41. Länsiväyläjuoksu, 22.4.2017

17,3 km kaikki

Lähtölista

106Magnus SjöblomHelsinki13:15:00   106M17
165Mari OdenwallLeppävaaran Sisu13:15:00   165N17
1001Hannu VälimäkiHelsinki13:15:00   1001M17
1002Vesa AakkoIPPYRY13:15:00   1002M17
1003Kristiina AaltonenEspoo13:15:00   1003N17
1004Markku AaltonenTeam Aaltonen of Espoo13:15:00   1004M17
1005Visa AaltonenTeam Aaltonen of Espoo13:15:00   1005M17
1006Toni AhoEspoo13:15:00   1006M17
1007Pasi AhonenRunner´s Club13:15:00   1007M17
1008Sami AhonenTriathlon Suomi13:15:00   1008M17
1009Sirpa Ahonen13:15:00   1009N17
1010Antti AittolaKirkkonummi13:15:00   1010M17
1011Kai AkkanenEspoo13:15:00   1011M17
1012Matti Ala-NikkolaNurmijärvi13:15:00   1012M17
1013Olli AlankoGeometrix Oy13:15:00   1013M17
1014Tero AlankoVantaa13:15:00   1014M17
1015Jussi AlhoHelsinki13:15:00   1015M17
1016Juho AlonenThe quintet13:15:00   1016M17
1017Olli AlonenThe quintet13:15:00   1017M17
1018Pekka AlonenThe quintet13:15:00   1018M17
1019Ville AlonenThe quintet13:15:00   1019M17
1020Elina AlpuaSonera Runners13:15:00   1020N17
1021Rainer AnsalaMETSURIT13:15:00   1021M17
1023Jussi AntinheimoHelsinki13:15:00   1023M17
1024Tuomas AnttilaHartela13:15:00   1024M17
1025Minna Arkko-HuumonenTuus-Catering13:15:00   1025N17
1026Riia Astola-PöllänenTurku13:15:00   1026N17
1027Mari AsunmaaHelsinki13:15:00   1027N17
1028Olli AuvinenHelsinki13:15:00   1028M17
1029Pontus BaarmanHelsinki13:15:00   1029M17
1030Reijo BackströmKouvola13:15:00   1030M17
1031Paul BenfordSilicon Labs13:15:00   1031M17
1032Saija BergEspoo13:15:00   1032N17
1033Jan BergmanKarhunpojat13:15:00   1033M17
1034Markus BergmanKarhunpojat13:15:00   1034M17
1035Micke BergmanGladius Kirkkonummi13:15:00   1035M17
1036Nina BergmanHelsinki13:15:00   1036N17
1037Marcus BergströmDegerby13:15:00   1037M17
1038Tom BjörkellEspoo13:15:00   1038M17
1039Nina BjörklundTurku13:15:00   1039N17
1040Sirpa BjörklundMasala13:15:00   1040N17
1041Kim BjörkmanEspoo13:15:00   1041M17
1042Mikael BjörkmanEspoo13:15:00   1042M17
1043Raoul BlomfeltSKB Racing Triathlon Team13:15:00   1043M17
1044Kati BlomqvistEspoo13:15:00   1044N17
1045Milla BlomqvistEspoo13:15:00   1045N17
1046Natalia BogdanHelsinki13:15:00   1046N17
1047Nina BorgströmReBo13:15:00   1047N17
1048Harri BoströmLeppävaaran Sisu ry13:15:00   1048M17
1049Susanne BoströmRajan Urheilijat13:15:00   1049N17
1050Lilli BrännareHelsinki13:15:00   1050N17
1051Hayrettin CamVantaa13:15:00   1051M17
1052Janne CastrénEspoo13:15:00   1052M17
1053Hanne-Grete ChristensenEspoo13:15:00   1053N17
1054Stephen ClementsNummela13:15:00   1054M17
1055Andy CottonHelsinki13:15:00   1055M17
1056Sebastian DahlbackaEspoo13:15:00   1056M17
1057Jens DahlmanSKB Racing Triathlon Team13:15:00   1057M17
1058Philip DaveyCSC13:15:00   1058M17
1059Mira DeyHTU13:15:00   1059N17
1060Suvash DeyHelen Oy13:15:00   1060M17
1061Jiska DrueyKilon Pala13:15:00   1061M17
1062Sabina EerolaHelsinki13:15:00   1062N17
1063Kari (Jeremias) EklundLaurea13:15:00   1063M17
1064André EngströmKuperkeikka13:15:00   1064M17
1065Betsy EnkovaaraEspoo13:15:00   1065N17
1066Juhana EreläKestävyyttä pintakaasulla 24/713:15:00   1066M17
1067Petteri Erälahti13:15:00   1067M17
1068Sanna ErämoEspoo13:15:00   1068N17
1069Ilkka ErärantaHelTri13:15:00   1069M17
1070Rene FelberSonera Runners13:15:00   1070M17
1071Miguel FerreiraHelsinki13:15:00   1071M17
1072Eoghan FerrieEspoo13:15:00   1072M17
1074Markku FischerEspoo13:15:00   1074M17
1075Samu LindholmKauniaisten kaupunki13:15:00   1075M17
1077Stefan ForsströmHelsinki13:15:00   1077M17
1078Kirsi-Marja FrankKauniainen13:15:00   1078N17
1079Johanna FredrikssonEspoon kaupunki13:15:00   1079N17
1080Mehmet GallapeniVantaa13:15:00   1080M17
1081Anders GardbergMp-juoksijat13:15:00   1081M17
1082Christian GeayLohja13:15:00   1082M17
1083Daaria GirardFriskisSvettisHelsinki13:15:00   1083N17
1084Darren GlynnCSC13:15:00   1084M17
1085Merja GrandellSuomen Pankin Urheiluseura ry13:15:00   1085N17
1086Anna GranskogHelsinki13:15:00   1086N17
1087Eeva GranskogHelsinki13:15:00   1087N17
1088Salla GrönholmEspoo13:15:00   1088N17
1089Tuukka GrönholmEspoo13:15:00   1089M17
1090Anna GustafssonEspoo13:15:00   1090N17
1091Kari HaajaKouvolan Pyöräilijät13:15:00   1091M17
1092Johanna HaanpääSundsberg13:15:00   1092N17
1093Mika Haapanen-SuojalaHelsinki13:15:00   1093M17
1094Carl HagströmTalent Vectia13:15:00   1094M17
1095Katja HakalaEspoon kaupunki13:15:00   1095N17
1096Salla-Maria HakalaEspoo13:15:00   1096N17
1097Antti HakolaVTT Urheilukerho13:15:00   1097M17
1098Maria HakonenEspoo13:15:00   1098N17
1099Heikki HallipeltoKirkkonummi13:15:00   1099M17
1100Sini HammarbergEspoo13:15:00   1100N17
1101Sonja HammarénKauniainen13:15:00   1101N17
1102Matti HannolaLaajasalon Maratoonarit13:15:00   1102M17
1103Michael HardyTri Coaching Finland13:15:00   1103M17
1104Petteri HaruFaittarit13:15:00   1104M17
1105Heikki Hassel13:15:00   1105M17
1106Emilia HeikkalaKaarina13:15:00   1106N17
1107Jani HeikkinenEspoon kaupunki13:15:00   1107M17
1108Toni HeiniöEspoo13:15:00   1108M17
1109Immo HeinoMellstenin työväen urheileijat13:15:00   1109M17
1110Mi?ko HeinonenRefair Oy13:15:00   1110M17
1111Tommi HeinonenSports Ninja13:15:00   1111M17
1112Martti HeinänenHelsinki13:15:00   1112M17
1113Miia HeliöHelsinki13:15:00   1113N17
1114Miia HeliöHelsinki13:15:00   1114N17
