41. Länsiväyläjuoksu, 22.4.2017

Miehet 17.3 km

Lähtölista

106Magnus SjöblomHelsinki13:15:00   106
1001Hannu VälimäkiHelsinki13:15:00   1001
1002Vesa AakkoIPPYRY13:15:00   1002
1004Markku AaltonenTeam Aaltonen of Espoo13:15:00   1004
1005Visa AaltonenTeam Aaltonen of Espoo13:15:00   1005
1006Toni AhoEspoo13:15:00   1006
1007Pasi AhonenRunner´s Club13:15:00   1007
1008Sami AhonenTriathlon Suomi13:15:00   1008
1010Antti AittolaKirkkonummi13:15:00   1010
1011Kai AkkanenEspoo13:15:00   1011
1012Matti Ala-NikkolaNurmijärvi13:15:00   1012
1013Olli AlankoGeometrix Oy13:15:00   1013
1014Tero AlankoVantaa13:15:00   1014
1015Jussi AlhoHelsinki13:15:00   1015
1016Juho AlonenThe quintet13:15:00   1016
1017Olli AlonenThe quintet13:15:00   1017
1018Pekka AlonenThe quintet13:15:00   1018
1019Ville AlonenThe quintet13:15:00   1019
1021Rainer AnsalaMETSURIT13:15:00   1021
1023Jussi AntinheimoHelsinki13:15:00   1023
1024Tuomas AnttilaHartela13:15:00   1024
1028Olli AuvinenHelsinki13:15:00   1028
1029Pontus BaarmanHelsinki13:15:00   1029
1030Reijo BackströmKouvola13:15:00   1030
1031Paul BenfordSilicon Labs13:15:00   1031
1033Jan BergmanKarhunpojat13:15:00   1033
1034Markus BergmanKarhunpojat13:15:00   1034
1035Micke BergmanGladius Kirkkonummi13:15:00   1035
1037Marcus BergströmDegerby13:15:00   1037
1038Tom BjörkellEspoo13:15:00   1038
1041Kim BjörkmanEspoo13:15:00   1041
1042Mikael BjörkmanEspoo13:15:00   1042
1043Raoul BlomfeltSKB Racing Triathlon Team13:15:00   1043
1048Harri BoströmLeppävaaran Sisu ry13:15:00   1048
1051Hayrettin CamVantaa13:15:00   1051
1052Janne CastrénEspoo13:15:00   1052
1054Stephen ClementsNummela13:15:00   1054
1055Andy CottonHelsinki13:15:00   1055
1056Sebastian DahlbackaEspoo13:15:00   1056
1057Jens DahlmanSKB Racing Triathlon Team13:15:00   1057
1058Philip DaveyCSC13:15:00   1058
1060Suvash DeyHelen Oy13:15:00   1060
1061Jiska DrueyKilon Pala13:15:00   1061
1063Kari (Jeremias) EklundLaurea13:15:00   1063
1064André EngströmKuperkeikka13:15:00   1064
1066Juhana EreläKestävyyttä pintakaasulla 24/713:15:00   1066
1067Petteri Erälahti13:15:00   1067
1069Ilkka ErärantaHelTri13:15:00   1069
1070Rene FelberSonera Runners13:15:00   1070
1071Miguel FerreiraHelsinki13:15:00   1071
1072Eoghan FerrieEspoo13:15:00   1072
1074Markku FischerEspoo13:15:00   1074
1075Samu LindholmKauniaisten kaupunki13:15:00   1075
1077Stefan ForsströmHelsinki13:15:00   1077
1080Mehmet GallapeniVantaa13:15:00   1080
1081Anders GardbergMp-juoksijat13:15:00   1081
1082Christian GeayLohja13:15:00   1082
1084Darren GlynnCSC13:15:00   1084
1089Tuukka GrönholmEspoo13:15:00   1089
1091Kari HaajaKouvolan Pyöräilijät13:15:00   1091
1093Mika Haapanen-SuojalaHelsinki13:15:00   1093
1094Carl HagströmTalent Vectia13:15:00   1094
1097Antti HakolaVTT Urheilukerho13:15:00   1097
1099Heikki HallipeltoKirkkonummi13:15:00   1099
1102Matti HannolaLaajasalon Maratoonarit13:15:00   1102
1103Michael HardyTri Coaching Finland13:15:00   1103
1104Petteri HaruFaittarit13:15:00   1104
1105Heikki Hassel13:15:00   1105
1107Jani HeikkinenEspoon kaupunki13:15:00   1107
1108Toni HeiniöEspoo13:15:00   1108
1109Immo HeinoMellstenin työväen urheileijat13:15:00   1109
1110Mi?ko HeinonenRefair Oy13:15:00   1110
1111Tommi HeinonenSports Ninja13:15:00   1111
