Ankkurirastit (WRE ja keskimatkan näyttökilpailu) Salossa 15.4.

H70

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,9 km
 
1.   Veikko Loukonen Piikkiön Kehitys  FIN  12:44:00   33:57  
2.   Ensio Lakanen Vaajakosken Terä  FIN  11:38:00   34:07  
3.   Pentti Tammisaari Hirvensalon Heitto  FIN  12:14:00   34:26  
4.   Hannu Vannas MS Parma  FIN  12:32:00   35:10  
5.   Seppo Hämäläinen Kankaanpään Suunnistajat  FIN  12:06:00   35:24  
6.   Paavo Inkinen Rasti-Jyry  FIN  12:54:00   35:30  
7.   Risto Wessman Hiidenkiertäjät  FIN  11:56:00   35:57  
8.   Leo Koistinen Vakka-Rasti  FIN  13:04:00   36:45  
9.   Kalevi Moisio Turun Suunnistajat  FIN  13:12:00   38:15  
10.   Timo Peltola MS Parma  FIN  11:34:00   38:56  
11.   Pertti Valtee Helsingin Suunnistajat  FIN  11:42:00   39:45  
12.   Antti Mustranta Helsingin Suunnistajat  FIN  12:24:00   39:59  
13.   Tapio Leino Helsingin Suunnistajat  FIN  12:38:00   40:30  
14.   Heimo Hongisto Loimaan Jankko  FIN  12:16:00   40:53  
15.   Alf Krogell OK Trian  FIN  13:00:00   41:10  
16.   Esko Taipalus Rastiketut  FIN  11:54:00   41:30  
17.   Jorma Paldanius Turun Suunnistajat  FIN  12:26:00   41:50  
18.   Matti Roivas Urjalan Urheilijat  FIN  12:46:00   42:02  
19.   Koitto Verha Vakka-Rasti  FIN  12:28:00   43:45  
20.   Pertti Mattila Helsingin Suunnistajat  FIN  13:06:00   44:12  
21.   Antti Rantasaari Piikkiön Kehitys  FIN  11:48:00   44:22  
22.   Heikki Heinonen Lounais-Hämeen Rasti  FIN  12:58:00   44:29  
23.   Kari Sane Helsingin Suunnistajat  FIN  12:50:00   45:27  
24.   Ilmari Mäkilä Espoon Suunta  FIN  11:32:00   45:52  
25.   Tuomo Romula Mesikämmenet  FIN  12:36:00   46:00  
26.   Berndt Engström Pargas IF  FIN  12:20:00   46:34  
27.   Tauno Pajala Espoon Suunta  FIN  12:02:00   46:42  
28.   Jaakko Laine Helsingin Suunnistajat  FIN  12:18:00   46:51  
29.   Reijo Liitiäinen OK Trian  FIN  12:12:00   46:52  
30.   Veli-Matti Kyckling Helsingin Suunnistajat  FIN  12:10:00   47:01  
31.   Pekka Ottelin Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:40:00   47:47  
32.   Jorma Ryynänen Pihkaniskat  FIN  12:22:00   47:58  
33.   Olavi Vuorio Järvenpään Palo  FIN  12:08:00   48:48  
34.   Risto Heiskanen Espoon Suunta  FIN  12:34:00   49:10  
35.   Hannu Yliuntinen Karjaan Ura  FIN  12:48:00   49:22  
36.   Simo Kangasaho Hiidenkiertäjät  FIN  12:42:00   51:02  
37.   Paavo Rönkkö Espoon Suunta  FIN  12:56:00   51:08  
38.   Raimo Laakso Halikon Hakoniskat  FIN  12:00:00   52:03  
39.   Rauno Riikonen Perttelin Peikot  FIN  11:36:00   53:14  
40.   Jussi Rajamäki Helsingin Suunnistajat  FIN  11:30:00   54:19  
41.   Asko Niittymäki Turengin Sarastus  FIN  13:08:00   55:43  
42.   Timo Koskinen Valkeakosken Haka  FIN  11:50:00   56:53  
43.   Rauno Hedenström Maarian Mahti  FIN  11:58:00   1:00:06  
44.   Hans Ekholm Akilles OK  FIN  12:30:00   1:00:57  
45.   Pertti S. Hartikainen Riihimäen Suunnistajat  FIN  11:52:00   1:05:33  
46.   Harri Kuosa Loimaan Jankko  FIN  13:02:00   1:08:14  
47.   Tapio Reijula Mesikämmenet  FIN  11:46:00   1:31:03  
   Pekka Ahlqvist Turun Metsänkävijät  FIN  11:44:00   ei läht.  
   Olli Lehtinen Turun Suunnistajat  FIN  12:04:00   keskeytti  
   Pentti Hirvonen Turun Metsänkävijät  FIN  12:40:00   ei läht.  
   Erkki Rantakangas Alajärven Ankkurit  FIN  12:52:00   keskeytti  
   Veikko Rautarae Hirvensalon Heitto  FIN  13:10:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English