1115Kirsi HellstenEspoo13:15:00   1115N17
1116Otto HelpiEspoon kaupunki13:15:00   1116M17
1117Jutta HentinenHelsinki13:15:00   1117N17
1118Tuomas HenttonenHelsinki13:15:00   1118M17
1119Jenni HerkamaHelsinki13:15:00   1119N17
1120Sauli HiekkaEspoo13:15:00   1120M17
1121Tarja HiitolaJorvin jolkuttajat13:15:00   1121N17
1122Jan HildenHSY13:15:00   1122M17
1123Taina AvoEspoo13:15:00   1123N17
1124Lauri HintsalaSilicon Labs13:15:00   1124M17
1125Jari HirvonenValidia Ammattiopisto13:15:00   1125M17
1126Kalle HollménVantaa13:15:00   1126M17
1127Pekka HolopainenTuittupään Urheilijat13:15:00   1127M17
1128Anna HonkanenHelsinki13:15:00   1128N17
1129Juha HopiaCSC13:15:00   1129M17
1130Marko HuhdanpääOtisGTR13:15:00   1130M17
1131Tuija HuismanHuimat/Espoo13:15:00   1131N17
1132Mikaela HukkanenEspoo13:15:00   1132N17
1133Päivi HuldinEspoo13:15:00   1133N17
1134Riikka HuotariSuomen Pankin Urheiluseura ry13:15:00   1134N17
1135Tiina HuovinenHelsinki13:15:00   1135N17
1136Jukka HurmeEspoo13:15:00   1136M17
1137Milla Hurri2Move13:15:00   1137N17
1138Eveliina HuuhtanenHelsinki13:15:00   1138N17
1139Timo HuuskonenFc Torpedo13:15:00   1139M17
1140Esa HyppönenMaitohapot HT13:15:00   1140M17
1141Laura HyryläinenNJK13:15:00   1141N17
1142Ari HyytiäinenELISA OMAGURU13:15:00   1142M17
1143Tommy HyytiäinenViipurin Urheilijat13:15:00   1143M17
1144Jukka HäggVaanilan Vilpas13:15:00   1144M17
1145Marika HäggmanHelsinki13:15:00   1145N17
1146Antti HämäläinenEspoo13:15:00   1146M17
1147Antti HämäläinenSalo13:15:00   1147M17
1148Marianne HämäläinenEspoo13:15:00   1148N17
1149Jouni HänninenHelsinki13:15:00   1149M17
1150Nea HänninenSuomen Pankin Urheiluseura ry13:15:00   1150N17
1151Kalle HärkkiEspoo13:15:00   1151M17
1152Jouko HärkänenEspoo13:15:00   1152M17
1153Kaisa HöijerEspoo13:15:00   1153N17
1154Toni IgnatiewVantaa13:15:00   1154M17
1155Jari IhonenEspoo13:15:00   1155M17
1156Kalervo IkonenElisa Sport13:15:00   1156M17
1157Heidi IlomäkiHelsinki13:15:00   1157N17
1158Mika IlveskeroCastrén &13:15:00   1158M17
1159Marko IlvonenNuoret hirvet13:15:00   1159M17
1160Petteri ImmonenEspoo13:15:00   1160M17
1161Jarmo IvaskaHelsinki13:15:00   1161M17
1162Virva IvaskaHelsinki13:15:00   1162N17
1163Juha JaatinenHelsingin Kisa-Toverit13:15:00   1163M17
1164Esa JalonenEspoo13:15:00   1164M17
1165Pauli JantunenBO13:15:00   1165M17
1166Katariina JauhiainenEspoon Tapiot13:15:00   1166N17
1167Anne JorasmaaHelsinki13:15:00   1167N17
1168Marjut Junes-RissanenNummela13:15:00   1168N17
1169Petter JunniEnkora Oy13:15:00   1169M17
1170Lauri JunnilaVantaa13:15:00   1170M17
1171Esko JussilaAla-Porasan Pirkat13:15:00   1171M17
1172Kirsi JuustiEspoo13:15:00   1172N17
1173Markku JuustiEspoo13:15:00   1173M17
1174Krista JyrkinenEspoo13:15:00   1174N17
1175Mika JämsenVantaa13:15:00   1175M17
1176Pertti JäppinenPorvoonurheilijat13:15:00   1176M17
1177Kati JärviTalent Vectia13:15:00   1177N17
1178Essi JärvinenTalent Vectia13:15:00   1178N17
1179Jari J JärvinenElisa Oyj13:15:00   1179M17
1180Kimmo JärvinenEspoo13:15:00   1180M17
1181Riikka JärvinenEspoo13:15:00   1181N17
1182Timo JääskeläinenYIT Runners13:15:00   1182M17
1184Kalevi KairemoFriskis &13:15:00   1184M17
1185Hellevi KaisanlahtiEspoo13:15:00   1185N17
1186Sami KaislasuoSilicon Labs13:15:00   1186M17
1187Arto KallinenNummela13:15:00   1187M17
1188Kimmo KalliojärviEspoo13:15:00   1188M17
1189Jutta KanervaVantaa13:15:00   1189N17
1190Mari Kanerva13:15:00   1190N17
1191Olli KanervaRoima13:15:00   1191M17
1192Pekka KanervaEspoo13:15:00   1192M17
1193Titta KanervaEspoo13:15:00   1193N17
1194Jussi KangasharjuHelsinki13:15:00   1194M17
1195Matti KangasniemiEspoon kaupunki13:15:00   1195M17
1197Petra KannonkariEspoo13:15:00   1197N17
1198Ismo KantanenVantaa13:15:00   1198M17
1199Anni KantoEspoo13:15:00   1199N17
1200Uula KantojärviEspoon Tapiot13:15:00   1200M17
1201Marko KarhapääVesisamoilijat13:15:00   1201M17
1202Kimi KarppinenEndurance13:15:00   1202M17
1203Terttu KasariHelsinki13:15:00   1203N17
1204Johanna KaskiJyväskylä13:15:00   1204N17
1205Harri KaukomaaMoven Faittarit13:15:00   1205M17
1206Manu KauppilaHonkajoen Seudun Urheilijat13:15:00   1206M17
1207Laura KauppinenEspoon Tapiot juoksuklubi13:15:00   1207N17
1208Risto KeisanenLeppävaaran Sisu ry13:15:00   1208M17
1209Pia Kemppainen-KajolaHKV13:15:00   1209N17
1210Juha KeroEspoo13:15:00   1210M17
1211Tiina KeroEspoo13:15:00   1211N17
1213Markku KeronenEspoo13:15:00   1213M17
1214Mika Keski-HeikkiläOtisGTR13:15:00   1214M17
1215Jari KeskitaloTriathlon Suomi13:15:00   1215M17
1216Sanna KestiKarkkila13:15:00   1216N17
1217Anssi Kesti-Helia13:15:00   1217M17
1218Robert KettunenElisa Oyj13:15:00   1218M17
1219Mikko KiesiläinenHelsinki13:15:00   1219M17
1220Kai KiilavuoriHYKS13:15:00   1220M17
1221Iiro KilpiEspoo13:15:00   1221M17
1222Mikko KitunenEspoo Juoksuliike13:15:00   1222M17
1223Asko KiukasLeppävaaran Sisu ry13:15:00   1223M17
1224Jari KiveläHartela13:15:00   1224M17
1225Seppo KiveläEspoo13:15:00   1225M17
1226Risto KiviluomaRIL-Run13:15:00   1226M17
1227Hannele KivistöSpoVe13:15:00   1227N17
1228Mikko KoivistoEspoo13:15:00   1228M17
1229Tapio KoivistoHelsinki13:15:00   1229M17
1230Pasi KoivumäkiEspoo13:15:00   1230M17
1231Timo KokkilaBeach Boys13:15:00   1231M17
1232Sari KokkoHelsinki13:15:00   1232N17
1233Antti KokkonenYIT Runners13:15:00   1233M17
1234Markku KokkonenVantaa13:15:00   1234M17