1112Martti HeinänenHelsinki13:15:00   1112
1116Otto HelpiEspoon kaupunki13:15:00   1116
1118Tuomas HenttonenHelsinki13:15:00   1118
1120Sauli HiekkaEspoo13:15:00   1120
1122Jan HildenHSY13:15:00   1122
1124Lauri HintsalaSilicon Labs13:15:00   1124
1125Jari HirvonenValidia Ammattiopisto13:15:00   1125
1126Kalle HollménVantaa13:15:00   1126
1127Pekka HolopainenTuittupään Urheilijat13:15:00   1127
1129Juha HopiaCSC13:15:00   1129
1130Marko HuhdanpääOtisGTR13:15:00   1130
1136Jukka HurmeEspoo13:15:00   1136
1139Timo HuuskonenFc Torpedo13:15:00   1139
1140Esa HyppönenMaitohapot HT13:15:00   1140
1142Ari HyytiäinenELISA OMAGURU13:15:00   1142
1143Tommy HyytiäinenViipurin Urheilijat13:15:00   1143
1144Jukka HäggVaanilan Vilpas13:15:00   1144
1146Antti HämäläinenEspoo13:15:00   1146
1147Antti HämäläinenSalo13:15:00   1147
1149Jouni HänninenHelsinki13:15:00   1149
1151Kalle HärkkiEspoo13:15:00   1151
1152Jouko HärkänenEspoo13:15:00   1152
1154Toni IgnatiewVantaa13:15:00   1154
1155Jari IhonenEspoo13:15:00   1155
1156Kalervo IkonenElisa Sport13:15:00   1156
1158Mika IlveskeroCastrén &13:15:00   1158
1159Marko IlvonenNuoret hirvet13:15:00   1159
1160Petteri ImmonenEspoo13:15:00   1160
1161Jarmo IvaskaHelsinki13:15:00   1161
1163Juha JaatinenHelsingin Kisa-Toverit13:15:00   1163
1164Esa JalonenEspoo13:15:00   1164
1165Pauli JantunenBO13:15:00   1165
1169Petter JunniEnkora Oy13:15:00   1169
1170Lauri JunnilaVantaa13:15:00   1170
1171Esko JussilaAla-Porasan Pirkat13:15:00   1171
1173Markku JuustiEspoo13:15:00   1173
1175Mika JämsenVantaa13:15:00   1175
1176Pertti JäppinenPorvoonurheilijat13:15:00   1176
1179Jari J JärvinenElisa Oyj13:15:00   1179
1180Kimmo JärvinenEspoo13:15:00   1180
1182Timo JääskeläinenYIT Runners13:15:00   1182
1184Kalevi KairemoFriskis &13:15:00   1184
1186Sami KaislasuoSilicon Labs13:15:00   1186
1187Arto KallinenNummela13:15:00   1187
1188Kimmo KalliojärviEspoo13:15:00   1188
1191Olli KanervaRoima13:15:00   1191
1192Pekka KanervaEspoo13:15:00   1192
1194Jussi KangasharjuHelsinki13:15:00   1194
1195Matti KangasniemiEspoon kaupunki13:15:00   1195
1198Ismo KantanenVantaa13:15:00   1198
1200Uula KantojärviEspoon Tapiot13:15:00   1200
1201Marko KarhapääVesisamoilijat13:15:00   1201
1202Kimi KarppinenEndurance13:15:00   1202
1205Harri KaukomaaMoven Faittarit13:15:00   1205
1206Manu KauppilaHonkajoen Seudun Urheilijat13:15:00   1206
1208Risto KeisanenLeppävaaran Sisu ry13:15:00   1208
1210Juha KeroEspoo13:15:00   1210
1213Markku KeronenEspoo13:15:00   1213
1214Mika Keski-HeikkiläOtisGTR13:15:00   1214
1215Jari KeskitaloTriathlon Suomi13:15:00   1215
1217Anssi Kesti-Helia13:15:00   1217
1218Robert KettunenElisa Oyj13:15:00   1218
1219Mikko KiesiläinenHelsinki13:15:00   1219
1220Kai KiilavuoriHYKS13:15:00   1220
1221Iiro KilpiEspoo13:15:00   1221
1222Mikko KitunenEspoo Juoksuliike13:15:00   1222
1223Asko KiukasLeppävaaran Sisu ry13:15:00   1223
1224Jari KiveläHartela13:15:00   1224
1225Seppo KiveläEspoo13:15:00   1225
1226Risto KiviluomaRIL-Run13:15:00   1226
1228Mikko KoivistoEspoo13:15:00   1228
1229Tapio KoivistoHelsinki13:15:00   1229
1230Pasi KoivumäkiEspoo13:15:00   1230
1231Timo KokkilaBeach Boys13:15:00   1231
1233Antti KokkonenYIT Runners13:15:00   1233
1234Markku KokkonenVantaa13:15:00   1234
1236Jarmo KoluLoviisa13:15:00   1236
