Ankkurirastit (WRE ja keskimatkan näyttökilpailu) Salossa 15.4.

W21EB

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,2 km
Väliaika
4,3 km
Maali
5,2 km
 
1.   von Katja Schoultz OK Trian  FIN  13:01:00   16:55 (2)  31:53 (1)  35:49  
2.   Anni Haanpää Tampereen Pyrintö  FIN  11:39:00   17:00 (4)  32:15 (2)  36:12  
3.   Mira Kaskinen Rastikarhut  FIN  11:19:00   16:51 (1)  32:17 (3)  36:16  
4.   Jenny Patana Hiidenkiertäjät  FIN  12:21:00   17:21 (6)  33:07 (4)  37:30  
5.   Sanni Norrbacka Lynx  FIN  11:25:00   17:19 (5)  33:37 (5)  37:56  
6.   Elina Kilpeläinen Vehkalahden Veikot  FIN  13:09:00   16:55 (2)  34:14 (6)  38:24  
7.   Silja Kauppinen Kalevan Rasti  FIN  12:47:00   17:50 (10)  34:26 (7)  38:26  
8.   Roosa Hämäläinen Hiidenkiertäjät  FIN  12:43:00   19:05 (19)  35:21 (14)  39:02  
9.   Sirkka-Liisa Lauronen Tampereen Pyrintö  FIN  11:09:00   17:50 (10)  34:48 (10)  39:04  
10.   Essi Hakala MS Parma  FIN  11:51:00   17:30 (7)  34:39 (8)  39:06  
11.   Isabel Donner OK77  FIN  12:09:00   18:30 (14)  34:42 (9)  39:07  
12.   Mari Seppänen OK77  FIN  12:53:00   18:23 (12)  35:13 (12)  39:38  
13.   Outi Sareila MS Parma  FIN  11:33:00   17:36 (9)  34:58 (11)  39:43  
14.   Päivi Autio Hiisirasti  FIN  12:19:00   18:48 (17)  35:19 (13)  39:47  
15.   Emilia Ståhlberg Espoon Suunta  FIN  11:23:00   19:23 (23)  35:39 (15)  40:01  
16.   Elisa Mattila Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:05:00   18:28 (13)  36:03 (16)  40:22  
17.   Anu Åkerman Hiidenkiertäjät  EST  11:49:00   18:35 (16)  36:10 (17)  40:38  
18.   Juliaana Näsi Kuopion Suunnistajat  FIN  12:07:00   20:38 (35)  36:44 (20)  40:51  
18.   Noora Hyyrynen Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:11:00   18:32 (15)  36:51 (22)  40:51  
20.   Sanna Paukkunen MS Parma  FIN  11:59:00   20:07 (30)  36:39 (19)  40:53  
21.   Outi Hasu OK Trian  FIN  11:15:00   19:11 (20)  36:27 (18)  40:58  
22.   Tuuli Heikkilä Lynx  FIN  11:43:00   19:34 (24)  36:50 (21)  41:14  
23.   Jasmiina Rantala Rasti-Lukko  FIN  11:07:00   19:47 (27)  37:00 (23)  41:52  
23.   Miitu Korhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  13:03:00   18:53 (18)  37:18 (24)  41:52  
25.   Venla Turakainen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:21:00   20:38 (35)  37:41 (26)  41:53  
25.   Salla Saarijärvi Rastikarhut  FIN  12:15:00   21:03 (41)  37:42 (27)  41:53  
27.   Anni Valtonen MS Parma  FIN  12:03:00   19:22 (21)  37:57 (28)  42:19  
28.   Sanna Ylikylä Rastikarhut  FIN  12:51:00   20:25 (33)  37:21 (25)  42:21  
29.   Laura Jakobsson Rastikarhut  FIN  13:07:00   19:43 (26)  38:14 (30)  42:43  
30.   Annika Matilainen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:57:00   21:43 (45)  38:44 (32)  42:51  
31.   Henna Skog Hiidenkiertäjät  FIN  11:47:00   19:41 (25)  38:13 (29)  42:53  
32.   Milla Lohikainen Rastivarsat  FIN  12:41:00   19:22 (21)  38:34 (31)  43:09  
33.   Selja Kaartinen Angelniemen Ankkuri  FIN  11:13:00   22:53 (51)  38:50 (34)  43:10  
