FSOM 2018 Sprint 10.8.2018

D13-15

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
0,1
Väliaika
0,7
Väliaika
1,0 km
Väliaika
1,2 km
Maali
1,7 km
 
1.   Olivia Hahn Solf IK  FIN  17:07:00   1:14 (1)  4:56 (1)  7:17 (1)  9:08 (1)  9:23  
2.   Saga Wickholm OK Trian  FIN  17:20:00   1:19 (3)  5:15 (2)  7:45 (2)  9:45 (2)  10:00  
3.   Ines Tuohimaa Solf IK  FIN  17:25:00   1:14 (1)  5:41 (4)  8:00 (3)  9:54 (3)  10:12  
4.   Henna Torrkulla IF Femman  FIN  17:23:00   1:21 (4)  5:37 (3)  8:23 (5)  10:30 (4)  10:45  
5.   Rosa Myrskog IK Kronan  FIN  17:00:00   1:29 (7)  6:03 (7)  8:36 (6)  10:39 (5)  10:54  
6.   Cilia Sandell OK Raseborg  FIN  17:19:00   2:10 (24)  6:16 (8)  8:50 (7)  10:48 (6)  11:06  
7.   Nicolina Berg OK Botnia  FIN  17:21:00   1:25 (5)  5:42 (5)  8:21 (4)  10:59 (7)  11:16  
8.   Matilda Nilsson OK77  FIN  17:24:00   1:35 (14)  6:01 (6)  8:51 (8)  11:01 (8)  11:19  
9.   Ester Gripenberg IF Brahe  FIN  17:18:00   1:31 (9)  6:30 (12)  9:24 (9)  11:32 (9)  11:49  
10.   Mia Jansson IK Falken  FIN  17:17:00   1:29 (7)  6:27 (10)  9:36 (10)  11:44 (10)  12:00  
11.   Wilma Wickholm OK Trian  FIN  17:09:00   1:33 (11)  6:19 (9)  9:36 (10)  11:52 (11)  12:09  
11.   Monique Westerberg OK Raseborg  FIN  17:16:00               12:09  
13.   Emmi Virtala Pargas IF  FIN  17:08:00   1:40 (18)  6:28 (11)  10:05 (14)  12:21 (12)  12:37  
14.   Julia Enlund IF Femman  FIN  17:05:00   1:34 (12)  6:35 (13)  9:49 (12)  12:28 (13)  12:47  
15.   Henrika Brink Pargas IF  FIN  17:14:00   1:46 (21)  6:37 (14)  9:58 (13)  12:36 (14)  12:54  
15.   Ada Kero OK77  FIN  17:15:00   1:28 (6)  7:04 (18)  10:08 (15)  12:37 (15)  12:54  
17.   Kristiina Martikainen OK Trian  FIN  17:28:00   1:39 (17)  6:54 (16)  10:25 (16)  12:56 (16)  13:15  
18.   Matilda Smedslund OK Raseborg  FIN  17:22:00   1:38 (16)  7:03 (17)  10:38 (19)  13:09 (17)  13:26  
19.   Sofia Slotte OK77  FIN  17:06:00   1:31 (9)  7:04 (18)  10:33 (17)  13:18 (18)  13:35  
20.   Karolina Lindfors IK Falken  FIN  17:04:00   1:56 (23)  7:48 (22)  10:51 (20)  13:21 (19)  13:37  
21.   Johanna Häggkvist Närpes OK  FIN  17:11:00   1:37 (15)  7:46 (21)  11:04 (21)  14:12 (20)  14:28  
22.   Ida Lindgren IF Femman  FIN  17:13:00   1:34 (12)  6:40 (15)  10:33 (17)  14:19 (21)  14:39  
23.   Lina Dahllund IK Falken  FIN  17:10:00   2:26 (25)  8:39 (25)  12:09 (23)  14:37 (22)  14:53  
24.   Ellinor Halonen Närpes OK  FIN  17:26:00   2:55 (26)  8:15 (24)  11:13 (22)  14:52 (23)  15:10  
25.   Laura Nyman IF Brahe  FIN  17:12:00   1:53 (22)  7:53 (23)  12:11 (24)  15:25 (24)  15:43  
26.   Thea Kullman IK Falken  FIN  17:27:00   1:42 (19)  11:03 (26)  14:17 (25)  16:54 (25)  17:08  
27.   Ada Westerberg OK Raseborg  FIN  17:01:00   1:42 (19)  7:05 (20)  16:16 (26)  20:01 (26)  20:21  
   Melissa Lönnström OK Trian  FIN  17:02:00               hylätty  
   Wilhelmina Backman OK77  FIN  17:03:00               hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English