1237Seppo KomulainenEspoo13:15:00   1237
1238Ilari KontinenEspoo13:15:00   1238
1240Olli KopakkalaEspoo13:15:00   1240
1241Henri KoponenHelsinki13:15:00   1241
1242Yrjö KopraKillerit13:15:00   1242
1243Olli KorhonenSala-Gym Lehtikangas13:15:00   1243
1244Jari KorkiamäkiEspoo13:15:00   1244
1245Sami KorpiolaEspoo13:15:00   1245
1246Pekka KorsinkinKPK 24/713:15:00   1246
1249Eero KoskelaAskolan urheilijat13:15:00   1249
1250Jussi KoskelaEspoo13:15:00   1250
1251Janne KoskimiesHelsinki13:15:00   1251
1253Ville KoskinenKirkkonummi13:15:00   1253
1254Kai KosonenEspoo13:15:00   1254
1255Mikko KosonenEspoo13:15:00   1255
1259Marko KrapuFinnish Marathon Runners13:15:00   1259
1261Hannu KrögerKK Länsi-Uusimaa13:15:00   1261
1263Marko KuismaHelsinki13:15:00   1263
1265Hannu KukkonenHelsinki13:15:00   1265
1267Janne KuloheimoHelsinki Triathlon13:15:00   1267
1271Heikki KurkinenEspoo13:15:00   1271
1273Timo KurkinenEspoo13:15:00   1273
1274Heikki KurppaPro Team13:15:00   1274
1275Lauri KuulialaKisen 5.5m13:15:00   1275
1277Lasse KyllönenKuusamon Sisu13:15:00   1277
1278Kari JauhoVantaa13:15:00   1278
1281Jari KäpyläVihti triathlon13:15:00   1281
1282Eero KärkiHelsinki13:15:00   1282
1284Tommi KässiAlastaipale13:15:00   1284
1292Jussi LahtinenEspoo13:15:00   1292
1293Jussi LaineEspoo13:15:00   1293
1295Tommi LaitilaEspoo13:15:00   1295
1296Kalevi LaitinenEspoo13:15:00   1296
1297Lauri LaitinenEspoo13:15:00   1297
1298Pasi LaitinenMikkeli13:15:00   1298
1304Tapio LampenHelsinki13:15:00   1304
1306Asko LankoskiHelsinki13:15:00   1306
1307Janne LappiSport IOT13:15:00   1307
1310Samu LassilaEY13:15:00   1310
1312Saku LaukkanenHartela13:15:00   1312
1316Joni LeeveLeevene Oy13:15:00   1316
1318Mika LehmuskallioEspoo13:15:00   1318
1319Jani LehmuskoskiEspoo13:15:00   1319
1320Tarmo LehtiläEspoo13:15:00   1320
1321Markku LehtinenLäskibodarit13:15:00   1321
1322Mikko LehtiniemiHelsinki13:15:00   1322
1324Urpo LehtoNewhill Runners13:15:00   1324
1326Janne LehtonenEsbo IF13:15:00   1326
1327Sampsa LehtorintaHelsinki13:15:00   1327
1329Ossi LeikolaHelsinki13:15:00   1329
1330Antti LeinonenYIT Runners13:15:00   1330
1331Timo LempiäinenHelsinki13:15:00   1331
1332Teemu LeppänenCheetah Consulting13:15:00   1332
1336Robert Lindholm13:15:00   1336
1337Tom LindholmTalent Vectia13:15:00   1337
1339Mikko LindroosKPK 24/713:15:00   1339
1343Timo LinnakyläEspoo13:15:00   1343
1345Carl-Fredrik LondenSeppä Marathon team13:15:00   1345
1346Pontus LondenEsbo-Seppä Marathon Team13:15:00   1346
1347Kari LoppukaarreKirkkonummi13:15:00   1347
1349Jarkko LouhiDowntown 6513:15:00   1349
1351Ivan LuckEspoon kaupunki13:15:00   1351
1353Timo LunttilaSaarijärven Pullistus13:15:00   1353
1354Kari LuomaHelsinki13:15:00   1354
1356Samuel LuomaHelsinki13:15:00   1356
1357Antti LuostarinenLahti13:15:00   1357
1358Marcus LångKauniaisten kaupunki13:15:00   1358
1359Jouni LöfqvistEspoo13:15:00   1359
1360Seppo MadekiviMerisotakoulu13:15:00   1360
1363Janne Maksimainen13:15:00   1363
1364Jan MalmsHelsinki13:15:00   1364
1365Juha ManninenEspoo13:15:00   1365
1366Tuomas MansikkaRunners Club13:15:00   1366
1368Markko Lehtosalo13:15:00   1368
1369Marko MartikainenVantaa13:15:00   1369
1371Erno MartinYIT Runners13:15:00   1371
1372Ricardo MartinYIT Runners13:15:00   1372