1235Ellen KoluLoviisa13:15:00   1235N17
1236Jarmo KoluLoviisa13:15:00   1236M17
1237Seppo KomulainenEspoo13:15:00   1237M17
1238Ilari KontinenEspoo13:15:00   1238M17
1239Riikka AnttilaVantaa13:15:00   1239N17
1240Olli KopakkalaEspoo13:15:00   1240M17
1241Henri KoponenHelsinki13:15:00   1241M17
1242Yrjö KopraKillerit13:15:00   1242M17
1243Olli KorhonenSala-Gym Lehtikangas13:15:00   1243M17
1244Jari KorkiamäkiEspoo13:15:00   1244M17
1245Sami KorpiolaEspoo13:15:00   1245M17
1246Pekka KorsinkinKPK 24/713:15:00   1246M17
1247Karin KorveKarkkila13:15:00   1247N17
1248Anne KoskelaEspoo13:15:00   1248N17
1249Eero KoskelaAskolan urheilijat13:15:00   1249M17
1250Jussi KoskelaEspoo13:15:00   1250M17
1251Janne KoskimiesHelsinki13:15:00   1251M17
1252Emma KoskinenKirkkonummi13:15:00   1252N17
1253Ville KoskinenKirkkonummi13:15:00   1253M17
1254Kai KosonenEspoo13:15:00   1254M17
1255Mikko KosonenEspoo13:15:00   1255M17
1256Katri Kotoaro13:15:00   1256N17
1257Minna KouvaLohja13:15:00   1257N17
1258Annemari KovalainenHelsinki Triathlon13:15:00   1258N17
1259Marko KrapuFinnish Marathon Runners13:15:00   1259M17
1260Tiina KrogdahlEspoo13:15:00   1260N17
1261Hannu KrögerKK Länsi-Uusimaa13:15:00   1261M17
1262Annika KuhakoskiWartsikan Boot Camp13:15:00   1262N17
1263Marko KuismaHelsinki13:15:00   1263M17
1264Heidi KuivamäkiTriathlon Suomi13:15:00   1264N17
1265Hannu KukkonenHelsinki13:15:00   1265M17
1266Katri KuljuCSC13:15:00   1266N17
1267Janne KuloheimoHelsinki Triathlon13:15:00   1267M17
1268Nina KuntolaHelsinki13:15:00   1268N17
1269Sini KuosmanenVantaa13:15:00   1269N17
1270Irina KupiainenCSC13:15:00   1270N17
1271Heikki KurkinenEspoo13:15:00   1271M17
1272Katja KurkinenEspoo13:15:00   1272N17
1273Timo KurkinenEspoo13:15:00   1273M17
1274Heikki KurppaPro Team13:15:00   1274M17
1275Lauri KuulialaKisen 5.5m13:15:00   1275M17
1276Susanne KuusansaloNJK13:15:00   1276N17
1277Lasse KyllönenKuusamon Sisu13:15:00   1277M17
1278Kari JauhoVantaa13:15:00   1278M17
1279Paula KylmäkorpiEspoon kaupunki13:15:00   1279N17
1280Saara KylmänenHelsinki13:15:00   1280N17
1281Jari KäpyläVihti triathlon13:15:00   1281M17
1282Eero KärkiHelsinki13:15:00   1282M17
1283Evi KärpijokiKauniaisten kaupunki13:15:00   1283N17
1284Tommi KässiAlastaipale13:15:00   1284M17
1286Susanna Köykkä-LempiäinenHelsinki13:15:00   1286N17
1288Kati LaaksoEspoon kaupunki13:15:00   1288N17
1289Ruut LaaksoEspoon Tapiot13:15:00   1289N17
1290Laura LahdenperäEY13:15:00   1290N17
1291Taru LahtiEsbo IF13:15:00   1291N17
1292Jussi LahtinenEspoo13:15:00   1292M17
1293Jussi LaineEspoo13:15:00   1293M17
1294Tia LaipaikKirkkonummi13:15:00   1294N17
1295Tommi LaitilaEspoo13:15:00   1295M17
1296Kalevi LaitinenEspoo13:15:00   1296M17
1297Lauri LaitinenEspoo13:15:00   1297M17
1298Pasi LaitinenMikkeli13:15:00   1298M17
1299Saila LaitinenEspoo13:15:00   1299N17
1300Johanna LakkalaEspoo13:15:00   1300N17
1301Tuula LambergVihti13:15:00   1301N17
1302Emma Lammela13:15:00   1302N17
1304Tapio LampenHelsinki13:15:00   1304M17
1305Rinat LandmanAalto Yliopisto13:15:00   1305N17
1306Asko LankoskiHelsinki13:15:00   1306M17
1307Janne LappiSport IOT13:15:00   1307M17
1308Tuula LappiVantaa13:15:00   1308N17
1309Heini LarrosHelsinki13:15:00   1309N17
1310Samu LassilaEY13:15:00   1310M17
1311Eeva-Sofia LassinharjuHelsinki13:15:00   1311N17
1312Saku LaukkanenHartela13:15:00   1312M17
1313Maija LaurenEspoo13:15:00   1313N17
1314Hanna LaurilaKuusankoski13:15:00   1314N17
1315Jonna LaurmaaEspoo13:15:00   1315N17
1316Joni LeeveLeevene Oy13:15:00   1316M17
1317Liina-Johanna LeeveHelsinki13:15:00   1317N17
1318Mika LehmuskallioEspoo13:15:00   1318M17
1319Jani LehmuskoskiEspoo13:15:00   1319M17
1320Tarmo LehtiläEspoo13:15:00   1320M17
1321Markku LehtinenLäskibodarit13:15:00   1321M17
1322Mikko LehtiniemiHelsinki13:15:00   1322M17
1324Urpo LehtoNewhill Runners13:15:00   1324M17
1325Maarit LehtolaValkeala13:15:00   1325N17
1326Janne LehtonenEsbo IF13:15:00   1326M17
1327Sampsa LehtorintaHelsinki13:15:00   1327M17
1328Kaisa LeikolaTeam Tahto13:15:00   1328N17
1329Ossi LeikolaHelsinki13:15:00   1329M17
1330Antti LeinonenYIT Runners13:15:00   1330M17
1331Timo LempiäinenHelsinki13:15:00   1331M17
1332Teemu LeppänenCheetah Consulting13:15:00   1332M17
1333Miia LeskinenLohja13:15:00   1333N17
1334Eeva LiesirovaProdLib13:15:00   1334N17
1336Robert Lindholm13:15:00   1336M17
1337Tom LindholmTalent Vectia13:15:00   1337M17
1338Jonna LindqvistHelsinki13:15:00   1338N17
1339Mikko LindroosKPK 24/713:15:00   1339M17
1340Sohvi LinjaHelsinki13:15:00   1340N17
1341Krista LinkoEspoon Tapiot13:15:00   1341N17
1342Taina LinnakyläHelsinki13:15:00   1342N17
1343Timo LinnakyläEspoo13:15:00   1343M17
1345Carl-Fredrik LondenSeppä Marathon team13:15:00   1345M17
1346Pontus LondenEsbo-Seppä Marathon Team13:15:00   1346M17
1347Kari LoppukaarreKirkkonummi13:15:00   1347M17
1348Kirsi LouhelainenEspoo13:15:00   1348N17
1349Jarkko LouhiDowntown 6513:15:00   1349M17
1350Katja LouhioEspoo13:15:00   1350N17
1351Ivan LuckEspoon kaupunki13:15:00   1351M17
1352Maarit LumiahoEspoon kaupunki13:15:00   1352N17
1353Timo LunttilaSaarijärven Pullistus13:15:00   1353M17
1354Kari LuomaHelsinki13:15:00   1354M17
1355Kati LuomaEspoo13:15:00   1355N17
1356Samuel LuomaHelsinki13:15:00   1356M17
1357Antti LuostarinenLahti13:15:00   1357M17
