Grano Games 2018 8.-10.6.2018

H65 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
Vika
Maali
2,6 km
 
1.   Kimmo Rauhamäki Jämsän Retki-Veikot  FIN  13:27:00   23:30 (2)  24:05  
2.   Kauko Vainiomäki Suunta-Sepot  FIN  13:29:00   23:29 (1)  24:09  
3.   Mikko Sani Hollolan Urheilijat -46  FIN  13:43:00   23:37 (3)  24:13  
4.   Jarmo Vainio Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  13:45:00   26:08 (4)  26:49  
5.   Jukka Nyystilä Laihian Luja  FIN  13:17:00   26:13 (5)  26:54  
6.   Jussi Lavikainen Kangasala SK  FIN  13:37:00   27:11 (6)  28:01  
7.   Pekka Liukkala Hauhon Sisu  FIN  13:01:00   27:40 (7)  28:23  
8.   Ola Ritala Epilän Esa  FIN  13:35:00   28:45 (8)  29:24  
9.   Pekka Pietilä Kangasala SK  FIN  13:19:00   28:51 (9)  29:37  
10.   Touko Tuomola Rasti 88  FIN  13:21:00   29:33 (10)  30:16  
11.   Jouko Anttila Kauhajoen Karhu  FIN  13:09:00   30:31 (11)  31:18  
12.   Raimo Pusa Oriveden Ponnistus  FIN  13:13:00   30:45 (12)  31:32  
13.   Tapani Huhta Kangasala SK  FIN  13:31:00   31:04 (13)  32:07  
14.   Reijo Hirvelä Suosmeren Salpa  FIN  13:03:00   32:32 (15)  33:07  
15.   Hannu Paunonen Koovee  FIN  13:11:00   32:30 (14)  33:21  
16.   Veikko Hytönen Suunta Jyväskylä  FIN  13:33:00   33:09 (16)  34:08  
17.   Esko Savonen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  13:49:00   33:36 (17)  34:32  
18.   Keijo Lakkinen Suunta-Sepot  FIN  13:53:00   33:54 (18)  34:40  
19.   Olavi Rajala Kankaanpään Suunnistajat  FIN  12:59:00   35:22 (19)  36:17  
20.   Yngve Alexandersson Närpes OK  FIN  13:23:00   36:15 (20)  37:13  
21.   Kauko Keränen Urjalan Urheilijat  FIN  12:57:00   36:27 (21)  37:17  
22.   Lasse Kalliomaa Laihian Luja  FIN  13:07:00   36:38 (22)  37:19  
23.   Jorma Karvonen Tarpian Suunta  FIN  13:05:00   36:49 (23)  37:37  
24.   Seppo Terävä XYZ  FIN  13:25:00   36:57 (24)  37:40  
25.   Ilkka Uotila Suunta-Sepot  FIN  13:41:00   45:45 (25)  46:34  
26.   Ari Nurminen Valkeakosken Haka  FIN  13:39:00   49:02 (26)  49:53  
27.   Markku Nurminen Suosmeren Salpa  FIN  13:51:00   1:05:24 (27)  1:06:44  
   Pekka Kerkola Hämeenlinnan Tarmo  FIN        ei läht.  
   Harri Laine Kauhajoen Karhu  FIN        ei läht.  
   Kaj Koskinen Valkeakosken Haka  FIN        ei läht.  
   Hannu Harju Espoon Suunta  FIN        ei läht.  
   Martti Parviainen XYZ  FIN        ei läht.  
   Markku Leinonen Pihkaniskat  FIN        ei läht.  
   Jouko Koskialho Eurajoen Veikot  FIN        ei läht.  
   Erkki Turunen Suunta-Sepot  FIN        ei läht.  
   Ossi Lakkala Kuopion Suunnistajat  FIN        ei läht.  
   Matti Railimo SOC Asikkala  FIN        ei läht.  
   Reijo Rasmus Tarpian Suunta  FIN        ei läht.  
   Pekka Toppari Puolangan Ryhti  FIN        ei läht.  
   Erkki Ylikoski Valkeakosken Haka  FIN        ei läht.  
   Juhani Tarvainen Pitäjänmäen Tarmo  FIN        ei läht.  
   Kai Saksman Estonia  FIN        ei läht.  
   Jarmo Lylynperä Suunta-Sepot  FIN        ei läht.  
   Henrik Nylund IK Falken  FIN        ei läht.  
   Pekka Ilmakunnas Pihkaniskat  FIN        ei läht.  
   Raimo Hyyryläinen Juvan Urheilijat  FIN        ei läht.  
   Kari Sane Helsingin Suunnistajat  FIN        ei läht.  
   Kauno Mourujärvi Kuopion Suunnistajat  FIN  13:15:00      keskeytti  
   Hannu Harju Järvenpään Palo  FIN  13:47:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English