1373Antti MarttilaEspoo13:15:00   1373
1374Juha MarttinenEspoo13:15:00   1374
1376Walter MasalinHelsinki13:15:00   1376
1377Risto MattilaLahtiSport 35+13:15:00   1377
1378Markus MattssonDowntown 6513:15:00   1378
1381Antti MiettinenHelsinki13:15:00   1381
1383Jari MiettinenCSC13:15:00   1383
1384Miika MiettunenEspoon kaupunki13:15:00   1384
1386Scott MillerHelsinki13:15:00   1386
1387Jan MoedMoven Faittarit13:15:00   1387
1388Anssi MoisioEspoo13:15:00   1388
1389Ari MoisioEspoo13:15:00   1389
1390Danilo MonacoItalia13:15:00   1390
1393Juha MononenHelsinki13:15:00   1393
1396Jussi MuttilainenHelsinki13:15:00   1396
1397Miika MykkänenJenni Nevala Appreciation Socie13:15:00   1397
1400Jarkko MäenpääEspoo13:15:00   1400
1401Jouni MäkeläAtos IT Solutions and Services13:15:00   1401
1402Jari MäkiHelsinki13:15:00   1402
1403Sami Mäki-PetäysHelTri13:15:00   1403
1406Markku MäättänenMasi-team13:15:00   1406
1407Keijo MökkönenHelsinki13:15:00   1407
1408Per MöllerAarhus13:15:00   1408
1410Niklas NemlanderTalent Vectia13:15:00   1410
1411Pasi NenonenFysioterapia P&P13:15:00   1411
1412Kyösti NevalainenLeppävaaran Sisu ry13:15:00   1412
1414Perttu NiemeläEspoo13:15:00   1414
1415Miikka NieminenEspoo13:15:00   1415
1416Miko NieminenVeSi13:15:00   1416
1417Ville NieminenEspoo13:15:00   1417
1418Jere NivukoskiFABBO13:15:00   1418
1419Tom NordmanSilicon Labs13:15:00   1419
1420Pauli NoronenTekes Innodurance13:15:00   1420
1423Kristian NummelinEspoo13:15:00   1423
1425Janne NurmiDowntown 6513:15:00   1425
1426Petteri NurmiHartela13:15:00   1426
1429Hannu NyländenKauniainen13:15:00   1429
1431Olli-Pekka NymanHelsinki13:15:00   1431
1432Roger NystedtEsbo IF13:15:00   1432
1433Martti NäsäkkäläKU-5813:15:00   1433
1434Jarmo OhtonenEndurance13:15:00   1434
1435Kimmo OinasKiljava13:15:00   1435
1436Juha OinonenCSC13:15:00   1436
1437Tero OinonenEspoon Tapiot13:15:00   1437
1438Mika OjalaHelsingin Triathlon13:15:00   1438
1439Andreas Oker-BlomEspoo13:15:00   1439
1441Henrik OlinLeppävaaran Sisu ry13:15:00   1441
1443Jani OllikainenSport Club Lynx13:15:00   1443
1444Sami OllikkalaKervo13:15:00   1444
1445Harri OrkoYIT Runners13:15:00   1445
1446Jari OrkolaVantaa13:15:00   1446
1449Kari PaakkinenHelsinki13:15:00   1449
1450Mika PaalanenKuusankoski13:15:00   1450
1451Ville PaasimaaHelsinki13:15:00   1451
1452Tomi PaatsilaEspoo13:15:00   1452
1456Olli Pakkanen040-532 682213:15:00   1456
1457Juha PaleniusEndurance13:15:00   1457
1458Jarkko PallasahoTalent Vectia13:15:00   1458
1460Sini-Kaari ParkkolaEspoon kaupunki13:15:00   1460
1461Pekka PartanenHelsinki13:15:00   1461
1462Kalle ParviainenMetsä Group13:15:00   1462
1463Olli ParviainenEspoo13:15:00   1463
1464Pekka ParviainenEspoo13:15:00   1464
1466Rasim PekdemirBuyuk avsar köyu13:15:00   1466
1467Eero PekkalaLeppävirran Urheilijat13:15:00   1467
1468Vesa PekkalaEspoo13:15:00   1468
1469Juha PekkarinenMetsä Group13:15:00   1469
1473Topi PeltokallioHelsinki13:15:00   1473
1480Timo PeräläTeam Pocari Sweat13:15:00   1480
1481Juha PesonenTraktor Espoo13:15:00   1481
1482Florian PigacheHelsinki13:15:00   1482
1486Juha Pilli-SihvolaEspoo13:15:00   1486
1487Patrick PinomaaEspoo13:15:00   1487
1488Jussi PitkonenEspoo13:15:00   1488
1490Esa PitkänenSPU13:15:00   1490
1491Mikko PitkänenCSC13:15:00   1491