1358Marcus LångKauniaisten kaupunki13:15:00   1358M17
1359Jouni LöfqvistEspoo13:15:00   1359M17
1360Seppo MadekiviMerisotakoulu13:15:00   1360M17
1361Adeline MaijalaSGS13:15:00   1361N17
1362Hilkka MajanderHelsinki13:15:00   1362N17
1363Janne Maksimainen13:15:00   1363M17
1364Jan MalmsHelsinki13:15:00   1364M17
1365Juha ManninenEspoo13:15:00   1365M17
1366Tuomas MansikkaRunners Club13:15:00   1366M17
1367Maria MarekwiaEspoon Tapiot13:15:00   1367N17
1368Markko Lehtosalo13:15:00   1368M17
1369Marko MartikainenVantaa13:15:00   1369M17
1370Pirkko MartikainenEspoo13:15:00   1370N17
1371Erno MartinYIT Runners13:15:00   1371M17
1372Ricardo MartinYIT Runners13:15:00   1372M17
1373Antti MarttilaEspoo13:15:00   1373M17
1374Juha MarttinenEspoo13:15:00   1374M17
1375Tarja MasalinNastola triathlon13:15:00   1375N17
1376Walter MasalinHelsinki13:15:00   1376M17
1377Risto MattilaLahtiSport 35+13:15:00   1377M17
1378Markus MattssonDowntown 6513:15:00   1378M17
1379Silja MentulaPirkkola13:15:00   1379N17
1380Anna-Karin MickwitzCastrén &13:15:00   1380N17
1381Antti MiettinenHelsinki13:15:00   1381M17
1382Jaana MiettinenHelsinki13:15:00   1382N17
1383Jari MiettinenCSC13:15:00   1383M17
1384Miika MiettunenEspoon kaupunki13:15:00   1384M17
1385Hanna MikkonenLeppävaaran Sisu ry13:15:00   1385N17
1386Scott MillerHelsinki13:15:00   1386M17
1387Jan MoedMoven Faittarit13:15:00   1387M17
1388Anssi MoisioEspoo13:15:00   1388M17
1389Ari MoisioEspoo13:15:00   1389M17
1390Danilo MonacoItalia13:15:00   1390M17
1391Soila MonacoHelsinki13:15:00   1391N17
1393Juha MononenHelsinki13:15:00   1393M17
1395Helena MustelinTalent Vectia13:15:00   1395N17
1396Jussi MuttilainenHelsinki13:15:00   1396M17
1397Miika MykkänenJenni Nevala Appreciation Socie13:15:00   1397M17
1398Pirjo MyllymäkiEspoon kaupunki13:15:00   1398N17
1399Tuija MyllymäkiEspoon kaupunki13:15:00   1399N17
1400Jarkko MäenpääEspoo13:15:00   1400M17
1401Jouni MäkeläAtos IT Solutions and Services13:15:00   1401M17
1402Jari MäkiHelsinki13:15:00   1402M17
1403Sami Mäki-PetäysHelTri13:15:00   1403M17
1404Leena MäkäräinenKenttäurheilijat-5813:15:00   1404N17
1405Mirja MäättäEspoon kaupunki13:15:00   1405N17
1406Markku MäättänenMasi-team13:15:00   1406M17
1407Keijo MökkönenHelsinki13:15:00   1407M17
1408Per MöllerAarhus13:15:00   1408M17
1409Kaisa MöttönenHelsinki13:15:00   1409N17
1410Niklas NemlanderTalent Vectia13:15:00   1410M17
1411Pasi NenonenFysioterapia P&P13:15:00   1411M17
1412Kyösti NevalainenLeppävaaran Sisu ry13:15:00   1412M17
1413Maarit NiemeläEspoon kaupunki13:15:00   1413N17
1414Perttu NiemeläEspoo13:15:00   1414M17
1415Miikka NieminenEspoo13:15:00   1415M17
1416Miko NieminenVeSi13:15:00   1416M17
1417Ville NieminenEspoo13:15:00   1417M17
1418Jere NivukoskiFABBO13:15:00   1418M17
1419Tom NordmanSilicon Labs13:15:00   1419M17
1420Pauli NoronenTekes Innodurance13:15:00   1420M17
1421Leena NorvioHelsinki13:15:00   1421N17
1422Anna NummelinHelsinki13:15:00   1422N17
1423Kristian NummelinEspoo13:15:00   1423M17
1424Mira LeskinenLappeenrannan Urheilu-Miehet ry13:15:00   1424N17
1425Janne NurmiDowntown 6513:15:00   1425M17
1426Petteri NurmiHartela13:15:00   1426M17
1427Tiina NurmiEspoo13:15:00   1427N17
1428Minna NylanderKirkkonummi13:15:00   1428N17
1429Hannu NyländenKauniainen13:15:00   1429M17
1430Maria Nyman13:15:00   1430N17
1431Olli-Pekka NymanHelsinki13:15:00   1431M17
1432Roger NystedtEsbo IF13:15:00   1432M17
1433Martti NäsäkkäläKU-5813:15:00   1433M17
1434Jarmo OhtonenEndurance13:15:00   1434M17
1435Kimmo OinasKiljava13:15:00   1435M17
1436Juha OinonenCSC13:15:00   1436M17
1437Tero OinonenEspoon Tapiot13:15:00   1437M17
1438Mika OjalaHelsingin Triathlon13:15:00   1438M17
1439Andreas Oker-BlomEspoo13:15:00   1439M17
1440Laura OksanenHelsinki13:15:00   1440N17
1441Henrik OlinLeppävaaran Sisu ry13:15:00   1441M17
1442Johanna OlliKotka13:15:00   1442N17
1443Jani OllikainenSport Club Lynx13:15:00   1443M17
1444Sami OllikkalaKervo13:15:00   1444M17
1445Harri OrkoYIT Runners13:15:00   1445M17
1446Jari OrkolaVantaa13:15:00   1446M17
1447Marika OstmanSarvvik13:15:00   1447N17
1449Kari PaakkinenHelsinki13:15:00   1449M17
1450Mika PaalanenKuusankoski13:15:00   1450M17
1451Ville PaasimaaHelsinki13:15:00   1451M17
1452Tomi PaatsilaEspoo13:15:00   1452M17
1453Satu PaihoHelsinki13:15:00   1453N17
1454Tarja PajariHelsinki13:15:00   1454N17
1455Pia PakarinenHelsinki13:15:00   1455N17
1456Olli Pakkanen040-532 682213:15:00   1456M17
1457Juha PaleniusEndurance13:15:00   1457M17
1458Jarkko PallasahoTalent Vectia13:15:00   1458M17
1459Ulla Palmila13:15:00   1459N17
1460Sini-Kaari ParkkolaEspoon kaupunki13:15:00   1460M17
1461Pekka PartanenHelsinki13:15:00   1461M17
1462Kalle ParviainenMetsä Group13:15:00   1462M17
1463Olli ParviainenEspoo13:15:00   1463M17
1464Pekka ParviainenEspoo13:15:00   1464M17
1465Laura PatrikainenTytöt Tunkkaa Tykimmin13:15:00   1465N17
1466Rasim PekdemirBuyuk avsar köyu13:15:00   1466M17
1467Eero PekkalaLeppävirran Urheilijat13:15:00   1467M17
1468Vesa PekkalaEspoo13:15:00   1468M17
1469Juha PekkarinenMetsä Group13:15:00   1469M17
1470Tiina PelkonenVantaa13:15:00   1470N17
1471Sini PellikkaEspoon kaupunki13:15:00   1471N17
1472Tuula PellikkaEspoon Tapiot, juoksuklubi13:15:00   1472N17
1473Topi PeltokallioHelsinki13:15:00   1473M17
1474Annika PeltonenHelsinki13:15:00   1474N17
