Lähtöaika | 1,2 km |
1,3 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hertta Malinen | Navi | FIN | 11:46:30 | 7:13 (1) | |||
Vilma Pyhtilä | Kyrös-Rasti | FIN | 11:25:30 | 7:27 (2) | |||
Emma Grönberg | Espoon Suunta | FIN | 11:14:30 | 7:28 (3) | |||
Kajsa Sillman | OK Trian | FIN | 11:10:30 | 7:49 (4) | |||
Viviana Harikoski | Lynx | FIN | 11:17:30 | 7:56 (5) | |||
Matilda Maja | Kyrös-Rasti | FIN | 11:42:30 | 8:02 (6) | |||
Olga Kauko | Rasti-Lukko | FIN | 11:43:30 | 8:03 (7) | |||
Aada Tapiola | Angelniemen Ankkuri | FIN | 11:21:30 | 8:08 (8) | |||
Aada Niskanen | Lahden Suunnistajat -37 | FIN | 11:39:30 | 8:10 (9) | |||
Lumi Myllylä | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:29:30 | 8:30 (10) | |||
Martta Korte | Turun Suunnistajat | FIN | 11:16:30 | 8:32 (11) | |||
Kerttu Kyckling | Mäntän Seudun Eräpirkat | FIN | 11:38:30 | 8:38 (12) | |||
Saara Malm | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:26:30 | 8:43 (13) | |||
Catta Kytölä | Kyrös-Rasti | FIN | 11:31:30 | 8:50 (14) | |||
Enni Laine | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:41:30 | 8:51 (15) | |||
Anni Lauronen | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:15:30 | 8:54 (16) | |||
Selma Weckman | Vehkalahden Veikot | FIN | 11:45:30 | 8:56 (17) | |||
Aada Kölhi | Valkeakosken Haka | FIN | 11:32:30 | 9:01 (18) | |||
Milla Maronen | Lynx | FIN | 11:27:30 | 9:06 (19) | |||
Siiri Siikanen | Hollolan Urheilijat -46 | FIN | 11:33:30 | 9:07 (20) | |||
Emilia Leppälä | Kyrös-Rasti | FIN | 11:18:30 | 9:09 (21) | |||
Vappu Rämälä | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:37:30 | 9:15 (22) | |||
Niira Närvä | Lynx | FIN | 11:07:30 | 9:39 (23) | |||
Siiri Holmroos | Turun Suunnistajat | FIN | 11:35:30 | 9:52 (24) | |||
Hilla Lyytikäinen | Espoon Suunta | FIN | 11:36:30 | 10:12 (25) | |||
Netta Tuohimaa | Lahden Suunnistajat -37 | 11:47:30 | 10:27 (26) | ||||
Aada Lindeman | Koovee | FIN | 11:24:30 | 10:48 (27) | |||
Saana Turpeinen | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:12:30 | 10:52 (28) | |||
Sini Vallittu | Kangasala SK | FIN | 11:13:30 | 10:53 (29) | |||
Silja Heikkilä | Koovee | FIN | 11:05:30 | 10:54 (30) | |||
Mette Pakarinen | Rasti-Nokia | FIN | 11:19:30 | 10:57 (31) | |||
Lilja Haarlaa | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:40:30 | 10:58 (32) | |||
Moona Pakarinen | Rasti-Nokia | FIN | 11:44:30 | 11:06 (33) | |||
Sanja Toukola | Kangasala SK | FIN | 11:34:30 | 11:13 (34) | |||
Linda Breilin | Asikkalan Raikas | FIN | 11:09:30 | 11:54 (35) | |||
Inkamari Kalari | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:08:30 | 12:13 (36) | |||
Iira-Nella Norrbacka | Asikkalan Raikas | FIN | 11:23:30 | 12:28 (37) | |||
Mona Kantelinen | Hyvinkään Rasti | FIN | 11:22:30 | 13:11 (38) | |||
Helmi Kataja | Rasti-Jussit | FIN | 11:28:30 | 14:16 (39) | |||
Iina Varvikko | Espoon Akilles | FIN | 11:30:30 | 16:06 (40) | |||
Linnea Lemberg | Rasti-Jussit | FIN | 11:11:30 | 16:37 (41) |