Grano Games 2018 8.-10.6.2018

H21A 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
Vika
Maali
3,4 km
 
1.   Mikko Patana Hiidenkiertäjät  FIN  19:18:00   12:24 (1)  12:31  
2.   Frederic Tranchand Paimion Rasti  FRA  19:12:00   12:38 (2)  12:45  
3.   Jussi Suna Turun Metsänkävijät  FIN  19:38:00   12:45 (3)  12:52  
4.   Juho Ylinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  19:46:00   12:53 (4)  13:00  
5.   Ari-Pekka Lassila Koovee  FIN  19:26:00   12:55 (5)  13:03  
6.   Otto Loukkalahti Hiidenkiertäjät  FIN  19:16:00   13:03 (6)  13:11  
7.   Toni-Antti Viitasaari Kokkolan Suunnistajat  FIN  19:17:00   13:10 (7)  13:18  
8.   Tuukka Jurvakainen Vaajakosken Terä  FIN  19:30:00   13:14 (8)  13:21  
9.   Tuomas Kari Angelniemen Ankkuri  FIN  19:20:00   13:19 (9)  13:27  
10.   Petja Pöyhönen Rastikarhut  FIN  19:33:00   13:26 (10)  13:33  
11.   Jere Ahonen Kangasala SK  FIN  19:47:00   13:37 (11)  13:44  
12.   Jere Sipponen Paimion Rasti  FIN  19:29:00   13:38 (12)  13:47  
13.   Joona Huila Hiisirasti  FIN  19:43:00   13:43 (13)  13:51  
14.   Eevert Toivonen Kangasala SK  FIN  19:13:00   13:52 (14)  14:00  
14.   Jarkko Laine Tampereen Pyrintö  FIN  19:42:00   13:52 (14)  14:00  
16.   Juho-Matti Taivainen Pellon Ponsi  FIN  19:22:00   13:56 (16)  14:04  
17.   Joni Solonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  19:35:00   14:01 (17)  14:09  
17.   Antton Koivisto SK Uusi  FIN  19:45:00   14:02 (18)  14:09  
19.   Santeri Sainio Kangasala SK  FIN  19:19:00   14:02 (18)  14:10  
20.   Matti Alonen Suunta Jyväskylä  FIN  19:39:00   14:37 (20)  14:45  
21.   Tomas Snellman Rasti-Lukko  FIN  19:31:00   14:43 (21)  14:51  
22.   Jussi Kauppinen Asikkalan Raikas  FIN  19:28:00   14:49 (22)  14:56  
23.   Eero Lapila MS Parma  FIN  19:11:00   14:50 (23)  14:57  
24.   Lauri Laasanen Laihian Luja  FIN  19:41:00   14:57 (24)  15:04  
25.   Juuso Tuomaala Lapuan Virkiä  FIN  19:40:00   15:21 (25)  15:30  
26.   Jyri Korhonen Valkeakosken Haka  FIN  19:10:00   15:34 (26)  15:43  
27.   Kimmo Kaario Suunta Jyväskylä  FIN  19:44:00   15:37 (27)  15:46  
28.   Ari Meriläinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  19:27:00   15:47 (28)  15:54  
29.   Juuso Kujanpää Lynx  FIN  19:32:00   15:48 (29)  15:57  
30.   Kari Kokkinen Lahden Taimi  FIN  19:37:00   15:52 (30)  16:01  
31.   Mikko Kemppinen Lahden Taimi  FIN  19:15:00   16:22 (31)  16:30  
32.   Wilhelm Stenbacka OK77  FIN  19:23:00   16:24 (32)  16:33  
33.   Vesa Ylis-Junttila Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  19:36:00   16:41 (33)  16:50  
34.   Teemu Katajisto Suunta Jyväskylä  FIN  19:21:00   16:47 (34)  16:55  
35.   Jimi Ansio Koovee  FIN  19:24:00   17:42 (35)  17:53  
   Tatu Leirimaa Rastivarsat  FIN  19:14:00      hylätty  
   Jarkko Liuha Kangasala SK  FIN  19:25:00      hylätty  
   Iiro Kuusela Rastivarsat  FIN  19:34:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English