Grano Games 2018 8.-10.6.2018

H21A 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
Vika
Maali
5,7 km
 
1.   Olav Lundanes Paimion Rasti  NOR  12:06:00   30:39 (1)  31:09  
2.   Frederic Tranchand Paimion Rasti  FRA  13:36:00   32:40 (2)  33:09  
3.   Topi Anjala Koovee  FIN  12:02:00   33:21 (3)  33:52  
4.   Jani Lakanen Koovee  FIN  12:46:00   34:10 (4)  34:39  
5.   Jussi Suna Turun Metsänkävijät  FIN  14:02:00   35:14 (5)  35:45  
6.   Tuomo Istolahti Kangasala SK  FIN  12:26:00   36:21 (6)  36:54  
7.   Petteri Muukkonen OK Trian  FIN  12:50:00   36:37 (7)  37:09  
8.   Ville Repo Vehkalahden Veikot  FIN  13:24:00   36:39 (8)  37:13  
9.   Miika Suominen Koovee  FIN  14:18:00   36:47 (9)  37:16  
10.   Peeter Pihl MS Parma  EST  12:30:00   37:19 (10)  37:51  
11.   Ari-Pekka Lassila Koovee  FIN  13:42:00   37:28 (12)  37:58  
12.   Markus Lindeqvist Paimion Rasti  FIN  13:20:00   37:30 (13)  38:03  
13.   Juho Westerlund Koovee  FIN  13:34:00   37:26 (11)  38:04  
14.   Tuomo Mäkelä Angelniemen Ankkuri  FIN  12:34:00   37:40 (14)  38:09  
15.   Tuomas Kotro Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  13:06:00   38:21 (17)  38:49  
16.   Santeri Sainio Kangasala SK  FIN  13:18:00   38:17 (16)  38:51  
17.   Jarkko Liuha Kangasala SK  FIN  12:44:00   38:16 (15)  38:52  
18.   Jaakko Istolahti Kangasala SK  FIN  13:04:00   38:28 (18)  39:04  
19.   Henrik Väisänen MS Parma  FIN  13:32:00   38:30 (19)  39:06  
20.   Juho-Veikko Hytönen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  14:00:00   38:42 (20)  39:18  
21.   Lauri Linnainmaa Koovee  FIN  12:08:00   38:54 (21)  39:27  
22.   Petri Ikävalko Kangasala SK  FIN  13:56:00   39:06 (22)  39:40  
23.   Jouni Heinonen Koovee  FIN  13:00:00   39:06 (22)  39:41  
24.   Joona Huila Hiisirasti  FIN  12:52:00   39:52 (24)  40:23  
25.   Lasse Suonpää Paimion Rasti  FIN  14:10:00   39:54 (25)  40:26  
26.   Eevert Toivonen Kangasala SK  FIN  13:26:00   40:10 (26)  40:43  
27.   Ari Meriläinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:54:00   40:20 (27)  40:56  
28.   Jere Sipponen Paimion Rasti  FIN  13:40:00   40:30 (28)  41:05  
29.   Tatu Leirimaa Rastivarsat  FIN  12:48:00   40:43 (29)  41:13  
30.   Henri Kalve MS Parma  FIN  12:20:00   41:01 (30)  41:34  
31.   Jussi Uitto Rasti-Kurikka  FIN  13:54:00   41:09 (32)  41:44  
32.   Ville Parkkinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  13:10:00   41:07 (31)  41:46  
33.   Tuomas Kari Angelniemen Ankkuri  FIN  13:08:00   41:44 (33)  42:15  
34.   Kari Kallio Koovee  FIN  12:36:00   42:31 (35)  43:02  
35.   Toni Venäläinen Valkeakosken Haka  FIN  12:12:00   42:28 (34)  43:05  
36.   Panu Teittinen Kangasala SK  FIN  12:22:00   42:33 (36)  43:11  
37.   Tero Mamia Koovee  FIN  13:14:00   42:36 (37)  43:15  
38.   Otso Westerlund Koovee  FIN  14:08:00   43:02 (39)  43:31  
39.   Jooseppi Kalliokoski Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:28:00   42:58 (38)  43:33  
40.   Eero Lapila MS Parma  FIN  13:28:00   43:27 (40)  43:57  
41.   Jussi Kauppinen Asikkalan Raikas  FIN  13:44:00   43:52 (41)  44:22  
42.   Timo Torpo Rasti-Lukko  FIN  13:12:00   43:58 (42)  44:36  
43.   Lauri Laasanen Laihian Luja  FIN  12:32:00   44:23 (43)  44:55  
44.   Petja Pöyhönen Rastikarhut  FIN  13:58:00   45:35 (44)  46:20  
45.   Ville Uitto Rasti-Kurikka  FIN  13:38:00   45:51 (45)  46:39  
46.   Miika Vennelä Kangasala SK  FIN  12:18:00   46:09 (46)  46:49  
47.   Antti Rantala Kangasala SK  FIN  14:16:00   46:20 (47)  47:02  
