF    12:00:00   3:26 (12)  6:19 (14)  10:33 (14)  13:24 (13)  17:38 (13)  20:34 (14)  24:59 (14)  27:56 (13)  32:18 (16)  35:11 (16)  39:29 (16)  42:18 (16)  43:10  
17.   Timo Valkonen Jyväskylän Kenttäurheilijat    12:00:00   3:31 (21)  6:22 (21)  10:39 (15)  13:33 (15)  17:52 (16)  20:46 (16)  25:07 (16)  28:00 (17)  32:22 (17)  35:19 (17)  39:45 (17)  42:42 (17)  43:30  
18.   Pasi Huhtala Tampereen Pyrintö    12:00:00   3:29 (19)  6:19 (18)  10:44 (20)  13:41 (19)  18:13 (19)  21:12 (19)  25:46 (19)  28:47 (19)  33:20 (19)  36:21 (19)  40:52 (18)  43:52 (18)  44:38  
19.   Teppo Syrjälä Tampereen Pyrintö    12:00:00   3:28 (17)  6:19 (15)  10:40 (17)  13:34 (18)  18:01 (18)  21:04 (18)  25:40 (18)  28:42 (18)  33:17 (18)  36:19 (18)  40:52 (19)  43:52 (19)  44:40  
20.   Ilkka Utriainen Turun Urheiluliitto    12:00:00   3:35 (23)  6:33 (23)  11:05 (22)  14:07 (22)  18:42 (22)  21:43 (21)  26:21 (20)  29:23 (20)  34:01 (20)  37:04 (20)  41:41 (20)  44:43 (20)  45:36  
21.   Markku Kalliokoski Jyväskylän Kenttäurheilijat    12:00:00   3:28 (17)  6:20 (20)  10:51 (21)  13:54 (21)  18:37 (21)  21:43 (22)  26:24 (21)  29:33 (21)  34:19 (21)  37:25 (21)  42:09 (21)  45:19 (21)  46:16  
22.   Reijo Ronnila Heinolan Isku    12:00:00   3:18 (5)  6:09 (9)  10:42 (19)  13:49 (20)  18:30 (20)  21:37 (20)  26:27 (22)  29:35 (22)  34:26 (22)  37:39 (22)  42:37 (22)  45:54 (22)  46:47  
23.   Erkki Rintala Tampereen Pyrintö    12:00:00   3:33 (22)  6:33 (22)  11:07 (24)  14:14 (24)  18:58 (23)  22:08 (23)  26:59 (23)  30:12 (23)  35:03 (23)  38:14 (23)  43:06 (23)  46:20 (23)  47:15  
24.   Mika Luoto Turun Urheiluliitto    12:00:00   3:35 (24)  6:33 (24)  11:06 (23)  14:14 (23)  19:00 (24)  22:10 (24)  27:03 (24)  30:16 (24)  35:17 (24)  38:33 (24)  43:44 (24)  47:06 (24)  48:03  
25.   Timo Kero Turun Urheiluliitto    12:00:00   4:06 (26)  7:35 (25)  12:42 (25)  16:09 (25)  21:18 (25)  24:45 (25)  29:52 (25)  33:21 (25)  38:29 (25)  41:58 (25)  47:03 (25)  50:19 (26)  51:01  
26.   Marko Loukkalahti IF Raseborg    12:00:00   4:06 (25)  7:35 (25)  12:42 (26)  16:09 (26)  21:18 (25)  24:45 (25)  29:53 (26)  33:21 (26)  38:30 (26)  41:58 (25)  47:04 (26)  50:19 (25)  51:11  
   Niklas Wihlman Turun Urheiluliitto    12:00:00                                       ei läht.  
   Henri Ansio Finnish Marathon Runners    12:00:00                                       ei läht.  
   Thijs Feuth Turun Urheiluliitto    12:00:00                                       ei läht.  
   Jonas Härtull Gamlakarleby IF    12:00:00                                       ei läht.  
   Patrick Kronberg Gamlakarleby IF    12:00:00                                       ei läht.  
   Henri Manninen Jyväskylän Kenttäurheilijat    12:00:00                                       ei läht.  
   Aleksi Niemelä Jyväskylän Kenttäurheilijat    12:00:00                                       ei läht.  
   Yrjö Pesonen Joensuun Kataja    12:00:00                                       ei läht.  
   Martti Siikaluoma Lahden Ahkera    12:00:00                                       ei läht.  
   Mika Sällinen Gamlakarleby IF    12:00:00                                       ei läht.  
   Darby Thomas Turun Urheiluliitto    12:00:00                                       ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English