1475Liisa PeltonenHelsinki13:15:00   1475N17
1476Pirkko PeltonenEspoo13:15:00   1476N17
1477Reetta PeltonenEspoo13:15:00   1477N17
1478Suvi PeltonenHelTri13:15:00   1478N17
1479Elo PendinEspoon Tapiot13:15:00   1479N17
1480Timo PeräläTeam Pocari Sweat13:15:00   1480M17
1481Juha PesonenTraktor Espoo13:15:00   1481M17
1482Florian PigacheHelsinki13:15:00   1482M17
1483Heidi PihlajaTalent Vectia13:15:00   1483N17
1484Paula PiiroinenHelsinki13:15:00   1484N17
1485Sari PiiroinenKafa13:15:00   1485N17
1486Juha Pilli-SihvolaEspoo13:15:00   1486M17
1487Patrick PinomaaEspoo13:15:00   1487M17
1488Jussi PitkonenEspoo13:15:00   1488M17
1489Anu PitkänenHelsinki13:15:00   1489N17
1490Esa PitkänenSPU13:15:00   1490M17
1491Mikko PitkänenCSC13:15:00   1491M17
1492Petri PitkänenSilicon Labs13:15:00   1492M17
1493Petri PohjalaEspoo13:15:00   1493M17
1494Eira PohjanvaaraVantaa13:15:00   1494N17
1495Heikki PohjolaMankkaa13:15:00   1495M17
1496Juha PohtoEspoo13:15:00   1496M17
1497Selina Poikela13:15:00   1497N17
1498Tomi PoukkaHelsinki13:15:00   1498M17
1499Anna PulliHelsinki13:15:00   1499N17
1500Raine PulliVantaa13:15:00   1500M17
1501Raine PulliVantaa13:15:00   1501M17
1502Simo PulliHelsinki13:15:00   1502M17
1503Erkki PulliainenHelsinki13:15:00   1503M17
1504Mika PuolakanahoAKT 04813:15:00   1504M17
1505Anu PuroEspoo13:15:00   1505N17
1506Petri PuroahoHelsinki13:15:00   1506M17
1507Saga PuskaEspoo13:15:00   1507N17
1508Anu PuttonenHelsinki13:15:00   1508N17
1509Jussi PuukkoEspoo13:15:00   1509M17
1510Saana PuumalainenHelsinki13:15:00   1510N17
1511Vilma PyykkönenTuus-Catering13:15:00   1511N17
1512Tuomo PäiviöJorvin jolkuttajat13:15:00   1512M17
1513Saku PäivärintaHelsinki13:15:00   1513M17
1514Risto Anton PäärniEspoo13:15:00   1514M17
1515Kauko PöllänenEspoon Tapiot13:15:00   1515M17
1516Juha PöyryHelsinki13:15:00   1516M17
1517Linus QvarnströmEsbo13:15:00   1517M17
1518Kari Rainiowww.syyskuunjuoksu.net13:15:00   1518M17
1519Tommi RaivistoVantaa13:15:00   1519M17
1520Totte RaivistoJärvenpään lukkijalat Ry13:15:00   1520M17
1521Liisa RajalaEspoon kaupunki13:15:00   1521N17
1522Hans RamsayHYKS Pää- ja kaulakeskus13:15:00   1522M17
1523Jarmo Ranta13:15:00   1523M17
1524Eija RantalaEspoon kaupunki13:15:00   1524N17
1525Jarmo RantalaHelsinki13:15:00   1525M17
1526Pia RantalahtiLeppävaaran Sisu ry13:15:00   1526N17
1527Asko RantanenEspoo13:15:00   1527M17
1528Teppo RantanenMaanmittauslaitos13:15:00   1528M17
1529Abu Harunoor RashidEspoo13:15:00   1529M17
1531Micaela RautiainenEspoo13:15:00   1531N17
1532Teemu RautiainenHelsinki Triathlon13:15:00   1532M17
1533Tuukka RautiainenHelsinki13:15:00   1533M17
1534Tapio RautkariSGS13:15:00   1534M17
1535Henrik RehnströmHelsinki13:15:00   1535M17
1536Pekka ReijonenTunnilan lento13:15:00   1536M17
1537Jari ReiniHelTri13:15:00   1537M17
1538Veronica RenwallHelsinki13:15:00   1538N17
1539Jukka RepoEspoo13:15:00   1539M17
1540Milli RepoEspoo13:15:00   1540N17
1541Kai RiikonenViskin Ystävien Seura13:15:00   1541M17
1542Maarit RimaliKirkkonummi13:15:00   1542N17
1543Sari Rinta-SänttiEspoon kaupunki13:15:00   1543N17
1544Jari RintalaRataspiha13:15:00   1544M17
1545Tuomas RintaniemiReinvent TAR Oy13:15:00   1545M17
1546Tony RisikkoJärvenpää13:15:00   1546M17
1548Magnus RiskaHelsinki Triathlon13:15:00   1548M17
1549Antti RistimäkiCSC13:15:00   1549M17
1550Arto RoineKirkkonummi13:15:00   1550M17
1551Jesse RoininenHelsinki13:15:00   1551M17
1552Ari RomppanenSalo13:15:00   1552M17
1553Jarno RomppanenMarathon team / Muuttohaukat Ry13:15:00   1553M17
1554Marja RomuEspoo13:15:00   1554N17
1555Markku RonkainenKattilavuorentie MTB13:15:00   1555M17
1556Oskari RonkainenKattilavuorentie MTB13:15:00   1556M17
1557Richard-Marcus RoosHelsingin Erotuomarikerho13:15:00   1557M17
1558Johanna RouhunkoskiEspoo13:15:00   1558N17
1559Riina RuohonenEspoon kaupunki13:15:00   1559N17
1560Suvi RuotanenEspoo13:15:00   1560N17
1561Eija RuotsalainenEspoo13:15:00   1561N17
1562Seija RuotsalainenKauniainen13:15:00   1562N17
1563Ilkka RuuskaHelsinki13:15:00   1563M17
1564Kari RuutuTekes Innodurance13:15:00   1564M17
1565Tarja Ryhänen-DahlmanKPK 24/713:15:00   1565N17
1566Kim RäihäEspoo13:15:00   1566M17
1567Heikki RäisänenMasalan Kisa13:15:00   1567M17
1568Petteri RäisänenHelsinki13:15:00   1568M17
1569Anssi RäsänenTampere13:15:00   1569M17
1570Patrick LaaksoEspoo13:15:00   1570M17
1571Virpi RäsänenEspoo13:15:00   1571N17
1572Päivi RönkköMäntylahden Veto13:15:00   1572N17
1573Eeri-Mari RönnbergKestävyyttä pintakaasulla 24/713:15:00   1573N17
1574Helena RönnbergHelsingfors13:15:00   1574N17
1575Maiju RöyskyHelsinki13:15:00   1575N17
1576Janne SaarelaProfium13:15:00   1576M17
1577Jarmo SaariArkkitehdit D4 Oy13:15:00   1577M17
1578Roger SaarikangasAltia13:15:00   1578M17
1579Jukka SaarikkoHelsinki13:15:00   1579M17
1580Noora SaarinenHelsinki13:15:00   1580N17
1581Jussi SafonoffEspoo13:15:00   1581M17
1582Radik SahmatovEspoo13:15:00   1582M17
1583Emma SallinenHartela13:15:00   1583N17
1584Olli SalmelaHelsinki13:15:00   1584M17
1585Sari SalmiPorkkalan varuskunnan urheilija13:15:00   1585N17
1586Eleonoora SalminenEspoon kaupunki / KPK 24/713:15:00   1586N17
1587Vesa SalminenEspoo13:15:00   1587M17
1588Aija SaloSalamaperhe13:15:00   1588N17
1589Tiina SalorantaEspoo13:15:00   1589N17
1590Liisa SandenKauniainen13:15:00   1590N17