48.   Teemu Lemmetty Oriveden Ponnistus  FIN  12:10:00   46:43 (48)  47:16  
49.   Juho Ylinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:00:00   46:51 (49)  47:33  
50.   Joel Hakala Angelniemen Ankkuri  FIN  13:16:00   47:35 (51)  48:13  
51.   Saul Klemola Koovee  FIN  12:56:00   47:32 (50)  48:18  
52.   Juho Tuominen Kankaanpään Suunnistajat  FIN  14:14:00   47:56 (52)  48:34  
53.   Hermanni Sankelo Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:38:00   48:30 (53)  48:58  
54.   Antti Alppi Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:58:00   48:50 (54)  49:27  
55.   Petri Annila Koovee  FIN  12:42:00   49:44 (55)  50:30  
56.   Jussi Nurminen Valkeakosken Haka  FIN  12:16:00   50:03 (56)  50:42  
57.   Juuso Kujanpää Lynx  FIN  13:46:00   50:14 (57)  50:55  
58.   Iivo Kotamäki Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:04:00   51:03 (58)  51:41  
59.   Kimmo Kontio Kangasala SK  FIN  13:50:00   54:59 (59)  55:33  
60.   Joni Hirvonen Rastivarsat  FIN  12:40:00   54:59 (59)  55:42  
61.   Santeri Kössi SK Pohjantähti  FIN  12:24:00   55:20 (61)  55:54  
62.   Jyri Korhonen Valkeakosken Haka  FIN  13:30:00   57:28 (62)  58:07  
63.   Jani Honkanen Espoon Akilles  FIN  13:48:00   57:39 (63)  58:15  
64.   Juha Lassila Vetelin Urheilijat  FIN  13:02:00   1:00:00 (64)  1:00:50  
65.   Mikko Kemppinen Lahden Taimi  FIN  14:04:00   1:01:29 (65)  1:02:10  
66.   Jimi Ansio Koovee  FIN  14:12:00   1:05:46 (66)  1:06:25  
   Juha Jokela Pälkäneen Luja-Lukko  FIN        ei läht.  
   Jere Ahonen Kangasala SK  FIN        ei läht.  
   Tomas Snellman Rasti-Lukko  FIN        ei läht.  
   Juho-Matti Taivainen Pellon Ponsi  FIN        ei läht.  
   Iiro Kuusela Rastivarsat  FIN        ei läht.  
   Mikko Pirilä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN        ei läht.  
   Juha Luoma Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN        ei läht.  
   Jarkko Laine Tampereen Pyrintö  FIN        ei läht.  
   Tero Linnainmaa Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN        ei läht.  
   Mikko Patana Hiidenkiertäjät  FIN        ei läht.  
   Vesa Ylis-Junttila Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN        ei läht.  
   Tuukka Jurvakainen Vaajakosken Terä  FIN        ei läht.  
   Otto Loukkalahti Hiidenkiertäjät  FIN        ei läht.  
   Teemu Katajisto Suunta Jyväskylä  FIN        ei läht.  
   Juuso Tuomaala Lapuan Virkiä  FIN        ei läht.  
   Kari Kokkinen Lahden Taimi  FIN        ei läht.  
   Jere Kommio Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN        ei läht.  
   Ville Jokela Suunta-Sepot  FIN        ei läht.  
   Mikko Sipilä Kangasala SK  FIN        ei läht.  
   Väinö Johansson Koovee  FIN        ei läht.  
   Risto Niinimäki Pihkaniskat  FIN        ei läht.  
   Antton Koivisto SK Uusi  FIN        ei läht.  
   Lauri Oikarinen Vaajakosken Terä  FIN        ei läht.  
   Kimmo Kaario Suunta Jyväskylä  FIN        ei läht.  
   Mikko Knuuttila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN        ei läht.  
   Joni Solonen Lahden Suunnistajat-37  FIN        ei läht.  
   Toni-Antti Viitasaari Kokkolan Suunnistajat  FIN        ei läht.  
   Wilhelm Stenbacka OK77  FIN        ei läht.  
   Matti Alonen Suunta Jyväskylä  FIN        ei läht.  
   Petteri Laitinen Kangasala SK  FIN  12:14:00      ei läht.  
   Mikko Hölli Kangasala SK  FIN  13:22:00      ei läht.  
   Kim Fagerudd Paimion Rasti  FIN  13:52:00      keskeytti  
   Pekka Hyvönen Angelniemen Ankkuri  FIN  14:06:00      keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English