41. Länsiväyläjuoksu, 22.4.2017

6 km kaikki

Lähtölista

1Sami AlanenLahden Ahkera13:05:00   1M6
2Matias BjörkmanEspoo13:05:00   2M6
3Elisa DahlbackaEspoon kaupunki13:05:00   3N6
4Kim EriksssonVantaa13:05:00   4M6
5Katja Girs-MetsiHelsinki13:05:00   5N6
6Ulla GrönbergHelsinki13:05:00   6N6
7Sanna HaronojaKuperkeikka13:05:00   7N6
8Kauko HartevaTeam Raju13:05:00   8M6
9Annamari HeimonenEduhouse Oy13:05:00   9N6
10Jani HenrikssonViipurin Urheilijat13:05:00   10M6
11Mirja HietalaHelsinki13:05:00   11N6
12Martiina HintikkaEspoo13:05:00   12N6
13Leila HirvonenVantaa13:05:00   13N6
14Johan HollménKlaukkala13:05:00   14M6
15Hannu HolmbergEspoo13:05:00   15M6
16Ralf HolmbergEkenäs Tennisklub13:05:00   16M6
17Kim HolopainenEspoo13:05:00   17M6
18Aino HuhmaEspoo13:05:00   18N6
19Annamari HuovinenEspoon kaupunki13:05:00   19N6
20Timo IivarinenEspoo13:05:00   20M6
21Sanna IlmarinenHelsinki13:05:00   21N6
22Jouni IsolaEspoo13:05:00   22M6
23Petra JoensuuEspoon kaupunki13:05:00   23N6
24Linda Johansson13:05:00   24N6
25Henri JoutsiniemiPhoenix Contact13:05:00   25M6
26Jesse JulinRamirent Oy13:05:00   26M6
27Juha JunttonenLohja13:05:00   27M6
28Kirsten JørgensenHelsinki13:05:00   28N6
29Marjut KaarnolaEspoo13:05:00   29M6
30Harri KaituriPolvijärven Urheilijat Pou13:05:00   30M6
31Tommi KaituriKauniainen13:05:00   31M6
32Tiina KallioYIT Runners13:05:00   32N6
33Riikka KalliokoskiEspoo13:05:00   33N6
34Tuomo Kalliokoski13:05:00   34M6
35Anu KatajistoViipurin Urheilijat13:05:00   35N6
36Emmi KiuruNaavankierron Kiertäjät13:05:00   36N6
37Kimmo KiuruNaavankierron kiertäjät13:05:00   37M6
38Marjut KivinenHelsinki13:05:00   38N6
39Pauli KoistinenKirkkonummi13:05:00   39M6
40Raija KorlinKuperkeikka13:05:00   40N6
41Heta KoskiCSC13:05:00   41N6
42Khalid KoulaEspoon kaupunki13:05:00   42M6
43Merja KyttäläEspoo13:05:00   43N6
44Kirsi LaatikainenSiuntio13:05:00   44N6
45Kalle LainioEspoo13:05:00   45M6
46Susanna LainioHelsinki13:05:00   46N6
47Aarno LassilaEspoo13:05:00   47M6
48Moona LatvalaHelsingin Kisa-Veikot13:05:00   48N6
49Sanna LehtikangasHelsinki13:05:00   49N6
50Hannu LehtimäkiHelsinki 8413:05:00   50M6
51Seppo LehtinenLeppävaaran Sisu ry13:05:00   51M6
52Veera LehtoHelsingin Jyry13:05:00   52N6
53Anneli LehtonenKauniaisten kaupunki13:05:00   53N6
54Juho LeinonenHelsinki13:05:00   54M6
55Emma LepistöLohja13:05:00   55N6
56Hanna LevànKirkkonummi13:05:00   56N6
57Heidi MaasiltaSPU13:05:00   57N6
58Tomasz MalkiewiczCSC13:05:00   58M6
59Arto MatilainenEspoo13:05:00   59M6
60Väinö MikkolaLeppävaaran Sisu ry13:05:00   60M6
61Elisa MikkolainenHooGee13:05:00   61N6
62Ilona MikkonenEspoo13:05:00   62N6
63Pentti MikkonenEspoo13:05:00   63M6
64Laura MononenKPK 24/713:05:00   64N6
65Pekka MyllynenVantaa13:05:00   65M6
66Hannu MäkeläKauniainen13:05:00   66M6