1492Petri PitkänenSilicon Labs13:15:00   1492
1493Petri PohjalaEspoo13:15:00   1493
1495Heikki PohjolaMankkaa13:15:00   1495
1496Juha PohtoEspoo13:15:00   1496
1498Tomi PoukkaHelsinki13:15:00   1498
1500Raine PulliVantaa13:15:00   1500
1501Raine PulliVantaa13:15:00   1501
1502Simo PulliHelsinki13:15:00   1502
1503Erkki PulliainenHelsinki13:15:00   1503
1504Mika PuolakanahoAKT 04813:15:00   1504
1506Petri PuroahoHelsinki13:15:00   1506
1509Jussi PuukkoEspoo13:15:00   1509
1512Tuomo PäiviöJorvin jolkuttajat13:15:00   1512
1513Saku PäivärintaHelsinki13:15:00   1513
1514Risto Anton PäärniEspoo13:15:00   1514
1515Kauko PöllänenEspoon Tapiot13:15:00   1515
1516Juha PöyryHelsinki13:15:00   1516
1517Linus QvarnströmEsbo13:15:00   1517
1518Kari Rainiowww.syyskuunjuoksu.net13:15:00   1518
1519Tommi RaivistoVantaa13:15:00   1519
1520Totte RaivistoJärvenpään lukkijalat Ry13:15:00   1520
1522Hans RamsayHYKS Pää- ja kaulakeskus13:15:00   1522
1523Jarmo Ranta13:15:00   1523
1525Jarmo RantalaHelsinki13:15:00   1525
1527Asko RantanenEspoo13:15:00   1527
1528Teppo RantanenMaanmittauslaitos13:15:00   1528
1529Abu Harunoor RashidEspoo13:15:00   1529
1532Teemu RautiainenHelsinki Triathlon13:15:00   1532
1533Tuukka RautiainenHelsinki13:15:00   1533
1534Tapio RautkariSGS13:15:00   1534
1535Henrik RehnströmHelsinki13:15:00   1535
1536Pekka ReijonenTunnilan lento13:15:00   1536
1537Jari ReiniHelTri13:15:00   1537
1539Jukka RepoEspoo13:15:00   1539
1541Kai RiikonenViskin Ystävien Seura13:15:00   1541
1544Jari RintalaRataspiha13:15:00   1544
1545Tuomas RintaniemiReinvent TAR Oy13:15:00   1545
1546Tony RisikkoJärvenpää13:15:00   1546
1548Magnus RiskaHelsinki Triathlon13:15:00   1548
1549Antti RistimäkiCSC13:15:00   1549
1550Arto RoineKirkkonummi13:15:00   1550
1551Jesse RoininenHelsinki13:15:00   1551
1552Ari RomppanenSalo13:15:00   1552
1553Jarno RomppanenMarathon team / Muuttohaukat Ry13:15:00   1553
1555Markku RonkainenKattilavuorentie MTB13:15:00   1555
1556Oskari RonkainenKattilavuorentie MTB13:15:00   1556
1557Richard-Marcus RoosHelsingin Erotuomarikerho13:15:00   1557
1563Ilkka RuuskaHelsinki13:15:00   1563
1564Kari RuutuTekes Innodurance13:15:00   1564
1566Kim RäihäEspoo13:15:00   1566
1567Heikki RäisänenMasalan Kisa13:15:00   1567
1568Petteri RäisänenHelsinki13:15:00   1568
1569Anssi RäsänenTampere13:15:00   1569
1570Patrick LaaksoEspoo13:15:00   1570
1576Janne SaarelaProfium13:15:00   1576
1577Jarmo SaariArkkitehdit D4 Oy13:15:00   1577
1578Roger SaarikangasAltia13:15:00   1578
1579Jukka SaarikkoHelsinki13:15:00   1579
1581Jussi SafonoffEspoo13:15:00   1581
1582Radik SahmatovEspoo13:15:00   1582
1584Olli SalmelaHelsinki13:15:00   1584
1587Vesa SalminenEspoo13:15:00   1587
1591Harry SantamäkiHelsinki Street Runners13:15:00   1591
1592Juhapekka SantamäkiHelsinki13:15:00   1592
1597Mikko SavolainenSilicon Labs13:15:00   1597
1598Ville SavolainenCSC13:15:00   1598
1601Petri SeppäThe quintet13:15:00   1601
1603Jari Seppänen13:15:00   1603
1604Risto SetäläTeam Finland13:15:00   1604
1605Oleksandr Shevchenko13:15:00   1605
1606Vesa SiitariPSK Kupla13:15:00   1606
1607Juha SilvennoinenEspoo13:15:00   1607
1609Mika SimolinEspoo13:15:00   1609
1612Kari SintonenFriskis &13:15:00   1612
1613Erkki SipiläHumallahden Venekerho13:15:00   1613
