Z-maraton

Naiset yleinen 10 km

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
9,4 km
Maali
10 km
 
1.   Iida Haataja Pudasjärven Urheilijat  FIN  10:10:00   34:39 (1)  37:36  
2.   Veera Mantere Pudasjärven Urheilijat  FIN  10:10:00   36:39 (2)  39:38  
3.   Marjo Palos Kajaanin Urheilijat  FIN  10:10:00   39:52 (3)  42:55  
4.   Greta Kurkinen Team nonamesport  FIN  10:10:00   40:03 (4)  43:13  
5.   Kaisa Isokanniainen Kontio  FIN  10:10:00   42:17 (5)  45:36  
6.   Terhi Halonen Kunto-Pirkat  FIN  10:10:00   42:50 (6)  46:07  
7.   Tuuli Taskinen Kestävyyttä pintakaasulla 24/7  FIN  10:10:00   43:31 (8)  46:50  
8.   Riikka Burke Rauhalahti Road Runners  FIN  10:10:00   43:14 (7)  47:06  
9.   Iida Elomaa Vuokatti  FIN  10:10:00   44:12 (9)  47:35  
10.   Hanna Granlund   FIN  10:10:00   44:48 (10)  48:25  
11.   Marjo Vesala Oulu  FIN  10:10:00   45:18 (11)  49:05  
12.   Anna-Leena Heikkinen OYS vapari  FIN  10:10:00   45:34 (12)  49:07  
13.   Anne Harjuhaahto Raahe  FIN  10:10:00   45:51 (13)  49:34  
14.   Elina Moilanen Taivalkosken Metsä-Veikot 85  FIN  10:10:00   47:01 (14)  50:30  
15.   Tiina Lohiniva KPK 24/7  FIN  10:10:00   47:15 (15)  51:07  
16.   Jasmin Dost Oulun DM Auto Oy  FIN  10:10:00   48:38 (16)  52:21  
17.   Outi Kulin Kempeleen kunta  FIN  10:10:00   48:58 (18)  52:43  
18.   Anne Vuoti   FIN  10:10:00   48:57 (17)  52:59  
19.   Arja Santaholma   FIN  10:10:00   49:49 (19)  53:51  
20.   Minna Koivikko OYS Vapari  FIN  10:10:00   50:29 (20)  54:31  
21.   Tuija Ohtonen AMC  FIN  10:10:00   54:01 (21)  58:09  
22.   Auli Hahl Oulun DM Auto Oy  FIN  10:10:00   58:22 (22)  1:03:13  
23.   Jenni Hautala Kuntomo Juoksuvalmennus  FIN  10:10:00   1:00:39 (23)  1:05:21  
24.   Mia Kärkkäinen   FIN  10:10:00   1:01:36 (25)  1:05:53  
25.   Tiia Erola   FIN  10:10:00   1:01:31 (24)  1:06:49  
26.   Heli Heinonen Eeron ja Hennin talli  FIN  10:10:00   1:02:26 (26)  1:07:17  
27.   Katariina Ohlmeier   FIN  10:10:00   1:03:04 (27)  1:07:19  
28.   Ritva Paaso-Rantala Iin Yritys  FIN  10:10:00   1:03:26 (28)  1:08:13  
29.   Virve Huovinen   FIN  10:10:00   1:04:17 (29)  1:09:35  
30.   Essi Ahola   FIN  10:10:00   1:04:53 (31)  1:10:35  
31.   Oili Martikkala   FIN  10:10:00   1:04:49 (30)  1:10:40  
32.   Anett Marjeta-Illikainen Kuntomo Juoksuvalmennus  FIN  10:10:00   1:05:54 (32)  1:11:02  
33.   Jenni Vuolo AMC  FIN  10:10:00   1:09:51 (33)  1:15:35  
34.   Riikka Honkavaara   FIN  10:10:00   1:17:01 (34)  1:22:57  
35.   Pinja Hirvikallio Team Sukset Narikassa  FIN  10:10:00   1:18:26 (35)  1:24:20  
36.   Marjo Koukkula AMC  FIN  10:10:00   1:25:41 (36)  1:32:19  
   Minna Silfverhuth Oulu  FIN  10:10:00      ei läht.  
   Camilla Takarautio   FIN  10:10:00      ei läht.  
   Miia Haara Kempeleen kunta  FIN  10:10:00      ei läht.  
   Milla Louhivuori Kempeleen kunta  FIN  10:10:00      ei läht.  
   Rebekka Naatus Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  10:10:00      keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English