67Linda MäkeläLappers13:05:00   67N6
68Miro NaskiKotkan Jäntevä13:05:00   68M6
69Reijo NiemiFinanssi-Kontio13:05:00   69M6
70Kari NurminenHaagan Dynamo13:05:00   70M6
71Susanne NuutinenKotka13:05:00   71N6
72Tarja NybergKuperkeikka13:05:00   72N6
74Sirkka OjaEspoon kaupunki13:05:00   74N6
75Kati OrispääOP13:05:00   75N6
76Saara-Maija PakarinenEspoon kaupunki13:05:00   76N6
77Ulla ParkkariKuperkeikka13:05:00   77N6
78Maija ParkkonenHelsinki13:05:00   78N6
79Mirjami PasoKuopio13:05:00   79N6
80Johanna PelkonenKlaukkala13:05:00   80N6
81Anna-Liisa PerttiläEspoo13:05:00   81N6
82Anu PeräniemiEspoo13:05:00   82N6
83Tapani PikkarainenEspoon kaupunki13:05:00   83M6
84Maria PitkämäkiLeppävaaran Sisu ry13:05:00   84N6
85Panu PitkämäkiLeppävaaran Sisu ry13:05:00   85M6
86Pirjo PulkkinenVantaa13:05:00   86N6
87Riikka PöntinenValkeala13:05:00   87N6
88Hanna RitvaHelsinki13:05:00   88N6
89Marika RopponenEspoo13:05:00   89N6
90Ville RuokojaVantaa13:05:00   90M6
91Iida RäsänenMikkeli13:05:00   91N6
92Juha RätyPePo13:05:00   92M6
93Niklas RätyPetäjävesi13:05:00   93M6
94Pia SaarinenEspoo13:05:00   94N6
95Sara SaarinenEspoo13:05:00   95N6
96Vera SaarinenEspoo13:05:00   96N6
97Hannu SalinTammitynnyrin Urheilijat13:05:00   97M6
98Hannu SalmenjaakkoYli 70 vuotta13:05:00   98M6
99Juha SalminenEspoon kaupunki13:05:00   99M6
100Svetlana SaponGTK13:05:00   100N6
101Jeremias Seppä(VTT)13:05:00   101M6
102Elisa SihvolaViipurin Urheilijat13:05:00   102N6
103Mia SiimesEspoon kaupunki13:05:00   103N6
104Tiina SintonenEspoo13:05:00   104N6
105Jan SjöblomHelsinki13:05:00   105M6
107Katre SoukkoHelsinki13:05:00   107N6
108Jani StrömsholmKasin työntäjät13:05:00   108M6
109Taija SundbergKuperkeikka13:05:00   109N6
110Erika TasalaEspoon Tapiot13:05:00   110N6
111Marika TasalaEspoon Tapiot13:05:00   111N6
112Pirkko TimonenVihtijärven Uhka13:05:00   112N6
113Henni TofferiViipurin Urheilijat13:05:00   113N6
114Outi ToivonenKotka13:05:00   114N6
115Elina Tokola-TuohinoVantaa13:05:00   115N6
116Matti ToppariEspoon Tapiot13:05:00   116M6
117Matti ToppariEspoon Tapiot13:05:00   117M6
118Oskari ToppariEspoon Tapiot13:05:00   118M6
119Jukka TuohinoVantaa13:05:00   119M6
120Hanna TuominenHelsinki13:05:00   120N6
121Jenni TurunenHelsinki13:05:00   121N6
122Tuomas UotinenEspoo13:05:00   122M6
123Sanna Vaartio-CanEspoo13:05:00   123N6
124Harold Vilson-13:05:00   124M6
125Jari VirtanenEspoon Tapiot13:05:00   125M6
126Vesa VuolaKalastusseura Koukku13:05:00   126M6
127Janne VäisänenTeam Wassu13:05:00   127M6
128Toni WikstedtEspoo13:05:00   128M6
129Juho YlipekkalaEspoo13:05:00   129M6
130Victor SvanströmTieto13:05:00   130M6
131Hanna MalinenEspoon kaupunki13:05:00   131N6
132Jarmo OksanenEspoo13:05:00   132M6
133Ari-Tapio ToivonenKerava13:05:00   133M6
134Roni TurunenHelsinki13:05:00   134M6
