Ankkurirastit (WRE ja keskimatkan näyttökilpailu) Salossa 15.4.

H21A

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
9,9 km
Maali
10,7 km
 
1.   Aleksi Leskinen Lynx  FIN  11:54:00   1:00:01 (1)  1:03:47  
2.   Niklas Saramäki Lynx  FIN  12:30:00   1:02:04 (2)  1:05:43  
3.   Eevert Toivonen Kangasala SK  FIN  11:26:00   1:06:12 (3)  1:10:20  
4.   Jani Virta OK Trian  FIN  12:04:00   1:07:00 (4)  1:11:02  
5.   Matti Liukkonen Rajamäen Rykmentti  FIN  11:24:00   1:08:09 (5)  1:12:24  
6.   Kimmo Vilska Rajamäen Rykmentti  FIN  11:56:00   1:08:35 (6)  1:12:43  
7.   Jarkko Saarinen Hiidenkiertäjät  FIN  12:20:00   1:09:16 (7)  1:13:00  
8.   Rainer Kujala Lynx  FIN  11:36:00   1:09:17 (8)  1:13:26  
9.   Jonas Jern Paimion Rasti  FIN  11:48:00   1:10:45 (9)  1:15:07  
10.   Lauri Kleemola Lynx  FIN  11:22:00   1:10:52 (10)  1:15:35  
11.   Jiri-Pekka Rissanen Kangasala SK  FIN  11:40:00   1:11:29 (11)  1:15:45  
12.   Pyry Mustonen Tampereen Pyrintö  FIN  11:02:00      1:16:02  
13.   Ilkka Nurminen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:32:00   1:12:01 (13)  1:16:22  
14.   af Fabian Hällström OK77  FIN  12:14:00   1:11:48 (12)  1:16:56  
15.   Petteri Laitinen Kangasala SK  FIN  11:58:00   1:12:10 (14)  1:17:04  
16.   Benjamin Tulonen Hiidenkiertäjät  FIN  11:44:00   1:13:46 (15)  1:17:39  
17.   Eero Markkila Rasti-Kurikka  FIN  12:24:00   1:14:49 (16)  1:19:07  
18.   Oskari Heiskanen Lynx  FIN  11:28:00      1:20:13  
19.   Samuli Saukkonen Pihkaniskat  FIN  11:42:00   1:16:43 (17)  1:21:01  
20.   Tomas Snellman Rasti-Lukko  FIN  11:14:00   1:17:30 (18)  1:21:58  
21.   Ville Luoma Hiidenkiertäjät  FIN  11:16:00   1:17:58 (19)  1:22:23  
22.   Jeremias Joutsensaari Kangasala SK  FIN  11:12:00   1:19:47 (21)  1:23:47  
23.   Juha Rauhala Espoon Suunta  FIN  12:12:00   1:19:25 (20)  1:24:54  
24.   Veli-Pekka Kuutti Espoon Akilles  FIN  12:08:00   1:21:14 (22)  1:25:04  
25.   Nico Kerkola Suomusjärven Sisu  FIN  12:16:00   1:22:52 (23)  1:27:17  
26.   Ville Vierimaa Espoon Akilles  FIN  11:20:00   1:23:59 (24)  1:28:24  
27.   Joni Alasuvanto Kalajoen Junkkarit  FIN  11:50:00   1:25:39 (26)  1:30:11  
28.   Jonne Pitkänen Tampereen Pyrintö  FIN  12:00:00   1:25:37 (25)  1:30:23  
29.   Kimmo Berg Espoon Akilles  FIN  11:46:00   1:28:59 (28)  1:33:52  
30.   Joona Ojapalo Lynx  FIN  12:06:00   1:28:47 (27)  1:35:03  
31.   Olli-Petteri Hirvonen Rastivarsat  FIN  11:52:00   1:33:26 (29)  1:38:15  
32.   Heikki Pesola UNO SK  FIN  12:18:00   1:34:02 (30)  1:39:06  
33.   Kari Kokkinen Lahden Taimi  FIN  12:22:00   1:34:10 (31)  1:39:34  
34.   Aleksi Pietikäinen Pihkaniskat  FIN  12:02:00   1:35:53 (32)  1:40:36  
35.   Esa Hietala Pudasjärven Urheilijat  FIN  11:00:00   1:37:59 (34)  1:42:34  
36.   Vesa Asikainen Kalajoen Junkkarit  FIN  12:32:00   1:39:16 (36)  1:43:49  
37.   Leo Tolvanen Pihkaniskat  FIN  11:38:00   1:38:40 (35)  1:44:12  
38.   Juho Kuoppamäki Rastivarsat  FIN  11:08:00   1:40:47 (37)  1:45:56  
39.   Riku Levälehto Turun Metsänkävijät  FIN  11:04:00   1:36:48 (33)  1:46:03  
40.   Antti Kivikko Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:18:00   1:41:10 (38)  1:46:08  
41.   Mikko Kemppinen Lahden Taimi  FIN  11:30:00   1:46:41 (39)  1:52:21  
42.   Fredrik Blomster OK Trian  FIN  11:10:00   1:48:59 (40)  1:54:20  
43.   Markus Turunen Rajamäen Rykmentti  FIN  12:28:00   2:01:07 (41)  2:08:37  
   Antti Parjanne Lynx  FIN  11:06:00      ei läht.  
   Mikko Alasuvanto Kalajoen Junkkarit  FIN  11:34:00      keskeytti  
   Lauri Laasanen Laihian Luja  FIN  12:10:00      keskeytti  
   Antti Rantala Kangasala SK  FIN  12:26:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English