Silja-Rastit, Huippuliiga, 16.4.2017 Paimion Rasti

H21E

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,2 km
Väliaika
2,3 km
Väliaika
4,8 km
Väliaika
4,9 km
Väliaika
6,1 km
Väliaika
6,4 km
Väliaika
6,6 km
Maali
6,8 km
 
1.   Frederic Tranchand Paimion Rasti  FRA  14:20:00   10:51 (1)  11:24 (1)  24:26 (1)  24:51 (1)  31:09 (1)  32:27 (1)  33:21 (1)  34:13  
2.   Elias Kuukka Tampereen Pyrintö  FIN  13:56:00   11:26 (5)  11:59 (5)  25:45 (5)  26:13 (5)  32:43 (2)  34:03 (2)  35:00 (2)  35:52  
3.   Fredric Portin Paimion Rasti  FIN  14:22:00   11:11 (2)  11:47 (2)  25:16 (2)  25:41 (2)  32:45 (4)  34:06 (4)  35:04 (4)  35:55  
4.   Johan Runesson Tampereen Pyrintö  SWE  14:18:00   11:20 (3)  11:54 (3)  25:28 (3)  25:52 (3)  32:43 (2)  34:04 (3)  35:03 (3)  35:59  
5.   Timo Sild Koovee  EST  14:16:00   11:21 (4)  11:57 (4)  25:37 (4)  26:05 (4)  32:54 (5)  34:16 (5)  35:17 (5)  36:14  
6.   Olli Ojanaho Helsingin Suunnistajat  FIN  13:50:00   11:31 (7)  12:02 (6)  25:52 (7)  26:16 (6)  33:17 (7)  34:38 (7)  35:30 (6)  36:24  
7.   Otto Simosas OK Trian  FIN  13:38:00   11:33 (8)  12:08 (8)  25:51 (6)  26:18 (7)  33:13 (6)  34:33 (6)  35:30 (6)  36:25  
8.   Miika Kirmula Angelniemen Ankkuri  FIN  14:04:00   11:45 (11)  12:19 (11)  26:00 (8)  26:28 (8)  33:19 (8)  34:43 (8)  35:44 (9)  36:39  
8.   Olli-Markus Taivainen Navi  FIN  14:12:00   11:26 (5)  12:02 (6)  26:07 (9)  26:35 (9)  33:23 (9)  34:45 (9)  35:41 (8)  36:39  
10.   Eetu Savolainen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  13:36:00   11:48 (14)  12:23 (12)  26:15 (10)  26:40 (10)  33:46 (10)  35:14 (10)  36:12 (10)  37:07  
11.   Hannu Airila Kalevan Rasti  FIN  14:10:00   11:47 (13)  12:25 (13)  26:22 (11)  26:48 (11)  33:50 (11)  35:20 (11)  36:20 (11)  37:15  
12.   Mårten Boström IFK Lidingö SOK  FIN  13:54:00   12:07 (18)  12:45 (18)  26:58 (16)  27:25 (16)  34:07 (13)  35:32 (13)  36:30 (13)  37:24  
12.   Aaro Asikainen Kalevan Rasti  FIN  14:08:00   11:45 (11)  12:25 (13)  26:24 (12)  26:50 (12)  34:02 (12)  35:27 (12)  36:26 (12)  37:24  
14.   Kenny Kivikas Koovee  EST  14:00:00   11:37 (9)  12:10 (9)  26:35 (13)  27:04 (13)  34:26 (14)  35:46 (14)  36:47 (14)  37:51  
15.   Aleksi Karppinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  13:28:00   11:52 (15)  12:33 (15)  26:46 (14)  27:15 (14)  34:34 (15)  35:59 (15)  37:05 (15)  38:05  
16.   Arto Talvinen MS Parma  FIN  12:56:00   12:14 (22)  12:51 (22)  27:02 (17)  27:29 (17)  34:49 (16)  36:10 (16)  37:16 (16)  38:15  
17.   Topi Anjala Koovee  FIN  12:50:00   12:07 (18)  12:45 (18)  27:09 (18)  27:37 (18)  34:58 (18)  36:34 (17)  37:28 (17)  38:23  