1591Harry SantamäkiHelsinki Street Runners13:15:00   1591M17
1592Juhapekka SantamäkiHelsinki13:15:00   1592M17
1593Miia SantamäkiHelsinki13:15:00   1593N17
1594Elina SantanenEspoon kaupunki13:15:00   1594N17
1595Maria SaresvuoEspoon kaupunki13:15:00   1595N17
1596Kirsi SasiVantaa13:15:00   1596N17
1597Mikko SavolainenSilicon Labs13:15:00   1597M17
1598Ville SavolainenCSC13:15:00   1598M17
1599Sanna SelkäläKauniaisten kaupunki13:15:00   1599N17
1600Anna SeppäKymin Suunnistajat13:15:00   1600N17
1601Petri SeppäThe quintet13:15:00   1601M17
1602Anne SeppäläEspoo13:15:00   1602N17
1603Jari Seppänen13:15:00   1603M17
1604Risto SetäläTeam Finland13:15:00   1604M17
1605Oleksandr Shevchenko13:15:00   1605M17
1606Vesa SiitariPSK Kupla13:15:00   1606M17
1607Juha SilvennoinenEspoo13:15:00   1607M17
1608Tiina SilvennoinenEspoo13:15:00   1608N17
1609Mika SimolinEspoo13:15:00   1609M17
1610Jasmine SinisaloEspoo13:15:00   1610N17
1611Suvi SinkkiläTalent Vectia13:15:00   1611N17
1612Kari SintonenFriskis &13:15:00   1612M17
1613Erkki SipiläHumallahden Venekerho13:15:00   1613M17
1614Henri SipiläEltel Networks Oy13:15:00   1614M17
1615Severi SipiläRajamäki13:15:00   1615M17
1616Anne SiriöEspoon kaupunki13:15:00   1616N17
1617Seija SirkiäCSC13:15:00   1617N17
1618Toni SissoEspoon Tapiot13:15:00   1618M17
1619Mikko SjöbergEspoo13:15:00   1619M17
1620Carl SlätisEspoon kaupunki13:15:00   1620M17
1621Saara SomersalmiEspoo13:15:00   1621N17
1622Veli-Pekka SomilaKauniainen13:15:00   1622M17
1623Timo SorsamäkiNummenkylä13:15:00   1623M17
1624Sonja SorvariHelsinki13:15:00   1624N17
1625John SperrynWellbring13:15:00   1625M17
1626Balajee Srinivasa RajagopalanEspoo13:15:00   1626M17
1627Johanna StenmanKauniaisten kaupunki13:15:00   1627N17
1628Henri StenroosKlaukkala13:15:00   1628M17
1629Toni StenroosVantaa13:15:00   1629M17
1630Sonja Strang-KarlssonHelsinki13:15:00   1630N17
1631Nea StrömKauniaisten kaupunki13:15:00   1631N17
1632Satu StåhlstedtEspoo13:15:00   1632N17
1633Elina SuhonenIlomantsin Veto13:15:00   1633N17
1634Jaana SuihkonenESPOONKUNTA13:15:00   1634N17
1635Jouko SuihkonenEspoo13:15:00   1635M17
1636Ulla Summanen13:15:00   1636N17
1637Jaana SundbergVantaa13:15:00   1637N17
1638Max SundbergVantaa13:15:00   1638M17
1639Jani SuomalainenTampere13:15:00   1639M17
1640Mika SuominenHämeenlinna13:15:00   1640M17
1641Timo SuonsyrjäNCC13:15:00   1641M17
1642Pekka SuorsaPhoenix Contact13:15:00   1642M17
1643Janne SuotulaEspoo13:15:00   1643M17
1644Armi SutinenEspoo13:15:00   1644N17
1646Jaana SuvantoHelsinki13:15:00   1646N17
1647Kari SuvantoIson Omenan Hammaslääkärit13:15:00   1647M17
1648Mari SvahnNummela13:15:00   1648N17
1649Niclas SvahnströmEspoo13:15:00   1649M17
1650Stefan SveholmHandelsbanken13:15:00   1650M17
1651Risto SänttiStill Running Team13:15:00   1651M17
1652Jouni SärkijärviEspoon Tapiot13:15:00   1652M17
1654Heikki SäävuoriEspoo13:15:00   1654M17
1655Inka SäävuoriHelsinki13:15:00   1655N17
1656Sampsa SäävuoriEspoo13:15:00   1656M17
1657Kimmo TaariHYKS/HY13:15:00   1657M17
1658Janne TaimiHelsinki Triathlon13:15:00   1658M17
1659Jouni TaipaleKurko XIV DNF Team13:15:00   1659M17
1660Jan TammelaKPK 24/713:15:00   1660M17
1661Markus TammivuoriHLK13:15:00   1661M17
1662Katre TangKarjaa13:15:00   1662N17
1663Tuomas TannerSuomen Pankin Urheiluseura ry13:15:00   1663M17
1664Mika TarhonenEspoo13:15:00   1664M17
1665Jukka TarkiainenKlaukkala13:15:00   1665M17
1666Tuuli TaskinenKPK 24/713:15:00   1666N17
1667Annukka TemmesEspoon kaupunki13:15:00   1667N17
1668Toni TeperiEspoon kaupunki13:15:00   1668M17
1669Suvi Tiainen13:15:00   1669N17
1670Otso TiiliHelsinki13:15:00   1670M17
1671Paula TiiliHelsinki13:15:00   1671N17
1672Sami TimonenEspoo13:15:00   1672M17
1673Jan TiriEspoo13:15:00   1673M17
1674Juhana ToiviainenSuomen Pankin Urheiluseura ry13:15:00   1674M17
1675Aini ToljamoEspoo13:15:00   1675N17
1676Esko TolonenHelsinki13:15:00   1676M17
1677Timo TorniainenHartela13:15:00   1677M17
1678Marjo TuhkanenEspoo13:15:00   1678M17
1679Frans TuomelaHelsinki13:15:00   1679M17
1680Heikki TuomelaKirkkonummi13:15:00   1680M17
1681Anni TuomimäkiEspoo13:15:00   1681N17
1682Mika TuominenEsbo If13:15:00   1682M17
1683Petri TuominenHelsinki13:15:00   1683M17
1684Tiina TuominenEsbo If13:15:00   1684N17
1685Timo TuominenVantaa13:15:00   1685M17
1687Tero TuononenCSC13:15:00   1687M17
1689Hannele TuovinenAarhus13:15:00   1689N17
1690Esa TurkkaYIT Runners13:15:00   1690M17
1691Erkki Turunen13:15:00   1691M17
1692Tuukka TuuliEspoon kaupunki13:15:00   1692M17
1693Tero TykkyläinenTuusula13:15:00   1693M17
1694Niina TyynismaaNummela13:15:00   1694N17
1695Pekka TöytäriETA13:15:00   1695M17
1696Esko UrpilainenLahtiSport35+13:15:00   1696M17
1697Kirsi UurtoEspoon kaupunki13:15:00   1697N17
1698Minna Uusi-EskolaSiuntio13:15:00   1698N17
1699Matti UusitupaHelsinki13:15:00   1699M17
1700Eero VaaraAalto Yliopisto13:15:00   1700M17
1701Elias VaaraHelsinki13:15:00   1701M17
1702Inka VahassalmiEspoo13:15:00   1702N17
1703Mari VahassalmiHelsinki13:15:00   1703N17
1704Erkka VahteraEspoo13:15:00   1704M17
1705Harry VainikainenHelsinki13:15:00   1705M17
1706Tuulikki VainioHelsinki13:15:00   1706N17
1707Juho ValakariEspoo13:15:00   1707M17
1708Ville ValakariIndustrial Trading Helsinki Oy13:15:00   1708M17
1709Tuomas ValmariEspoo13:15:00   1709M17
1710Milla ValtonenNurmijärvi13:15:00   1710N17