135Kristi SaardKirkkonummi13:05:00   135N6
136Risto SihvoEspoon Kunto13:05:00   136M6
137Cäthlin PiklaEspoo13:05:00   137N6
138Heini-Sofia NieminenVantaa13:05:00   138N6
139Pentti TamminenLahtiSport 35+13:05:00   139M6
140Sari PeltonenPorvoon Urheilijat13:05:00   140N6
141Laura SoininenCrossfit Espoo13:05:00   141N6
142Annika KetolaPorvoo13:05:00   142N6
143Päivi TellaPuntala13:05:00   143N6
144Antti HäyrinenOtc13:05:00   144M6
145Kari VänskäEspoo13:05:00   145M6
146Päivi PaatsaloEspoo13:05:00   146N6
147Ilkka SaastamoinenAccelerate!13:05:00   147M6
148Anders CederbergPorvoo13:05:00   148M6
149Heini KarppinenAccelerate!13:05:00   149N6
150Henrik HindersMasala13:05:00   150M6
151Taneli HämeEspoo13:05:00   151M6
152Hannu GranbergEspoon kaupunki13:05:00   152M6
153Afrim SalihiEspoon kaupunki13:05:00   153M6
154Ilir AvdiuEspoon kaupunki13:05:00   154M6
156Nasim ArshadiEspoon kaupunki13:05:00   156N6
157Sanna SiimesKiikala13:05:00   157N6
158Dara UbaniViipurin Urheilijat13:05:00   158N6
159Christina BäckmanViipurin Urheilijat13:05:00   159N6
160Heini HietanenViipurin Urheilijat13:05:00   160N6
161Annaliisa LiimattaViipurin Urheilijat13:05:00   161N6
162Nina SaanavuoViipurin Urheilijat13:05:00   162N6
163Timo LeppäkorpiLeppävaaran Sisu13:05:00   163M6
164Lidia TestovaSweco Industry Oy13:05:00   164N6
166Jouni JurmuIF Sibbo Vargarna13:05:00   166M6
167Liisa ArbeliusTurenki13:05:00   167N6
168Pauli ArbeliusTurenki13:05:00   168M6
169Ayach Otmane13:05:00   169M6
170Kaisa Välimäki13:05:00   170N6
171Jari ToropainenOjakkala13:05:00   171M6
172Hanna EnqvistKauniaisten kaupunki13:05:00   172N6
173Liina Paloheimo-KoskipääAccelerate!13:05:00   173N6
174Jens SandvikNATIPO13:05:00   174M6
175Ilari SaarenmaaNaTiDo13:05:00   175M6
176Lauri Lappalainen13:05:00   176M6
1022Sari AntikainenHelsinki13:05:00   1022N6
1073Lena Filipsson-Korento13:05:00   1073N6
1076Pia ForsellEspoo13:05:00   1076N6
1183Anja KahriHelenankujan Pionit13:05:00   1183N6
1196Janne KankaanpääEspoo13:05:00   1196M6
1212Maarit KerolaEspoon kaupunki13:05:00   1212M6
1285Helmi KöykkäVantaa13:05:00   1285N6
1287Sanna LaakkonenHelsinki13:05:00   1287N6
1323Pasi LehtoACRE13:05:00   1323M6
1335Anna LindborgEspoon kaupunki13:05:00   1335N6
1344Lea LoddisEspoo13:05:00   1344N6
1392Iiris MononenHelsinki13:05:00   1392N6
1394Timo MuikkuVantaa13:05:00   1394M6
1448Jari OstrovskijHelsinki13:05:00   1448M6
1530Sari RastasEspoo13:05:00   1530N6
1547Gunilla RiskaHelsinki Triathlon13:05:00   1547N6
1645Satu SuuntalaVantaa13:05:00   1645N6
1653Tuula SätiläHelenankujan Pionit13:05:00   1653N6
1686Reija TuomolaEspoo13:05:00   1686N6
1688Soile TuorinsuoEspoo13:05:00   1688N6
1720Jani VesterinenEspoo13:05:00   1720M6
1918Lauri LassalainenTeam Wassu13:05:00   1918M6

Sarjat:

| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English