18.   Jussi Suna Turun Metsänkävijät  FIN  13:16:00   11:57 (16)  12:33 (15)  26:50 (15)  27:18 (15)  34:51 (17)  36:34 (17)  37:35 (18)  38:32  
19.   Oskari Liukkonen Hiidenkiertäjät  FIN  13:40:00   12:00 (17)  12:36 (17)  27:16 (20)  27:46 (20)  35:13 (19)  36:53 (20)  37:51 (19)  38:46  
20.   Akseli Ruohola MS Parma  FIN  12:58:00   12:48 (33)  13:23 (33)  27:50 (23)  28:06 (21)  35:22 (20)  36:50 (19)  37:57 (20)  38:53  
21.   Anton Kuukka Tampereen Pyrintö  FIN  13:12:00   12:25 (25)  13:00 (25)  27:39 (21)  28:06 (21)  35:31 (21)  37:01 (22)  38:11 (22)  39:07  
22.   Mikko Knuuttila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:52:00   12:10 (21)  12:45 (18)  27:57 (24)  28:25 (24)  35:37 (22)  36:59 (21)  38:05 (21)  39:15  
23.   Aleksi Sorsa Espoon Suunta  FIN  12:48:00   12:51 (36)  13:27 (35)  28:01 (27)  28:29 (26)  35:58 (25)  37:24 (24)  38:26 (23)  39:26  
24.   Andrei Hramov Hiisirasti  RUS  14:06:00   12:19 (23)  12:56 (23)  28:00 (26)  28:31 (27)  35:54 (24)  37:25 (25)  38:27 (24)  39:30  
25.   Einari Heinaro Helsingin Suunnistajat  FIN  13:52:00   12:29 (27)  13:06 (27)  28:07 (29)  28:35 (29)  36:00 (27)  37:31 (27)  38:32 (26)  39:32  
26.   Jani Lakanen Koovee  FIN  13:44:00   12:33 (29)  13:12 (29)  28:08 (30)  28:38 (31)  35:59 (26)  37:28 (26)  38:31 (25)  39:33  
27.   Johan Bäckman Malungs OK Skogsmårdarna  FIN  12:46:00   12:19 (23)  12:57 (24)  28:05 (28)  28:31 (27)  35:40 (23)  37:22 (23)  38:39 (27)  39:40  
28.   Sami Hämäläinen MS Parma  FIN  13:32:00   12:09 (20)  12:46 (21)  27:40 (22)  28:10 (23)  36:17 (29)  37:53 (30)  38:55 (30)  39:47  
29.   Jarkko Huovila Tampereen Pyrintö  FIN  14:02:00   12:28 (26)  13:06 (27)  28:09 (31)  28:36 (30)  36:21 (31)  37:56 (31)  38:53 (28)  39:54  
30.   Tobias Henriksson OK Trian  FIN  13:18:00   12:56 (39)  13:36 (40)  28:25 (33)  28:54 (34)  36:20 (30)  37:49 (28)  38:59 (31)  39:57  
31.   Joni Hirvikallio Koovee  FIN  13:22:00   12:53 (37)  13:30 (37)  28:24 (32)  28:52 (32)  36:09 (28)  37:52 (29)  38:53 (28)  39:59  
32.   Jere Pajunen IFK Lidingö SOK  FIN  13:02:00   13:26 (45)  14:01 (44)  28:39 (37)  29:04 (35)  36:26 (32)  37:57 (32)  39:05 (32)  40:06  
33.   Janne Mänkärlä Lynx  FIN  13:26:00   12:49 (35)  13:31 (38)  28:44 (39)  29:13 (39)  36:35 (34)  38:01 (33)  39:08 (33)  40:07  
34.   Toni Saari Vaajakosken Terä  FIN  13:46:00   12:29 (27)  13:05 (26)  28:34 (35)  29:04 (35)  36:40 (36)  38:15 (34)  39:16 (34)  40:10  
35.   Mikko Huhtinen Paimion Rasti  FIN  13:24:00   12:36 (30)  13:17 (31)  27:58 (25)  28:25 (24)  36:39 (35)  38:15 (34)  39:19 (35)  40:16  