1711Hannu VanhataloEspoo13:15:00   1711M17
1712Marja VarjonenGladius Kirkkonummi13:15:00   1712N17
1713Vesa VarjorantaViini & Juusto13:15:00   1713M17
1714Jussi VartiaLahela13:15:00   1714M17
1715Risto Vartiainen13:15:00   1715M17
1716Satu Vartiainen13:15:00   1716N17
1717Laura VenäläinenHelsinki13:15:00   1717N17
1718Marko VerkkaEspoo13:15:00   1718M17
1719Juha VesalaEspoo13:15:00   1719M17
1721Jussi VestmanCSC13:15:00   1721M17
1722Juho ViitanenEspoon kaupunki13:15:00   1722M17
1723Tuija VikmanRadion sinfoniaorkesteri13:15:00   1723N17
1724Outi ViljamaaEspoo13:15:00   1724N17
1725Matti VilmiHelsinki13:15:00   1725M17
1726Veikko VirkkiTammiston Tassuttelijat13:15:00   1726M17
1727Miko VirkolaVantaa13:15:00   1727M17
1728Satu VirkolaVantaa13:15:00   1728N17
1729Joni VirtanenJyväskylä13:15:00   1729M17
1730Mikko VirtanenHelsinki13:15:00   1730M17
1731Christofer Von Bonsdorff13:15:00   1731M17
1732Mia Von KnorringEsbo If13:15:00   1732N17
1733Tuomas VoutilainenHelsinki13:15:00   1733M17
1734Mika VuolletHelsinki13:15:00   1734M17
1735Santtu VuoriHelsinki13:15:00   1735M17
1736Niina VuorinenEspoon kaupunki13:15:00   1736N17
1737Leea VähäsantanenEspoo13:15:00   1737N17
1738Lasse VäisänenEspoo13:15:00   1738M17
1739Marko VäisänenVantaa13:15:00   1739M17
1740Jorma VäkipartaPeltolan Pedot13:15:00   1740M17
1741Markku Välilahti13:15:00   1741M17
1742Mikko VälilahtiTapanila13:15:00   1742M17
1743Elina VälimäkiEspoo13:15:00   1743N17
1744Olli VälisalmiPeräkylän Ponnistus13:15:00   1744M17
1745Riitta VälkeFriskis &13:15:00   1745N17
1746Katariina VälläriKauniainen13:15:00   1746N17
1747Jarno VänttinenEspoon Tapiot13:15:00   1747M17
1748Mikko VänttinenHelsinki13:15:00   1748M17
1749Ronny WahlströmEsbo13:15:00   1749M17
1750Mika WallinHelsinki13:15:00   1750M17
1751Ilari WellingOtisGTR13:15:00   1751M17
1752Jani WennerkoskiEspoo13:15:00   1752M17
1753Jyri WennerkoskiSundsberg13:15:00   1753M17
1754Henrik WesterbergVirkamiehet United13:15:00   1754M17
1755Minna Minttu PerkiöKPK 24/713:15:00   1755N17
1756Kalle WidbomHelsinki Triathlon13:15:00   1756M17
1757Andrzej WilkusHelsinki13:15:00   1757M17
1758Maria WilkusHelsinki13:15:00   1758N17
1759Will WilsonHelsinki13:15:00   1759M17
1760Johanna WinqvistEspoo13:15:00   1760N17
1761Mikael WinqvistEspoo13:15:00   1761M17
1762Marianne WolffEspoon kaupunki13:15:00   1762N17
1763Vesa Yli-AntolaVantaa13:15:00   1763M17
1764Jussi Yli-RenkoHelsinki13:15:00   1764M17
1765Mika YlikuljuWartsikan Boot Camp13:15:00   1765M17
1766Lauri YlinenMaximum Attack!13:15:00   1766M17
1767Jarkko YlirukaHelsinki13:15:00   1767M17
1768Pekka Ylä-NikkiläPeräkylän Ponnistus13:15:00   1768M17
1769Mika Ylä-OutinenEspoo13:15:00   1769M17
1770Pertti YlönenJäppilän Urheilijat13:15:00   1770M17
1771Robin York13:15:00   1771M17
1772Kai ZengerAalto Yliopisto13:15:00   1772M17
1773Filipp ZiminEspoo13:15:00   1773M17
1774Pasi ÅkerfeldtECD13:15:00   1774M17
1775Jan ÖrndahlCastrén &13:15:00   1775M17
1776Henrik ÖstergrenHerlevlöberne13:15:00   1776M17
1777Arto KangasMasala13:15:00   1777M17
1778Ville HirveläHelsinki13:15:00   1778M17
1779Jaana BudianskyEspoo13:15:00   1779N17
1780Jyrki LaariEspoo13:15:00   1780M17
1781Kati Ylä-TuuhonenHki13:15:00   1781M17
1782Tuuli TuunanenHelsinki13:15:00   1782N17
1783Sauli PainilainenHyvinkää13:15:00   1783M17
1784Mikko KettulaEspoo13:15:00   1784M17
1785Petri KiviojaEspoo13:15:00   1785M17
1786Hanna MikkonenEspoo13:15:00   1786N17
1787Hannu VälimäkiHyvien Jätkien Kerho13:15:00   1787M17
1788Maryam Azizi-HäikiöEspoon kaupunki13:15:00   1788M17
1789Christian GeayLohja13:15:00   1789M17
1790Jukka TarkiainenKlaukkala13:15:00   1790M17
1791Mikael WinqvistEspoo13:15:00   1791M17
1792Johanna WinqvistEspoo13:15:00   1792N17
1793Heli RonimusEspoon kaupunki13:15:00   1793N17
1794Antti LuotoEspoo13:15:00   1794M17
1795Esteban FernandezEspoon kaupunki13:15:00   1795M17
1796Elina SantanenEspoo13:15:00   1796N17
1797Ilkka HeinänenHelsinki13:15:00   1797M17
1798Timo-Jussi TalsiHamina13:15:00   1798M17
1799Jatta ReijonenHelsinki13:15:00   1799N17
1800Erja TammelaEspoo13:15:00   1800N17
1801Lassi LaitinenLiikuntavirasto13:15:00   1801M17
1802Marko StrömHki13:15:00   1802M17
1803Sami KarjalainenLiikuntavirasto13:15:00   1803M17
1804Otto LaitinenLiikuntavirasto13:15:00   1804M17
1805Ville HirveläHelsinki13:15:00   1805M17
1806Helinä SaarelaEspoo13:15:00   1806N17
1807Timo KekkiDaven Pallo13:15:00   1807M17
1808Claes BerglundEkenäs13:15:00   1808M17
1809Vikki AskoEspoo13:15:00   1809N17
1810Tommi RaunioSolita13:15:00   1810M17
1811Johanna SaloEspoo13:15:00   1811N17
1812Kai GrönroosTeam Ukitig13:15:00   1812M17
1813Pekka HaapasaariHelsinki Triathlon13:15:00   1813M17
1814Tuomas MäkeläEspoon Tapiot13:15:00   1814M17
1815Satu ÅgrenEspoon Tapiot13:15:00   1815N17
1816Carla HyvärinenEspoo13:15:00   1816N17
1817Anne-Paula TikkanenEspoo13:15:00   1817N17
1818Mervi KaplasHelsinki13:15:00   1818N17
1819Seppo PulkkinenKirkkonummi13:15:00   1819M17
1820Ismo HukkanenLonelyrider13:15:00   1820M17
1821Victoria BattalovaHelsinki13:15:00   1821N17
1822Salla KalliojaEspoo13:15:00   1822N17
1823Minna LahtinenEspoo13:15:00   1823N17
1824Pertti PekkalaWinterdanger Runners13:15:00   1824M17
1825Anu KarkinenPikkala13:15:00   1825N17
1826Harri PärssinenEY13:15:00   1826M17
1827Mauri VälimäkiHelsinki13:15:00   1827M17
