Ankkurirastit (WRE ja keskimatkan näyttökilpailu) Salossa 15.4.

M21E

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,8 km
Väliaika
5,7 km
Maali
6,6 km
 
1.   Olli-Markus Taivainen Navi  FIN  13:20:00   20:17 (2)  30:08 (1)  33:16  
2.   Aleksi Niemi Tampereen Pyrintö  FIN  13:12:00   20:44 (3)  30:39 (2)  33:42  
3.   Joni Hirvikallio Koovee  FIN  12:26:00   21:11 (9)  30:53 (3)  34:02  
4.   Aleksi Anttolainen Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:02:00   21:06 (7)  31:05 (4)  34:10  
5.   Elias Kuukka Tampereen Pyrintö  FIN  13:16:00   20:55 (5)  31:06 (5)  34:22  
6.   Fredric Portin Paimion Rasti  FIN  13:28:00   20:00 (1)  31:24 (6)  34:29  
7.   Einari Heinaro Helsingin Suunnistajat  FIN  13:08:00   21:14 (10)  31:28 (7)  34:41  
8.   Olli-Pekka Koistinen Hiidenkiertäjät  FIN  11:48:00   21:48 (16)  31:58 (9)  35:06  
9.   Miika Kirmula Kalevan Rasti  FIN  13:18:00   21:02 (6)  32:07 (11)  35:08  
10.   Olli Ojanaho Helsingin Suunnistajat  FIN  13:22:00   21:50 (17)  32:03 (10)  35:09  
11.   Akseli Ruohola MS Parma  FIN  12:22:00   20:49 (4)  31:57 (8)  35:39  
12.   Hannu Airila Kalevan Rasti  FIN  13:00:00   22:25 (25)  32:44 (15)  35:55  
13.   Mikko Huhtinen Paimion Rasti  FIN  12:40:00   21:31 (13)  32:36 (12)  35:59  
14.   Joonas Ahola Navi  FIN  12:16:00   21:06 (7)  32:39 (13)  36:00  
15.   Aleksi Karppinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:24:00   21:29 (12)  32:45 (16)  36:08  
16.   Santeri Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  12:48:00   21:43 (15)  32:43 (14)  36:10  
17.   Mikko Sirén Angelniemen Ankkuri  FIN  11:36:00   22:14 (22)  33:02 (17)  36:23  
18.   Valentin Novikov Hiidenkiertäjät  RUS  13:24:00   21:37 (14)  33:05 (19)  36:24  
19.   Samu Heiska Vehkalahden Veikot  FIN  12:06:00   22:01 (18)  33:10 (20)  36:27  
20.   Tuomas Heikkilä Helsingin Suunnistajat  FIN  11:30:00   21:27 (11)  33:04 (18)  36:32  
21.   Andrei Hramov Hiisirasti  RUS  13:06:00   22:53 (30)  33:30 (21)  36:41  
22.   Topi Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:14:00   22:01 (18)  33:36 (22)  36:59  
23.   Jesse Laukkarinen Paimion Rasti  FIN  11:38:00   22:43 (28)  33:38 (23)  37:01  
24.   Anton Kuukka Tampereen Pyrintö  FIN  12:32:00   22:22 (24)  33:42 (25)  37:07  
25.   Jere Pajunen Sweden  FIN  12:44:00   22:07 (20)  33:39 (24)  37:10  
26.   Aapo Leskinen Lynx  FIN  12:28:00   22:10 (21)  33:49 (27)  37:13  
27.   Toni Saari Vaajakosken Terä  FIN  11:40:00   22:29 (27)  33:54 (28)  37:17  
28.   Oskari Liukkonen Hiidenkiertäjät  FIN  11:58:00   22:28 (26)  34:06 (29)  37:26  
29.   Sami Hämäläinen MS Parma  FIN  12:38:00   23:31 (34)  34:25 (31)  37:46  
30.   Aleksi Sorsa Tampereen Pyrintö  FIN  12:18:00   22:43 (28)  34:17 (30)  37:52  
31.   Lauri Nenonen Kalevan Rasti  FIN  12:36:00   22:15 (23)  33:47 (26)  37:55  
32.   Antti-Pekka Leskinen Lynx  FIN  11:54:00   24:07 (47)  34:39 (33)  37:56  
33.   Veli Kangas Helsingin Suunnistajat  FIN  11:50:00   23:38 (38)  34:44 (34)  38:01  
34.   Sergei Detkov Hiisirasti  RUS  12:00:00   23:38 (38)  34:37 (32)  38:02  
35.   Kristo Heinmann Kangasala SK  EST  12:58:00   24:29 (48)  34:58 (36)  38:15  
36.   Mårten Boström Sweden  FIN  12:30:00   22:57 (31)  35:04 (39)  38:17  
37.   Markus Räsänen Kalevan Rasti  FIN  12:10:00   23:07 (33)  35:01 (38)  38:18  
38.   Aki Saari Vaajakosken Terä  FIN  12:46:00   23:45 (42)  34:46 (35)  38:22  
39.   Topi Anjala Koovee  FIN  11:32:00   23:38 (38)  34:58 (36)  38:28  
39.   Jussi Suna Turun Metsänkävijät  FIN  11:34:00   23:58 (46)  35:09 (41)  38:28  
41.   Mikael Fabritius OK Trian  FIN  11:56:00   23:32 (35)  35:18 (42)  38:45  
42.   Mikko Knuuttila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:34:00   23:03 (32)  35:04 (39)  38:49  
43.   Lauri Oikarinen Vaajakosken Terä  FIN  12:12:00   23:43 (41)  35:26 (43)  38:58  
44.   Lari Pernu Espoon Suunta  FIN  12:08:00   23:52 (45)  35:37 (45)  39:08  
45.   Eetu Savolainen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:52:00   23:46 (43)  35:37 (45)  39:12  
46.   Jani Lakanen Koovee  FIN  11:42:00   23:37 (37)  35:34 (44)  39:21  
47.   Artem Popov MS Parma  RUS  12:56:00   26:30 (54)  36:51 (48)  40:12  
48.   Arto Talvinen MS Parma  FIN  12:50:00   24:29 (48)  36:17 (47)  40:16  
49.   Topi Penttinen OK Trian  FIN  12:20:00   23:33 (36)  37:30 (49)  41:09  
50.   Otto Sund OK Trian  FIN  11:52:00   25:57 (52)  37:49 (50)  41:29  
51.   Topias Ahola Navi  FIN  11:46:00   25:19 (51)  38:47 (51)  42:11  
52.   Sergey Dobrynin Angelniemen Ankkuri  RUS  12:54:00   23:50 (44)  39:10 (52)  42:37  
53.   Maxime Rauturier Angelniemen Ankkuri  FRA  12:04:00   24:29 (48)  39:27 (54)  43:20  
54.   Dmitry Nakonechnyi Hiisirasti  RUS  13:14:00   26:10 (53)  39:20 (53)  44:36  
55.   Sander Vaher Rajamäen Rykmentti  EST  13:04:00   31:13 (55)  43:41 (55)  47:39  
   Ollipekka Heikkilä Helsingin Suunnistajat  FIN  11:44:00         keskeytti  
   Janne Mänkärlä Lynx  FIN  12:02:00         ei läht.  
   Vladislav Malyshev Russia  RUS  12:42:00         ei läht.  
   Otto Simosas Tampereen Pyrintö  FIN  13:10:00         ei läht.  
   Frederic Tranchand Paimion Rasti  FRA  13:26:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English