1614Henri SipiläEltel Networks Oy13:15:00   1614
1615Severi SipiläRajamäki13:15:00   1615
1618Toni SissoEspoon Tapiot13:15:00   1618
1619Mikko SjöbergEspoo13:15:00   1619
1620Carl SlätisEspoon kaupunki13:15:00   1620
1622Veli-Pekka SomilaKauniainen13:15:00   1622
1623Timo SorsamäkiNummenkylä13:15:00   1623
1625John SperrynWellbring13:15:00   1625
1626Balajee Srinivasa RajagopalanEspoo13:15:00   1626
1628Henri StenroosKlaukkala13:15:00   1628
1629Toni StenroosVantaa13:15:00   1629
1635Jouko SuihkonenEspoo13:15:00   1635
1638Max SundbergVantaa13:15:00   1638
1639Jani SuomalainenTampere13:15:00   1639
1640Mika SuominenHämeenlinna13:15:00   1640
1641Timo SuonsyrjäNCC13:15:00   1641
1642Pekka SuorsaPhoenix Contact13:15:00   1642
1643Janne SuotulaEspoo13:15:00   1643
1647Kari SuvantoIson Omenan Hammaslääkärit13:15:00   1647
1649Niclas SvahnströmEspoo13:15:00   1649
1650Stefan SveholmHandelsbanken13:15:00   1650
1651Risto SänttiStill Running Team13:15:00   1651
1652Jouni SärkijärviEspoon Tapiot13:15:00   1652
1654Heikki SäävuoriEspoo13:15:00   1654
1656Sampsa SäävuoriEspoo13:15:00   1656
1657Kimmo TaariHYKS/HY13:15:00   1657
1658Janne TaimiHelsinki Triathlon13:15:00   1658
1659Jouni TaipaleKurko XIV DNF Team13:15:00   1659
1660Jan TammelaKPK 24/713:15:00   1660
1661Markus TammivuoriHLK13:15:00   1661
1663Tuomas TannerSuomen Pankin Urheiluseura ry13:15:00   1663
1664Mika TarhonenEspoo13:15:00   1664
1665Jukka TarkiainenKlaukkala13:15:00   1665
1668Toni TeperiEspoon kaupunki13:15:00   1668
1670Otso TiiliHelsinki13:15:00   1670
1672Sami TimonenEspoo13:15:00   1672
1673Jan TiriEspoo13:15:00   1673
1674Juhana ToiviainenSuomen Pankin Urheiluseura ry13:15:00   1674
1676Esko TolonenHelsinki13:15:00   1676
1677Timo TorniainenHartela13:15:00   1677
1678Marjo TuhkanenEspoo13:15:00   1678
1679Frans TuomelaHelsinki13:15:00   1679
1680Heikki TuomelaKirkkonummi13:15:00   1680
1682Mika TuominenEsbo If13:15:00   1682
1683Petri TuominenHelsinki13:15:00   1683
1685Timo TuominenVantaa13:15:00   1685
1687Tero TuononenCSC13:15:00   1687
1690Esa TurkkaYIT Runners13:15:00   1690
1691Erkki Turunen13:15:00   1691
1692Tuukka TuuliEspoon kaupunki13:15:00   1692
1693Tero TykkyläinenTuusula13:15:00   1693
1695Pekka TöytäriETA13:15:00   1695
1696Esko UrpilainenLahtiSport35+13:15:00   1696
1699Matti UusitupaHelsinki13:15:00   1699
1700Eero VaaraAalto Yliopisto13:15:00   1700
1701Elias VaaraHelsinki13:15:00   1701
1704Erkka VahteraEspoo13:15:00   1704
1705Harry VainikainenHelsinki13:15:00   1705
1707Juho ValakariEspoo13:15:00   1707
1708Ville ValakariIndustrial Trading Helsinki Oy13:15:00   1708
1709Tuomas ValmariEspoo13:15:00   1709
1711Hannu VanhataloEspoo13:15:00   1711
1713Vesa VarjorantaViini & Juusto13:15:00   1713
1714Jussi VartiaLahela13:15:00   1714
1715Risto Vartiainen13:15:00   1715
1718Marko VerkkaEspoo13:15:00   1718
1719Juha VesalaEspoo13:15:00   1719
1721Jussi VestmanCSC13:15:00   1721
1722Juho ViitanenEspoon kaupunki13:15:00   1722
1725Matti VilmiHelsinki13:15:00   1725
1726Veikko VirkkiTammiston Tassuttelijat13:15:00   1726
1727Miko VirkolaVantaa13:15:00   1727
1729Joni VirtanenJyväskylä13:15:00   1729
1730Mikko VirtanenHelsinki13:15:00   1730
1731Christofer Von Bonsdorff13:15:00   1731
1733Tuomas VoutilainenHelsinki13:15:00   1733