1828Milla Kokko-LehtinenVeikkola13:15:00   1828N17
1829Sari RetvaEspoo13:15:00   1829N17
1830Virpi PasanenEspoo13:15:00   1830N17
1831Tatu TamminenHelsinki13:15:00   1831M17
1832Erkki Murto-KoivistoAsuntoSatama Oy LKV13:15:00   1832M17
1833Mikael EerolaFennoskandian Juoksuvoima13:15:00   1833M17
1834Ilia KniazevFennoskandian Juoksuvoima13:15:00   1834M17
1835Henri VäisänenFennoskandian Juoksuvoima13:15:00   1835M17
1836Jari LehtinenVeikkola13:15:00   1836M17
1837Jenni ViinikkaHelsinki13:15:00   1837N17
1838Jukka AntilaTapion Sulka13:15:00   1838M17
1839Kalle PuntoHJK13:15:00   1839M17
1840Markku LaurénRusutjärvi13:15:00   1840M17
1841Ville RelanderRoyal Ravintolat13:15:00   1841M17
1842Eero UurtoEspoo13:15:00   1842M17
1843Heikki UurtoEspoo13:15:00   1843M17
1844Petri KettunenKuusankosken Urheiluseura13:15:00   1844M17
1845Tapani MäkeläKillerit13:15:00   1845M17
1846Antti SalovaaraHannover13:15:00   1846M17
1847Kaisa Ranta-AhoEspoo13:15:00   1847N17
1848Hanna MikkonenSPU13:15:00   1848N17
1849Jari NiemeläGeberit Oy13:15:00   1849M17
1850Lotta TuomimäkiEspoo13:15:00   1850N17
1851Anna MashinaLahti13:15:00   1851N17
1852Timo SipiläHelsinki13:15:00   1852M17
1853Taina LeinonenEspoo13:15:00   1853N17
1854Juha LampinenVaisala Runs13:15:00   1854M17
1855Esa ImpolaEspoo13:15:00   1855M17
1856Ville HammarbergT:mi Koulutettu hieroja Ville H13:15:00   1856M17
1857Pauliina Louhiala-HänninenHelsinki13:15:00   1857N17
1858Pontus BacklundEspoo13:15:00   1858M17
1859Nina KaverinenEspoo13:15:00   1859N17
1860Anniina BaumannUniversal Music13:15:00   1860N17
1861Juha KasslinEspoo13:15:00   1861M17
1862Marno HanttuEspoon kaupunki13:15:00   1862M17
1863Matti HeikkinenEspoon Kunto13:15:00   1863M17
1864Sari EivolaEspoon kaupunki13:15:00   1864N17
1865Mika KuivanenEspoon kaupunki13:15:00   1865M17
1866Veikko VolttiEspoon kaupunki13:15:00   1866M17
1867Roni ZeinEspoon kaupunki13:15:00   1867M17
1868Veikko VolttiEspoon Kunto13:15:00   1868M17
1869Martina Aitolehti13:15:00   1869N17
1870Toomas LehtonenHelsinki13:15:00   1870M17
1871Marko TuomelaHelsinki13:15:00   1871M17
1872Jaana KonstantinovaHelsinki13:15:00   1872N17
1873Mikko TalvensaariHelsinki13:15:00   1873M17
1874Erkki PesonenHelsinki13:15:00   1874M17
1875Marija ZuravljovaVantaa13:15:00   1875N17
1876Marko SimonenHelsinki13:15:00   1876M17
1877Jouni Malinen13:15:00   1877M17
1878Mikael MännikköEsbo IF13:15:00   1878M17
1879Marko PekkanenHelsinki13:15:00   1879M17
1880Risto KaksonenEspoo Runners13:15:00   1880M17
1881Mikko ToivonenRhea Running Club13:15:00   1881M17
1882Antti PasanenEspoo13:15:00   1882M17
1883Janne RummukainenMäkkylän Mahti13:15:00   1883M17
1884Terhi RitalaEspoo13:15:00   1884N17
1885Taavi Färlin13:15:00   1885M17
1886Satu Långström13:15:00   1886N17
1887Altti SevonLäskibodarit13:15:00   1887M17
1888Niko AaltonenHSY13:15:00   1888M17
1889Jari Airola13:15:00   1889M17
1890Jukka Niemi-Kaija13:15:00   1890M17
1891Teuvo NuottakariKainalniemen Hiki13:15:00   1891M17
1892Sebastian Petersén13:15:00   1892M17
1893Jarno OksanenAtea13:15:00   1893M17
1894Marko HinkkanenAalto Yliopisto13:15:00   1894M17
1895Lauri Poukka13:15:00   1895M17
1896Maia Joki13:15:00   1896N17
1897Jani Joki13:15:00   1897M17
1898Mika Renholm13:15:00   1898M17
1899Mikko Martikainen13:15:00   1899M17
1900Suzanne Innes-Stubb13:15:00   1900N17
1901Tea Soini13:15:00   1901N17
1902Mikko Heikkilä13:15:00   1902M17
1903Maria SöderströmHIFK13:15:00   1903N17
1904Mika Virolainen13:15:00   1904M17
1905Henna Gyven13:15:00   1905N17
1906Julius Naukkarinen13:15:00   1906M17
1907Jami Berghem13:15:00   1907M17
1908Mia EhrnrootTeam Kane13:15:00   1908N17
1910Ilmo Karila13:15:00   1910M17
1911Rebecca Majuri13:15:00   1911N17
1912Joel RoosTeam Kane13:15:00   1912M17
1913Hanna MikkonenSPU13:15:00   1913N17
1914Markus Oksanen13:15:00   1914M17
1915Mika Hillberg13:15:00   1915M17
1916Petri Jääsola13:15:00   1916M17
1917Tapsa Ronkainen13:15:00   1917M17
1919Markus Buchen13:15:00   1919M17
1920Pekka Turunen13:15:00   1920M17
1921Jyri Järviaho13:15:00   1921M17
1922Jarmo RantaKauniaisten kaupunki13:15:00   1922M17
1923Tarja Turunen13:15:00   1923N17
1924Pasi LammassaariSuomen Pankin Urheiluseura ry13:15:00   1924M17
1925Timo Friman13:15:00   1925M17
1926Henrik Westerberg13:15:00   1926M17
1927Raimo PalmuVantaa13:15:00   1927M17
1928Risto PaajanenVantaa13:15:00   1928M17
1929Tero LausalaVHS13:15:00   1929M17
1930Pekka KuuselaMeido-kan Espoo13:15:00   1930M17
1931Heikki VappulaHooGee13:15:00   1931M17
1932Väinö KurkaaTaipalsaaren Veikot13:15:00   1932M17
1933Arja SalmiEsbo If13:15:00   1933N17
1934Timo Sajantila13:15:00   1934M17
1935Päivi LindahlHYKS13:15:00   1935N17
1936Lauri Kivikari13:15:00   1936M17
1937Iiris Keino13:15:00   1937N17
1938Linda KokkilaBeach girls13:15:00   1938N17
1939Juha MeronenOC Puisto13:15:00   1939M17
1940Niclas Rosenlew13:15:00   1940M17
1941Ville SädeOC Puisto13:15:00   1941M17
1942Mikko HuohvanainenYIT Runners13:15:00   1942M17
1943Niklas GordinSoukan kulttuuriliike13:15:00   1943M17
1944Kristo HalmeKarkkilan Pojat ry13:15:00   1944M17
1945Ville KoskenvuoBeach Boys13:15:00   1945M17
1946Johanna Nylanden13:15:00   1946N17
1947Eero Eensalu13:15:00   1947M17
1948Maryam Alizi-Häikiö13:15:00   1948N17
1949Mikael EtolaEtola13:15:00   1949M17

Sarjat:

| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English