Huippuliiga ja MM-näyttökilpailu 6.5.2017, Sipoo, OK Trian

H21E

Väliaika 2,8 km

150Yannick MichielsTurun Metsänkävijät9:10
244Otto SimosasOK Trian9:36+26
52Aleksi NiemiTampereen Pyrintö9:36+26
415Joni HirvikallioKoovee9:38+28
555Frederic TranchandPaimion Rasti9:39+29
646Fredric PortinPaimion Rasti9:42+32
754Mårten BoströmIFK Lidingö SOK9:48+38
853Andrei HramovHiisirasti9:49+39
913Elias KuukkaTampereen Pyrintö9:52+42
1045Miika KirmulaAngelniemen Ankkuri9:53+43
1117Aleksi AnttolainenLahden Suunnistajat-3710:02+52
49Jesse LaukkarinenPaimion Rasti10:02+52
133Aaro AsikainenKalevan Rasti10:07+57
48Johan RunessonTampereen Pyrintö10:07+57
154Tuomo MäkeläAngelniemen Ankkuri10:08+58
1612Juha SorvistoVaajakosken Terä10:09+59
1735Olli OjanahoHelsingin Suunnistajat10:10+1:00
1842Einari HeinaroHelsingin Suunnistajat10:11+1:01
1939Mikko HuhtinenPaimion Rasti10:13+1:03
2032Tomi NärväHiidenkiertäjät10:15+1:05
2147Dmitry NakonechnyiHiisirasti10:16+1:06
2241Sami HämäläinenMS Parma10:17+1:07
2356Alvar PalmenEspoon Suunta10:21+1:11
43Miika SuominenRajamäen Rykmentti10:21+1:11
2511Jussi SunaTurun Metsänkävijät10:23+1:13
2651Olli-Pekka KoistinenHiidenkiertäjät10:24+1:14
2714Topi PenttinenOK Trian10:25+1:15
2836Veli KangasHelsingin Suunnistajat10:26+1:16
2940Mikko PatanaHiidenkiertäjät10:27+1:17
3026Otto SundOK Trian10:29+1:19
3158Eemeli SuominenHiidenkiertäjät10:33+1:23
34Igor PopovHiisirasti10:33+1:23
3363Rinat GabitovEspoon Suunta10:34+1:24
65Aleksi SorsaEspoon Suunta10:34+1:24
352Lauri NenonenKalevan Rasti10:38+1:28
25Janne MänkärläLynx10:38+1:28
3719Tuomo LahtinenLahden Suunnistajat-3710:41+1:31
3821Otto LoukkalahtiHiidenkiertäjät10:42+1:32
24Santeri SilvennoinenKalevan Rasti10:42+1:32
4022Antti-Pekka LeskinenLynx10:44+1:34
4167Antti SaikkoTampereen Pyrintö10:45+1:35
4223Arttu SyrjäläinenHelsingin Suunnistajat10:48+1:38
28Simo HasuOK Trian10:48+1:38
441Toni SaariVaajakosken Terä10:50+1:40
31Tommaso ScaletHelsingin Suunnistajat10:50+1:40
4657Lari PernuEspoon Suunta10:53+1:43
479Topi HasuOK Trian10:58+1:48
4829Toni-Antti ViitasaariKokkolan Suunnistajat10:59+1:49
37Aapo LeskinenLynx10:59+1:49
60Ville SaikkoLappeen Riento10:59+1:49
518Jukka-Pekka SeppänenHiidenkiertäjät11:00+1:50
5216Vili NiemiRajamäen Rykmentti11:09+1:59
5330Markku EloAngelniemen Ankkuri11:10+2:00
5459Luukas ValtonenHelsingin Suunnistajat11:17+2:07
5561Joni SolonenLahden Suunnistajat-3711:18+2:08
7Juho-Matti TaivainenPellon Ponsi11:18+2:08
33Santeri SainioKangasala SK11:18+2:08
5818Tuukka JurvakainenVaajakosken Terä11:22+2:12
595Teemu NiskanenLahden Suunnistajat-3711:25+2:15
6027Kari-Pekka SeppänenRastikarhut11:27+2:17
6164Valtteri RantalaLahden Suunnistajat-3711:33+2:23
62Tommi HakuliSK Uusi11:33+2:23
6320Lauri VuorinenVehkalahden Veikot11:46+2:36
6466Reetu InkiläKeuruun Kisailijat13:09+3:59
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English