Suunnistuksen SM-pitkä matka (R1) World Ranking Event (WRE) Lapualla 2.-3.9.2017

Tulosten rajaus

Alue Suomessa / maa  ja
Media  ja
Seura  ja
Parhaat  
Etelä-Pohjanmaa
  Kauhavan Wisa
  Laihian Luja
  Lapuan Virkiä
  Pohjankyrön Rasti
  Rasti-Jussit
  Rasti-Kurikka
  Rastiketut
  Vaasan Suunnistajat
  Ylistaron Kilpa-Veljet
Häme
  Hauhon Sisu
  Hämeenlinnan Suunnistajat
  Ikaalisten Nouseva-Voima
  Kalvolan Keihäs
  Kangasala SK
  Koovee
  Koovee (U)
  Kyrös-Rasti
  Lounais-Hämeen Rasti
  Mäntän Seudun Eräpirkat
  Rasti-Nokia
  Tampereen Pyrintö
  Tampereen Pyrintö (U)
  Tarpian Suunta
  Valkeakosken Haka
Kaakko
  Anttolan Urheilijat
  Kouvolan Suunnistajat
  Kymin Suunnistajat
  Lappeen Riento
  Luumäen Rasti
  Navi
  Olavin Rasti
  Raja-Karjalan Suunnistajat
  SK Vuoksi
  Vehkalahden Veikot
  Vehkalahden Veikot (U)
Kainuu
  Kajaanin Suunnistajat
  Kuhmon Peurat
  Puolangan Ryhti
  Sotkamon Jymy
  Suomussalmen Rasti
Keski-Pohjanmaa
  Kaustisen Pohjan-Veikot
  Kokkolan Suunnistajat
  Perhon Kiri
  RasTiimi
  Vetelin Urheilijat
Keski-Suomi
  Jämsän Retki-Veikot
  Keuruun Kisailijat
  Rasti E4
  Saarijärven Pullistus
  Suunta Jyväskylä
  Vaajakosken Terä
Lahti
  Kärkölän Kisa-Veikot
  Lahden Suunnistajat-37
  Lahden Taimi
  Rastivarsat
Lappi
  Alatornion Pirkat
  Keminmaan Urheilijat
  Lapin Veikot
  Länsi-Rajan Rasti
  Ounasvaaran Hiihtoseura
  Pellon Ponsi
Pohjois-Pohjanmaa
  Iin Yritys
  Laitasaaren Veto
  Oulun NMKY:n Urheilijat
  Oulun Tarmo
  Pudasjärven Urheilijat
  SK Pohjantähti
  Vesaisen Pojat
Satakunta
  Hiisirasti
  Kankaanpään Suunnistajat
  Rasti-Lukko
  Rastikarhut
  Ulvilan Ura
Savo-Karjala
  Iisalmen Visa
  Kalevan Rasti
  Keski-Karjalan Rasti
  Kuopion Suunnistajat
  Rasti-Pielinen
  Sonkajärven Pahka
Uusimaa
  Espoon Akilles
  Espoon Suunta
  Espoon Suunta (U)
  Helsingin Suunnistajat
  Hiidenkiertäjät
  Hyvinkään Rasti
  Lynx
  Mäntsälän Urheilijat
  Pihkaniskat
  Rajamäen Rykmentti
  SK Uusi
Varsinais-Suomi
  Angelniemen Ankkuri
  MS Parma
  Paimion Rasti
  Paimion Rasti (U)
  Rasti 88
  Turun Metsänkävijät
  Turun Suunnistajat
FSO
  IF Brahe
  IF Femman
  IF Minken
  IK Falken
  IK Kronan
  Närpes OK
  OK Botnia
  OK Raseborg
  OK Trian
  OK77
  Pargas IF
  Solf IK
Switzerland
  Sweden
Valitut seurat ja

| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English