Silja-Rastit, Huippuliiga, 16.4.2017 Paimion Rasti

H40

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
8,4 km
 
1.   Vesa Kankaanpää OK77  FIN  11:38:00   56:29  
2.   Teemu Ritasalo Espoon Akilles  FIN  12:18:00   58:56  
3.   Marko Närvä Lynx  FIN  12:00:00   59:02  
3.   Rami Siivonen Rasti-Lukko  FIN  12:24:00   59:02  
5.   Marko Suuronen MS Parma  FIN  11:52:00   1:02:03  
6.   Marko Vapa Suunta 2000  FIN  12:06:00   1:02:12  
7.   Tero Heinikangas Rasti-Lukko  FIN  11:50:00   1:02:32  
8.   Petteri Lauronen Lynx  FIN  11:14:00   1:03:25  
9.   Sami Löfbacka Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  11:12:00   1:05:19  
10.   Tommi Kuronen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:18:00   1:05:43  
11.   Eero Lehtonen Ulvilan Ura  FIN  12:22:00   1:05:45  
12.   Jussi Karttila MS Parma  FIN  11:28:00   1:05:48  
13.   Timo Sarkkinen Lahden Taimi  FIN  11:54:00   1:05:56  
14.   Arto Puro-Aho Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  12:04:00   1:06:25  
14.   Joonas Nurminen Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:08:00   1:06:25  
16.   Riku Kankkunen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:34:00   1:08:00  
17.   Jyrki Kaunismäki Rasti-Lukko  FIN  11:32:00   1:08:11  
18.   Mikko Laavainen MS Parma  FIN  11:46:00   1:09:10  
19.   Jarno Riikonen Tampereen Pyrintö  FIN  12:16:00   1:10:26  
20.   Ilkka Leppävuori Tampereen Pyrintö  FIN  11:26:00   1:11:34  
21.   Mikko Laine Helsingin Suunnistajat  FIN  11:04:00   1:11:40  
22.   Max Lauren Pargas IF  FIN  11:58:00   1:11:45  
23.   Timo Gröhn Hollolan Urheilijat -46  FIN  11:02:00   1:13:27  
24.   Kai Korhonen SK Vuoksi  FIN  11:08:00   1:16:12  
25.   Mikko Rautio Joutsenon Kullervo  FIN  12:10:00   1:17:06  
26.   Jani Hämäläinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:02:00   1:19:51  
27.   Teemu Ronkainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:44:00   1:21:50  
28.   Esa Tuokko MS Parma  FIN  12:20:00   1:22:19  
29.   Tony Hellstedt Rastihaukat  FIN  11:22:00   1:23:15  
30.   Teemu Kalvas Keravan Urheilijat  FIN  11:16:00   1:24:34  
31.   Mikke Maronen Lynx  FIN  11:36:00   1:24:35  
32.   Rauli Jalonen MS Parma  FIN  11:10:00   1:26:28  
33.   David Farkas Helsingin Suunnistajat  FIN  11:48:00   1:27:33  
34.   Heikki Tukiainen Tampereen Pyrintö  FIN  11:06:00   1:30:55  
35.   Mika Mäntylä Rasti-Nokia  FIN  11:20:00   1:33:05  
36.   Sami Liponkoski Tampereen Pyrintö  FIN  11:56:00   1:34:52  
37.   Pietari Hyvärinen Espoon Suunta  FIN  11:40:00   1:45:44  
   Jani Kiuru Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  11:00:00   ei läht.  
   Jari Nikkinen Hiidenkiertäjät  FIN  11:24:00   ei läht.  
   Niklas Lindell IF Brahe  FIN  11:30:00   keskeytti  
   Teemu Katajisto Suunta Jyväskylä  FIN  11:42:00   ei läht.  
   Sami Aalto MS Parma  FIN  12:12:00   ei läht.  
   Pasi Laaksonen Espoon Suunta  FIN  12:14:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English