1734Mika VuolletHelsinki13:15:00   1734
1735Santtu VuoriHelsinki13:15:00   1735
1738Lasse VäisänenEspoo13:15:00   1738
1739Marko VäisänenVantaa13:15:00   1739
1740Jorma VäkipartaPeltolan Pedot13:15:00   1740
1741Markku Välilahti13:15:00   1741
1742Mikko VälilahtiTapanila13:15:00   1742
1744Olli VälisalmiPeräkylän Ponnistus13:15:00   1744
1747Jarno VänttinenEspoon Tapiot13:15:00   1747
1748Mikko VänttinenHelsinki13:15:00   1748
1749Ronny WahlströmEsbo13:15:00   1749
1750Mika WallinHelsinki13:15:00   1750
1751Ilari WellingOtisGTR13:15:00   1751
1752Jani WennerkoskiEspoo13:15:00   1752
1753Jyri WennerkoskiSundsberg13:15:00   1753
1754Henrik WesterbergVirkamiehet United13:15:00   1754
1756Kalle WidbomHelsinki Triathlon13:15:00   1756
1757Andrzej WilkusHelsinki13:15:00   1757
1759Will WilsonHelsinki13:15:00   1759
1761Mikael WinqvistEspoo13:15:00   1761
1763Vesa Yli-AntolaVantaa13:15:00   1763
1764Jussi Yli-RenkoHelsinki13:15:00   1764
1765Mika YlikuljuWartsikan Boot Camp13:15:00   1765
1766Lauri YlinenMaximum Attack!13:15:00   1766
1767Jarkko YlirukaHelsinki13:15:00   1767
1768Pekka Ylä-NikkiläPeräkylän Ponnistus13:15:00   1768
1769Mika Ylä-OutinenEspoo13:15:00   1769
1770Pertti YlönenJäppilän Urheilijat13:15:00   1770
1771Robin York13:15:00   1771
1772Kai ZengerAalto Yliopisto13:15:00   1772
1773Filipp ZiminEspoo13:15:00   1773
1774Pasi ÅkerfeldtECD13:15:00   1774
1775Jan ÖrndahlCastrén &13:15:00   1775
1776Henrik ÖstergrenHerlevlöberne13:15:00   1776
1777Arto KangasMasala13:15:00   1777
1778Ville HirveläHelsinki13:15:00   1778
1780Jyrki LaariEspoo13:15:00   1780
1781Kati Ylä-TuuhonenHki13:15:00   1781
1783Sauli PainilainenHyvinkää13:15:00   1783
1784Mikko KettulaEspoo13:15:00   1784
1785Petri KiviojaEspoo13:15:00   1785
1787Hannu VälimäkiHyvien Jätkien Kerho13:15:00   1787
1788Maryam Azizi-HäikiöEspoon kaupunki13:15:00   1788
1789Christian GeayLohja13:15:00   1789
1790Jukka TarkiainenKlaukkala13:15:00   1790
1791Mikael WinqvistEspoo13:15:00   1791
1794Antti LuotoEspoo13:15:00   1794
1795Esteban FernandezEspoon kaupunki13:15:00   1795
1797Ilkka HeinänenHelsinki13:15:00   1797
1798Timo-Jussi TalsiHamina13:15:00   1798
1801Lassi LaitinenLiikuntavirasto13:15:00   1801
1802Marko StrömHki13:15:00   1802
1803Sami KarjalainenLiikuntavirasto13:15:00   1803
1804Otto LaitinenLiikuntavirasto13:15:00   1804
1805Ville HirveläHelsinki13:15:00   1805
1807Timo KekkiDaven Pallo13:15:00   1807
1808Claes BerglundEkenäs13:15:00   1808
1810Tommi RaunioSolita13:15:00   1810
1812Kai GrönroosTeam Ukitig13:15:00   1812
1813Pekka HaapasaariHelsinki Triathlon13:15:00   1813
1814Tuomas MäkeläEspoon Tapiot13:15:00   1814
1819Seppo PulkkinenKirkkonummi13:15:00   1819
1820Ismo HukkanenLonelyrider13:15:00   1820
1824Pertti PekkalaWinterdanger Runners13:15:00   1824
1826Harri PärssinenEY13:15:00   1826
1827Mauri VälimäkiHelsinki13:15:00   1827
1831Tatu TamminenHelsinki13:15:00   1831
1832Erkki Murto-KoivistoAsuntoSatama Oy LKV13:15:00   1832
1833Mikael EerolaFennoskandian Juoksuvoima13:15:00   1833
1834Ilia KniazevFennoskandian Juoksuvoima13:15:00   1834
1835Henri VäisänenFennoskandian Juoksuvoima13:15:00   1835
1836Jari LehtinenVeikkola13:15:00   1836
1838Jukka AntilaTapion Sulka13:15:00   1838
1839Kalle PuntoHJK13:15:00   1839
