Ankkurirastit (WRE ja keskimatkan näyttökilpailu) Salossa 15.4.

M21E

Väliaika 5,7 km

156Olli-Markus TaivainenNaviFIN30:08
252Aleksi NiemiTampereen PyrintöFIN30:39+31
329Joni HirvikallioKooveeFIN30:53+45
447Aleksi AnttolainenLahden Suunnistajat-37FIN31:05+57
554Elias KuukkaTampereen PyrintöFIN31:06+58
660Fredric PortinPaimion RastiFIN31:24+1:16
750Einari HeinaroHelsingin SuunnistajatFIN31:28+1:20
827Akseli RuoholaMS ParmaFIN31:57+1:49
910Olli-Pekka KoistinenHiidenkiertäjätFIN31:58+1:50
1057Olli OjanahoHelsingin SuunnistajatFIN32:03+1:55
1155Miika KirmulaKalevan RastiFIN32:07+1:59
1236Mikko HuhtinenPaimion RastiFIN32:36+2:28
1324Joonas AholaNaviFIN32:39+2:31
1440Santeri SilvennoinenKalevan RastiFIN32:43+2:35
1546Hannu AirilaKalevan RastiFIN32:44+2:36
1628Aleksi KarppinenIkaalisten Nouseva-VoimaFIN32:45+2:37
174Mikko SirénAngelniemen AnkkuriFIN33:02+2:54
181Tuomas HeikkiläHelsingin SuunnistajatFIN33:04+2:56
1958Valentin NovikovHiidenkiertäjätRUS33:05+2:57
2019Samu HeiskaVehkalahden VeikotFIN33:10+3:02
2149Andrei HramovHiisirastiRUS33:30+3:22
2223Topi SyrjäläinenHelsingin SuunnistajatFIN33:36+3:28
235Jesse LaukkarinenPaimion RastiFIN33:38+3:30
2438Jere PajunenSwedenFIN33:39+3:31
2532Anton KuukkaTampereen PyrintöFIN33:42+3:34
2634Lauri NenonenKalevan RastiFIN33:47+3:39
2730Aapo LeskinenLynxFIN33:49+3:41
286Toni SaariVaajakosken TeräFIN33:54+3:46
2915Oskari LiukkonenHiidenkiertäjätFIN34:06+3:58
3025Aleksi SorsaTampereen PyrintöFIN34:17+4:09
3135Sami HämäläinenMS ParmaFIN34:25+4:17
3216Sergei DetkovHiisirastiRUS34:37+4:29
3313Antti-Pekka LeskinenLynxFIN34:39+4:31
3411Veli KangasHelsingin SuunnistajatFIN34:44+4:36
3539Aki SaariVaajakosken TeräFIN34:46+4:38
3645Kristo HeinmannKangasala SKEST34:58+4:50
2Topi AnjalaKooveeFIN34:58+4:50
3821Markus RäsänenKalevan RastiFIN35:01+4:53
3933Mikko KnuuttilaIkaalisten Nouseva-VoimaFIN35:04+4:56
31Mårten BoströmSwedenFIN35:04+4:56
413Jussi SunaTurun MetsänkävijätFIN35:09+5:01
4214Mikael FabritiusOK TrianFIN35:18+5:10
4322Lauri OikarinenVaajakosken TeräFIN35:26+5:18
447Jani LakanenKooveeFIN35:34+5:26
4520Lari PernuEspoon SuuntaFIN35:37+5:29
42Eetu SavolainenIkaalisten Nouseva-VoimaFIN35:37+5:29
4741Arto TalvinenMS ParmaFIN36:17+6:09
4844Artem PopovMS ParmaRUS36:51+6:43
4926Topi PenttinenOK TrianFIN37:30+7:22
5012Otto SundOK TrianFIN37:49+7:41
519Topias AholaNaviFIN38:47+8:39
5243Sergey DobryninAngelniemen AnkkuriRUS39:10+9:02
5353Dmitry NakonechnyiHiisirastiRUS39:20+9:12
5418Maxime RauturierAngelniemen AnkkuriFRA39:27+9:19
5548Sander VaherRajamäen RykmenttiEST43:41+13:33
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English