36.   Santeri Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  13:20:00   12:39 (32)  13:16 (30)  28:25 (33)  28:53 (33)  36:33 (33)  38:16 (36)  39:22 (36)  40:26  
37.   Aki Saari Vaajakosken Terä  FIN  13:08:00   12:38 (31)  13:20 (32)  29:11 (42)  29:41 (42)  37:06 (40)  38:32 (38)  39:35 (37)  40:28  
38.   Ollipekka Heikkilä Helsingin Suunnistajat  FIN  12:38:00   13:21 (42)  13:59 (42)  28:58 (41)  29:25 (41)  37:03 (39)  38:30 (37)  39:35 (37)  40:32  
39.   Miika Suominen Rajamäen Rykmentti  FIN  13:48:00   13:24 (44)  14:01 (44)  28:39 (37)  29:08 (38)  36:57 (38)  38:32 (38)  39:39 (39)  40:39  
40.   Tuomas Heikkilä Helsingin Suunnistajat  FIN  12:36:00   12:57 (40)  13:32 (39)  28:56 (40)  29:24 (40)  36:56 (37)  38:39 (40)  39:44 (40)  40:45  
41.   Andris Jubelis Vehkalahden Veikot  LAT  13:58:00   12:53 (37)  13:29 (36)  28:34 (35)  29:05 (37)  37:09 (41)  38:55 (41)  39:59 (41)  41:03  
42.   Antti-Pekka Leskinen Lynx  FIN  12:40:00   13:29 (46)  14:08 (46)  29:27 (43)  29:54 (43)  37:28 (42)  39:07 (43)  40:11 (43)  41:07  
43.   Aleksi Niemi Tampereen Pyrintö  FIN  13:42:00   11:40 (10)  12:18 (10)  27:10 (19)  27:38 (19)  37:28 (42)  39:01 (42)  40:06 (42)  41:10  
44.   Topi Penttinen OK Trian  FIN  12:54:00   13:21 (42)  13:59 (42)  29:27 (43)  29:57 (44)  37:28 (42)  39:15 (44)  40:24 (44)  41:30  
45.   Markus Räsänen Kalevan Rasti  FIN  13:04:00   13:37 (47)  14:16 (47)  30:06 (46)  30:33 (45)  38:15 (45)  39:41 (45)  40:44 (45)  41:48  
46.   Tomi Närvä Hiidenkiertäjät  FIN  12:44:00   13:44 (48)  14:33 (48)  30:11 (47)  30:36 (47)  38:22 (46)  40:07 (46)  41:13 (46)  42:19  
47.   Topi Raitanen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:06:00   12:48 (33)  13:25 (34)  30:50 (50)  31:17 (50)  39:11 (49)  40:39 (48)  41:40 (47)  42:35  
48.   Niklas Saramäki Lynx  FIN  12:42:00   13:08 (41)  13:47 (41)  30:02 (45)  30:35 (46)  38:59 (48)  40:34 (47)  41:41 (48)  42:46  
49.   Denis Grishman Rastivarsat  RUS  13:10:00   14:40 (50)  15:19 (50)  30:34 (48)  31:04 (48)  38:56 (47)  40:39 (48)  41:49 (49)  42:51  
50.   Roman Efimov Hiisirasti  RUS  13:00:00   14:04 (49)  14:45 (49)  30:47 (49)  31:11 (49)  39:45 (50)  41:29 (50)  42:49 (50)  43:54  
   Lauri Nenonen Kalevan Rasti  FIN  12:34:00                        ei läht.  
   Olli-Pekka Koistinen Hiidenkiertäjät  FIN  13:14:00                        ei läht.  
   Aapo Leskinen Lynx  FIN  13:30:00                        keskeytti  
   Aleksi Anttolainen Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:34:00                        hylätty  
   Oleksandr Kratov Koovee  UKR  14:14:00                        keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English