34.   Sonja Julkunen Turun Suunnistajat  FIN  12:05:00   22:35 (50)  38:47 (33)  43:22  
35.   Siiri Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  11:11:00   17:35 (8)  39:17 (38)  43:28  
36.   Linda Talbonen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:49:00   20:55 (39)  39:06 (36)  43:35  
37.   Aino Väyrynen Kymin Suunnistajat  FIN  12:29:00   20:47 (37)  38:58 (35)  43:37  
38.   Erika Uotila Koovee  FIN  12:35:00   21:32 (44)  39:34 (39)  43:53  
39.   Elisa Viholainen Suunta Jyväskylä  FIN  11:55:00   19:51 (28)  39:16 (37)  44:02  
40.   Katja Lahtinen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:37:00   20:18 (32)  39:52 (41)  44:32  
41.   Anniina Suhonen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:59:00   20:00 (29)  39:50 (40)  44:33  
42.   Piia Latva-Kiskola Rajamäen Rykmentti  FIN  12:33:00   21:27 (43)  40:25 (44)  44:47  
43.   Minna Saarinen Kangasala SK  FIN  11:03:00   20:54 (38)  40:12 (43)  44:57  
44.   Janika Puikkonen Suunta Jyväskylä  FIN  12:01:00   21:19 (42)  40:09 (42)  45:08  
45.   Johanna Kiiski Helsingin Suunnistajat  FIN  12:11:00   22:21 (48)  41:21 (45)  45:54  
46.   Tuuli Paunonen Koovee  FIN  11:31:00   23:05 (52)  41:21 (45)  46:01  
47.   Hanna Sivén Kangasala SK  FIN  11:17:00   22:11 (46)  41:50 (47)  46:16  
48.   Henna Yliluikki Angelniemen Ankkuri  FIN  11:35:00   24:11 (56)  41:51 (48)  46:35  
49.   Netta Rajamäki Kalevan Rasti  FIN  12:31:00   22:19 (47)  42:23 (49)  47:17  
50.   Iida Savolainen Kangasala SK  FIN  13:05:00   20:30 (34)  42:54 (50)  47:33  
51.   Kaisa Lylynperä Angelniemen Ankkuri  FIN  12:57:00   21:02 (40)  43:35 (52)  48:00  
52.   Alena Voborníková Suunta Jyväskylä  CZE  12:23:00   24:22 (57)  43:26 (51)  48:14  
53.   Jonna Juva Angelniemen Ankkuri  FIN  11:29:00   23:38 (55)  43:44 (53)  48:42  
54.   Ruut Kanko Suunta Jyväskylä  FIN  12:25:00   24:45 (58)  44:41 (54)  49:41  
55.   Suvi Heittola Rajamäen Rykmentti  FIN  12:55:00   29:17 (60)  45:22 (55)  49:44  
56.   Julia Järveläinen IF Femman  FIN  12:39:00   20:12 (31)  45:38 (56)  50:35  
57.   Laura Jerkku Turun Suunnistajat  FIN  11:37:00   22:24 (49)  46:36 (57)  52:10  
58.   Maiju Oksanen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:53:00   23:19 (53)  47:55 (58)  52:33  
59.   Hanne Manderbacka Turun Suunnistajat  FIN  12:27:00   23:22 (54)  48:49 (59)  53:52  
60.   Anu Uhotoinen Hiidenkiertäjät  FIN  12:17:00   26:08 (59)  51:00 (60)  56:34  
61.   Ekaterina Vlasova Hiisirasti  RUS  12:45:00   36:45 (62)  55:06 (61)  59:28  
62.   Tiia-Maria Rauttola Espoon Suunta  FIN  11:27:00   33:51 (61)  58:43 (62)  1:04:12  
   Saana-Maria Rahko SK Pohjantähti  FIN  11:01:00         ei läht.  
   Siiri Siikarla Angelniemen Ankkuri  FIN  11:41:00         keskeytti  
   Minna Miettinen MS Parma  FIN  11:45:00         ei läht.  
   Petra Aho Navi  FIN  12:13:00         keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English