1840Markku LaurénRusutjärvi13:15:00   1840
1841Ville RelanderRoyal Ravintolat13:15:00   1841
1842Eero UurtoEspoo13:15:00   1842
1843Heikki UurtoEspoo13:15:00   1843
1844Petri KettunenKuusankosken Urheiluseura13:15:00   1844
1845Tapani MäkeläKillerit13:15:00   1845
1846Antti SalovaaraHannover13:15:00   1846
1849Jari NiemeläGeberit Oy13:15:00   1849
1852Timo SipiläHelsinki13:15:00   1852
1854Juha LampinenVaisala Runs13:15:00   1854
1855Esa ImpolaEspoo13:15:00   1855
1856Ville HammarbergT:mi Koulutettu hieroja Ville H13:15:00   1856
1858Pontus BacklundEspoo13:15:00   1858
1861Juha KasslinEspoo13:15:00   1861
1862Marno HanttuEspoon kaupunki13:15:00   1862
1863Matti HeikkinenEspoon Kunto13:15:00   1863
1865Mika KuivanenEspoon kaupunki13:15:00   1865
1866Veikko VolttiEspoon kaupunki13:15:00   1866
1867Roni ZeinEspoon kaupunki13:15:00   1867
1868Veikko VolttiEspoon Kunto13:15:00   1868
1870Toomas LehtonenHelsinki13:15:00   1870
1871Marko TuomelaHelsinki13:15:00   1871
1873Mikko TalvensaariHelsinki13:15:00   1873
1874Erkki PesonenHelsinki13:15:00   1874
1876Marko SimonenHelsinki13:15:00   1876
1877Jouni Malinen13:15:00   1877
1878Mikael MännikköEsbo IF13:15:00   1878
1879Marko PekkanenHelsinki13:15:00   1879
1880Risto KaksonenEspoo Runners13:15:00   1880
1881Mikko ToivonenRhea Running Club13:15:00   1881
1882Antti PasanenEspoo13:15:00   1882
1883Janne RummukainenMäkkylän Mahti13:15:00   1883
1885Taavi Färlin13:15:00   1885
1887Altti SevonLäskibodarit13:15:00   1887
1888Niko AaltonenHSY13:15:00   1888
1889Jari Airola13:15:00   1889
1890Jukka Niemi-Kaija13:15:00   1890
1891Teuvo NuottakariKainalniemen Hiki13:15:00   1891
1892Sebastian Petersén13:15:00   1892
1893Jarno OksanenAtea13:15:00   1893
1894Marko HinkkanenAalto Yliopisto13:15:00   1894
1895Lauri Poukka13:15:00   1895
1897Jani Joki13:15:00   1897
1898Mika Renholm13:15:00   1898
1899Mikko Martikainen13:15:00   1899
1902Mikko Heikkilä13:15:00   1902
1904Mika Virolainen13:15:00   1904
1906Julius Naukkarinen13:15:00   1906
1907Jami Berghem13:15:00   1907
1910Ilmo Karila13:15:00   1910
1912Joel RoosTeam Kane13:15:00   1912
1914Markus Oksanen13:15:00   1914
1915Mika Hillberg13:15:00   1915
1916Petri Jääsola13:15:00   1916
1917Tapsa Ronkainen13:15:00   1917
1919Markus Buchen13:15:00   1919
1920Pekka Turunen13:15:00   1920
1921Jyri Järviaho13:15:00   1921
1922Jarmo RantaKauniaisten kaupunki13:15:00   1922
1924Pasi LammassaariSuomen Pankin Urheiluseura ry13:15:00   1924
1925Timo Friman13:15:00   1925
1926Henrik Westerberg13:15:00   1926
1927Raimo PalmuVantaa13:15:00   1927
1928Risto PaajanenVantaa13:15:00   1928
1929Tero LausalaVHS13:15:00   1929
1930Pekka KuuselaMeido-kan Espoo13:15:00   1930
1931Heikki VappulaHooGee13:15:00   1931
1932Väinö KurkaaTaipalsaaren Veikot13:15:00   1932
1934Timo Sajantila13:15:00   1934
1936Lauri Kivikari13:15:00   1936
1939Juha MeronenOC Puisto13:15:00   1939
1940Niclas Rosenlew13:15:00   1940
1941Ville SädeOC Puisto13:15:00   1941
1942Mikko HuohvanainenYIT Runners13:15:00   1942
1943Niklas GordinSoukan kulttuuriliike13:15:00   1943
1944Kristo HalmeKarkkilan Pojat ry13:15:00   1944
1945Ville KoskenvuoBeach Boys13:15:00   1945
1947Eero Eensalu13:15:00   1947
1949Mikael EtolaEtola13:15:00   1949
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English